» »

Baterija za Nexus 4

Baterija za Nexus 4

fsfsfs ::

Vem da je star telefon, vem da so novi poceni, ampak mi dela, zadosti dobro, pa jeseni bodo novi nexusi, kar pomeni, da bo nekje pozimi verjetno kaka akcija z naročnino, pa bom kupil novega, ampak je vmes še ~pol leta za počakat.

Baterija je šla.. tri, štiri, pet ur, in konec. Grem na ebay, vzamem prvo of best rated sellerja in 150+ sold... dobim, zamenjam.. še slabše. Pomerim, pokažem screenshot porabe baterije, dobim denar nazaj. Naročim novo "genuine, oem,...", vgradim, filam 1%.. 2%.. 3%.. 67%..99% (isti časovni interval med ciframi), in v pol ure kao polna. Rečem ok, mogoče je samo indikator narobe, odklopim, po dveh urah se mi telefon izklopi. Ponovim in isto. Na srečo spet dobim denar nazaj (sem pa moral delat timelapse video polnjenja).

Torej, kje dobit za nek normalen denar (10, 20, mogoče 30 eur recimo) baterijo, ki bo ob normalni (ne pogosti) uporabi zdržala od jutra do večera? Kak verified seller? Ali štacuna na netu?

Klemenn ::

konkretno, znamka mtec (google mtec nexus4)

fsfsfs ::

kje pa dobim mtec baterijo? Samo powerbanke mi najde :/

Klemenn ::

tole

sicer ni na zalogi, sam očitno jih delajo :)

Dosan ::

fsfsfs je izjavil:

Vem da je star telefon, vem da so novi poceni, ampak mi dela, zadosti dobro, pa jeseni bodo novi nexusi, kar pomeni, da bo nekje pozimi verjetno kaka akcija z naročnino, pa bom kupil novega, ampak je vmes še ~pol leta za počakat.

Baterija je šla.. tri, štiri, pet ur, in konec. Grem na ebay, vzamem prvo of best rated sellerja in 150+ sold... dobim, zamenjam.. še slabše. Pomerim, pokažem screenshot porabe baterije, dobim denar nazaj. Naročim novo "genuine, oem,...", vgradim, filam 1%.. 2%.. 3%.. 67%..99% (isti časovni interval med ciframi), in v pol ure kao polna. Rečem ok, mogoče je samo indikator narobe, odklopim, po dveh urah se mi telefon izklopi. Ponovim in isto. Na srečo spet dobim denar nazaj (sem pa moral delat timelapse video polnjenja).

Torej, kje dobit za nek normalen denar (10, 20, mogoče 30 eur recimo) baterijo, ki bo ob normalni (ne pogosti) uporabi zdržala od jutra do večera? Kak verified seller? Ali štacuna na netu?


Za Nexus 5 so na pooblaščenem servisu menjali baterijo za 25€ (delo vključeno). Pokliči pa vprašaj.

Andrejpan ::

Tukaj poklic ali pa jim pisi email. Jaz sem jo menjal januarja, cena je bila 27,91E. Napisali so mi tudi, da bi mi jo zamenjali na servisu zastonj.

krneki007 ::

menjal pred parimi dnevi,dela ok,kupil tu:

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295105 (3978) VIP58
»

Vanilla Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
133001 (2328) trulex
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183944 (2835) GupeM
»

eBay - presenečenje v kuverti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7726717 (21319) Samson
»

Kateri android ROM vam je the best?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131633 (1134) tomaz88

Več podobnih tem