» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
7 / 38
»»

kitl76 ::

Ja kdaj pa bo to za PC kake 2 leti sigurno še ne. A tale špil na XBOX One S sploh dela al je mašina prešvoh?

Ganon ::

Dela.

kitl76 ::

Pol ga bom pakupil. :))

Ganon ::

Raje dodaj še nekaj denarja in kupi močnejšega brata. Boš preigral še marsikatero drugo igro, verjemi.

kitl76 ::

Ne ne bom imam comp za ostale špile. Nabavil sem tole izključno zaradi RDD2 no pa NHL bom spet lahko igral sem ravno čekiral svoj stari xbox account imam še malo morje iger gor naloženih.

YesMan ::

kitl76 je izjavil:

Ja kdaj pa bo to za PC kake 2 leti sigurno še ne. A tale špil na XBOX One S sploh dela al je mašina prešvoh?


Na Xbox One pravijo, da je slika zelo nejasna/meglena. Resolucija je še nižja od 1600x900 (15XX x 860p). Na navadni PS4 je pa Full HD, torej 1080p. Glede na to, da se gre za isti denar, raje vzemi PS4. Da ne omenim, da imaš na tej platformi vrhunske ekskluzivne igre, če praviš, da si že lastiš igričarski računalnik.

Igra pa vglavnem tudi pri 1080p z lahkoto izgleda občutno bolje, kot katera koli open world igra do sedaj, sploh če jo ne primerjaš s screenshoti, ampak v "gibanju". V animacijah, fiziki, simulaciji sveta in v sami interakciji s tem, ter v neverjetni količini še najmanjših vizualnih detajlov (na katere zgleda drugi razvijalci niti v sanjah ne pomislijo), se lahko tudi najnaprednejše open world igre do sedaj, kot so Horizon Zero Dawn npr., preprosto skrijejo. RDR2 je novi zlati standard tehnične dovršenosti v igrah z odprtim svetom, na PC-ju pa bo to lahko še nekoliko razvidno, če bo.

Spet pa je en dokaz več, da je strojna oprema navsezadnje mogoče slabih 50%, ko se gre za kreacijo grafike, realizma, imerzije etc. Brez dobrih programerjev, fleksibilnega in optimiziranega grafičnega pogona, odličnih artističnih direktorjev/ustvarjalcev in obilo časa na razpolago, ti strojna oprema koristi zelo malo na koncu koncev :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

BlackLight ::

Sam sem slišal ravno obratno na PS4 Pro zgleda zadeva dost blurry in hackish narejena za HDR. Tako da sem ga moral izklopit, med tem ko sem slišal da bi naj bolje zgledala na Xboxu.

kitl76 ::

Samo tudi eden, ki tole igra še ni napisal kakšen je dejansko špil. Jaz sicer gledam na yputube pa se mi zdi fantastičen ni pa nobenega pravega feedback-a od nekoga, ki to dejansko igra.

Vazelin ::

kitl76 je izjavil:

Samo tudi eden, ki tole igra še ni napisal kakšen je dejansko špil. Jaz sicer gledam na yputube pa se mi zdi fantastičen ni pa nobenega pravega feedback-a od nekoga, ki to dejansko igra.

Na "Joker" forumu so zelo zadovoljni. GOTY material.

Važno da so se jajcem od konja posvetili celo toliko, da velikost jajc varira od tega ali je mraz ali vroče. Pol veš nivo podrobnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Me zanima če se zgodba lahko meri s tisto iz Knights of the Old Republic ali meni tako ljubim Gothicom (predvsem 2ka), najverjetneje ne... že več kot 15 let se trudijo da bi ju premagali pa v mojih očeh še ni šlo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tr0n ::

kitl76 je izjavil:

Samo tudi eden, ki tole igra še ni napisal kakšen je dejansko špil. Jaz sicer gledam na yputube pa se mi zdi fantastičen ni pa nobenega pravega feedback-a od nekoga, ki to dejansko igra.

Noro detajlna igra z neumno kolicino raznolikega kontenta, ki ji trenutno ni primerjave. Se vidi, kam je sel ves ta overtime. :P

Po dolgem casu igra, o kateri razmisljam tudi, ko je ne igram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Vazelin ::

Naj bi bila 7 let v delu. Budget z marketingom vred mora biti ubijalski. Verjetno ene 5 studiev na svetu, ki si to lahko privošči. Imo GTA6 ne vidimo pred 2021-2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

LeQuack ::

Zakaj bi izdali GTA6 če pa jim 5 prinaša še vedno lepe denarje.
Quack !

YesMan ::

BlackLight je izjavil:

Sam sem slišal ravno obratno na PS4 Pro zgleda zadeva dost blurry in hackish narejena za HDR. Tako da sem ga moral izklopit, med tem ko sem slišal da bi naj bolje zgledala na Xboxu.


V živo igre sicer nisem videl na Xbox-u, ker si ga noben kolega ne lasti, samo to se mi ne zdi ravno logično. Če obe verziji uporabljata isti Anti-Aliasing, dvomim, da lahko na Xbox-u, ki ima nižjo resolucijo, lahko izgleda bolj "jasno". Razen, če seveda misliš Xbox One X. Tisto je popolnoma drugačna zgodba, saj X poganja igro v pravi 4K ločljivosti.

Za HDR pa ne vem. Sam si ne lastim TV-ja, ki bi HDR lahko pošteno prikazal (čeprav signal podpira), tako, da ga vedno imam na OFF.

Vazelin ::

Igra generacije, pravijo nekateri :D
Jaz pa zapravim 70eur na Spidermanu:))

kitl76 ::

To ni nič jaz sem danes spet xbox-a nabavil. Pa sem 2 leti nazaj se trdno odločil, da nikoli več ne bom imel konzole.

oo7 ::

Kar se tiče GTA 6


Rockstar Co-Founder "Thankful" That's He Not Releasing Grand Theft Auto 6 Right Now


It's really unclear what we would even do with it, let alone how upset people would get with whatever we did. Both intense liberal progression and intense conservatism are both very militant, and very angry. It is scary but it's also strange, and yet both of them seem occasionally to veer towards the absurd. It's hard to satirize for those reasons. Some of the stuff you see is straightforwardly beyond satire. It would be out of date within two minutes, everything is changing so fast."


https://twinfinite.net/2018/10/rockstar...

yoco ::

Mene pa smao zanima, če igra ima tiste "nadležne" stranske queste, ali pa so celo zanimivi?

blackbfm ::

Važno da so se jajcem od konja posvetili celo toliko, da velikost jajc varira od tega ali je mraz ali vroče. Pol veš nivo podrobnosti


Tole konkretno ni nič drugega kot dobro premišljena marketinška poteza. Mal dela, za veliko hype učinka.

Tr0n ::

yoco je izjavil:

Mene pa smao zanima, če igra ima tiste "nadležne" stranske queste, ali pa so celo zanimivi?

Zelo malo je "nadleznih" ali ponavljajocih se side questov. Vsi so dovolj raznoliki, da ne postanejo monotoni in skoraj vsak vsebuje neko zgodbo, vcasih daljso, vcasih krajso.

Edini ponavljajoci random event na katerega sem naletel, je ko enega pici kaca in mu moras pomagat. Pa se ta potem, ko se zgodi drugic, vsebuje drug voice-over v stilu "a ze spet ti?". :) Sicer ta event je cool, ker potem v mestu srecas tipa in si lahko iz trgovine izberes en item zastonj na njegov racun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Drug podoben event; zenski ob poti crkne konj in te prosi, da jo zajahas na neko lokacijo. V tem primeru gre za razlicne osebe, ki ti na poti do lokacije pripovedujejo zgodbe iz svojega zivljenja. Vedno drugacen voice-over.

Torej obstajajo mehanicno podobni eventi, ki pa so vedno vsaj malce drugacni. :)

Kar se tice pa dejanskih side questov, bounty huntov, "strangers" misij, osebnih camp misij, misij od folka iz campa in nekaterih misij, ki jih najdes samo ob raziskovanju, so pa vse unikatne in imajo svojo zgodbo.

It's kinda crazy. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Gogyto ::

Tisto s kačo - sem obrnil cel področje, da bi jo dejansko videl in morebiti ujel, pa je ni bilo nikjer.... Škoda. Sam sem se namreč spravil najprej raziskat čim več favne. Top mi je zamisel, kako pridobivaš informacije o živalih, rastlinah... CArsko.

Drugače pa - na trenutke malo okorno gibanje, ki včasih privede do neljubih scen, dogodkov; ko ponesreči zakriviš pizdarijo...

Špil pa vleče.

Tr0n ::

Ja, cela igra je zelo animation heavy. Obstaja animacija za skoraj vse kar pocnes in se ta je odvisna od konteksta in drugih zunanjih elementov. To lahko privede do nezazeljenih situacij, zato moras zelo namerno izvajat akcije in jim posvetit malce vec pozornosti.

Ampak ko se enkrat prepustis naravnemu in bolj pocasnemu flowu igre, postane odlicen simulator wild west-a. 8-)

miraldi ::

~~~~~ZA NEKATERE SPOILER~~~~~



.............................




Missija: Blessed Are The Meek, k moraš rešiti Micah Bella iz zapora v Strawberryju in nato skupaj zradirata celo selo.. no na koncu za nagrado dobiš BOUNTY $300 pa en kup sranja na glavo..

Resno? Bandana nič ne pomaga, je komu ratal brez bountyja?



Drugo kot plačat ne preostane -_-
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tr0n ::

Heh ne, v vsakem primeru je $300 bounty. V tem primeru gre bolj za tutorial bounty sistema, ampak tudi kasneje maska samo delno pomaga (ce jo odstranis po ropu recimo se hitreje konca wanted stanje ipd.). V celoti se resis bountija samo tako, da polovis vse price preden prijavijo kriminalno dejanje.

Je pa bounty/witness sistem trenutno malce prevec obcutljiv oz. nekonsistenten. Bodo verjetno se kaj fixali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dukaric1991 ::

 :O

:O

chucki ::

Katera tipka je da gres na konja? A sem slep ali kaj ker ne najdem....
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Alien123 ::

trikotnik

chucki ::

Tnx:D glih sem srno ulovil
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

Alien123 ::

Sem kar dobil bounty 75$, ker sem človeku ki je žaloval na pokopališču vrgel laso na njega.. top :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

Ghost007 ::

nekje sem slisal da ne dobis bounty ce imas masko, vendar pazi. Lawman se ti ne sme priblizat ker te vseeno prepozna.

_njc ::

Malo v pomoč, če komu prav pride.






Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

_njc ::

I'm a rich cowboy!

Red Dead Redemption 2 - UNLIMITED GOLD BARS GLITCH


Ravnokar pobral 30 zlatih palic. 500$/palico!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

Mato989 ::

Haha lep glitch kot kaze so premalo casa polirali igrco
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

_njc ::

Mato989 je izjavil:

Haha lep glitch kot kaze so premalo casa polirali igrco


Hja, bolj mi je zanimivo, da je nekdo ta glitch odkril...
Grem zdaj prodat kakšno palico ali dve, po tem pa po konja.

kitl76 ::

Evo zdej ga imam pa tudi jaz novga Xbox-a pa RDD2 zdaj pa samo gasa:)

grandioso74 ::

YesMan je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Ja kdaj pa bo to za PC kake 2 leti sigurno še ne. A tale špil na XBOX One S sploh dela al je mašina prešvoh?


Na Xbox One pravijo, da je slika zelo nejasna/meglena. Resolucija Ije še nižja od 1600x900 (15XX x 860p). Na navadni PS4 je pa Full HD, torej 1080p. Glede na to, da se gre za isti denar, raje vzemi PS4. Da ne omenim, da imaš na tej platformi vrhunske ekskluzivne igre, če praviš, da si že lastiš igričarski računalnik.

Igra pa vglavnem tudi pri 1080p z lahkoto izgleda občutno bolje, kot katera koli open world igra do sedaj, sploh če jo ne primerjaš s screenshoti, ampak v "gibanju". V animacijah, fiziki, simulaciji sveta in v sami interakciji s tem, ter v neverjetni količini še najmanjših vizualnih detajlov (na katere zgleda drugi razvijalci niti v sanjah ne pomislijo), se lahko tudi najnaprednejše open world igre do sedaj, kot so Horizon Zero Dawn npr., preprosto skrijejo. RDR2 je novi zlati standard tehnične dovršenosti v igrah z odprtim svetom, na PC-ju pa bo to lahko še nekoliko razvidno, če bo.

Spet pa je en dokaz več, da je strojna oprema navsezadnje mogoče slabih 50%, ko se gre za kreacijo grafike, realizma, imerzije etc. Brez dobrih programerjev, fleksibilnega in optimiziranega grafičnega pogona, odličnih artističnih direktorjev/ustvarjalcev in obilo časa na razpolago, ti strojna oprema koristi zelo malo na koncu koncev :P
bomo videli, ce je to res, se posebej na xbox one iksu, na starem x oneu ze mogoce, na iksu pa nikakor ne.in tudi na esu bi zadeva morala izgledati fajn.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

A mi lahko kdo prosim pove kje se dobi tista mapa za na tablico oziroma mobilnik.

Gogyto ::

V google play

RDR2:Companion

Tr0n ::

_njc je izjavil:

I'm a rich cowboy!

Denar kasneje v igri ni vec problem, tako da tile glitchi samo pokvarijo early game ce se mene vprasa. :)

Tr0n ::

Ena cool lista tips & tricks.

https://www.reddit.com/r/reddeadredempt...

_njc ::

Damn ta game...wow!8-O
Včeraj naletim na random encounter, kjer pomagam modelu, ki ga je pičila kača. Danes ga srečam v Valentine pri Gunsmith-u, kjer me pozdravi in v zahvalo za pomoč mi časti nov gun po moji želji.

kitl76 ::

Špil je res TOP. na Xbox One S ni nič meglena slika.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Evo zdej ga imam pa tudi jaz novga Xbox-a pa RDD2 zdaj pa samo gasa:)



Zakaj si se odločil za xbox, ker si ga že imel ?

kitl76 ::

Ne vem cenovno se mi je zdel bolj ugoden pa še kontroler ima boljši kot PS4.

Vazelin ::

kitl76 je izjavil:

Ne vem cenovno se mi je zdel bolj ugoden pa še kontroler ima boljši kot PS4.

Vse ostalo je slabše. Ekskluzive so na PS4 boljše.:D

_njc ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

Vazelin ::

Bo kakšnega kavboja tule mogoče zanimala menjava za Spidermana?:))

kitl76 ::

V glavnem Rockstar-u kapo dol naredil so špil desetletja. A MP-ja pa ta špil ne podpira?
««
7 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187881 (1285) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423831 (826) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820698 (2092) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211764 (9810) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387448 (5604) Bye

Več podobnih tem