» »

Ali je možno nakazilo na Viso preko klika?

Ali je možno nakazilo na Viso preko klika?

Noynac ::

Zdravo vsem.

Na visi sem ponucal skoraj vse kar mi je bilo na razpolago ostalo mi je okoli 5€. No rad bi plačal mesečno naročnino za Netflix na katero sem čisto pozabil, ki je slabih 8€. Zanima me če je možno da si preko klika nakažem tista dobra 2€ iz mojega glavnega računa. Oziroma če si lahko nakažek kako drugače (na Viso ali paypal)?

hvala za pomoč

MadMax ::

Na paypal ti lahko posodi kolega.
Na Viso s klikom pa tudi gre (na izpisku imaš podatke kam nakazat), ampak traja par dni.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

nightrage ::

MadMax je izjavil:

Na paypal ti lahko posodi kolega.
Na Viso s klikom pa tudi gre (na izpisku imaš podatke kam nakazat), ampak traja par dni.


Zakaj bi na kreditno kartico trajalo par dni. Preko spletne banke Abanka denar dobiš takoj.

MadMax ::

To pa vprašaj NLB, ne mene.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Assass1n ::

Plačaš kot položnico, upn št računa imaš na kartici to je to. Dobil boš hitro tako kot na kliku lavfajo položnice. Prakticiram redno.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Noynac ::

Hvala za pomoč. Sem nakazal pred deetimi minutami preko klika in se ne pozna nič na Visi na glavnem računu pa se pozna, da je nekaj evrov nekam šlo :)

perci ::

Dobro jutro. Plačilni promet ne deluje med vikendom.

LeQuack ::

Ja, vsak ve da računalniki ne delajo med vikendi. Kako si lahko tako nerazgledan. /s
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

ToniT ::

Nakazilo preko klika se na račun pri isti banki izvede takoj, na drugo banko pa traja kako uro ali dve. (V delovnem času banke).

zee ::

Placas s Paypalom in nasvidenje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Jerry000 ::

nightrage je izjavil:

MadMax je izjavil:

Na paypal ti lahko posodi kolega.
Na Viso s klikom pa tudi gre (na izpisku imaš podatke kam nakazat), ampak traja par dni.


Zakaj bi na kreditno kartico trajalo par dni. Preko spletne banke Abanka denar dobiš takoj.

Ker je Visa od Abanke. Če pa ti iz druge banke nakazuješ pa traja lahko tudi 1 dan. Jaz imam tudi takoj nakazano, 10s mogoče ker imam vse na Abanki

telexdell ::

zee je izjavil:

Placas s Paypalom in nasvidenje.

Pametno Polde, pametno. Spregledal si le dejstvo, da je z Viso dosegel limit in tako ne bo delal niti PayPal.

PS- mogoče pa misliš, da se pri PayPalu ne kontrolira limit in lahko trošiš in trošiš in trošiš...
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

borutz ::

preko klika si lahko zacasno povecas limit na visi, mastercard,... recimo za teden dva
reseno v 1 delovnem dnevu
tako jaz delam ce moram nujno nekaj kupiti pa je limit ze dosezen

kako je pa na drugih bankah pa ne vem

telexdell ::

borutz je izjavil:

preko klika si lahko zacasno povecas limit na visi, mastercard,... recimo za teden dva
reseno v 1 delovnem dnevu
tako jaz delam ce moram nujno nekaj kupiti pa je limit ze dosezen

kako je pa na drugih bankah pa ne vem

Začasno povečanje limita stane. A če v trenutku nakupa nimaš dovolj denarja je to sprejemljiva možnost.
Če pa imaš denar in lahko nekaj kupiš le z uporabo kreditne kartice si pač pred nakupom nanjo nakažeš toliko denarja, kot ga potrebuješ. Če si si morebiti nakazal preveč ti bodo "višek" upoštevali pri naslednjih nakupih oz. če bo "višek" na računu ob presečnem datumu za poravnavo le tega nakazali na tvoj transakcijski račun.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Noynac ::

Zutraj malo pred šesto sem čekiral če je nakazan denat na visi in ga še ni bilo, ko sem ponovno preveril on desetih dopoldan je pa zadeva bila že zrihtana. Kolk dela za boga dva evra :)

Hvala vsem še enkrat za pomoč.

perci ::

Plačilni promet (Target2) začne delovati ob 7ih zjutraj in deluje do 17h, zato ob 6ih nakazilo zagotovo ne bo izvedeno. V praksi pa boš čakal še malo dlje kot do 7ih, razen če si dal nujni nalog. V tem primeru gre takoj v izravnavo, ko banka vžge sistem (to pa ni nujno ob 7ih).

Invictus ::

Noynac je izjavil:

Zutraj malo pred šesto sem čekiral če je nakazan denat na visi in ga še ni bilo, ko sem ponovno preveril on desetih dopoldan je pa zadeva bila že zrihtana. Kolk dela za boga dva evra :)

Hvala vsem še enkrat za pomoč.

Neznanje vedno povzoča nepotrebno delo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785739973 (23004) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134968 (14932) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109641 (28491) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107112 (34159) PINki
»

Pay pall brez rednega dohodka?

Oddelek: Loža
316377 (5436) bluefish

Več podobnih tem