» »

iTunes in Google Play kartice

iTunes in Google Play kartice

Jerry000 ::

Zanima me, če je možno pri nas dobiti te vrednostne kartice za Google play in iTunes (oziroma kar ima apple za njihou app store). Je to kje pri nas ali je potrebno v avstrijo iskat?

amacar ::

Za iTunes se da kupiti v sloveniji ampak veljajo le za slo app store. ENako če kupiš v avstriji veljalo le za avstrijski store.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Jerry000 ::

Ne vem kaj misliš s tem, ampak lani sem dobil avstrijsko in sem lahko nabavil kar sem hotel na google store...samo lokacijo sem spremenil in je bilo vse dostopno

amacar ::

Govorim za iTunes! Jao preberi prej.

Jerry000 ::

amacar je izjavil:

Govorim za iTunes! Jao preberi prej.

Enako velja za iTunes (pozabil napisat sorry). Sam nimam apple produkta, ampak po informacijah frendov so menjali državo in koristili kartico. Ko so zapravili so nazaj na SLO zamenjali in je blo vse OK.

shadeX ::

Za iTunes se da isto kot pri Google play. Ampak je postopek mogoče malo bolj zapleten (ni dovolj samo da menjaš store, ampak moraš zamenjat svoje prebivališče v državo v kateri kartica velja).

Ampak vseeno se da. Been there, done that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

amacar ::

Ja da se, ampak če imaš kaj dobroimetja gor ti izgine ob menjavi stora, če imaš par centov moraš pisat applu da ti ga izbrišejo, drugače ne moreš menjati. Prav tako so nekatere aplikacije le v slo/usa/... storu in se ob menjavi stora ne posodabljajo oz jih ni možno namestiti.

Jerry000 ::

No, še vedno me zanima kje bi lahko kupil Google play IN Apple store darilne kartice pri nas v Sloveniji? Ali se moram do avstrije zapeljat in tam kupit?

FotoModel ::

Kolko vidim, za iTunes Gift kartice (Apple), lahko nabaviš v epl trgovini ( https://www.epl.si/app-store-giftcard-1... )

Jerry000 ::

Kaj pa google play? Ma to big bang recimo?

Mavrik ::

Google Play kartice se v Sloveniji sploh ne prodajajo.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

se morda v zagrebu prodajajo? ali samo v avstriji ali italiji?

Jerry000 ::

Sorry da težim s tem, se da te kartice kje na netu dobit? Ne želim v avstrijo hodit samo zaradi teh kartic. (gre se za darilo)

shadeX ::

Jerry000 ::

Predvsem mislim na fizične kartice ker gre kot darilo to.
Nisem pa vedel da se da tukaj dobit digitalne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[android]market prodaja aplikacij (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
6624396 (10214) Nefreteta
»

iTunes zacetniske tegobe, ali bi jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
465868 (4548) next3steps
»

iPad 2 ali Transformer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317359 (14251) Mavrik
»

Apple iTunes na voljo tudi v Sloveniji

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4814492 (5345) opeter
»

Apple TV preložen za nekaj tednov

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
223624 (2977) [BISI]

Več podobnih tem