» »

Povezave

Povezave

Boki_ ::

Ravno sem surfal po netu in si ogledoval modificirana ohišja, ko sem zagledal anketo, v kateri sprašujejo, katero povezavo uporablja uporabnik. Naštete so bile ISDN, DSL ,... Nato pa sem zagledal še neko T1 in T3 povezavo. Kaj sta ti dve povezavi?
I'm back
  • premaknilo: bastadu ()

Lith ::

über hitre povezave slovarček

T1 - A specification for a transmission line. The specification details the input and output characteristics and the bandwidth. T1 lines run at 1.544 Mbps and provide for 24 data channels. In common usage, the term "T1" is used interchangeably with "DS1."

T1 Link - A wideband digital carrier facility used for transmission of digitized voice, digital data, and digitized image traffic. This link is composed of two twisted-wire pairs that can carry 24 digital channels, each operating at 64K bps at the aggregate rate of 1.544M bps, full duplex. Also referred to as DS-1.

T3 - A specification for a transmission line, the equivalent of 28 T1 lines. T3 lines run at 44.736 Mbps. In common usage, the term "T3" is used interchangeably with "DS3."
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Boki_ ::

Mi lahko prevedeš8-O ?
I'm back

PaJo ::

Na kratko povedano:
T1 - najeta linija 2mbit ali 1,5mbit odvisno ali evropski ali ameriski standard
T3 - najeta linija 45 ali 34mbit, pac zopet odvisno kateri standard

To je to:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija mobilnika postala "debelejša"

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
182372 (1851) RegulusDraco
»

Rezultat uzakonjenega oglaševanja garantirane hitrosti interneta na Madžarskem medel

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
298532 (7355) ss1234
»

[SQL] Insert

Oddelek: Programiranje
252049 (1651) greentech
»

Natečaj za nov logotip FreeBSD - tokrat uradno

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
154431 (3612) 64202
»

Kaj je T1 in T3 ???

Oddelek: Omrežja in internet
252272 (1587) andrej

Več podobnih tem