» »

feferoni semena

feferoni semena

N0t0ri0us ::

Pozdrav.. iz kitajske sem naročil nekaj semen feferonov.. seveda ultrasuperduper pekoče, tam med 1-2.2M nevemčesa že.. :D

zdaj ne vem.. ali posušena semena ne pečejo ali so me kitajci na suho nategnili? :D Ko ti pri šiptarju nasuje na kebab čili vsak malo peče.. tu sem pa pojedel seme caroline reaper in sem komaj malo občutil da kaj peče. Predstavljal sem si, da bom obležal saj nisem vajen pekoče hrane.. ampak ko sem seme polizal nisem čutil ničesar, zato sem ga pojedel :D

Odporen na pekočo hrano tudi nisem..

Naročil sem 5 različnih feferonov iz aliexpresa ampak semena ne pečejo..
  • zaklenil: Mavrik ()

nikjozo ::

Mogoče so semena namenjena za sajenje, ne pa za konzumacijo? Šele ko plod zraste iz semena in boš plod vgriznil, ti bo jezik zažgalo.

flyko ::

Si prej prebral, da semena niso tretirana s strupom proti škodljivcem? :)
Mogoče so jih prej sprali in ne pečejo tako zelo...

N0t0ri0us ::

pojedel sem 5 semen petih različnih prodajalcev in nobeden ni pekel omembe vredno. Pod additional info sem našel, ko je nekdo objavil sliko, da so verjetno navadni japalipenoti, pri ostalih ne najdem nič uporabnega.

Glede na to, da so bile cene tam do 0.5€ skupaj s poštnino dvomim da so karkoli tretirali in sprejali :)

najbolj škoda je to, ker sem želel kolegu pripraviti darilo za rojstni dan ampak...:(

Mavrik ::

The truth is rarely pure and never simple.

Okapi ::

N0t0ri0us je izjavil:

Pozdrav.. iz kitajske sem naročil nekaj semen feferonov.. seveda ultrasuperduper pekoče, tam med 1-2.2M nevemčesa že.. :D

zdaj ne vem.. ali posušena semena ne pečejo ali so me kitajci na suho nategnili? :D Ko ti pri šiptarju nasuje na kebab čili vsak malo peče.. tu sem pa pojedel seme caroline reaper in sem komaj malo občutil da kaj peče. Predstavljal sem si, da bom obležal saj nisem vajen pekoče hrane.. ampak ko sem seme polizal nisem čutil ničesar, zato sem ga pojedel :D

Odporen na pekočo hrano tudi nisem..

Naročil sem 5 različnih feferonov iz aliexpresa ampak semena ne pečejo..

LOL semena ne pečejo sploh. Semena so namenjena izključno sajenju in vzgoji čilijev (plodov).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400244107 (28690) FireSnake
»

križanje paprike

Oddelek: Loža
81527 (1308) Tarzan
»

Pekoča paprika -Chili

Oddelek: Loža
383426 (229) Roadkill
»

Hrana, ki je res pekoča

Oddelek: Loža
253264 (2516) dmok
»

Škodljivost pekoče hrane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5822004 (19911) ales85

Več podobnih tem