» »

Metro Exodus [Metro 2035]

Metro Exodus [Metro 2035]

««
7 / 15
»»

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Gledam sam akcije je pa bore malo v tem špilu. Same vmesne sekvence, samega igranja pa skoraj nič Tole je špil za ljudi z veliko časa.

Tako je samo prvo uro, potem pa ko greš ven iz Moskve se pa začne akcija.
Za streljačino je sicer solidno dolga, ampak v primerjavi z RPG igrami je pa hudo kratka, menda samo okoli 30 ur če hitiš skozi zgodbo. Je pa tako, da če hitiš boš hitro ostal brez municije, če pa podrobno raziskuješ vse po vrsti potem imaš vsega dovolj, ampak čas se bo pa hitro podvojil.
Včasih je potrebno celo malo razmisliti, kako odpreti kakšna vrata ali kako priti v kakšno sobo. Je nekaj pretikanja stikal in povezovanja elektrike.
Vzdušje je ves čas super, edino pamet sovražnikov bi lahko bila boljša. Kot ponavadi v streljačinah je Sniper spet najbolj uporabno orožje, če pa ne moreš vse počistiti že od daleč potem pa seveda preklop na šibrovko.

scipascapa ::

jap enemies AI je bolj bogi, upam, da bodoo s kakim patchom uredili.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Gledam sam akcije je pa bore malo v tem špilu. Same vmesne sekvence, samega igranja pa skoraj nič Tole je špil za ljudi z veliko časa.


Mislim, da je ravno prav akcije in zgodbe.

Vazelin ::

30 ur je ogromno za singleplayer;)

Nisem ljubitelj preveč animacij

Izi ::

Animacij je po moje v celi igri ene 10 in prav nič več. Samo takrat, ko se z vlakom odpelješ iz enega kraja v drugega.
Vmes se pa samo takrat ko imaš kakšen zelo pomemben pogovor, kamera zaklene za čas pogovora. Nikoli pa ne gre izven prve osebe, tako da našega junaka Artyoma do sedaj še nikoli nisem videl.

Še par besed o začetnem orožju:
Najboljše orožje po moje je Revolver. Lahko ga spreminjaš v različne smeri, kot na primer v odličen Sniper.
Drugi pa je po moje Ashot, ki je šibrovka. Zgleda kot pištola, ampak je vsaj zaenkrat daleč najmočnejše orožje v igri.

oo7 ::

Igram na normal in kot kaže so quick save omejeni na določeno število ?

scipascapa ::

Izi ::

oo7 je izjavil:

Igram na normal in kot kaže so quick save omejeni na določeno število ?

Kolikor jaz vidim je Quick Save je en sam in ga z naslednjim prepišeš. Kot ponavadi ga uporabljaš z F5 (Save) in F9 (Load).
Poleg Quick save pa imaš še Checkpoint Save, ki avtomatsko shranjuje pozicijo na pomembnih mestih in ob pomembnih dogodkih.

Se pravi imamo dve pozicije za sprotno shranjevanje, ročnega shranjevanja pozicije za dolgoročno hranjenje pa kot kaže sploh ni

Vazelin ::

A igre vleče?

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Igram na normal in kot kaže so quick save omejeni na določeno število ?

Kolikor jaz vidim je Quick Save je en sam in ga z naslednjim prepišeš. Kot ponavadi ga uporabljaš z F5 (Save) in F9 (Load).
Poleg Quick save pa imaš še Checkpoint Save, ki avtomatsko shranjuje pozicijo na pomembnih mestih in ob pomembnih dogodkih.

Se pravi imamo dve pozicije za sprotno shranjevanje, ročnega shranjevanja pozicije za dolgoročno hranjenje pa kot kaže sploh ni


Ko sem pritisnil F5 mi je v spodnjem desnem kotu pokazalo 000000. Potem kasneje pa mi ni več kazalo ničel. No v glavnem, ko sem prišel, do sobe z vlakom sem hotel dva stražarja potihoma ubiti in mi ni uspelo in je stražar sprožil alarm potem pa sem pritisnil F9 in me je vrglo nazaj za ene pol ure. Pa jaz vedno zelo veliko quick sejvam.

Vazelin je izjavil:

A igre vleče?



Če ti je Metro serija všeč potem je definitivno za preigrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Takrat ko igra shranjuje pozicijo (Auto ali Quick) se v desnem spodnjem kotu pokažejo tiste številke. Po tem veš da se je shranilo. Par območij je kjer je shranjevanje onemogočeno.
Številke so pa pravzaprav kilometri, ki si jih prevozil z vlakom od Moskve naprej. Na začetku ti kaže 000000, potem pa narašča. Po tem tudi veš kako daleč si že. Jaz sem trenutno pri 003901, v vroči puščavi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Aha se pravi, da je nekje onemogočeno no ja potem pa že bolj jasno.

Puščave se bo treba še navadit metro serija je bila vedno zmrzjena zasnežena serija.

oo7 ::

Je bila pa res sprememba zadnjih hip



Samo nalepko so dali čez Steam logo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

kake imate video nastavitve? Včeraj zvečer sem se malce igral z uvodnim delom, nastavitve na medium z gtx1070, pa je lepo teklo. Sem omejil na 60fps. Pa na tv (32col) sem povezal notesnik, krasna slika, le Xbox kontroljor ima tako "spongy" analog sticke, da me kar mineva,da bi igral z njim. Drugače, kot pri prejšnjih igrah, omejena vizuala zaradi maske pa jebeni fov na 60 mi ne pašeta niti malo. Pa iskanje itemov mi je tudi precej grdo, dokler nosa ne vtakneš v nekaj ti sploh ni jasno, če je tam ali ne.

Izi ::

Včeraj sem napisal narobe, da je shranjevanje pozicije na nekaterih območjih onemogočeno. Shranjuješ lahko povsod, onemogoči se samo med bojem.
Se pa včasih zgodi, da ne opaziš da si v bojnem načinu, ker tukaj te sovražniki ne napadajo kar brezglavo.
Ko preideš v bojni način začne igrati bojna muzika, drugače je tišina. Po te muziki najbolje veš, da se bliža boj. V bojni način vstopiš takoj ko te sovražniki opazijo in ne šele ko te napadejo. Pri ljudeh zaslišiš klice in se začno organizirati, pri živalih pa moraš včasih prav iskati iz katere strani te je kakšna beštija opazila.

Ko smo že pri sovražnikih je zanimivo, da imajo le ti v tej igri zelo močan nagon po samoohranitvi. Nikoli ne bo nihče brezglavo jurišal nate. Celo živali previdno krožijo okoli in čakajo na morebitno pomoč preden napadejo. Ko ubiješ prvo, se ostale vidno prestrašijo in ko očitno izgubljajo potem pobegnejo in boj se konča.
Pri ljudeh je podobno, le da ti nikoli ne bodo tekli proti tebi. Najprej je panika in klici naokoli, potem suvereno stojijo pokonci in streljajo, ko jih začneš "snipat", se vse bolj in bolj skrivajo za zakloni, ko pa ostaneta samo še eden ali dva se pa enostavno predata in trepetaje čakata na milost našega junaka :D

Izi ::

yayo je izjavil:

...pa jebeni fov na 60 mi ne pašeta niti malo.

FOV in vse ostale nastavitve, ki niso v nastavitvah lahko čisto enostavno spreminjaš v "user.cfg" datoteki.
Lokacija:
C:\User\[ime]\Saved Games\metro exodus\[###]\user.cfg

FOV:
r_base_fov
default je 60, kar je idealno za TV, za monitorje priporočam 70, takoj nad 70 pa se že začne pačenje slike in ni priporočljivo iti.

Ko si že tam lahko po želji ugasneš še "Blur", ki se ga v meniju ne da povsem izklopiti:
r_game_mblur_scale
r_blur_level

Obe nastaviš na 0 in Blur bo izklopljen

scipascapa ::

miraldi ::

Kako to, da Epic Store nima cloud save za Metro Exodus?

A zdj moram še enkrat od začetka -_-

Kakšn fail..in to leta 2019
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

miraldi je izjavil:

Kako to, da Epic Store nima cloud save za Metro Exodus?

A zdj moram še enkrat od začetka -_-

Kakšn fail..in to leta 2019


Aja, a še komu crasha? 10-15min in crashne na namizje..fix?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Izi ::

miraldi je izjavil:

Aja, a še komu crasha? 10-15min in crashne na namizje..fix?
Ne, sem mislil ravno omeniti kako super stabilna igra je Metro Exodus. DX12, okoli 15 ur, med igranjem sem precej Alt-Tabav s samo 8 GB RAMA in 3 GB VRAMA in počel dosti stvari v ozadju, pa se igra ves čas trdno drži ko skala. Nikjer nobenih memory leakov, kar je dandanes kar redkost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Jaz zaenkrat nisem imel noben težav z igro. Tudi na moje PC-ju dela odlično in grafika je res dobra.

oo7 ::

Izi eno vprašanje zate, ki si že bolj naprej.
Jaz sem zdaj ven z Moskve in smo z vlakom naleteli na blokado. Tukaj se mapa bolj razširi in me zanima ali je najbolje, da predno narediš glavno misijo, da mapo raziščeš ali so kakšne stranske naloge ali mapo obdelaš z glavno misijo ?

Zdaj sem tukaj

Izi ::

Zgodba te bo pošiljala po tej mapi sem in tja skoraj na vse konce. Jaz sem kar se sproti, ko sem napredoval proti naslednjemu cilju, raziskoval še okolico.
Priporočam, da greš najprej naprej z zgodbo in pred zadnjo misijo na tej mapi preiščeš še območja, ki jih še nisi obiskal. To bo takrat, ko boš k lokomotivi pripeljal še dodatni potniški vagon.
Ampak raznoraznih objektov in zapuščenih hiš je toliko, da boš težko vse raziskal, da stotine vagonov sploh ne omenjam ;)

Vredno pa je še omeniti, da če boš kakšno pomembno nadgradnjo za orožje ali obleko zgrešil, jo ne boš našel nikjer drugje. Nadgradnje za orožja lahko večkrat najdeš ista, ostale nadgradnje za masko, obleko in roko, pa so vedno unikatne in samo na enem mestu.
Ampak vseh nadgradenj tako ali tako ne rabiš, ker lahko vedno uporabljaš samo po eno na enkrat. Eno za glavo, eno za telo in eno za roko. Lahko pa seveda preklapljaš med njimi na posebnih wokrbenchih.

yayo ::

se še lovim pa me zanima par stvari: kolikor vidim/razumem igra pri prvem zagonu naredi avtodetekcijo hardvera in sama prilagodi grafične nastavitve glede na moč pcja. Je tako ali se motim?

oo7 ::

Izi je izjavil:

Zgodba te bo pošiljala po tej mapi sem in tja skoraj na vse konce. Jaz sem kar se sproti, ko sem napredoval proti naslednjemu cilju, raziskoval še okolico.
Priporočam, da greš najprej naprej z zgodbo in pred zadnjo misijo na tej mapi preiščeš še območja, ki jih še nisi obiskal. To bo takrat, ko boš k lokomotivi pripeljal še dodatni potniški vagon.
Ampak raznoraznih objektov in zapuščenih hiš je toliko, da boš težko vse raziskal, da stotine vagonov sploh ne omenjam ;)

Vredno pa je še omeniti, da če boš kakšno pomembno nadgradnjo za orožje ali obleko zgrešil, jo ne boš našel nikjer drugje. Nadgradnje za orožja lahko večkrat najdeš ista, ostale nadgradnje za masko, obleko in roko, pa so vedno unikatne in samo na enem mestu.
Ampak vseh nadgradenj tako ali tako ne rabiš, ker lahko vedno uporabljaš samo po eno na enkrat. Eno za glavo, eno za telo in eno za roko. Lahko pa seveda preklapljaš med njimi na posebnih wokrbenchih.



Pa te kdo opozori, da bo npr vlak po zadnji misiji šel naprej na drugo mapo ?

yayo ::

če slučajno kdo ne ve (jaz nisem) ima Metro Exodus vgrajen benchmark tool kot sta ga imeli prejšnji dve igri. Najdete ga v inštalacijski mapi.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Pa te kdo opozori, da bo npr vlak po zadnji misiji šel naprej na drugo mapo ?

Pot naše skupine je zmeraj samo naprej. Nihče ne ve kaj se bo zgodilo. Sam moraš predvidevati, da ko boste enkrat napadli most, da ne bo več vrnitve.

Jaz sem že 6 mesecev na poti in nekje na 6800 kilometrov sem izgubil komplet celotno opremo, ki sem jo nabiral skozi celo igro. Čez novo mapo se prebijam kot začetnik z enim zarjavelim samostrelom in prav nič drugega nimam :D

oo7 ::

yayo je izjavil:

se še lovim pa me zanima par stvari: kolikor vidim/razumem igra pri prvem zagonu naredi avtodetekcijo hardvera in sama prilagodi grafične nastavitve glede na moč pcja. Je tako ali se motim?



Men se zdi, da je tako.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa te kdo opozori, da bo npr vlak po zadnji misiji šel naprej na drugo mapo ?

Pot naše skupine je zmeraj samo naprej. Nihče ne ve kaj se bo zgodilo. Sam moraš predvidevati, da ko boste enkrat napadli most, da ne bo več vrnitve.

Jaz sem že 6 mesecev na poti in nekje na 6800 kilometrov sem izgubil komplet celotno opremo, ki sem jo nabiral skozi celo igro. Čez novo mapo se prebijam kot začetnik z enim zarjavelim samostrelom in prav nič drugega nimam :D



Kje si potem zdaj v jesenskem času ?

yayo ::

Verjetno ne bo nikogar zanimalo ampak vseeno (očitno potrebujem malce pozornosti)
Sistem: i52500K - trenutno na stock, 16gb rama, GTX 1060 3 gb, igra inštalirana na hd, ker nimam prostora na ssdju.
Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: Ultra; Texture filtering: AF 16X; Motion Blur: Normal; Tesselation: Full; VSync: Off; Advanced PhysX: On; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: On; Shading Rate: 100;
Run 0

Total Frames: 3146, Total Time: 103.7935 sec
Average Framerate: 30.79
Max. Framerate: 59.90 (Frame: 510)
Min. Framerate: 4.50 (Frame: 2566)

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: Extreme; Texture filtering: AF 16X; Motion Blur: Normal; Tesselation: Full; VSync: Off; Advanced PhysX: On; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: On; Shading Rate: 200;
Run 0

Total Frames: 897, Total Time: 100.8279 sec
Average Framerate: 9.39
Max. Framerate: 32.81 (Frame: 217)
Min. Framerate: 2.81 (Frame: 775)

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: Ultra; Texture filtering: AF 16X; Motion Blur: Normal; Tesselation: Full; VSync: Off; Advanced PhysX: On; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: On; Shading Rate: 100;
Run 0

Total Frames: 3102, Total Time: 103.8585 sec
Average Framerate: 30.35
Max. Framerate: 53.95 (Frame: 2983)
Min. Framerate: 4.54 (Frame: 2529)

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: High; Texture filtering: AF 16X; Motion Blur: Low; Tesselation: Full; VSync: Off; Advanced PhysX: On; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: On; Shading Rate: 100;
Run 0

Total Frames: 3789, Total Time: 104.025 sec
Average Framerate: 36.90
Max. Framerate: 81.85 (Frame: 653)
Min. Framerate: 4.74 (Frame: 3104)

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: Medium; Texture filtering: AF 4X; Motion Blur: Low; Tesselation: Full; VSync: Off; Advanced PhysX: On; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: Off; Shading Rate: 100;
Run 0

Total Frames: 5118, Total Time: 104.541 sec
Average Framerate: 49.44
Max. Framerate: 111.41 (Frame: 2014)
Min. Framerate: 21.65 (Frame: 4138)

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 12; Quality: Low; Texture filtering: AF 4X; Motion Blur: Low; Tesselation: Off; VSync: Off; Advanced PhysX: Off; Ray Trace: Off; DLSS: Off; Hairworks: Off; Shading Rate: 50;
Run 0

Total Frames: 7649, Total Time: 105.3993 sec
Average Framerate: 73.05
Max. Framerate: 134.97 (Frame: 2708)
Min. Framerate: 24.05 (Frame: 2026)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

S katerim programom si to izmeril ?

yayo ::

Metrobenchmark.exe, ga imaš v mapi kjer je igra inštalirana.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kje si potem zdaj v jesenskem času ?

Ja, očitno je to zadnja velika open word lokacija. Vmes je še nekaj manjših lokacij, ki niso open world, ampak glavne lokacije so štirje letni časi.
Zima - Moskva
Pomlad - Most. Tukaj je sicer bolj malo pomladi, samo led se začenja topiti in je vse blatno.
Poletje - Puščava. Samo vročina in pesek.
Jesen - Gozdovi. Ta je najlepša mapa. Kotiček, ki se mu je Fallout izognil. Gore, reke, gozdovi.

scipascapa ::

scipascapa ::

kje?

scipascapa ::

nimam dostopa tam :P

Izi ::

scipascapa je izjavil:

prodaja je baje dobra.

https://www.gamesindustry.biz/articles/...

Ampak zanimivo je, da se Far Cry New Dawn prodaja bolje kot Metro Exodus :D

Kar se tiče pa Crackov pa sem preveril na Crackwatch, ki je najbolj ažurna stran glede tega in po treh dneh se tako Far Cry New Dawn kot Metro Exodus še vedno uspešno upirata crackerjem.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

prodaja je baje dobra.



Ja na PS4 57% koliko je pa na x one in PC pa ne piše.

Izi je izjavil:


Ampak zanimivo je, da se Far Cry New Dawn prodaja bolje kot Metro Exodus :D



Far Cry serija je veliko bolj znana kot Metro serija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

kitl76 ::

Sej fc še enkrat cenejši.

oo7 ::

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse

https://www.gameinformer.com/opinion/20...

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse

https://www.gameinformer.com/opinion/20...



Ker je prakticno edina lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse
https://www.gameinformer.com/opinion/20...

Ker je prakticno edina lol

Kaj je stabo? Edina? Post-Apokaliptičnih iger je ogromno.
Metro, Fallout, S.T.A.L.K.E.R., Bioshock, Wasteland, Elex, Rage, Mad Max, The Last of Us, Gears of War, State of Decay, Left 4 Dead, Dead Island, Deadlight, DayZ, ...
In to so samo glavne Franšize, ki ima vsaka že po več iger.

Mato989 ::

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse
https://www.gameinformer.com/opinion/20...

Ker je prakticno edina lol

Kaj je stabo? Edina? Post-Apokaliptičnih iger je ogromno.
Metro, Fallout, S.T.A.L.K.E.R., Bioshock, Wasteland, Elex, Rage, Mad Max, The Last of Us, Gears of War, State of Decay, Left 4 Dead, Dead Island, Deadlight, DayZ, ...
In to so samo glavne Franšize, ki ima vsaka že po več iger.


Katera izmed teh je bila izdana v zadnjih 6 mesecih da se kvalifcira?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

ELEX in Fallout 76.

Mato989 ::

scipascapa je izjavil:

ELEX in Fallout 76.


Fallout je greznica od 4 naprej... ELEX pa mi ne deluje kot pretirano znan osebno prvič slišim zanj, bom pogledal ob priliki...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

Jep F76 je greznica.

Izi ::

Mato989 je izjavil:

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse
https://www.gameinformer.com/opinion/20...

Ker je prakticno edina lol

Kaj je stabo? Edina? Post-Apokaliptičnih iger je ogromno.
Metro, Fallout, S.T.A.L.K.E.R., Bioshock, Wasteland, Elex, Rage, Mad Max, The Last of Us, Gears of War, State of Decay, Left 4 Dead, Dead Island, Deadlight, DayZ, ...
In to so samo glavne Franšize, ki ima vsaka že po več iger.


Katera izmed teh je bila izdana v zadnjih 6 mesecih da se kvalifcira?

Kje v članku pa pravi samo za zadnjih 6 mesecev? Gameinformerjev članek pravi, da je Metro najbolj zanimiva Post-Apokaliptična igra vseh časov.

Mato989 ::

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Izi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Metro Is Gaming's Most Interesting Post-Apocalypse
https://www.gameinformer.com/opinion/20...

Ker je prakticno edina lol

Kaj je stabo? Edina? Post-Apokaliptičnih iger je ogromno.
Metro, Fallout, S.T.A.L.K.E.R., Bioshock, Wasteland, Elex, Rage, Mad Max, The Last of Us, Gears of War, State of Decay, Left 4 Dead, Dead Island, Deadlight, DayZ, ...
In to so samo glavne Franšize, ki ima vsaka že po več iger.


Katera izmed teh je bila izdana v zadnjih 6 mesecih da se kvalifcira?

Kje v članku pa pravi samo za zadnjih 6 mesecev? Gameinformerjev članek pravi, da je Metro najbolj zanimiva Post-Apokaliptična igra vseh časov.


Kar je logično, saj je tudi najnovejša... in ima zato največ šans ker je lahko črpala iz izkušenj preteklosti =) To je tako kot bi napisal da je Red dead redemption 2 najbolj zanimiv Western game... seveda, če pa je najnovejši =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

Kar je logično, saj je tudi najnovejša... in ima zato največ šans ker je lahko črpala iz izkušenj preteklosti =) To je tako kot bi napisal da je Red dead redemption 2 najbolj zanimiv Western game... seveda, če pa je najnovejši =)

Po tvoji logiki je Fallout 76 najboljši, ker je črpal izkušnje iz vseh dosedanjih Falloutov? Pa Far Cry New Dawn je najboljši Far Cry ker je najnovejši?
««
7 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149649 (1331) Furbo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475204 (2240) Jernej88_
»

turok

Oddelek: Igre
182519 (283) DejchSLO
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26745723 (38957) Glugy
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff

Več podobnih tem