» »

pena za posteljo

pena za posteljo

mulc007 ::

Postelja je pretrda in ker se jo da razstavit (zadrga) , bi notri vstavil peno. Kakšno peno moram kupit/kje se to dobi?

pegasus ::

Jysk ima občasno zanimive ponudbe.

mulc007 ::

Obstaja pri nas kak proizvajalec spominske pene?

Machete ::

A se ti ne zdi, da bo daleč manj kompliciranja, izgube časa in bolj profesionalno in zdravo, preprosto menjati vzmetnico (kar verjetno misliš s 'postelja z zadrgo')?
Kaj boš sploh obdržal? Zunanjo prevleko? Kaj si s tem naredil? Taka pena te bo prišla blizu končni ceni nove vzmetnice s podobno notranjostjo.

Drugače pa par sekund googlanja: http://bamatex.si/topersi.html
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jnovak ::

Da bi menjal "znotraj zadrge" pomoje nima smisla.

1. Poglej si (google) "nadvzmetnice" (kot je pegasus dejal - jysk: http://jysk.si/spalnica/nadvzmetnice ... so pa tudi drugi, ponavadi dražji. Tudi pri jysk glej, da dobiš vsaj 40 % popusta; vse izdelke se skos daje v akcije; če izdelka slučajno ni v nekem trenutku, počakaj teden ali dva, pa bo sigurno spet popust zanj :))

2. Nadvzmetnica te pride ~35 € (80-90 cm postelja) oz. 60 € (160 cm) ... z 1 cm spominske pene. Preveri, če ti ustreza. Če je premalo, so na voljo tudi debelejše, s ~5 cm spominske pene, ampak takrat je pa cena že precej višja, tako da, kot je Machete predlagal, razmisli o novi vzmetnici.

Kekec ::

Jaz sem si dal odrezati po naročilo tukaj www.postelja.com.

Arctander ::

Če rabiš navadno peno ... Plama-pur. Sporočiš dimenzije in dobiš točno odrezano po pošti.

mulc007 ::

So te pene za ležišča kakšne posebne pene ki vpijajo vlago? Poleti se človek fajn poti...
Alis se da vmes samo rjuho ali še kaj drugega ki dodatno vpija vlago?

...:TOMI:... ::

Te pene so vse zanič. Umeten material, ki je vroč, me diha. Najbolje kupiti novo ležišče iz naravnih materialov.
Tomi

starboi ::

...:TOMI:... je izjavil:

Te pene so vse zanič. Umeten material, ki je vroč, me diha. Najbolje kupiti novo ležišče iz naravnih materialov.


Lahko kakšen link mogoče ? Hvala. Lp

...:TOMI:... ::

Kekc je dal zelo dober link.
Tomi

Vice ::

Kekec je dal link enega najslabših proizvajalcev jogijev na slovenskem tržišču. Sicer menjam jogije na 5 let vendar njihovi se po letu do dveh sesedejo. Eden OK razumem, vendar 3, ne hvala.

...:TOMI:... ::

In kateri je ok? Sam ne mi reči top šop scene.
Tomi

krho ::

Vice je izjavil:

Kekec je dal link enega najslabših proizvajalcev jogijev na slovenskem tržišču. Sicer menjam jogije na 5 let vendar njihovi se po letu do dveh sesedejo. Eden OK razumem, vendar 3, ne hvala.

Zabavno sam ga imam že vsaj 10 let. Je že kar omehščan ampak daleč od tega, kar bi bilo na klasični vzmetnici.
Drugače pa kakor vem oni dajejo 10 let garancije..
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Vice ::

mulc007 je izjavil:

Postelja je pretrda in ker se jo da razstavit (zadrga) , bi notri vstavil peno. Kakšno peno moram kupit/kje se to dobi?

Kokos je tisti ki določa trdoto. Preveri koliko plasti je notri. Trdi imajo ponavadi 3 mehki 1-2

...:TOMI:... je izjavil:

In kateri je ok? Sam ne mi reči top šop scene.

Reklam pa ne bom delal, mislim pa da so v Sloveniji vsaj trije "mali" proizvajalci kjer jogi sestaviš po svojih željah, izbereš materiale, trdoto, vmes lahko preveriš ali je OK ali ni in tudi na koncu spremeniš, če ti kaj ne ustreza. Cena ista kot pri "masovni" proizvodnji, ki je na voljo na tržišču.

krho je izjavil:

Vice je izjavil:

Kekec je dal link enega najslabših proizvajalcev jogijev na slovenskem tržišču. Sicer menjam jogije na 5 let vendar njihovi se po letu do dveh sesedejo. Eden OK razumem, vendar 3, ne hvala.

Zabavno sam ga imam že vsaj 10 let. Je že kar omehščan ampak daleč od tega, kar bi bilo na klasični vzmetnici.
Drugače pa kakor vem oni dajejo 10 let garancije..

Drži, koristil, res pa je, da lih nimam namena 10 let spati na računu, ker brez tega se lahko obrišeš pod nosom. Sem žal v prvo slepo verjel tej hudi kvaliteti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzmetnica

Oddelek: Loža
181819 (564) Steinkauz
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7435468 (12039) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8143933 (21531) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20693371 (29129) Ganon
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311766 (10942) Darko!

Več podobnih tem