» »

Metro Exodus [Metro 2035]

Metro Exodus [Metro 2035]

««
11 / 15
»»

oo7 ::

yayo je izjavil:

Jaz sem ravno naredil tisto prvo lokacijo v tajgi, ko iščeš Aljošo katerega so ulovili. Ikona kaže, da je v stolpu do katerega sem prišel na stealth. Iščem ga kot smotan naokoli, njega nikjer, ikona se ne premakne. Potem me opazijo mulci s samostreli in se z njimi začnem igrat mačke in miši. Lovijo me naokoli, vsake toliko me zadane kaka puščica, tako, da sem prisiljen uporabiti vse medipake, drugače pa jih enega po enega uspavam z non lethal takedownom. Končno imam proste roke in v miru, pri dnevni svetlobi, uspem prečesati kompletno lokacijo. Aljoše nikjer, ikona še vedno kaže stolp. Na koncu se obesim na žico, ki z vrha stolpa pelje na drugi konec mape, čez nek porušen nadvoz in, glej ga zlomka, ko pridrsim na nasprotno stran se ikona premakne naprej. Sovražim take umazane finte, ko te igra skuša pretentati, da zgubljaš čas... V trenutku, ko sem prišel na vrh stolpa in zagledal žico bi ikona že morala pokazati naslednjo lokacijo, ne pa nakazovati, da sem na tekoči nekaj nekje spregledal. Morda je sicer šlo za hrošča ampak jaz sem ostal brez petih medipakov pa niti nobenega collectible predmeta ni bilo za tam poiskat. ;((


V tistem kampu v drugem nastropju za zaprtimi vrati kjer imas ikono kjer je tudi miza za kraftat v kotu sedi en clovek ki ti pove da je Aljosa ze usel.
Ce si tega strica sfalil potem najbrz ker si sel ze naprej ti je avtomatsko prestavilo krizec na mapi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

ne razumem, a v zgradbi kjer je stolp? Ker tam, razen majhne kleti s še enim samostrelom ni ničesar. Ni mi jasno kaj sem spregledal. Pred bazo divjakov je le ena zgradba kjer se lahko povzpneš na podstrešje, tista, ki ima night vision v kleti. Sem sejval malo naprej, v tisti lovski opazovalnici ali kaj je že, z obešenimi jeleni. Bom šel nazaj pogledat.

Izi ::

Po moje Yayo preveč drvi skozi igro in je marsikaj zgrešil :P Če hočeš, da vse deluje kot je zamišljeno je treba igrati "stealth" varianto.

Naša tablica ima dve strani Zemljevid na eni strani in nalogo na drugi strani. Te dve strani nista direkt povezani.
Na zemljevidu je križec, ki kaže naš končni cilj, medtem ko se naša naloga na drugi strani vmes redno spreminja in osvežuje glede na naša sprotna dejanja. Se pravi nalogo je dobro večkrat prebirati, ker se osvežuje, čeprav se križec na zemljevidu ni nikamor premaknil.

V Taigi v prvi vasi ti zemljevid ves čas kaže na tisto zajlo na stolpu, ki je naš cilj da bomo lahko nadaljevali pot po dolini. Naloga se pa sproti spreminja.
Najprej iščemo, kaj se je zgodilo z Aljošom in če brezglavo ne pridivjaš v vas boš takoj slišal pogovor, da so Aljošo že odpeljali v naslednjo vas. Naloga se takoj spremeni, da moramo raziskati naslednjo vas v dolini, medtem pa zemljevid še vedno kaže na zajlo, ker je to edina možnost da nadaljujemo našo pot.
Ko prilezeš na vrh zvonika končno dobiš signal z vlaka. Naša žena nam javi, da vlak prihaja na železniško postajo, ki je na jezu na koncu doline.
Naša glavna naloga je sedaj priti do jeza, kjer nas bo čakal vlak, stranska naloga pa je izvedeti, kaj se je zgodilo z našim kolegom Aljošom.

V naslednji vasi je podobna zgodba. Včasih prisluškovanje pogovorom spremeni našo nalogo, včasih pa najdemo celo koga, ki se hoče pogovarjati z nami, če ga seveda prej ne ubijemo. Teh pogovorov je kar nekaj, če naokoli lazimo s povešeno puško in ne ubijemo ali uspavamo vsakega.

Skratka Aljoša je precej bolj pameten kot naš junak ;) Ne skrbi zanj, ker se bo znašel precej bolje od našega junaka. Posveti se glavnemu cilju, ki je železnica na jezu. Vmes pa poslušaj pogovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

igram stealth, žal včasih zmede to, da priplazim med dve skupini npcjev in se oboji pogovarjajo, pa potem v kakofoniji razberem polovico, če... Sem šel na vrh stolpa, slišal tiste iz vlaka po radiu, ciljna ikona pa še vedno na stolpu. Potem sem se vrnil dol in začel uspavati one survivalist bivše pionirčke. Ko so trije ostali na nogah so se kar predali. In zdaj sem pri enem, ki izdeluje molotovke, ni me napadel, zato mu nisem nič hudega storil.

oo7 ::

Sem že v Novosibirsku. Sicer šele na začetku ampak to je tisto pravo Metro vzdušje sneg in mraz :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Railgun je huda puška. Samo sem moral iti za 10 minut nazaj, ker nisem videl, da je Miller odložil Railgun jaz sem jo pa razstavil za dele :))

Izi ::

oo7 je izjavil:

Sem že v Novosibirsku. Sicer šele na začetku ampak to je tisto pravo Metro vzdušje sneg in mraz :)

Novosibirsk se začne dokaj lagodno, ampak kmalu preide v pravo norijo, ki je na koncu čisti survival horror. Sploh mi ni jasno kako sem se prebil do konca, streljal nisem nič več samo še brezglavo sem divjal naokoli in upal na najboljše :))

yayo ::

jaz sem pa v drugo začel Tajgo. Problem s checkpointom/quicksavom. V tisti vasi kjer skrit opazuješ srečanje piratov in pionirjev sem quickseival po enem takedownu, par sekund kasneje pa me en npc opazi in alarmira celo okolico. Vedno, neglede na kolikokrat sem reloadal quicksave. In seveda je par sekund kasneje še igra naredila avtomatski save ter povozila tistega zadnjega kjer npcji niso še bili alarmirani... Glede na to da sem se nahajal sredi kurčeve vasi obkrožen s alarmiranimi sovragi, skrit v eni lopi, mi je ostala le opcija odprtega boja za se izvleči iz zagate. Ker pa igram non lethal to ne pride v poštev. Torej Jovo na novo...

fireX88 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem že v Novosibirsku. Sicer šele na začetku ampak to je tisto pravo Metro vzdušje sneg in mraz :)

Novosibirsk se začne dokaj lagodno, ampak kmalu preide v pravo norijo, ki je na koncu čisti survival horror. Sploh mi ni jasno kako sem se prebil do konca, streljal nisem nič več samo še brezglavo sem divjal naokoli in upal na najboljše :))


Res je, zadnji je bolj horro kot kaj drugega.

spoiler:
Igro sem zaključil na dober način. Sem pa šel gledat kako zgleda bad ending in sem pojavi character z imenom Eugine. Sem šel prav gledat kdo je to in kdaj se je pojavil (metro 2033). Njegova smrt je neznanka, če sploh je umrl v prvem metroju. Mogoče je kaj več v knjigi. Ve kdo kaj več tem?



EDIT:



nesramno z moje strani, ampak oseba, ki je posadila glas Idiot-u je naravnost smešna :D:D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

fireX88 ::

spoiler:
Ja no, enako me zanima tudi za Bourbon in za Khana...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem že v Novosibirsku. Sicer šele na začetku ampak to je tisto pravo Metro vzdušje sneg in mraz :)

Novosibirsk se začne dokaj lagodno, ampak kmalu preide v pravo norijo, ki je na koncu čisti survival horror. Sploh mi ni jasno kako sem se prebil do konca, streljal nisem nič več samo še brezglavo sem divjal naokoli in upal na najboljše :))


Saj se mi je zdelo, da bo tako, ker že na vlaku je bilo pol manj opreme v Metroju v Novosibirsku pa tudi zelo malo opreme najdeš.
Jutri nadaljujem od tam kjer sem dobil railgun.

yayo je izjavil:

jaz sem pa v drugo začel Tajgo. Problem s checkpointom/quicksavom. V tisti vasi kjer skrit opazuješ srečanje piratov in pionirjev sem quickseival po enem takedownu, par sekund kasneje pa me en npc opazi in alarmira celo okolico. Vedno, neglede na kolikokrat sem reloadal quicksave. In seveda je par sekund kasneje še igra naredila avtomatski save ter povozila tistega zadnjega kjer npcji niso še bili alarmirani... Glede na to da sem se nahajal sredi kurčeve vasi obkrožen s alarmiranimi sovragi, skrit v eni lopi, mi je ostala le opcija odprtega boja za se izvleči iz zagate. Ker pa igram non lethal to ne pride v poštev. Torej Jovo na novo...


Tajgo prvo polovico mape je najbolje igrati ponoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

spoiler:
Ja no, enako me zanima tudi za Bourbon in za Khana...


Tistega, ki si omenil nazadnje se jaz spomnim prvega pa ne. Je že kar nekaj časa odkar sem igral prva dva dela.


https://metrovideogame.fandom.com/wiki/...
https://metrovideogame.fandom.com/wiki/...
https://metrovideogame.fandom.com/wiki/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kot sem že enkrat napisal je Metro 2035 zadnja knjiga. Gre za triologijo Metro 2033, Metro 2034 in Metro 2035.

Metro 2035 knjiga naj bi se končala v Moskvi tako, da je igra Metro Exodus že kar daleč od knjige naprej vsaj če štejemo po kilometrih :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Če bi kdo rad bil malo ustvarjalen

Metro Exodus - Aurora Train Papercraft


Build your own Aurora - https://www.metrothegame.com/news/build...

yayo ::

oo7 je izjavil:



Tajgo prvo polovico mape je najbolje igrati ponoči.


seveda. Ampak, če si kompletist potem želiš prebrskati vsak kotiček. Pogosto pa to ni mogoče, če ne "uspavaš" večino npcjev. V tistem kampu jih je bilo okoli ognja malo morje. Neroden save sistem, ki ti pogosto ne dovoli popraviti napake me je zafrknil. Hvala bogu, da razglednice in pisma katera si že našel ostanejo , če reštartaš level.

oo7 ::

Ja samo še vedno jih je lažje uspavati ponoči. Po dnevi te takoj opazijo.

ZiedRieke ::

Imam tezavo in sicer ko sem prisel v Tajgo in ko prvic prileti mimo trop volkov mi vedno v tem trenutko racunalnik zmrzne do te mere, da ga moram resetirat... poskusil sem usaj 3x in vedno enako. Predtem ni bilo tezav z stabilnostjo pa imam preigranih 20ur...

yayo ::

Imaš zadnj patch, zadnje video driverje? Kakšen sistem? AMD ali Nvidia? Kakšne video nastavitve? Lahko poskusiš, vsaj za točko kjer kreša znižati video nastavitve za eno ali dve stopnji. Hairworks DISABLE PhysX DISABLE Teselation DISABLE. Poskusi preklopiti iz DX12 na DX11 ali obratno. Nekateri pravijo, da s starejšimi nvidia driverjei, če imaš Nvidia kartico, celo bolje dela, konkretno z 411.63

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

ZiedRieke ::

Hvala yayo, res je pomagalo. Sem dal vse nastavitve na LOW in OFF da sem prišel skozi in potem nazaj na ultra. Zgleda da je neki performance glitch, ker sedaj spet deluje brez težav 60 fps na extreme vsemi
možnimi vklopljenimi nastavitvami. Se je pa to zgodilo prvič. Imam stock verzijo igre 1.0.0.0, 419.17 driver,ryzen 2700x, 1080ti, WIN10x64.

Waw samo ta tajga je pa najlepša misija... moonlight romantika, ambientni zvoki in stealht gameplay :)

D3m ::

A popravke ne moreš inštalirati?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Alien123 ::

A kaksen popravek za dlss pride za tiste, ki smo s pašnikov pobrali igro dol?

oo7 ::

Jaz sem imel v 30 urah, do zdaj samo 1 crash v Novosibirsku.

ZiedRieke ::

Končal Tajgo brez crasha :) Kaj od orožja je najbolj uporabno za Novosibirsk? Verjetno loka nebom več potreboval?

fireX88 ::

Shotgun...pa se to fajst malo...je bolj horror soba:D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

yayo ::

fak, mi gre na živce, da me vsi prehitevate, jaz še končujem Taigo, mislim, da me še medved čaka :8)

xxxul ::

ZiedRieke je izjavil:

Končal Tajgo brez crasha :) Kaj od orožja je najbolj uporabno za Novosibirsk? Verjetno loka nebom več potreboval?

najboljse orozje za novosibirsk dobis v novosibirsku, bos mogu pa pumpat in gonit veliko 😁
pa šrotarca občasno če boš preveč falil...

grdo je da ti resetira inventorij municije pa surovin pri vsakem prehodu v novo mapo, tko da ko se pripravljas na novosibirsk nared samo municijo za orožja ki jih boš uporabljal, ostalo lahko pa v bistvu razstaviš.

oo7 ::

yayo je izjavil:

fak, mi gre na živce, da me vsi prehitevate, jaz še končujem Taigo, mislim, da me še medved čaka :8)


Kje pa si zdaj ?

Seba22 ::

Jas sem dokončal igro.Dober špil ni kaj moja ocena 10/10.Grafičnih bugov nisem opazil in drugih pravtako ne vse je potekalo gladko.Igral sem na i7 9700k+RTX 2080
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

ZiedRieke ::

Tudi jaz sem pravkar dokončal. Odličen špil in konec takšen kot mora bit, čisto v drugem stilu. Moja ocena 9/10 ...pogrešal sem v špilu masaker efekte v stilu Dooma, pa tudi Artyom bi lahk kej povedu :)

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

fak, mi gre na živce, da me vsi prehitevate, jaz še končujem Taigo, mislim, da me še medved čaka :8)


Kje pa si zdaj ?


sem pred cerkvijo, imam opravka z banditi v tisti propadli vasi. Naletel sem na hrošča, ko ne dobiš ikone za odvezat tistega ujetega pionirja, ki ječi na kolenih, ko iz podzemnega tunela prideš v kolibo kjer banditi mučijo ujetnike. Sem googlal za možno rešitev in prišel do Freeing prisoner in taiga bug? Kot sem že prej povedal sem Taigo reštartal od začetka potem, ko sem povzročil alarm v oni vasi kjer pionirji debatirajo s pirati. Nisem imel sejva pred alarmom, ko se ta enkrat sproži pa ni več šanse, da bi miroljubno šel mimo dveh stražarjev, ki varujeta prehod v kanjon, ki vodi do cerkve. Enostavno ju moraš ustrelil, kar pa nisem hotel.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

fak, mi gre na živce, da me vsi prehitevate, jaz še končujem Taigo, mislim, da me še medved čaka :8)


Kje pa si zdaj ?


sem pred cerkvijo, imam opravka z banditi v tisti propadli vasi. Naletel sem na hrošča, ko ne dobiš ikone za odvezat tistega ujetega pionirja, ki ječi na kolenih, ko iz podzemnega tunela prideš v kolibo kjer banditi mučijo ujetnike. Sem googlal za možno rešitev in prišel do Freeing prisoner in taiga bug? Kot sem že prej povedal sem Taigo reštartal od začetka potem, ko sem povzročil alarm v oni vasi kjer pionirji debatirajo s pirati. Nisem imel sejva pred alarmom, ko se ta enkrat sproži pa ni več šanse, da bi miroljubno šel mimo dveh stražarjev, ki varujeta prehod v kanjon, ki vodi do cerkve. Enostavno ju moraš ustrelil, kar pa nisem hotel.



To sem tudi že jaz pisal tukaj nekaj dni nazaj, da sem sprožil alarm in potem šel vmes še spat in je alarm še kar trajal zato sem šel Tajgo id začetka.

oo7 ::

Tudi jaz končal fantastična igra :)

Steam mi pravi,d a sem igral 35 ur. Sem pa dobil dober konec 8-)

oo7 ::

Nekaj se je govorilo še o DLc-jih ?

Bo treba spet počasi spet preigrati 2033 in Last Light. Čeprav sem jih že dvakrat odlični igri a mnogo prekratki.

xxxul ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

fak, mi gre na živce, da me vsi prehitevate, jaz še končujem Taigo, mislim, da me še medved čaka :8)


Kje pa si zdaj ?


sem pred cerkvijo, imam opravka z banditi v tisti propadli vasi. Naletel sem na hrošča, ko ne dobiš ikone za odvezat tistega ujetega pionirja, ki ječi na kolenih, ko iz podzemnega tunela prideš v kolibo kjer banditi mučijo ujetnike. Sem googlal za možno rešitev in prišel do Freeing prisoner in taiga bug? Kot sem že prej povedal sem Taigo reštartal od začetka potem, ko sem povzročil alarm v oni vasi kjer pionirji debatirajo s pirati. Nisem imel sejva pred alarmom, ko se ta enkrat sproži pa ni več šanse, da bi miroljubno šel mimo dveh stražarjev, ki varujeta prehod v kanjon, ki vodi do cerkve. Enostavno ju moraš ustrelil, kar pa nisem hotel.

a to je bug? to tud jst nisem mel opcije, sem pa enostavno postrelu vse bandite, in pol se je začel ujetnik dret naj mu nekdo pomaga.

yayo ::

ne vem v bistvu. Ampak če ni bug je pa neumnost. Imaš mučenega ujetnika pred seboj in ni opcije, da mu pomagaš (ali pa ne). Kako boš vedel, da moraš zmasakrirat celo vas razbojnikov, da lahko dobiš interakcijo z njim. V bližini tiste vasi sem našel eno klop in sem hotel tam počivati do noči, da z banditi opravim na stealth non lethal. Pritisnem tipko za premik časa na noč pa mi obrne 24 ur in sem spet pod jutranjim soncem. Zdaj ne vem, če sem bil jaz raztresen in prtisnil napačno tipko, kar zelo dvomim, ali ti igra sploh ne dovoli, da greš nad bandite ponoči. Da bi poskusil v drugo počivat pa nisem več dobil ikone. Zadnji ročni save sem imel malce daleč pa sem rekel kurc vas gleda in z banditi opravil malo na stealth, malo s samostrelom in malo s snajperjem. Potem se je ujetnik seveda začel dreti. Mamu mu njegovu...

oo7 ::

Jaz ko sem prisel z jame v hiso sem onesposobil oba strazarja ujetnik pa je bil tiho. Potem pa sem pol vasi uspaval na stealth potem se je pa ze zacelo jutro in dan tako da sem drugo polovico vasi banditov pa likvidiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

SPOILER !


Ena najboljših stvari od vseh iger kar sem jih igral je bila zadnja vožnja v Novosibirsku in ta glasba :)



Še vedno pa se čudim, da sem dobil dober konec pa nisem prizanašal banditom ;)
Metro exodus igra je bila odlična mešanica iger Metro in Stalker serije.
Ko bi le Stalker 2 bil pol tako dober kot Metro Exodus pa bo že zelo dober.
Upam, da je bila prodaja dobra in, da že delajo Metro 2036 >:D

scipascapa ::

banditi se ne štejejo, bolj se šteje, da ne pobijaš sužnjev....

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

banditi se ne štejejo, bolj se šteje, da ne pobijaš sužnjev....


In Pionerjev v Tajgi.

yayo ::

ja Pionirčki. Te indoktrinacijske otroške/mladinske organizacije so imele vse države v časih nacionalnih prebujenj v prvi polovici dvajsetega stoletja. Yugo je imela Pionirčke in Mladinsko ogranizacijo, Sovieti tudi pionirje in Komsomol (in btw, napotki kako organizirat te reči v Jugoslaviji so prihajali seveda iz S.V.) Nemci so imeli Hitlerjugend italijani fašistične Piccoli Balilla. In vsi so imeli letne kolonije kot tole, ki jo najdemo v Tajgi. Kdo ve, mogoče kje v kleti še najdem pionirsko kapo, ruto in mladisnsko knjižico, verjetno v kakšni škatli z uniformo Teritorialne Obrambe :))

Izi ::

Za dober ali slab konec je odločilno koliko naših kolegov iz vlaka preživi do konca igre.

Spoiler:

Artyom na koncu umira zaradi radiacije in mora nujno dobiti transfuzijo za preživetje. Ker ima univerzalno kri mu lahko darujejo kri čisto vsi potniki na vlaku.
Torej, če je na koncu poti, na vlaku premalo potnikov bo Artyom dobil premalo krvi in bo umrl.

Umrejo nam lahko trije naši prijatelji. Duke, Damir in Alyosha. Za Artyomovo preživetje morata nujno preživeti vsaj dva od teh treh.
O Dukovi usodi odločajo naše odločitve na Mostu na Volgi. Tukaj ne smemo ubiti nobenega civilista in nobenega ujetnika.
O Damirjevi usodi odločajo naše odločitve v Caspijski puščavi. Tukaj ne smemo ubiti nobenega sužnja. Tudi Samirja, ki nas napade ne smemo ubiti.
O Alyoshini usodi pa odločajo naše odločitve v Tajgi. Tukaj ne smemo ubiti nobenega Pionirja in nobenega neoboroženega človeka, pa talca pri banditih moramo tudi rešiti.
Za vse te tri mape pa velja, da ne smemo ubiti nobenega, ki se je predal. Morda je še kaj, ampak to so glavne stvari. V glavnem moramo biti dobričina.

LeQuack ::

If you enjoyed it, support the developers, they say.
Quack !

oo7 ::

Izi je izjavil:

Za dober ali slab konec je odločilno koliko naših kolegov iz vlaka preživi do konca igre.



In kje si ga ti polomil, da si dobil slab konec ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

Za dober ali slab konec je odločilno koliko naših kolegov iz vlaka preživi do konca igre.

In kje si ga ti polomil, da si dobil slab konec ?

Duke in Damir sta mi umrla, Alyosha je preživel.
Ko sem začel igrati nisem še nič razmišljal o kakšnem koncu. Na Mostu v cerkvi sem verske fanatike po vrsti poslal k njihovemu bogu vključno s civilisti. Če so bili tam so krivi >:D
V puščavi pa sem ubil vsakega, ki me je napadel. Za vsak slučaj tudi tiste ki so se predali. Niso se mi zdeli iskreni :))

scipascapa ::



kle pri 3:41 diary - alchemist's log

ga moram knocknit da poberem kolektable.....je pa pirate in ne pionirček, upam, da naredim vseeno trofejo.

https://psnprofiles.com/guide/8381-metr...

yayo ::

to je oni pred jamo v Tajgi? Če se prikradeš brez, da te vidi se bo predal pa ne rabiš nasilja. Če te vidi oziroma sliši pa bo stekel po puško.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

Za dober ali slab konec je odločilno koliko naših kolegov iz vlaka preživi do konca igre.

In kje si ga ti polomil, da si dobil slab konec ?

Duke in Damir sta mi umrla, Alyosha je preživel.
Ko sem začel igrati nisem še nič razmišljal o kakšnem koncu. Na Mostu v cerkvi sem verske fanatike po vrsti poslal k njihovemu bogu vključno s civilisti. Če so bili tam so krivi >:D
V puščavi pa sem ubil vsakega, ki me je napadel. Za vsak slučaj tudi tiste ki so se predali. Niso se mi zdeli iskreni :))



Ko si ti napisal, da si dobil slab konec sem bil jaz na koncu Volge ali na začetku puščavske mape in takrat sem se že sprijaznil, da bom dobil slab konec.
A na koncu so preživeli vsi trije kot kaže sem navsezadnje naredil vse prav :P
Tako, da sem bil orng presenečen včeraj, ko sem dobil dober konec.

oo7 ::

Jaz upam, da bodo kmalu začeli delati nadaljevanje.

4A games studijo so odprli leta 2006

2010 Metro 2033
2013 Metro Last Light
2014 Metro Redux
2017 Arktika.1 [Nova igra razvijalcev 4A Games(Metro 2033 - Last Light)]
2019 Metro Exodus

Metro Exodus so začeli delati 2014 se pravi 5 let ampak vmes so delali še VR igro Arktika.1

scipascapa ::

Evo še DEAD CITY :)

MostWanted ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

Za dober ali slab konec je odločilno koliko naših kolegov iz vlaka preživi do konca igre.

In kje si ga ti polomil, da si dobil slab konec ?

Duke in Damir sta mi umrla, Alyosha je preživel.
Ko sem začel igrati nisem še nič razmišljal o kakšnem koncu. Na Mostu v cerkvi sem verske fanatike po vrsti poslal k njihovemu bogu vključno s civilisti. Če so bili tam so krivi >:D
V puščavi pa sem ubil vsakega, ki me je napadel. Za vsak slučaj tudi tiste ki so se predali. Niso se mi zdeli iskreni :))


tudi jaz pobijam kar vse po vrsti. trenutno sem na mostu. morem it po onega inženirja al kaj je že.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()
««
11 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149695 (1377) Furbo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475293 (2329) Jernej88_
»

turok

Oddelek: Igre
182520 (284) DejchSLO
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26745746 (38980) Glugy
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616059 (9646) Riff

Več podobnih tem