» »

One plus three

One plus three

«
1
2

zzbil ::

Zgleda, da bomo imeli one plus three že pred junijem :)
http://www.techradar.com/news/phone-and...

Fif55 ::

5" in s temi specifikacijami za circa 300€, SOLD! :D

Dr_M ::

Zanimivo, da so sli tako velik korak nazaj z zaslonom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mailer ::

Ko pride tole venn bo pravi čas za nakup 1+2, za tiste seveda, ki imate pametne telefone.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PacificBlue ::

Samo naročit se bo dal samo preko invajta, vsaj na začetku predvidevam.

šernk ::

Zgleda, da bomo imeli one plus three že pred junijem :)


ja obljubljenega na papirju :))

še OOS 3.0 niso uspeli spravit skupaj v obljubljenem roku (zadnji dan so lansirali beta verzijo no, sedaj pa baje da ukinjajo OOS in naj bi imeli samo še HOS naprej tako da bomo najbrž še 3 mesece čakal na uradno 6.0 povsod)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zzbil ::

A morda veste, ima one plus kaksno garancijo ki jo lahko uveljavljas v sloveniji oziroma da telefon posljes na servis ali je tako da ko se ti pokvari je konec in moras kupiti novega ali pa sam financirati popravilo?

šernk ::

jih kontaktiraš in ti povejo kam poslat telefon v popravilo. strošek poštnine v tujino je par eur.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zzbil ::

Aha hvala za hiter odgovor. A popravilo financirajo oni? Pa morda se ves koliko casa traja ta njihova 'garancija' ce je garancija?

šernk ::

na to pa ne morem odgovorit, ker sam je še nisem potreboval in upam da je tudi ne bom potreboval (imam dva njihova mobitela).

kar sem prebral po forumih pa ne morem komentirat, če ne poznam ozadja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

starboi ::

zzbil je izjavil:

Aha hvala za hiter odgovor. A popravilo financirajo oni? Pa morda se ves koliko casa traja ta njihova 'garancija' ce je garancija?


Stroške popravila krijejo oni, če ni napaka na telefonu po tvoji lastni krivdi. Se pravi če ti je padel po tleh, v vodo, si ga bricknil z kakšnimi custom zadevami ali kaj podobnega je garancija neveljavna in boš moral sam kriti stroške popravila. Garancija na telefone je 24mesecev. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

zzbil ::

HVALA ti antiani!! Lahko samo vprasam od kje imas te informacije, ker jaz iscem po internetu ves cas in nic ne najdem... hvala seenkrat :)

starboi ::

Na tej strani je napisano vse :

https://oneplus.net/uk/privacy-and-legal

Priporočam "odstavke" na tej strani :

Warranty Policy
The limited warranty does not cover
Return and Replacement Policy
Item

Upam, da si dobil odgovore na vsa vprašanja . Lp

blich ::

Sem super zadovoljni uporabnik Oneplus One, ampak to da bo Oneplus three samo 5" me pa totalno odvrača od nakupa, odkar sem se navadil na 5.5" nočem več nazaj na 5". Škoda, sem se res veselil trojke, dvojko sem namenoma preskočil, ker ni bil noben presežek v primerjavi z enko.

Glede servisa, ti lahko opišem iz prve roke kako je zgledalo pri meni.
Oneplus one je padel na tla, spodnja tretjina touchscreena od takrat naprej ni več delovala. Sem odprl ticket na njihovi strani, po nekaj ping-pong emailih(vse v cca 2-3 dneh) z njihovim supportom so mi poslali nek URL od DHL-a, kamor sem vpisal samo naslov, kje ga lahko prevzamejo in točen čas kdaj mi odgovarja prevzem.
Napisal sem, da imam čas takoj naslednji dan v petek od 9:00 - 16:00 in me je že takoj ob 9:00 zjutraj klical DHL da je pred vrati. Približno 7-10 dni za tem me je že klical iz DHL-a da imajo paket zame.

Nevem kako je z garancijo in poštnino, ampak v tem primeru jaz nisem plačal nič za poštnino, mogoče je že vključena v ceno servisa. Menjava touchscreena je prišla cca 100€, to sem jim nakazal prek paypala se mi zdi. Servis pa ne vem točno kje ga imajo, vem le da je nekje znotraj EU.

Runnagain ::

Povsod se govori, da bo OP3 5.5" in ne 5", amoled zaslon, SD 820, 16M fotoaparat, EIS.
Dogodek s predstavitvijo naj bi bil 14. junija, v VR obogateni resničnosti. Podarili so tudi 30k VR očal, preko katerih boš lahko spremljal predstavitev; predstavitev boš lahko spremljal tudi z ostalimi VR očali ali pa brez. Na dan predstavitve boš lahko OP3 tudi kupil.

Zgodovina sprememb…

zzbil ::

Vir?

starboi ::

Izvoli :

https://www.google.si/#q=oneplus+three&...

Skoraj vse tehnološke strani poročajo da bo prišel v isti velikosti kot predhodnika. Lp

zzbil ::

Gsm arena in tech radar trdita 5.0"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzbil ()

Runnagain ::

Trenutno najbolj verjetna varianta, čeprav nikoli ne veš, ali je to to, do dejanske predstavitve:

Prevedena stran:
https://translate.google.com/translate?...

Original grabljice:
http://shouji.tenaa.com.cn/mobile/Mobil...

Zgodovina sprememb…

šernk ::

dvomim da bo imel manjšo baterijo kot dvojka pri praktično isti velikosti telefona, tolk o zanesljivosti...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

starboi ::

zzbil je izjavil:

Gsm arena in tech radar trdita 5.0"...


Poglej še enkrat malo bolj :

http://www.gsmarena.com/oneplus_3-7995.... Lp

zzbil ::

Posodobili so...prej je blo 5".

zzbil ::

https://oneplus.net/si/3
Evo one plus 3 je zunaj! Cena je glede na moj budget, ki seže nekje do 350€ kar draga... A je pri one plus tako da so cene konstantne ali se spreminjajo/nižajo? Ker ekvivalent in konkurenca temu telefonu je le xiaomi mi5...

veqlargh ::

Matr, bi skor rajš vzel LG G5 iz bolhe za tak keš. Sem upal, da bodo kaj inoviral pr kameri, pa izgleda ni nič. Damn :\ Drugače pa rajš tega kot mi5, ker tle je, če ne drugega, 6GB rama pa polni snap820. Za 350EUR (s poštnino in vsem) ne dobiš 64GB mi5, vsaj nazadnje je bil okoli 360EUR črna verzija + 21EUR za poštnino in si tam-tam. Potem raje op3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

zzbil ::

Torej bodo cene ostale kakor so?

wired ::

zzbil je izjavil:

https://oneplus.net/si/3
Evo one plus 3 je zunaj! Cena je glede na moj budget, ki seže nekje do 350€ kar draga... A je pri one plus tako da so cene konstantne ali se spreminjajo/nižajo? Ker ekvivalent in konkurenca temu telefonu je le xiaomi mi5...

WOW, samo tole ima 6GB RAMa in 64GB placa. Skupaj s SD820 je 400€ dobra cena.
Saj mogoče prileti še "slabša" verzija z 3-4 GB RAMa in 32GB placa za manjšo ceno, kar je verjetno dovolj za večino.

fireX88 ::

se ga bo tudi dalo samo z invajti kupit?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

šernk ::

za 420eur se to imo izplača. mi je mal žal da sm dvojko kupu, je pa res da trojka nima nič kar pogrešam.

cene bodo ostale cca 8-10 mesecev takšne kot so, potem se pa lahko pričakuje kakšne popuste.

kaj točno bi mogla imet kamera? imaš 820 dragona, 6GB rama, 16Mp kamero (dvojka ima 13Mp - sicer Mp sami po sebej ne pomenijo popolnoma ničesar), vendar z malce tweekanja dela top slike v vseh pogojih (flasha še nisem uporabil, ker se ga večinoma ne rabi ker samo prežge sliko). Trenutno ga ni telefona na trgu, ki je v prosti prodaji 400eur in dela boljše slike od oneplus 2 (no morda oneplus3 in Mi5).

OOS je malce hroščast (resno...kateri android z izjemo tistega na nexusu ni?). vendar ko končaš dan z 80% baterije ali pa dan ko posnameš cca 100 slik, 3 ure navigacije, nekaj klicev brez strahu da ti telefon mrkne ob 6ih zvečer je zame dovolj. in poleg tega zadeva deluje tekoče.

pa zagotavljam vam da kdor gre na fingerprint senzor ne bo šel več nazaj. prvi teden maš sicer probleme pol pa rata igračka.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

veqlargh ::

šernk: ultra wide angle recimo? To sem mislu, nič drugega.

šernk ::

je v telefonu takšna leča sploh sposobna kaj naredit? sploh obstaja kot vgradna? oneplus kamere ne dela, če se ne motim uporablja od sonya.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

veqlargh ::

LG G5 ma super tovrstno kamero...

zzbil ::

Letos ni trojka nic posebnega. Nevpadljiv design, nic izstopajočega, le cenejši hardware, pa še to bi lahko bil malo cenejši pomoje...

krin ::

kljub temu je imo oneplus3 najboljši telefon ki ga lahko dobiš do 400eur

R1710 ::

Kamera bump je takšen, da moraš upočasnit preden ga v roko vzameš.
OPX se mi še najbolj dopade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: R1710 ()

šernk ::

veqlargh je izjavil:

LG G5 ma super tovrstno kamero...


ne hvala



LG ima res dobr p/p, pa tud android ni slab, sam tistega štrclja pa nočem na telefonu. poleg tega se cene G5 gibljejo okrog 550eur, kar je cca 35% dražje od oneplus 3.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

veqlargh ::

Govoril sem za BOLHO! A nisi prebral? BMK za štrcelj, men je važna kvaliteta, izgled je nekje daaaaaleč zadaj.

šernk ::

tako lahko primerjamo v nedogled glede na osebne preference.

če že greš v rabljenega in kvaliteto se pol splača vzet rabljenega nexusa 6P za 450 eur.

razlog? najhitrejši med vsemi tremi,najbolj tekoče delovanje med vsemi, najboljša uporabniška izkušnja, prvi bo dobil vse posodobitve in podprt bo še par let.

potem se bo pa nekdo oglasu, ki hoče CM gor ;((
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

stara mama ::

Že mislil, da bo to mogoče moj naslednji telefon, potem pa vidim AMOLED.
No thanks.

Krrokarr ::

Zakaj pa ne AMOLED?

stara mama ::

Poglej ga po dveh letih.... al pa če maš skoz enako sliko se ti zapeče.
Ko je nov je res lep, črna je res črna in barve fajn, sam če ga ne misliš imet dolgo.

Zgodovina sprememb…

Krrokarr ::

Sploh nisem vedel, da imajo še vedno te težave. :( Ker ... slika pri novem je pa čudovita, o ja ...

stara mama ::

Ne bom trdil za čist nove, ampak na galaxy nexus je zadeva kr opazna.
Sicer kupljen nov 3 leta nazaj (ko je bil že štirka zunaj).

http://www.makeuseof.com/tag/save-scree...

hojnikb ::

mam s4 pa prakticnp nima burn ina. malenkost se pozna pri uri, to je pa to
#brezpodpisa

Kebo ::

Meni se dopade, ker ne bulshitajo s kakšnimi 16gb verzijami, drugačnimi barvami. Tako kot Ford Model T en model za najnižjo možno cena in masovna produkcija. Tist ki hoče barve pa naj da 25 EUR za case :D

Btw, koliko ima pa Oneplus garancije na telefone pa ali moraš za uveljavljat garancijo na svoje stroške pošiljat na kitajsko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

Krrokarr ::

Mene tud resno mika.
Z 1+1 imam tako dobre izkušnje, da bi najrajši kar na slepo kupil. :) Ampak po drugi strani moji enki ne fali še praktično nič, hjeej ... :D

blich ::

Tudi mene resno mika menjava iz 1+1 na 1+3. Daaamn, najboljše da počakam še kak mesec, da vidimo kakšni bodo uporabniški odzivi na 1+3 :D

hojnikb ::

jst bom kr počaku na oneplus X replacement. Zelo lušten telefon, sam premali upgrejd napram trenutne S4
#brezpodpisa

Krrokarr ::

blich je izjavil:

Tudi mene resno mika menjava iz 1+1 na 1+3. Daaamn, najboljše da počakam še kak mesec, da vidimo kakšni bodo uporabniški odzivi na 1+3 :D


Točno v to se bom skušal prisilit tudi sam. :)
Trenutno mi pri tem pomaga še zlobni Paypal, ki zaenkrat nima več možnosti nalaganja sredstev, na kreditni pa nimam dovolj limita. :P

blich ::

Oneplus X je na izgled simpatičen. Meni odkar si lastim 1+1 samo še 5.5" telefoni pridejo v poštev za nakup.
Menda nimajo niti namena nadaljevati oneplus X serije...

Glede 1+3 sem pa že razmišljal, da bi dal starega 1+1 na bolho, kolikor sem gledal se prodajajo po 150€+.

hojnikb ::

Menda nimajo niti namena nadaljevati oneplus X serije...

Še kr disappointing if true. Nimamo namreč vsi velikanskih rok za to držat :)
#brezpodpisa
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63899050 (36035) cryptozaver
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246340 (5446) gusto
»

OnePlus 5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
22342429 (27751) Tezaab
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668057 (36769) Yossarian
»

Nexus 5, konec prodaje in garancija

Oddelek: Mobilne tehnologije
182479 (1453) Heisenberg

Več podobnih tem