» »

AKUMULATOR NI ZAZNAN

AKUMULATOR NI ZAZNAN

Bikica195 ::

Lep pozdrav!

Na prenosniku sem danes zasledila da mi kljub temu da je ugasnjen utripa lučka (enkrat belo potem rdeče in ponovno belo itd.). Mislila sem da ga imam prižganega in ga vključim a še vedno utripa. Na momente mi tudi spodaj kjer je ikona ki kaže stanje baterije se spremeni v rdečo in piše akumulator ni zaznan in čez sekundo s spet spremeni v normalno ikono nazaj. Prenosnik imam ves čas priklopljenega s kablom (ves čas je na elektriki). Sem ga ugasnila in še enkrat prižgala in spremembe ni.

Hvala za pomoč!

Riff ::

probaj ga prižgat brez baterije potem pa s5 z baterijo

Bikica195 ::

Hvala! Smo naredili tako. Zdaj mi piše akumulator ni zaznan in pa tudi 0% na voljo (priklopljen brez polnjenja).
Imam ga pa že od samega začetka (september 2015) na kablu in ga ne nosim nikamor, mogoče sem ga kdaj pa kdaj samo tako odklopila ampak takoj nazaj priklopila.

andromedar ::

Torej, akumulator je defekt. Če prenosnika nikoli ne nosiš nikamor tudi nima smisla nabavljat novega.
Eh?

Brane22 ::

Ali pa je odletela elektronika polnjenja ali pa varovalka kje v rač. ali pa v akuju samem.

Riff ::

ja sj tud če je baterija fuč pa da se prenosnik nikamr ne nosi pol sploh ni potrebe po novi bateriji :)

andromedar ::

andromedar je izjavil:

Torej, akumulator je defekt. Če prenosnika nikoli ne nosiš nikamor tudi nima smisla nabavljat novega.




mislil sem napisat "nove" (baterije seveda).
Eh?

Cervantes ::

Ja. Li-ion baterije.
Filanje ne ful ni dobro zanje.
Sem to opazil pri mojem LGju. Se nafila na ful, potem preklopi na baterijo, pri enih 90% ( nisem zihr) spet priklopi polnjenje.
Na ta način zelo hitro dosežeš maksimalno število ciklusov.
In aku je fuč.
Samo moja teorija, (IMHO).

Heavy ::

andromedar je izjavil:

Torej, akumulator je defekt.



Verjetno ni. Prej bi rekel, da je bug v windowsih.

Se mi je to zgodilo na windows 7 tabletu.

So navodila na netu kako to rešit:

http://jeffreypalermo.com/blog/plugged-...
#TeamFelix


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnilec akumulatorjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11119151 (9498) FireSnake
»

HP baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
101355 (598) hojnikb
»

Alternator ali akumulator? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9421537 (18865) krneki0001
»

Naj kupim nov akumolator ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508915 (7815) RejZoR
»

Vžiganje bencinarja pri -10°C (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627661 (5901) Invictus

Več podobnih tem