» »

Problemi z računalnikom..

Problemi z računalnikom..

tx-z ::

Moja teta ma Windowse XP (na nov naloženi)in ji delajo čist normalno, razen k gre w word. No k gre v Word računalnik dela ene pol ure, pol se pa začnejo po zaslonu delat ene črte pa pike (vedn več), dokler ni cel zaslon črn in zašteka. To se res zgodi samo če zažene word. Na disku pa so še stari windowsi, kjer ma še ene dokumente pa razne programe (slovarje,...). A je to kakšen virus al je v hardweru kej narobe?

-ma pa P3-700MHz,128MB sdr, Radeon 9000 pro 64MB (nov).
tx-z

Aspirinix ::

Samo Word ali še kateri drugi program?
Če samo Word, potem popravljanje Officea. Ali pa odstranitev in nato popolnoma frišno instalacijo Officea.

OceanMan ::

Pred kratkim je bla odprta ena podobna tema glede tega, tako da bi lahko uporabil iskanje. Problem je v hardware -skor sigurno. še posebej k sem vidu, da je grafična nova. Domnevam da se prej to ni dogajalo. Jaz sem mel ravno tako radeona (saphire) 9000 Pro 64mb in kadar sem bil v Wordu ko sem pomikal drsnik se je začela slika pacat.


Rešitev: Zamenjal sem grafično. Spet na geforca. Tokrat na FX 5200 serijo. Zdej dela uredu.
--Everything is in our hands--

tx-z ::

to je delal že prej, zato smo menjal grafično. ampak še vedn isto dela
tx-z

OceanMan ::

A si poskusil na novo namestit windowse po zamenjavi grafične?
--Everything is in our hands--

Duhec ::

Definitivno so napačni gonilniki za grafično. Poizkusi z drugimi, lahko celo starejšimi. Novejši niso vedno najboljši.

tx-z ::

grafična ni bla kriva, kr jo mam zdj jst pa dela vredu; kr je blo po vsej verjetnosti krivo pa je virus v biosu;
tx-z

mare_ ::

In kako naj po tvoje pride virus v BIOS:D

tx-z ::

ah v tisti zapisljivi del (CMOS)no ja: to so rekl pr JAE-da naj bi blo to
tx-z

tx-z ::

zdej mam pa dost, zaženem word, pomaknem drsnik dol in kaj se zgodi? slika se začne pacat; npr. v excelu se to ne dogaja; samo v wordu se to zgodi. aja pa še v igrci aliens versus predator 2 se je zdej to zgodil: igram in kar neankrat je slika vijolčna, črte so itd; grem vn iz igrce je tut v windowsih isto, resetiram vse spet dela normalno dokler ne grem v word pa premaknem drsnik. Če pa zaženem powerstrip pa dam performace profiles pa configure pa mi nč ne pokaže (hitrost jedra N/A, hitrost rama isto) ampak pred prbližn dvemi tedni sm pa vse vidu in je vredu delal;
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

msmiha ::

Kaj pa se zgodi če naprimer z 3D Markom obremenjuješ grafično kartico kakšno uro. Daj teste na loop pa boš videl kaki bodo potem rezultati.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tx-z ::

zaenkrat mislm da je kriv office; zdej sem office xp odstranu pa dl gor office 97 pa se še ni nč zgodil; tist bom pa jutr probu pa vidu, mogoče je pa res office kriv
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS Word

Oddelek: Programska oprema
71537 (1402) acerAspire
»

Kaj takega pa še ne - irc kriv za anomalije grafike

Oddelek: Zvok in slika
101131 (856) V-i-p
»

tezave z Radeon 9000pro

Oddelek: Strojna oprema
121464 (1280) ali3n
»

problem z radeon 9000

Oddelek: Pomoč in nasveti
211217 (855) Klemenn
»

Težave z MS Word-om!

Oddelek: Programska oprema
81154 (1062) Nazgul

Več podobnih tem