» »

Mercedes C

Mercedes C

korenje3 ::

Zanimam se za nakup novega mercedes C coupe. Je kdo tukaj, ki je izkusil vožnjo s tem avtom in pa predhodnim mercedes E?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W
  • spremenil: korenje3 ()

smacker ::

Greš na AutoCommerce in se zmeniš za testno vožnjo. Itak rabiš občutke iz prve roke ;) Sam sem testiral CLA, dobil avto za 2uri, le tankat sem moral porabljen bencin.

solatko ::

Odlično vozilo, če te ne moti pogon zadaj, ker je reagiranje v kritičnih trenutkih, precej drugačno, od pogona spredaj. Sicer pa občutek velikega avta, udobna vožnja, veliko bolj, kot pri vozilih na sprednji pogon, lega na cesti fantastična, odvisno od modela, mašine dovolj živahne, problem je samo, da gol ne nudi kaj dosti, moraš vzeti vsaj za nekaj k€ dodatne opreme, da res postane drugi dom.
Delo krepa človeka

korenje3 ::

sej bi vzel 4-matic. moj trenutni mercedes ima tudi zadnji pogon in so pozimi sami problemi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

solatko ::

Imaš verjetno zelo star model, saj že nekaj let avtomobili s pogonom zadaj, ne delajo problemov v zimskih razmerah. Je pa dobro, da daš najožje zimske gume, ki zadovljijo homologacijo.
Podobno je z BMW-ji.
Razdelitev teže se je zelo približala idealnih 50:50.
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

Pri vsej sodobni elektroniki v takem avtomobilu ga boš še na snegu težko obrnil okoli vertikale.

Dobre gume v vsakem primeru in to je to. Za offroad in makadam pa tak avto itak ni mišlje .
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

c3p0 ::

Imam novejšega E in traction control reši zagate z zadnjim pogonom.

bambam20 ::

korenje3 je izjavil:

Zanimam se za nakup novega mercedes C coupe. Je kdo tukaj, ki je izkusil vožnjo s tem avtom in pa predhodnim mercedes E?



C in E sploh nista primerljiva in mešaš jabolka ter hruške.

korenje3 ::

Je to tvoj najbolj pameten odgovor? tukaj sem postavljal vprašanja, ne pa pametoval kako sta C in E primerljiva. verjetno na to insinuiraš.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Unknown_001 ::

OP zakaj ne zaprosiš pri trgovcu testno vožnjo? Sam boš potem najbolje vedel kaj ti odgovarja. Od C klasse - dalje je to itak to kar naj bi meca bila.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avtomobila/hatchback (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10718659 (14990) Utk
»

Nakup rabljenga ali novega avtiča od 60-80k eur kaj se splača ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6810496 (6416) RED_line
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10424052 (21552) sandmat
»

Nakup novega/rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
314002 (3702) Echbart
»

BMW serija 5 zadnji pogon in sneg?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9138434 (35032) chucki

Več podobnih tem