» »

zanič download

zanič download

zveki ::

Živjo,

ko imam računalnik povezan preko kabla je moj download skoraj enak 0. Ravno toliko, da lahko odprem internet stran. Probal sem že priklop direkt na modem, preko switcha, povsod isto. Na brezžični povezavi mi dela brez problema. Ponudnik interneta je siol. Linija je 18/1,3. Na brezčini povezavi dosegam 1,4 mega prenosa, na kablu pa 3 kilo. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bi lahko bilo narobe oziroma kje je težava.

BivšiUser2 ::

Razen računalnika, kaj vse imaš še na net priklopljeno? Je isto če povežeš drugo napravo preko kabla? Mogoče je kabel zanič ali pa neka komponenta na relaciji modem-priključek.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

zveki ::

BivšiUser2 je izjavil:

Razen računalnika, kaj vse imaš še na net priklopljeno? Je isto če povežeš drugo napravo preko kabla? Mogoče je kabel zanič ali pa neka komponenta na relaciji modem-priključek.


probal sem na prenosniku in namiznem računalniku. Ravno tako sem probal različne kable, izklopil sem vse naprave, ki se povezujejo na internet...vedno isti rezultat

shadeX ::

zveki je izjavil:

Živjo,

ko imam računalnik povezan preko kabla je moj download skoraj enak 0. Ravno toliko, da lahko odprem internet stran. Probal sem že priklop direkt na modem, preko switcha, povsod isto. Na brezžični povezavi mi dela brez problema. Ponudnik interneta je siol. Linija je 18/1,3. Na brezčini povezavi dosegam 1,4 mega prenosa, na kablu pa 3 kilo. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bi lahko bilo narobe oziroma kje je težava.


Upam samo da nisi brat od moje boljše polovice. Zadnjič sem omejil povezavo na tvoj mac, da smo lohk igral po netu, pa sm pol pozabu sklopit :D

192.168.1.1
user: admin
pass: admin

Pod bandwith control odkljukaj "enable bandwith control".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

18Jerry18 ::

shadeX je izjavil:

zveki je izjavil:

Živjo,

ko imam računalnik povezan preko kabla je moj download skoraj enak 0. Ravno toliko, da lahko odprem internet stran. Probal sem že priklop direkt na modem, preko switcha, povsod isto. Na brezžični povezavi mi dela brez problema. Ponudnik interneta je siol. Linija je 18/1,3. Na brezčini povezavi dosegam 1,4 mega prenosa, na kablu pa 3 kilo. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bi lahko bilo narobe oziroma kje je težava.


Upam samo da nisi brat od moje boljše polovice. Zadnjič sem omejil povezavo na tvoj mac, da smo lohk igral po netu, pa sm pol pozabu sklopit :D

192.168.1.1
user: admin
pass: admin

Pod bandwith control odkljukaj "bandwith control".


hhahahahhaha :D

zveki ::

shadeX je izjavil:

zveki je izjavil:

Živjo,

ko imam računalnik povezan preko kabla je moj download skoraj enak 0. Ravno toliko, da lahko odprem internet stran. Probal sem že priklop direkt na modem, preko switcha, povsod isto. Na brezžični povezavi mi dela brez problema. Ponudnik interneta je siol. Linija je 18/1,3. Na brezčini povezavi dosegam 1,4 mega prenosa, na kablu pa 3 kilo. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bi lahko bilo narobe oziroma kje je težava.


Upam samo da nisi brat od moje boljše polovice. Zadnjič sem omejil povezavo na tvoj mac, da smo lohk igral po netu, pa sm pol pozabu sklopit :D

192.168.1.1
user: admin
pass: admin

Pod bandwith control odkljukaj "enable bandwith control".


:) nismo v sorodu...tezava pa še vedno ostaja

konspirator ::

Kateri modem imaš ?

zveki ::

Innbox V50U

konspirator ::

To je modem + router.
Pokliči na TK helpdesk, naj ga resetirajo na privzete nastavitve ali to storiš sam s daljšim pritiskom na tipko reset.
V kateri port imaš priklopljen kabel ?

Zgodovina sprememb…

zveki ::

resetiral sem ga ze pa ni bilo nič boljš. Na tehnični pomoči pa so mi rekli, da je iz njihove strani vse OK...skatka, za popi....

konspirator ::

Si se priklopil s kablom direktno na Innbox (vse ostalo odklopi) ?

zveki ::

bom probal še to...pa javim

še vedno isto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zveki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon nenehno pošilja DHCP zahtevke na router

Oddelek: Omrežja in internet
91608 (1397) MrStein
»

Bandwith control

Oddelek: Pomoč in nasveti
71045 (831) lonewolf_
»

TP-LINK TL-WR1043ND problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171856 (1711) tony1
»

windows 7 vs. XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
378380 (8215) dree
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5622755 (21671) MTB

Več podobnih tem