» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
20 / 38
»»

edi45 ::

YesMan je izjavil:

oo7 je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Ne bom imam itak na ps4. Zgodbo bom še enkrat preigral kao v full bolj hudi grafiki.


Včasih je bila res velika razlika v grafiki med PC-jem in konzolami zdaj je minimalna :)


V grafiki ne, samo v sličicah na sekundo pa definitivno. 30 proti 60 še je vedno tako očitno kot je bilo in tudi vedno bo :P Če pa je vredno dati vsaj 2.5-3x več denarja za to, pa je seveda stvar vsakega posameznika.


sploh v grafiki, še dan danes. PS4 izgleda prav žalostno proti dobremu PCju.

kitl76 ::

@edi45 očitno ti tole govoriš bolj na pamet. Meni verjemi imam oboje doma v isti sobi pa zalaufam isti špil na obeh sistemih pa je razlika minimalna predvsem v FPS-jih in ne v grafiki.

Izi ::

;)

dolenc ::

A da ni tko

kitl76 ::

No una slika zgoraj je pa fajn umetno zablurana take jaz nikol nimam.

Izi ::

kitl76 je izjavil:

No una slika zgoraj je pa fajn umetno zablurana take jaz nikol nimam.

Tista slika zgoraj je hec, da ne bo kdo resno vzel. Sem dal pomežik smeškota.
Ni zablurana ampak je znižana resolucija in brez antialiasinga.

Še ena primerjava ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 PS4 Pro Gameplay

111111111111 ::

Evo končno tudi za PC: https://www.rockstargames.com/newswire/...

EDIT: Vidim da pogrevam staro župo. Se oproščam.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Izi je izjavil:

kitl76 je izjavil:

No una slika zgoraj je pa fajn umetno zablurana take jaz nikol nimam.

Tista slika zgoraj je hec, da ne bo kdo resno vzel. Sem dal pomežik smeškota.
Ni zablurana ampak je znižana resolucija in brez antialiasinga.

Še ena primerjava ;)



Ko boš sestavil PC za 300€, ki bo poganjal tale špil se javi.

edi45 ::

kitl76 je izjavil:

@edi45 očitno ti tole govoriš bolj na pamet. Meni verjemi imam oboje doma v isti sobi pa zalaufam isti špil na obeh sistemih pa je razlika minimalna predvsem v FPS-jih in ne v grafiki.


Sine sem imel konkretno močnejše mašine proti tvoji, prav tako sem igral na različnih resolucijah od 4k, 2k, ultra wide, 1080p itd in ti povem iz prve roke, da na PC vse dosti lepše zgleda. PS4 PRO niti nima true 4k, ampak 2k upscalling v 4k, isto kot ps3, prav tako ni bil true full HD. Tak da normalno da bo slika dosti lepša, ostrejša, bolj čista na PC, zaradi večje resolucije, glajenje robov in malo morje ostalih nastavitev, ki jih konzole ne podpirajo. In prav tako 30fps na konzoli proti 60, 100, 144fps na PC, ne moreš primerjat. Koznole so samo za ekskluzive, za main gaming pa tak vsak vse, da PC is the way to go, če hočeš dobro grafiko.

Seba22 ::

Ne vem kaj eni sanjate o grafiki PC vs. PS4.To se že lep čas ve da konzole zavirajo gaming kar se grafike tiče,če nebi blo konzol in bi špile delali samo za PC bi dandanes bla revolucionarna grafika..Samo poglejte si Crysis 1 je bil real PC experience in od tam dalje ni revolucionarnega napredka v grafiki zarad konzol ker niso zmožne poganajt na 60 fps kaj šele nad 100fps in dalje...toliko o tem

kitl76 je izjavil:

@edi45 očitno ti tole govoriš bolj na pamet. Meni verjemi imam oboje doma v isti sobi pa zalaufam isti špil na obeh sistemih pa je razlika minimalna predvsem v FPS-jih in ne v grafiki.


Yea rihgt...lahko maš ti oboje doma ja ko boš pa dal na pc vse na ultra z vsemi bombončki vred te se oglašaj in delaj primerjave.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Mato989 ::

Dejstvo je, da najboljši PC na svetu GLAAAAAAAAAAAAAAAADKO premaga NAJBOLJŠO konzolo na Svetu v grafiki =) Pa če se vsi na glavo postavite.

Konzole so pač peasant consumer product narejen za mase... PC pa za tiste ki hočejo največ
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Seba22 ::

Berserker je izjavil:

Izi je izjavil:

kitl76 je izjavil:

No una slika zgoraj je pa fajn umetno zablurana take jaz nikol nimam.

Tista slika zgoraj je hec, da ne bo kdo resno vzel. Sem dal pomežik smeškota.
Ni zablurana ampak je znižana resolucija in brez antialiasinga.

Še ena primerjava ;)



Ko boš sestavil PC za 300EUR, ki bo poganjal tale špil se javi.



Tudi to je res tu ni kaj za prigovarjat,ampak spet kakor za koga en bo raje dal 300EUR za konzolo en pa orng dnar za PC,jas osebno raje dam 2k za pc in imam 100x boljšo igralno izkušnjo kot pa na konzoli ko se mi gor samo prah nabira

OK gremo nazaj na temo,Read Dead Redemption 2 bo na PC-ju imel fenomenalno grafiko to se ve in je špil ki se ga splača kupit sploh Rockstar ne razočara jas osebno ga bom nabavo ko bo na voljo na Steam
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Alien123 ::

kitl76 je izjavil:

@edi45 očitno ti tole govoriš bolj na pamet. Meni verjemi imam oboje doma v isti sobi pa zalaufam isti špil na obeh sistemih pa je razlika minimalna predvsem v FPS-jih in ne v grafiki.


V fpsjih ti je predvsem minimalna razlika?

Mogoče si eden redkih, ki ne vidi več kot 24 fpsjev. :))

springfield ::

Mato989 je izjavil:

Konzole so pač peasant consumer product narejen za mase... PC pa za tiste ki hočejo največ

Ti to resno? PC je bil narejen za mase. In se vedno se racunalnikov proda vec kot konzol.
Kaj hocejo najvec? Najvec FPS-ov v 20. iteraciji iste igre brez vsebine? Jaz imam raje najvec gameplaya, kar pa redko katera igra na PC-ju pride blizu ekskluzivam na PS.

Mato989 ::

springfield je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Konzole so pač peasant consumer product narejen za mase... PC pa za tiste ki hočejo največ

Ti to resno? PC je bil narejen za mase. In se vedno se racunalnikov proda vec kot konzol.
Kaj hocejo najvec? Najvec FPS-ov v 20. iteraciji iste igre brez vsebine? Jaz imam raje najvec gameplaya, kar pa redko katera igra na PC-ju pride blizu ekskluzivam na PS.


Bil ja... Danes je obratno... Rac se proda vec predvsem zaradi delovnega okolja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Seveda ima PC najboljšo grafiko ampak spet tako hude razlike pa ni kot nekateri pišete. Uncharted 4, God of War... na televiziji je tako lepa grafika, da samo gledaš :)

Mato989 ::

No bomo videli kako bo zgledal rdr2 na pcju v najboljsih settingoh napram ps4 pro....

Bom zelo presenecen ce bi bila lepsa slika na ps4 pro..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

No bomo videli kako bo zgledal rdr2 na pcju v najboljsih settingoh napram ps4 pro....

Bom zelo presenecen ce bi bila lepsa slika na ps4 pro..


Seveda bo boljša grafika na PC. Ampak tako hude razlike kot je bilo na prejšnjih konzolah pa spet ne bo. Čeprav sta že Ps4 in Xone kar v letih.

Npr septembrska igra Gears 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Bomo videli. Prvič bom lahko direktno doma primerjal to super truper razliko pa se bojim glede na vložek za PC, da ne bo tako hude razlike kot je bila v ceni mojega PC-ja in P4 PRO. Se pa že veselim streljanja z miško medtem ko konja furati na tipkovnico si pa ne predstavljam. Dobro da imam xbox-ov gamped na PC-ju, da lahko kombiniram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

St235 ::

Tudi to je res tu ni kaj za prigovarjat,ampak spet kakor za koga en bo raje dal 300EUR za konzolo en pa orng dnar za PC,jas osebno raje dam 2k za pc in imam 100x boljšo igralno izkušnjo kot pa na konzoli ko se mi gor samo prah nabira


ROFL, 100x boljša igalna izkupnja zaradi grafike, pri čemer 50% top špilov nikoli ne boš videl?

Seba22 ::

St235 je izjavil:

Tudi to je res tu ni kaj za prigovarjat,ampak spet kakor za koga en bo raje dal 300EUR za konzolo en pa orng dnar za PC,jas osebno raje dam 2k za pc in imam 100x boljšo igralno izkušnjo kot pa na konzoli ko se mi gor samo prah nabira


ROFL, 100x boljša igalna izkupnja zaradi grafike, pri čemer 50% top špilov nikoli ne boš videl?



Na PC ni samo grafika a veš maš še 120+fps 144hz gaming za kar ti verjetno nisi še nikoli slišal ane in ja imam tud ps4 za pregrat exclusive to je pa tud to drugače pa se gor bolj ali majn prah nabira
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Alien123 ::

Upam da se na novih konzolah da izklopit motion blur, ker če ne bo ps4 zadnja. Drugače pa ja fps >>>>>>> grafika.. pr vseh competitive igrah imam vse very low, pa da je input lag najmanjši kolko gre :D

yoco ::

zahteve

Mato989 ::

150gb omg...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

storage is cheap.

kitl76 ::

Zlahkoto bo šlo na ultra.

oo7 ::

150 GB to bom jaz nalagal ravno ene 2 dni :))

Skyman ::

sej COD pa 175gb!

Screeni PC RDR2







kitl76 ::

oo7 je izjavil:

150 GB to bom jaz nalagal ravno ene 2 dni :))


Bo treba mal bandwith dvignt :) Me pa res firbec matra kakšna bo razlika v grafiki med ps4 pro in pc. Bom prav poslikal. Sam kupil RDR2 pa ne bo še v tretje tako, da bo verjetno malo trajalo.

Izi ::

Moja Rockstar knjižnica se polni 8-)
Sem pripravljen, da si čez 25 dni opašem revolver.

Za zastonjsko darilo poleg RDR2 sem si izbral "L.A. Noire: Complete Edition" in "Bully: Scholarship Edition".

Machete ::

Tole pa bo prvi težkokategorni šil po BFV zame. Se že veselim, edino disanje Steama z 1 mesečnim zamikom, mi je precej brezvezniški in dejansko kretenski. Se že veselim, da vidim, o čemu je bil ves ta trušč glede RDR2.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kitl76 ::

Meni osebno je tole bil eden boljših špilov tako grafično kot zgodba pa še to kavbojsko življenje mi je že od nekdaj všeč.

Skyman ::

Cena na Rockstar? key-i od 50 oz 52€ dalje

kitl76 ::

Še ni drago jaz sem prvo kupil za xbox 58 EUR za PS4 pa v akciji 40 EUR.

Mato989 ::

Do kdaj se dobis gratis zadeve ce kupis????

Kaj pq ce prednarocim hard copy, sploh bo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

80% PC userjev ima enako ali slabšo grafiko kot je na konzolah. To, da je maximalna grafika lepša ne pomeni da imajo vsi PC userji tako izkušnjo.

Po osebnih izkušnjah igre ko jih igraš z par metrov na kvalitetnem TVju po grafiki nekaj za PCji ne zaostajajo. (Pustimo zdaj loading time zaradi SSDjev).

Izi ::

Skyman je izjavil:

Cena na Rockstar? key-i od 50 oz 52€ dalje

Ključev za RDR2 se po moje ne splača kupovati. So vsi za Standard Edition (brez vseh dodatkov), pa najcenejši trenutno je 52,50€.
Na Rockstarju je Special Edition s kupom dodatkov in dvema zastonjskima igrama 59,99€

Machete ::

Javite, ko in če kje zavohate Steam ključe, če bodo kaj cenejši, kot bo zadeva na pari.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

Mato989 je izjavil:

Do kdaj se dobis gratis zadeve ce kupis????

Kaj pq ce prednarocim hard copy, sploh bo?


Pre-purchases for Red Dead Redemption 2 for PC begin at 11AM ET on October 9th exclusively on the Rockstar Games Launcher through October 22nd, with a limited time offer during this period of two free Rockstar Games PC titles from the following:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete Edition
Pre-purchases made on the Rockstar Games Launcher also include free upgrades to the Premium Editions of Red Dead Redemption 2, with both the Special Edition and Ultimate Edition discounted by $20 each.

Further pre-purchase bonuses via the Rockstar Games Launcher include:

Outlaw Survival Kit for Story Mode
War Horse for Story Mode
Treasure Map for Story Mode
Cash Bonus for Story Mode
50 Gold Bars for Red Dead Online

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

80% PC userjev ima enako ali slabšo grafiko kot je na konzolah. To, da je maximalna grafika lepša ne pomeni da imajo vsi PC userji tako izkušnjo.

Po osebnih izkušnjah igre ko jih igraš z par metrov na kvalitetnem TVju po grafiki nekaj za PCji ne zaostajajo. (Pustimo zdaj loading time zaradi SSDjev).


Ja ampak mene zanima kje je najboljša grafika možna... in to je PC kajne?

Ok thanks torej do 22tega moram kupit za to da dobim vse te bonbnočke =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

yayo ::

bom z veseljem bral vtise tistih, ki še niso igrali, jaz nekje planiram nakup novega pcja za izid Cyberpunka 2077, morda me zamika v bodočnosti, ampak bi raje prvi RDR preigral.

oo7 ::

Machete je izjavil:

Javite, ko in če kje zavohate Steam ključe, če bodo kaj cenejši, kot bo zadeva na pari.


Zaenkrat še na Steamu ni strani za RDR2

Izi ::

"Red Dead Redemption 2 bo na PC-ju kar pošteno grafično nadgrajen.
Dobili bomo večjo mejo izrisovanja, boljšo osvetlitev ter naprednejše odtise v snegu. Prav tako bo prisotno boljše odsevanje in višja ločljivost senc pri vseh daljavah. Poskrbeli so tudi za teselacijo na teksturah dreves, dodali pa so tudi izboljšano travo ter nadgrajene teksture krzna."

https://hop.si/2019/10/11/red-dead-rede...

seminal ::

Mene zanima kakšna je zgodba in igralnost vzdušje v primerjavi z 1? Da vidim če nabavim tudi tole.

kitl76 ::

Saj tole je po zgodbi enka. Tisto, kar si ti igral je nadljevanje tega, kar prihaja. Drugače pa če si igral enko moraš obvezno še to samo je res boljše igrati v obratnem vrstnem redu, ker se navezuje.

oo7 ::

seminal je izjavil:

Mene zanima kakšna je zgodba in igralnost vzdušje v primerjavi z 1? Da vidim če nabavim tudi tole.


Glede na to, da je ena najboljših iger v letu 2018 bi rekel, da se kar splača :)

Alien123 ::

Še dobro, da sem na psju odšpilal samo 10 ur.

scipascapa ::

oo7 ::

Kaj pa je razlika med special edition in navadno ?
««
20 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187900 (1304) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423833 (828) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820699 (2093) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211768 (9814) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387448 (5604) Bye

Več podobnih tem