» »

Call of Duty WWII (2017)

Call of Duty WWII (2017)

next3steps ::

Problemi z zaostalo kamero in slabim latencyjem se jim vlečejo že od tega naprej:
Id Tech 3 @ Wikipedia

oo7 ::

Še 23 minut pa, da vidimo :)

https://www.callofduty.com/wwii

oo7 ::

Official Call of Duty(R): WWII Reveal Livestream



-

oo7 ::

Official Call of Duty(R): WWII Reveal Trailer




COD is BACK :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

gddr85 ::

kar se tiče trailerja je res back, gameplay pa... ;)

ahac ::

oo7 je izjavil:

COD is BACK :P

Tole zgleda kot vsak modern "cinematic" CoD, kjer gameplay vključuje samo občasno držanje tipke za hojo naprej...

Edit: še v tanku izgleda da samo sediš notr in streljaš v eno smer... kot, da CoD gameplay še ni dovolj "on rails". :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

COD is BACK :P

Tole zgleda kot vsak modern "cinematic" CoD, kjer gameplay vključuje samo občasno držanje tipke za hojo naprej...

Edit: še v tanku izgleda da samo sediš notr in streljaš v eno smer... kot, da CoD gameplay še ni dovolj "on rails". :))



To si ugotovil po ogledu trailerja? No ta je pa dobra.

oo7 ::

Call of Duty WW2 bo imel tudi zombie mode ;)



.

Gameplay bodo popkazali na E3. So pa pokazali samo delček multiplayerja tole zgleda, da bo več kot samo 6 vs 6 :)

CALL OF DUTY WORLD WAR 2 Multiplayer Gameplay Teaser PS4/Xbox One/PC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

To si ugotovil po ogledu trailerja? No ta je pa dobra.

Ja, iz trailerja se vidi več kot samo "CoD IS BACK" :P

Pokaže te na tanku, ampak ga ne voziš. Potem je pa takoj eksplozija, kjer nimaš več kontrole nad dogajanjem...
To ni CoD kot ga imam v spominu.

Call of Duty WW2 bo imel tudi zombie mode
Še en dokaz, da gre za tipičen modern CoD. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Sem igral vse COD igre in lahko rečem COD is back. 8-)

Edit: Da ne bo pomote s tem, ko mislim COD is back to je mišljeno časovno konec z prihodnostjo. Gameplay bodo pa bomo videli čez mesec in pol na E3.

Kar se pa tiče zombijev pa je samo dodatek, ki je zelo priljubljen. Nekateri igrajo samo zombie mode. In tudi zombie mode ni tako nova stvar prvič so ga imeli že leta 2010.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

gddr85 ::

run & gun + zombie mode is BACK :P

next3steps ::

Niti takrat ni bil zombie mode nov, ko ga je activision prvič prikazal. Ga pa je populariziral.

oo7 ::

next3steps je izjavil:

Niti takrat ni bil zombie mode nov, ko ga je activision prvič prikazal. Ga pa je populariziral.


Mislil sem na COD serijo, da so v Black ops prvič predstavili zombie mode če se ne motim.

puma982 ::

Tisto v zadnjem videu ni multiplayer. Iz komentarjev na strani gre razbrati, da gre za:

This ain't multiplayer, it's some sort of social mode called headquarters. Like the Destiny Hub.

dolenc ::

Sicer trenutno zadnjega še nisem igral. Ampak problem je enostavno, da ne znajo več sestavit dobrega core gameplaya.

Black ops 3 praktično nisem mogu igrat brez tistega "perka", ki vizualizira sovražnike, ker v vsej tej zmešnjavi, ki ji pravijo level design, efektih in barvah nisem več videl sovražnikov :D. Ko si mel par flashbackov v ww2 je blo tkoj bolš, preproste barve, tkoj si vedu na koga strelaš, ni vse frčalo po zraku, tko da mogoče jim bo to kej pomagal.

yoco ::

A se mejbi ve kateri engine je? Še vedno isti?

AapocalypseE ::

O ja, o jaaa 8-)

COD is back 8-)

mtosev ::

igral cod in cod 2. bo tole vredno?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZiedRieke ::

Zombie mode je bil ze v world at war 2008. Tole nebo imelo nic skupnega z CoD 1-3, razen tematike.

Berserker ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

COD is BACK :P

Tole zgleda kot vsak modern "cinematic" CoD, kjer gameplay vključuje samo občasno držanje tipke za hojo naprej...

Edit: še v tanku izgleda da samo sediš notr in streljaš v eno smer... kot, da CoD gameplay še ni dovolj "on rails". :))



To si ugotovil po ogledu trailerja? No ta je pa dobra.


Ker se je gameplay tako hudo spreminjal zadnjih nekaj let? :))

Tole bo ista zgodba kot vse ostale moderne streljačine, zgolj futuristične skine bodo zamenjale ww2 teksture.

Dokler res ne gredo miselno v zlato obdobje 1997-2004, ne pričakuj kakšnih izboljšav.

next3steps ::

oo7 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Niti takrat ni bil zombie mode nov, ko ga je activision prvič prikazal. Ga pa je populariziral.


Mislil sem na COD serijo, da so v Black ops prvič predstavili zombie mode če se ne motim.

World at War, takozvani prvi dokaj dober špil Treyarcha.

oo7 ::

yoco je izjavil:

A se mejbi ve kateri engine je? Še vedno isti?


Nič še ni bilo rečenega.

next3steps je izjavil:

oo7 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Niti takrat ni bil zombie mode nov, ko ga je activision prvič prikazal. Ga pa je populariziral.


Mislil sem na COD serijo, da so v Black ops prvič predstavili zombie mode če se ne motim.

World at War, takozvani prvi dokaj dober špil Treyarcha.


V WaW so bili že zombiji. Tega nisem vedel sem igral samo kampanijo WaW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

next3steps ::

Berserker je izjavil:

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

COD is BACK :P

Tole zgleda kot vsak modern "cinematic" CoD, kjer gameplay vključuje samo občasno držanje tipke za hojo naprej...

Edit: še v tanku izgleda da samo sediš notr in streljaš v eno smer... kot, da CoD gameplay še ni dovolj "on rails". :))



To si ugotovil po ogledu trailerja? No ta je pa dobra.


Ker se je gameplay tako hudo spreminjal zadnjih nekaj let? :))

Tole bo ista zgodba kot vse ostale moderne streljačine, zgolj futuristične skine bodo zamenjale ww2 teksture.

Dokler res ne gredo miselno v zlato obdobje 1997-2004, ne pričakuj kakšnih izboljšav.

Ne morejo. Tisti del ekipe je odšel k EA.

darkz ::

Na steamu je ze pre-purchase za 6 mesecov v naprej xD rofl
http://store.steampowered.com/app/47660...
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

next3steps ::

Igra je že bolj kot ne končana. Tole je samo še financiranje DLCjev.

oo7 ::

darkz je izjavil:

Na steamu je ze pre-purchase za 6 mesecov v naprej xD rofl
http://store.steampowered.com/app/47660...



To je vedno tako pa ne samo pri COD igrah.

oo7 ::

The Vision Behind Call of Duty(R): WWII


-

Berserker ::

Polygon ga spet seka.

https://www.polygon.com/2017/4/26/15438...

Ponovno vmešavanje liberalnih elementov, ki bi radi na novo napisali zgodovino. Češ obvezno je potrebno vključit transgenderje, womens of color, črnce in queer, ker je to 2017, medtem ko ni niti male omembe o igranih Japoncih, Kitajcih in Sovjetih.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Polygon ga spet seka.

https://www.polygon.com/2017/4/26/15438...

Ponovno vmešavanje liberalnih elementov, ki bi radi na novo napisali zgodovino. Češ obvezno je potrebno vključit transgenderje, womens of color, črnce in queer, ker je to 2017, medtem ko ni niti male omembe o igranih Japoncih, Kitajcih in Sovjetih.


Call of Duty: WWII Is Sexist, Tokenistic and White-Washing History (according to Polygon)

oo7 ::

Official Call of Duty(R): WWII - Multiplayer Reveal Trailer

:D:)

fireX88 ::



call of duty moderen warfare mod, ki se je sparil z overwatch
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

oo7 ::

Call of Duty: WW2 WAR MODE EXPLAINED (CoD WWII War Mode Gameplay)

oo7 ::

Sledgehammer Games will unveiled Call of Duty: WII's new zombies mode at San Diego Comic-Con on July 20.

Guzzy ::

oo7 je izjavil:

next3steps je izjavil:

D3m je izjavil:

Kdo jo bo delal?

V bistvu nima veze. Že to, da vsaka od treh ekip dela svoj fork outdated pogona je smešno do jaja.



V infinite warfare je čist dobra grafika.




Vbistvu ne. Je kar gnilo. Kot tudi grafika CoD WW2. (Seveda v primeru, če primerjaš z današnjimi igrami. Drugače je ok, me ne moti tok.)

next3steps ::

Za Multiplayer, kamor bo ta igra ciljala, je ta pogon neprimeren. Bo pa vseeno fun šuter, vsaj tistih par ur.

oo7 ::

Official Call of Duty: WWII Nazi Zombies Reveal Trailer

oo7 ::

No kakšeni se vam zdijo nazi zombiji v zgornjem trailerju ? :D

D3m ::

Boli me kurac.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Call of Duty(R): WWII - Private Multiplayer Beta Trailer

Seljak ::

Samo tale COD pa zgleda super.

oo7 ::

Seljak je izjavil:

Samo tale COD pa zgleda super.


Saj je že čas :)

oo7 ::

You can now start pre-loading the Call of Duty: WW2 private beta on PS4

Call of Duty: WW2 players who placed their pre-orders digitally through the PlayStation Store are now able to download the full beta.


The download comes in at just over 16GB. Those who pre-ordered at retail will still need a token from their retailer, which Activision is currently in the process of sending out.

https://www.vg247.com/2017/08/23/you-ca...

oo7 ::

Call of Duty: WWII - Gibraltar Multiplayer Map Flythrough

z3ro ::

Beta na PS4 je live, probal kdo? Sam imam preordano pa žal zaradi prenove nimam možnosti probati.

oo7 ::

Call of Duty WW2 lets you experience D-Day as a Nazi

"You'll begin by having to hold the Allies off the beach, and I don't think anyone's ever seen that before, let alone played that before"

http://www.gamesradar.com/call-of-duty-...

abyssus ::

Sem čez vikend kar veliko igral beto. Ne bi si upal preveč hvaliti, ker sem načeloma dolgoletni ljubitelj igre in bi prehitro bil označen za fanboy-a, lahko pa povem, da zagotovo je napredek napram prejšnjemu. WAR mode je meni osebno zelo dober in ga v bistvu prav ne moreš nehat igrati, čeprav večino ljudi običajno nima pojma, kako igrati objective. To je v bistvu edina novost same igre, ostalo je itak bolj ali manj takšno, kot vsako leto; nekaj, kar mene sicer ne moti, saj COD smatram kot enostavno igro, ki je ne rabiš dobesedno "nolajfat", da si vsaj malo dober.

Ampak novembra seveda lahko pričakujemo isto, kot vsako leto: slab PC port, neumni supply dropi in pa seveda pol igre v obliki DLC, ki stane še enkrat toliko, kot sama igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

fireX88 ::

abyssus je izjavil:

Sem čez vikend kar veliko igral beto. Ne bi si upal preveč hvaliti, ker sem načeloma dolgoletni ljubitelj igre in bi prehitro bil označen za fanboy-a, lahko pa povem, da zagotovo je napredek napram prejšnjemu. WAR mode je meni osebno zelo dober in ga v bistvu prav ne moreš nehat igrati, čeprav večino ljudi običajno nima pojma, kako igrati objective. To je v bistvu edina novost same igre, ostalo je itak bolj ali manj takšno, kot vsako leto; nekaj, kar mene sicer ne moti, saj COD smatram kot enostavno igro, ki je ne rabiš dobesedno "nolajfat", da si vsaj malo dober.

Ampak novembra seveda lahko pričakujemo isto, kot vsako leto: slab PC port, neumni supply dropi in pa seveda pol igre v obliki DLC, ki stane še enkrat toliko, kot sama igra.


sem imel upe, da bo na ravni call2, pa očitno ne bo, ker ne znajo niti ločit orožja po frakcijah.. vsaj tako je videt iz youtuba.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

abyssus ::

Ah ne, orožja so za vse enaka. No, granate si drugačne. :D

Machete ::

Kako je s obljubljenimi MED Paketi? HQ mode je? Serverji so hišni ali je celo retarded p2p hosting?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

meni je to fail.. sem pristaš, da ima vsaka frakcija svoja orožja, tako pa..

če ne bo slab port bom vsaj sp odigral.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123983 (6875) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653639 (18278) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613271 (7832) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937304 (22946) oo7

Več podobnih tem