» »

Igra na NAS-u

Igra na NAS-u

FX6300B ::

Pozdravljeni doma imam server, na katerem imam med vsemi virtualkami tudi openmediavault, na stacionarnem računalniku imam samo 120GB placa, kar je dokaj malo, zanima me če je kaj narobe če naložim(samo prekopiraš) igro na NAS strežnik in jo od tam poženem, sem že probal in deluje ok, brez lagga zanima me samo kako je glede diska, se kaj bolj uničuje, sicer predvidevam da igra večino stvari naloži v ram ampak mora še vedno dostopat do ostalih datotek, aja glede igre govorim o doomu in quantum break ki sta oba okrog 60GB, sicer vem da to ni priporočljivo ampak vseeno prašam :)), mrežo imam pa 1 gbit in če kopiram kaj na NAS oz iz njega gre do 125MB/s
May the force be with you!

beta1 ::

Ne, disk se ne uničuje. Pred leti je bilo vse na klasičnih diskik. Če ti dela OK, potem imej tako.

FX6300B ::

ok, deluje vse out of the box kot če bi imel na svojem kompu :D, sicer imam v serverju tudi "klasični disk" in sicer wd red 1tb ki je namenjen NAS-om, pač sprašujem zato ker nevem kako samba deluje, pač če bi zaradi tega kaj bilo...
May the force be with you!

opeter ::

Če imaš hitro mrežo, bi moralo solidno delovati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

FX6300B ::

saj tudi deluje kot da bi imel na stacionarcu na ssdju. imam 1 gbit preko archer c5. sem se predvčerajšnem kar režal ko sem to dojel da dela, prej sem imal lahko le eno igro sedaj pa ....
May the force be with you!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domači server (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6912330 (8593) MrStein
»

NAS in hosting

Oddelek: Pomoč in nasveti
374079 (3233) FX6300B
»

Japonci dobili najhitrejše optične povezave do interneta za domače uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10925765 (21654) MrStein
»

NAS - samogradnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9817872 (14113) cekr
»

Google Fiber na voljo končnim uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8524401 (20982) fiore

Več podobnih tem