» »

Burger v Mercator Šiška haha

Burger v Mercator Šiška haha

Temo vidijo: vsi
«
1
2

kuglvinkl ::

U glavnem, cel dan sem bil pogonu, grem proti večeru še nekaj kupit in se spomnim, da nisem še nič jedel. In vidim, da pečejo burgerje. Z mesom od Kodile. Mislim, kolk lahko zajebeš jeben burger? Kruh, meso, paradjz, čebula in to je to.

JIm je ratal, da so ga čist zajebal. Krih je bil kot prepečenec (punca ga je skoz in skoz presušila), vse ostalo bi lahko bile tudi pomije.

U glavnem, odsvetujem. Gradijo pa zunaj štant za dobre burgerje, če me spet zanese v Šiško...
Your focus determines your reallity

gzibret ::

Jaz sem se podobno spraševal, ko sem kupil kisle kumarice Podrafka nekje na hrvaškem. Kako lahko zajebeš kisle kumarice v kozarcu? Hrvatom je ratalo točno to :)
Vse je za neki dobr!

Magic1 ::

Verjetno ne bodo dolgo časa prodajal glede na to, da v Lj ne manjka dobrih burgerjev na vseh koncih.
Magic

mat xxl ::

gzibret je izjavil:

Jaz sem se podobno spraševal, ko sem kupil kisle kumarice Podrafka nekje na hrvaškem. Kako lahko zajebeš kisle kumarice v kozarcu? Hrvatom je ratalo točno to :)


Ja Drogi to tudi rata, mehke ko bi bile gnile sicer Ok, samo mehke za bruhat.

To se pri ETI nikoli ne zgodi, zato iščem zmerom njihove na polici, ker vedo, kaj je kvaliteta.

Tribal ::

Jest pa zaenkrat še Hoferjeve kumarice kupim, me še niso razočarale.

koyotee ::

Hoferjeve majo tak umeten okus, so pa hrustljave ja.

Pri droginih pa sem pogruntal, da ko odpres kozarec, in ga zapres nazaj, postanejo trse v parih dneh.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

bambam20 ::

kuglvinkl je izjavil:

U glavnem, cel dan sem bil pogonu, grem proti večeru še nekaj kupit in se spomnim, da nisem še nič jedel. In vidim, da pečejo burgerje. Z mesom od Kodile. Mislim, kolk lahko zajebeš jeben burger? Kruh, meso, paradjz, čebula in to je to.

JIm je ratal, da so ga čist zajebal. Krih je bil kot prepečenec (punca ga je skoz in skoz presušila), vse ostalo bi lahko bile tudi pomije.



Verjetno tudi kruh ni bil svež. Samo sklepam.

Drugače pa res okusnega in dišečega hamburgerja nisem jedel že zelo dolgo nekje zunaj. Osebno bi rad sevžo, dišečo in hrustljavo lepinjo a te začuda nimajo nikjer. Vse so postane. Verjetno preveč pričakujem, da dobim notri svežo solato kristalko, ajvar in zenf od ete , heinz ketchup , sladko čebulo , okusen paradižnik in tommy majonezo.

Zato si jih pa lepo naredim doma.

Magic1 ::

ajvar in zenf od ete , heinz ketchup in tommy majonezo

Ali je čudno, da dobiš postan kruh pri teh sestavinah v hambiju?? To je za v hambije iz prejšnjega stoletja, zato dobiš tudi kruh od takrat:))
Magic

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

ajvar in zenf od ete , heinz ketchup in tommy majonezo

Ali je čudno, da dobiš postan kruh pri teh sestavinah v hambiju?? To je za v hambije iz prejšnjega stoletja, zato dobiš tudi kruh od takrat:))


Brez zamere ampak ajvar in zenf od ETE sta odlična. Ravno tako Tommy ali Hellmans majoneza.

Magic1 ::

Ni fora v tem, fora je da ne bo nihče teh sestavin posamezno rinil v kvaliteten Burger.
Magic

ProGo ::

Ne vem, če sva imela isto burger pekinjo, ampak moja ni imela pojma o pečenju pleskavic.

Na eni strani ga je imela 6 minut, na drugi 3 minute. Rezultat, surovo meso na drugi strani. Poleg tega ga je skoz pritiskala dol, ker se je zvijal, so sokovi lepo šli u zrak.

Skratka, 3/10.

KuntaKinte ::

majonezo narediš sam v 10 sekundah,s paličnim,res,da ni obstojna,kot tista iz kozarca ali tube,pa vsaj veš kaj ješ

Dr_M ::

A res pluvate po edinem dokaj normalnenmu moderatorju na forumu? Resno?


Brez zamere ampak ajvar in zenf od ETE sta odlična. Ravno tako Tommy ali Hellmans majoneza.


Ocitno se nisi probal majoneze od zvijezde. Ko to enkrat probas, so vse ostale navadne pomije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Samael ::

KuntaKinte je izjavil:

majonezo narediš sam v 10 sekundah,s paličnim,res,da ni obstojna,kot tista iz kozarca ali tube,pa vsaj veš kaj ješ


Salmonelo?

(ni teh "deset" sekund razlog, da nihce vec ne dela majoneze sam)

jype ::

Tommy majoneza? Napiše se THOMY.

kuglvinkl ::

ProGo je izjavil:

Ne vem, če sva imela isto burger pekinjo, ampak moja ni imela pojma o pečenju pleskavic.

Na eni strani ga je imela 6 minut, na drugi 3 minute. Rezultat, surovo meso na drugi strani. Poleg tega ga je skoz pritiskala dol, ker se je zvijal, so sokovi lepo šli u zrak.

Skratka, 3/10.


enako je delala pri meni. zraven pamalo hodila naokolu. valjda da ne more bitu dobro. 1/10.
Your focus determines your reallity

[D]emon ::

Magari bi sel do lokalnega siptarja, bi dobil boljsi burger...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

perci ::

šiptarji delajo pleskavice, ne burgerjov :)

Halfdead987 ::

perci je izjavil:

šiptarji delajo pleskavice, ne burgerjov :)

Sej so tut pleskavice dobre :D

[D]emon ::

Potato potato. Se zmer boljs kot pa Mercator Hrana(tm).
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

#000000 ::

drugič pejt na burek :)

mojsterleo ::

Zato pa postavljajo štant za lars and sven burgerje. :)

Magic1 ::

Lars in Sven bo tudi v Šiški? Oni pa naredijo dober burger!
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

dj_uro ::

Odvisno od gužve in peka...
vw-klub.si

bobby ::

Ne, ni vreden tistih 5eur, poleg tega rabis dva, da se ti ne zazdi cez pol ure, da je kar padu cez tebe.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

jype ::

Falafel je bolš, pa še begunce podpiraš. V Ljubljani iz Bangladeša, tule pri nas pa celo iz Izraela.

Magic1 ::

bobby je izjavil:

Ne, ni vreden tistih 5eur, poleg tega rabis dva, da se ti ne zazdi cez pol ure, da je kar padu cez tebe.

A to je argument, da neke hrane ne nažreš za 4.5€??? Če se hočeš nažret od enega burgerja za male pare, greš pač na neko chep zadevo...
Magic

kuglvinkl ::

Sam se v hood burgerju čist lepo najem že z enim, še krompirček zraven je skor overkill. Je pa menda očitno, da je to odvisno ot tega, kaj si jedel pred tem in kolk gibal. Če pa rasteš, šur, takrat tut trije niso dovolj...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

loucast ::

jype je izjavil:

Falafel je bolš, pa še begunce podpiraš. V Ljubljani iz Bangladeša, tule pri nas pa celo iz Izraela.


Kje?

kuglvinkl ::

Trubarjeva.
Your focus determines your reallity

Kinetic ::

Lars in sven v šiški? Zakon!
Mi je blo prav žal da so zaprl hooda.

bobby ::

Magic1 je izjavil:

bobby je izjavil:

Ne, ni vreden tistih 5eur, poleg tega rabis dva, da se ti ne zazdi cez pol ure, da je kar padu cez tebe.

A to je argument, da neke hrane ne nažreš za 4.5€??? Če se hočeš nažret od enega burgerja za male pare, greš pač na neko chep zadevo...



Ne, primaren argument je, da ni vreden tistih 5eur, sekundaren, da je pol ure kasnej isto, kot da nisi nic jedel. Za ta denar pricakujem bolj wau efekt. To govorim samo za burger brez

Ps:ne spadam med tiste, ki imajo gravitacijsko privlacnost Zemlje nad 90kg, kateri ste najbrz najprej pomislili na mojo izjavo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Magic1 ::

Me zelo zanima, kateri je vreden svojega denarja po tvojem mnenju.

primaren argument je, da ni vreden tistih 5eur

Drugače pa to ni argument, ampak le nevedba brez kakršnekoli utemeljitve.
Meni je naprimer še ne dolgo nazaj nekaj manjkalo pri Lars in Sven burgerju, bil mi je malo prepust(nočejo povozit okusa mesa). Kar pa sploh ni problem, jim rečeš da dajo malo več omake in je zame to zmagovalna kombinacija.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Apofis ::

kuglvinkl je izjavil:

Sam se v hood burgerju čist lepo najem že z enim, še krompirček zraven je skor overkill. Je pa menda očitno, da je to odvisno ot tega, kaj si jedel pred tem in kolk gibal. Če pa rasteš, šur, takrat tut trije niso dovolj...

Hm, kar se tiče velikosti...hamburger+pomfri+pijača si na 10ih evrih...vredu, če bi se kej najdu, sam teli burgerji so bolano majhni, pr dvojnem pa dobiš sam še eno plesko, kruha pa enako, še en nesmisel. Meni bi bilo nerodno, da gre stranka lačna ven z enim celim menijem...nisem velik jedec in ne rastem več zato se mi zdi hoodburger en velik NATEG

krneki0001 ::

Če je bil kak burger al pa pleska dobra v ljubljani je bilo to tukaj:
https://www.facebook.com/kosilonarancu/

kuglvinkl ::

Apofis je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Sam se v hood burgerju čist lepo najem že z enim, še krompirček zraven je skor overkill. Je pa menda očitno, da je to odvisno ot tega, kaj si jedel pred tem in kolk gibal. Če pa rasteš, šur, takrat tut trije niso dovolj...

Hm, kar se tiče velikosti...hamburger+pomfri+pijača si na 10ih evrih...vredu, če bi se kej najdu, sam teli burgerji so bolano majhni, pr dvojnem pa dobiš sam še eno plesko, kruha pa enako, še en nesmisel. Meni bi bilo nerodno, da gre stranka lačna ven z enim celim menijem...nisem velik jedec in ne rastem več zato se mi zdi hoodburger en velik NATEG


To kar si napisal je čist legit. Amapk eni se res trudimo vnesti toliko kalorij, kot jih porabimo. gre tudi za težo, predvsem pa za počutje. Sam si ne morem privoščiti downtimea, ker sem se prenajedel... In kot sem že napisal, vprašanje je, kolk si lačen. Zakaj misliš, da so v res dobrih restavracija porcije obijetivno majhne? Ker zadošča. Seveda, prišel si na kosilo, želiš pa tudi okušati jedi, če nisi napet oz. zavzet glede teme pogovora.

krneki0001 je izjavil:

Če je bil kak burger al pa pleska dobra v ljubljani je bilo to tukaj:
https://www.facebook.com/kosilonarancu/


A to je v BTC? ZDej majo tam street food, vsak si lahko izbere svoje (špansko, tajsko, potem se pa skupi vsede in poje). Zlo kul.

Mogoče še to, zakaj sem to sploh napisal. Ne gre za to, da bi izpostavil tiste sirote, ki tam delajo in (danes) enostavno ne znajo naredit brugerja.. Pač pa njihove šefe, ki bi morali bistveno več pozornosti dati na to, če se tega že gredo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

krneki0001 je izjavil:

Če je bil kak burger al pa pleska dobra v ljubljani je bilo to tukaj:
https://www.facebook.com/kosilonarancu/

Ranch so zaprl lani, so celo lokacijo zaprl, ker naj bi nekaj gradil tam. Res si se tam zelo najedel za 5€. Dober je tudi kar bilo. Nejboljši burger v Lj pa res ne.
Magic

[D]emon ::

Magic1> ker naj bi nekaj gradil tam

Tam se bo gradila IKEA. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Magic1 ::

Švoh izgleda, lani so vse zrediral, zdaj pa že 3/4 leta nič ne delajo.
Magic

[D]emon ::

Predviden datum otvoritve je 2018, tako da se jim se nikamor ne mudi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

technolog ::

Majo pa v Mercatorju najboljše pice, boljše kot v marsikateri piceriji.

krneki0001 ::

Magic1 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Če je bil kak burger al pa pleska dobra v ljubljani je bilo to tukaj:
https://www.facebook.com/kosilonarancu/

Ranch so zaprl lani, so celo lokacijo zaprl, ker naj bi nekaj gradil tam. Res si se tam zelo najedel za 5€. Dober je tudi kar bilo. Nejboljši burger v Lj pa res ne.


Napisal sem dobra, ne najboljša.

mat xxl ::

Ko tako debatiramo ugotavljam, da je še največji podn v McDonaldsu, tam je res JUNK FOOD. Na slikah sočen, lep velik, da ga v 10 ugrizih ne bi zbasal v sebe, v resnici pa mali, meso tako tanko, da ga sigurno zamrznjenega režejo, okus tak tak, pa po 3 ugrizih ga ni več, skratka eden največjih failov med Burgerji.

111111111111 ::

Moji najljubši v centru Ljubljane. Soba 102, Plestenjaka ne maram, burger pa je odličen za 4,90 brez krompirčka. Vsak petek pa ga imajo tudi v Eksperimentu za 6€. precej dober.

[D]emon ::

technolog> Majo pa v Mercatorju najboljše pice, boljše kot v marsikateri piceriji.

Za tiste slabe 4 eur, ki jih placas, res. Jih tudi sam kar pogosto kupujem, ker imam Mercator 100 metrov po cesti. Ampak se vedno rajsi vzamem pri Top Chefu velikonocno, kot pa v Mercatorju dve klasiki. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kuglvinkl ::

technolog je izjavil:

Majo pa v Mercatorju najboljše pice, boljše kot v marsikateri piceriji.


Pove samo to, da se vsi tisti lastniki picerij, ki imajo slabšo pico od Mercatorjeve zajebavajo. Mogoče zaradi naravnega monopola (v radiusu 20km ni nobene druge), ali pa zaradi česa drugega. Kar se tiče burgerjev se mi zdi, da ni več takšne scene.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

          ::

Burger običajno poješ na hitro, zato tudi sitost pride šele po nekaj časa. Jaz grem iz Sven in Larsa vedno lačen po enem burgerju, krompirju in pivu, ampak sitost pride z nekoliko zamika ter nato drži cel dan - več kot pri večini običajnih kosil. Če pri njih pojem dvojnega ali dva, sem pozneje prekomerno sit. Drugače pa priporočam Hood, S&L in Soba 102.

BigWhale ::

Apofis je izjavil:

Hm, kar se tiče velikosti...hamburger+pomfri+pijača si na 10ih evrih...vredu, če bi se kej najdu, sam teli burgerji so bolano majhni, pr dvojnem pa dobiš sam še eno plesko, kruha pa enako, še en nesmisel. Meni bi bilo nerodno, da gre stranka lačna ven z enim celim menijem...nisem velik jedec in ne rastem več zato se mi zdi hoodburger en velik NATEG


Tako je! Sam hodim zmeraj tja kjer majo velike porcije in poceni. 3.5 EUR in se napokas za malico, pol kile vampov in krompirja in si sit. Teli burgerji so kr neki brez veze. Dejmo bit ruralni slovenci do konca!

thramos ::

Jaz pa tja, kjer dobiš za 100 € en grižljaj mesa. Dejmo bit fensi hipsterji do konca!

Halfdead987 ::

thramos je izjavil:

Jaz pa tja, kjer dobiš za 100 € en grižljaj mesa. Dejmo bit fensi hipsterji do konca!

Podpiram. Včasih dobim 2 grižljaja in zavrnem ker ne zgleda estetsko za instagram.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185311 (10374) ahac
»

Ljubljana finest burgers (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30043886 (21091) Gagatronix
»

Papino

Oddelek: Loža
344674 (3367) [D]emon
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528009 (25101) Brias
»

Kje dobit hamburger "potrebščine" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6617454 (15401) RejZoR

Več podobnih tem