» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
21 / 38
»»

kitl76 ::

Malo nižje piše :))

The top 3 reasons to play Red Dead Redemption 2: Special Edition PC
This is America: 1899. Rockstar Games, the developers behind GTA 5 and the original Red Dead Redemption, bring you their latest epic.
Red Dead Redemption 2 features a massive living, breathing, open-world, that's waiting for you to experience every one of its details and mysteries.
The Wild West era is ending and a new Modern Age is beginning. But for Arthur Morgan, the road ahead is just as wild... as lawmen, bounty hunters, and even former friends try to hunt him down.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa je razlika med special edition in navadno ?

Tole velja za PC verzijo:
Imaš 3 edicije: Navadno, Specialno in Ultimativno.
 Primerjava med Specialno in Ultimativno edicijo

Primerjava med Specialno in Ultimativno edicijo

Pri navadni ediciji dobiš samo igro brez vseh dodatkov.
Na Rockstarjevem launcherju navadne edicije ni, ker jo pri njih sploh ne moreš kupiti, saj če kupiš Navadno edicijo ti jo zastonj nadgradijo na Specialno. Specialno pa ti nadgradijo na Ultimativno.

Navadna edicija je na voljo samo pri ključkarjih in bo na voljo tudi na ostalih launcherjih (Epic, Steam), kjer začno prednaročila pobirati 23. oktobra, ko se zaključi Rockstarjeva akcija.

 Tole so dodatki za Specialno edicijo

Tole so dodatki za Specialno edicijo

Bank Robbery Mission and Gang Hideout in Story Mode: Get exclusive access to a Bank Robbery Mission, in which Arthur and a couple of his fellow gang members come up with a daring plan to break in and rob the bank in the southern town of Rhodes. Elsewhere, the Del Lobos Gang has taken over a hacienda - clear this gang’s hideout and rob their stash for a lucrative take.

Dappled Black Thoroughbred: This thoroughbred racehorse sporting a beautiful reverse-dappled black coat will keep you at the front of the pack with its exceptional speed and acceleration. You will also get the exclusive Nuevo Paraiso Saddle, handmade in dark chocolate leather with silver medallion detailing. This horse and saddle are available in Red Dead Redemption 2 Story Mode.

The Nuevo Paraiso Gunslinger Outfit: This exclusive Story Mode outfit for Arthur is inspired by the clothing worn by vaqueros and banditos south of the border. The outfit features a wide brimmed black cowboy hat, deep indigo coat, worn denim chaps, leather gloves and boots.

Talisman and Medallion Gameplay Bonuses: These special Story Mode items will give Arthur a helping hand whenever they are equipped. Attaching the Eagle Talon Talisman to his boot, Arthur’s environmental awareness skill will last longer. By carrying the Iguana Scale in his personal Satchel, Arthur will take less damage while riding on horseback.

Gameplay Boosts, Cash Bonuses & Discounts: This collection of exclusive Story Mode boosts, bonuses and discounts will help Arthur to survive out in the harsh wilderness and better provide for his gang members and their camp. The Core Stat boost benefits Arthur’s Stamina, Health and Dead Eye Cores. Earn more cash during robbery missions with the Van der Linde gang, and when hunting and selling animal carcasses. Receive discounts on all upgrades to the Van der Linde gang’s camp.

Free Access to Additional Weapons: A good range of weapons is essential for survival in the Old West. Get free access to three weapons at the in-game Gunsmiths in Story Mode: the robust Volcanic Pistol, devastating Pump Action Shotgun and versatile Lancaster Varmint Rifle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Machete ::

Super uživancija mi je bila tračna streljačina Call of Juarez. Tole, pa če je res open world in dobre misije, pa samo 'take my money'..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

springfield ::

Misije so bolj ali manj klasicne GTA, nic prevec izvirnega, zal.

edi45 ::

Računalnik je, samo se en dober ultrawide 3440x1440 monitor in sem good to go8-)

Skyman ::

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj pa je razlika med special edition in navadno ?

Tole velja za PC verzijo:
Imaš 3 edicije: Navadno, Specialno in Ultimativno.
 Primerjava med Specialno in Ultimativno edicijo

Primerjava med Specialno in Ultimativno edicijo

Pri navadni ediciji dobiš samo igro brez vseh dodatkov.
Na Rockstarjevem launcherju navadne edicije ni, ker jo pri njih sploh ne moreš kupiti, saj če kupiš Navadno edicijo ti jo zastonj nadgradijo na Specialno. Specialno pa ti nadgradijo na Ultimativno.

Navadna edicija je na voljo samo pri ključkarjih in bo na voljo tudi na ostalih launcherjih (Epic, Steam), kjer začno prednaročila pobirati 23. oktobra, ko se zaključi Rockstarjeva akcija.

 Tole so dodatki za Specialno edicijo

Tole so dodatki za Specialno edicijo

Bank Robbery Mission and Gang Hideout in Story Mode: Get exclusive access to a Bank Robbery Mission, in which Arthur and a couple of his fellow gang members come up with a daring plan to break in and rob the bank in the southern town of Rhodes. Elsewhere, the Del Lobos Gang has taken over a hacienda - clear this gang’s hideout and rob their stash for a lucrative take.

Dappled Black Thoroughbred: This thoroughbred racehorse sporting a beautiful reverse-dappled black coat will keep you at the front of the pack with its exceptional speed and acceleration. You will also get the exclusive Nuevo Paraiso Saddle, handmade in dark chocolate leather with silver medallion detailing. This horse and saddle are available in Red Dead Redemption 2 Story Mode.

The Nuevo Paraiso Gunslinger Outfit: This exclusive Story Mode outfit for Arthur is inspired by the clothing worn by vaqueros and banditos south of the border. The outfit features a wide brimmed black cowboy hat, deep indigo coat, worn denim chaps, leather gloves and boots.

Talisman and Medallion Gameplay Bonuses: These special Story Mode items will give Arthur a helping hand whenever they are equipped. Attaching the Eagle Talon Talisman to his boot, Arthur’s environmental awareness skill will last longer. By carrying the Iguana Scale in his personal Satchel, Arthur will take less damage while riding on horseback.

Gameplay Boosts, Cash Bonuses & Discounts: This collection of exclusive Story Mode boosts, bonuses and discounts will help Arthur to survive out in the harsh wilderness and better provide for his gang members and their camp. The Core Stat boost benefits Arthur’s Stamina, Health and Dead Eye Cores. Earn more cash during robbery missions with the Van der Linde gang, and when hunting and selling animal carcasses. Receive discounts on all upgrades to the Van der Linde gang’s camp.

Free Access to Additional Weapons: A good range of weapons is essential for survival in the Old West. Get free access to three weapons at the in-game Gunsmiths in Story Mode: the robust Volcanic Pistol, devastating Pump Action Shotgun and versatile Lancaster Varmint Rifle.


Izi hvala za razlago :)

Skyman je izjavil:



Tole pa zgleda neverjetno dobro. December bo dober mesec :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

December? A ni 5 november?

Alien123 ::

Na steam pride decembra

Vazelin ::

Machete je izjavil:

Super uživancija mi je bila tračna streljačina Call of Juarez. Tole, pa če je res open world in dobre misije, pa samo 'take my money'..

jp, jaz sem užival ob igranju call of juarez
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kitl76 ::

Alien123 je izjavil:

Na steam pride decembra



Jao in ti si tako navezan na steam, da boš špil kupil 1 mesec kasneje samo zaradi tega. Ne razumem kaj bo na steam igra kaj bolje laufala?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Na steam pride decembra



Jao in ti si tako navezan na steam, da boš špil kupil 1 mesec kasneje samo zaradi tega. Ne razumem kaj bo na steam igra kaj bolje laufala?


Če čakam na Pc verzijo že več kot eno leto ne bo problem počakat še 1 mesec več :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:



Glasba v tem trailerju ali je to odlomek iz kakšne pesmi ali so to glasbo naredili samo za ta trailer ? Mogoče kdo pozna ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Glasba v tem trailerju ali je to odlomek iz kakšne pesmi ali so to glasbo naredili samo za ta trailer ? Mogoče kdo pozna ?

See The Fire In Your Eyes (RDR2 Official Soundtrack)

Machete ::

Jaz isto čakam na Steam, zato, ker mi je vseeno bolje imeti zadeve na isti polici. Že Origin in uplay sta mi odveč.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glasba v tem trailerju ali je to odlomek iz kakšne pesmi ali so to glasbo naredili samo za ta trailer ? Mogoče kdo pozna ?

See The Fire In Your Eyes (RDR2 Official Soundtrack)



To je to hvala Izi :D

Izi ::

"Parniki" (Steam fanatiki ;)) ste čudaki. Rockstarjeve igre, enako kot Ubisoftove nujno potrebujejo domači zaganjalnik tudi če jih kupiš na Steamu. Ne profitiraš nič, samo dva zaganjalnika imaš potem prižgana med igranjem igre.

Konec koncev pa lahko na Steam pripneš tudi igre, ki niso bile kupljene na Steamu.

Machete ::

Škoda, ampak res je tako, Rockstarjevih iger pa še nimam in zato nisem pomislil na obvezo njihovega klienta :/
Ok bi rekel, da si me prepričal, da čakati nima smisla.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

kitl76 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Na steam pride decembra



Jao in ti si tako navezan na steam, da boš špil kupil 1 mesec kasneje samo zaradi tega. Ne razumem kaj bo na steam igra kaj bolje laufala?


Verjetno še je nekaj časa ne bom kupil.
8. novembra pride death stranding, 15. star wars.. uh

oo7 ::

Točno tako kot je napisal Alien123

5 november RDR 2
8 november Death Stranding
15 november Star wars

Jaz bom kupil Death Stranding za PS4 jo preigral in jo prodal. Kupim Star wars za Ps4 jo preigram in prodam dokler še cena drži :) potem pa decembra lepo v miru preigram Red Dead Redemption 2 na mojem Pc-ju na Steamu kjer imam vse PC igre :D
Vse se izide, da se bolje ne bi moralo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Aja boš partis čakal :))

Alien123 ::

kitl76 je izjavil:

Aja boš partis čakal :))


Možno, itq sem jim že 70€ dal na psju..

Izi ::

oo7 je izjavil:

5 november RDR 2
8 november Death Stranding
15 november Star wars
Nekam skromen spisek imaš to ;)
6 super iger za PC v roku enega meseca:

25. oktober - The Outer Worlds
25. oktober - Call of Duty: Modern Warfare
05. november - Red Dead Redemption 2
08. november - Need For Speed Heat
15. november - Star Wars: Jedi Fallen Order
19. november - Shenmue III

Skyman ::

Nfs? super cmon najbols nfs je biv underground serija.COD je pa isto MEH...

Red Dead Redemption 2 je pomoje kr edina gejma letos za cez zimo do the last of us 2

Lojzze ::

No,no. Najboljši NFS ever je bil Porsche Unleashed vse kar je prišlo kasneje je pofl.

Ni kaj težki meseci so pred nami :D. Kdaj hudiča bomo vse to preigrali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lojzze ()

Skyman ::

No ja na porshe unleshed sm cisto pozabil...zaj***

Hja meni osebni RDR2 pride ob pravem casu se pravi 5.11 oz potem decembra.200h preigranih bo do spomladi ko pridejo nekatere nove pc igre,ostalo je bolj zalost se vidi da vsi cakajo konzole in da nocjo nic izdajat zarad novih konzol

kitl76 ::

Death Stranding ste pozabili drugače pa ja RDR2 bo kar najboljša izbira čeprav jo bom preigraval že v tretje 8-)

Mato989 ::

Dans kupim tole za PC kot kaže, čeprav mam ps4 pro in špil sem prišel samo do chapter 2 in se podim okol :D

Verjetno bo lepše igrat na PC!

Torej kateri edition se splača vzet?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

Skyman je izjavil:



“More and more civilisation, what a damn mess we’re making of things”
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

A RDR2 Bo v škatli tudi s kako mapo ali pa kaj? Ve kdo kaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

A RDR2 Bo v škatli tudi s kako mapo ali pa kaj? Ve kdo kaj


Zankerat nisem še nikjer opazil, da bi prodajali tudi fizično kopijo za PC ?

kitl76 ::

Zemljevid ti jaz prodam :))

oo7 ::

Na amazonu prodajajo



Vse je razen igre ni :P

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A RDR2 Bo v škatli tudi s kako mapo ali pa kaj? Ve kdo kaj


Zankerat nisem še nikjer opazil, da bi prodajali tudi fizično kopijo za PC ?


Kar je zanimivo, ROckstarove igre so imele običajno fajn boxe =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A RDR2 Bo v škatli tudi s kako mapo ali pa kaj? Ve kdo kaj


Zankerat nisem še nikjer opazil, da bi prodajali tudi fizično kopijo za PC ?


Kar je zanimivo, ROckstarove igre so imele običajno fajn boxe =)


Saj mogoče še kaj bo ampak po moje bi moralo že biti ?

Izi ::

Za PC ne bodo prodajali škatelnih verzij. Samo digitalno.

Razlogov sicer niso navedli, ampak meni se zdi logično in pričakovano.
Prvič, PC-jaši tako ali tako prisegajo samo na digitalne verzije in jih škatle bolj ali manj ne zanimajo,
drugič, praktično noben PC-jaš nima bralnika Blu-Ray plošč. V PC svetu se uporabljajo izključno samo USB ključi in večina modernih PCjev sploh nima več enote za branje plošč, sterejši imajo pa DVD, ki pri 150 GB veliki igri ne koristijo prav nič, saj bi rabil 30 plošč,
in tretjič, škatelne in zbirateljske verzije so v prodaji že eno leto in kdor je to hotel imeti verjetno že ima.

scipascapa ::

Bi pa naredili USB verzijo :)

Mato989 ::

Izi je izjavil:

Za PC ne bodo prodajali škatelnih verzij. Samo digitalno.

Razlogov sicer niso navedli, ampak meni se zdi logično in pričakovano.
Prvič, PC-jaši tako ali tako prisegajo samo na digitalne verzije in jih škatle bolj ali manj ne zanimajo,
drugič, praktično noben PC-jaš nima bralnika Blu-Ray plošč. V PC svetu se uporabljajo izključno samo USB ključi in večina modernih PCjev sploh nima več enote za branje plošč, sterejši imajo pa DVD, ki pri 150 GB veliki igri ne koristijo prav nič, saj bi rabil 30 plošč,
in tretjič, škatelne in zbirateljske verzije so v prodaji že eno leto in kdor je to hotel imeti verjetno že ima.


No torej ce so zburateljske verzije ze 1 leto zunaj me preusmeri na tako zbirateljsko pc verzijo skatle prosim... Kupim takoj!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

No torej ce so zburateljske verzije ze 1 leto zunaj me preusmeri na tako zbirateljsko pc verzijo skatle prosim... Kupim takoj!

Najprej moraš vedeti, da je Rockstar svojo Collector's Box Edition prodajal brez igre. Samo Velika škatla s kupom RDR2 dobrot.
Drugo pa je, da je bila to omejena serija, ki je seveda kmalu pošla in se sedaj lahko kupi samo iz druge roke.
 Collector's Box Edition

Collector's Box Edition

Na Amazonu ali EBayu jih je vedno dovolj na voljo, ampak ko boš videl ceno te bo verjetno minilo :P
Začeli so jih prodajati 26. oktobra 2018 in če sem prav obveščen so bile takrat po $100. Danes se prodajajo povprečno po dvojni ceni. Trenutno jih vidim od $180 pa nekje do $260.

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 PC vs Console Early Graphics Comparison

oo7 ::

Izi je izjavil:



Razlogov sicer niso navedli, ampak meni se zdi logično in pričakovano.
Prvič, PC-jaši tako ali tako prisegajo samo na digitalne verzije in jih škatle bolj ali manj ne zanimajo,


Tukaj se ne strinjam, ker jaz če je le možno kupim PC igro z škatlo.

Izi je izjavil:

Z
drugič, praktično noben PC-jaš nima bralnika Blu-Ray plošč. V PC svetu se uporabljajo izključno samo USB ključi in večina modernih PCjev sploh nima več enote za branje plošč, sterejši imajo pa DVD, ki pri 150 GB veliki igri ne koristijo prav nič, saj bi rabil 30 plošč,


Saj večina iger z škatlo zadnje čase ima v škatli kodo in CD na katerem je samo launcher in, ko zaženeš CD moraš še vedno igro nalagati z interneta, ko bi jo kupil preko online trgovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

scipascapa je izjavil:

Bi pa naredili USB verzijo :)

ha! Si me spomnil, da sem kakih šest let nazaj kickstartal Dreamfall Chapters z usb verzijo kot nagrado. Baje končno pride naslednje leto...

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Red Dead Redemption 2 PC vs Console Early Graphics Comparison




Na konzoli je grafika malce bolj zamegljena ni ostrine prave. Drugače pa ni neke hudega preskoka, če primerjaš kakšen preskok je pa v sami ceni

Machete ::

Pasma konja je druga za PC master race!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Mogoče lahko konje menjaš kot avte pri GTA ?

Zmajc ::

Aktivnega konja izbereš v štali.

Sistem je čisto isti kot v GTA5 samo namesto garaže je štala. V GTA tam tunaš avte v RDR2 pa tam izbiraš sedlo in friziraš konju grivo. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

in friziraš konju grivo. :P



Ali pa brke :))

Izi ::

oo7 je izjavil:

Mogoče lahko konje menjaš kot avte pri GTA ?
A nisi ti že igral RDR2 na konzoli?

Kolikor jaz berem Konjski sistem ni preveč podoben GTA avtomobilskemu sistemu.
Ko imaš svojega konja mu samo požvižgaš in priteče k tebi, če seveda ni predaleč stran. V GTA avto ne bo nikoli pripeljal k tebi ne glede kako glasno boš žvižgal :P in tam torej raje ukradeš drugega.
V RDR2 se na svojega konja navežeš (Bond level sistem) in čim večji Bond level imaš s tem določenim konjem boljši bo konj po statistikah in po obnašanju. Če sta močno povezana se konj nauči hoditi v stran in lahko na njem jahaš tudi skozi zelo globoko vodo. Pa bolj sta povezana s konjem na večjo daljavo bo pritekel k tebi, ko mu požvižgaš.
Če tvoj konj umre je to dokončno in moraš nabaviti novega. Konja lahko kupiš, ukradeš ali pa udomačiš divjega. Udomačene lahko tudi prodajaš. Kraja konja pa na divjem zahodu velja za enega najhujših zločinov.

Po statistikah se delijo v 6 skupin.
Od najslabšega do najboljšega: Jahalni, Vojaški, Delovni, Osnovni, Tekmovalni in Superiorni
Razlikujejo se po količini zdravja, vzdržljivosti, hitrosti in pospešku.

Najboljši konji v RDR2 so Arabski, ki so edini iz Superiorne skupine. Medtem ko je najcenejši konj v RDR2 vreden $15 so Arabci cenjeni na preko tisočaka dolarjev.

kitl76 ::

Prvo stvar ko začneš igrat greš v hribe ujeti Legendary horsa tak lep bel kljuse je z njim igraš večino igre. Pa ne preveč skrbeti za čistočo pa hrano, ker s tem samo izgubljaš nepotreben čas ni bistva v tem. Pa da ne boste preveč lovil srne, ribe pa medvede pa jih prodajal v kempih to o je tudi čisto nepotrebna zadeva, ki igro samo zavlačuje. Več v konjih je pa tukaj https://www.ign.com/wikis/red-dead-rede...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Pa ne preveč skrbeti za čistočo pa hrano, ker s tem samo izgubljaš nepotreben čas ni bistva v tem.

Hm, jaz berem čisto drugače. Pravijo, da če skozi mesto hodiš umazan, krvav ali ves zanemarjen z dolgo brado, se te ljudje izogibajo in te zmerjajo. Zaradi smradu pa imaš celo prepovedan vstop v kar nekaj ustanov.

Za povrh je treba skrbeti, da nisi oblečen preveč ali premalo. Če se v vročini oblečeš preveč ti bo prevroče, boš ves prešvican in boš posledično izgubil precej svojih statistik, enako se zgodil če si v snegu oblečen premalo, saj boš veš premražen in spet bodo statistike močno padle.

Pri hrani pa je treba tudi imeti mero. Če ješ preveč se boš zredil, kar ti sicer doda nekaj moči, ampak izgubiš pa vso kondicijo :)) Če pa stradaš boš močno shujšal in izgubil vso moč. En pošten udarec in boš hin.
««
21 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187791 (1195) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423817 (812) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820683 (2077) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211738 (9784) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387430 (5586) Bye

Več podobnih tem