» »

Football Manager 2017

Football Manager 2017

Temo vidijo: vsi

Zoran7 ::

Tako spet je ta cas v letu - napovedana je nova verzija Football Managerja in sicer za 4. november.

 FM 2017

FM 2017



Trenutno se ni nic znanega glede novih stvari, ki bi jih ta razlicica prinesla, razen besedne zveze “more streamlined gameplay", karkoli bi ze naj to pomenilo...

Imam pa se vprasanje glede nakupa, ce se kdo spozna na te stvari - do sedaj sem kupoval vse preko Steama, ampak sem nasel na spletni strani cdkeys.com;

http://www.cdkeys.com/pc/games/football...

kljuc za Steam za 33,59EUR. Cena je skoraj 20EUR nizja kot na Steamu, tudi ce bi imel 20% popusta kot lastnik vseh prejsnjih verzij, je se vedno ceneje.

Je to legit stran?

Pesimist ::

kupi ni blema. Jaz oseno ne morem spilat teh text and table baziranih iger. Rabim močen 3D pogon z kompletno animiranimi igrami. 3D pogon v manageru je pa slabsi kot fifa ali pes na telefonah. Najblizje kaj moje zahteve izpolnjuje je PES carera ker ima PC vs PC opcijo..

Bolf3nk ::

....močan 3D pogon v simulaciji? Zaradi mene FM sploh ne rabi 3d pogona. "kroglice" so dovolj.

FM je najboljši približek simulacije nogometa. Pač je dober občutek če ti kaj rata z slabim klubom... recimo Mariborom/olimpijo. Ali pa ti rata čudež lisic....

Tega v fifi in pesu ni :D

Fifa in Pes sta pač neko šablonsko igraje samo ene tekme. Igranje lig ni resna zadeva. Sploh pa ne proti cpu.

EA je poskusil z Total Club managerjem in pogorel po celi črti. Imeli so tekst igro in fifa 3d pogonom. Bedno do amena.

Vsak 3 gol je bila enaka akcija.

Imam pa se vprasanje glede nakupa, ce se kdo spozna na te stvari - do sedaj sem kupoval vse preko Steama, ampak sem nasel na spletni strani cdkeys.com;

http://www.cdkeys.com/pc/games/football...

kljuc za Steam za 33,59EUR. Cena je skoraj 20EUR nizja kot na Steamu, tudi ce bi imel 20% popusta kot lastnik vseh prejsnjih verzij, je se vedno ceneje.

Je to legit stran?


Jaz sicer kupim FM vsako 3 leto. Je legit... sem že kupil večkrat. Drugače pa cene spremljaj na http://www.allkeyshop.com/blog/buy-foot...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

smacker ::

FM je simulacija nogometnega trenerja, Fifa in PES pa simulacija igre. Kakršnekoli primerjave tukaj so odveč, ker gre za različen koncept. Fifa/PES valda rabita grafiko, ker to poveča občutek ralističnosti pri igri. V FM pa tut jaz raje krogce gledam, 3D animacije so obup. Glede na razvitost grafičnih pogonov je žalostno, da ni v tej smeri še nobenega napredka, sem že videl par študentov, ki so boljše animacije nogometne igre spravli skupaj. Ni nujn feature, ampak bi blo "nice to have".

Pesimist ::

Mozno a takrat se fifa ni bila na istem nivoju kot danes animacijsko. Pogon FIFE iz leta 2006 je danes enakokvaliteten temu v FM 2017 kar je dosti premalo. Se vceraj ko sem nazadnje igral FIFO 16 sem videm unikaten gol kot ga v 11 mesecih izida se nisem vide. Ce je kaj res je njihov slogan da no goal is the same. Jaz nimam dovolj domisljije da gledam pikice skakat po ekranu. To enostavno ni za mene in niti ni realisticno. Mislis da treneri tudi na svoj telefon gledajo ob irgirscu namesto na igralce same? Ce se ze pogovarjamo o realizmu lol. Da pa verjetno PES in FIFA nista nareta zato bi pa verjel ampak je najblizje kaj pride mojim pricakovanjam.
PES je tudi igra nogometnega trenerja ce se tako odlocis igrati. Bolj easy in za mene dosti bolj zabavni nacin. Se online lahko igras manager vs manager (SIM vs SIM) namesto palyer vs player kar je po mojem mnenju dosti bolj realsiticno kot FM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Linko ::

Ma ne moreš teh iger primerjat lol. Fifa je zabavna za igranje s kolegi, kakšno tekmo ali dve.

Football manager pa je simulacija celotnih prvenstev po celem svetu. Če imaš dovolj močan PC, lahko poganjaš vse lige sveta. Tudi našo drugo ligo. Iz 15 letnega talentiranega mulca narediš svetovno zvezdo. Ko klub iz 4 lige popelješ v prvo ligo.... teh občutkov pri fifah ni. Ker pač ni igra za ta namen narejena. Pač greš igrat tekmo med Realom in Barco....to je to.

Fifa/pes vs Football manager je takšna primerjava kot bi primerjal Call of Duty vs Company of Hearoes.... kakšne primerjave pa so to? lol
Smisel FM ni grafika in 3d pogon, ampak globina in velikost same igre.
Zakaj so tako igrane igre Crusader Kings Europa Universalis in recimo civilization... pa ni dobene grafike??

Globina!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()

Pesimist ::

Torej si v bistvu nogometni bog ki nadzira vse lige? Kar se ima majnsi smisel ce govorimo o realizmu managerja kateri bi nej bil Človek in ne bog.

Linko ::

Torej govoriš na pamet in sploh nisi igral FM. Bravo. Spet debata s trolom.

Kdo pravi da nadziraš vse lige? Igraš v eni ligi. Istočasno pa se igrajo ostale lige. Tako kot je v realnosti. Igrajo se VSE tekme. Nič ni simulirano tako kot so lige pri fifi. Vse laufa istočasno. Lige, pokali, evropski pokali, reprezentančne tekme. EP, SP.

Pač FM je simulacija nogometa kot celota. Fifa pa ene tekme.

Pesimist ::

Igrajo se vse tekme nic ni simulirano? Kak lahko to reces mi pa res ni jasno. Vbistvu je vse simulirano se tvoje igre. Igral sem tolko da sem rpiso do 3D pogona in vido da izgleda kot kup dreka za spektaklat pa sem se odloco da PEs izgleda ensotavno boljse kot manager.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pezdicek ::

Fifa in Pes sta igri, kjer nadziraš igralca z žogo in igraš tekmo. Večinoma online. Smisel je seveda dobra grafika.
Football manager pa je igra, kjer nadziraš celoten klub. Od financ, trenerjev, treningov,taktike, prve ekipa, rezervne ekipe, u-21, u-18. Smisel je globina in realizem celotnega ekosistema nogometnega sveta.

Pesimist ::

Pezdicek je izjavil:

Fifa in Pes sta igri, kjer nadziraš igralca z žogo in igraš tekmo. Večinoma online. Smisel je seveda dobra grafika.
Football manager pa je igra, kjer nadziraš celoten klub. Od financ, trenerjev, treningov,taktike, prve ekipa, rezervne ekipe, u-21, u-18. Smisel je globina in realizem celotnega ekosistema nogometnega sveta.


Sorry ampak to je tudi pes!

Linko ::

Pesimist je izjavil:

Igrajo se vse tekme nic ni simulirano? Kak lahko to reces mi pa res ni jasno. Vbistvu je vse simulirano se tvoje igre.


Seveda sem mislim v tej smeri, da v FM se vse tekme IGRAJO. Torej 1000 tekem v enem vikendu. Za vsako tekmo lahko pogledaš gole, akcije itd. Ni instant rezultatov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()

Pesimist ::

Linko je izjavil:

Pesimist je izjavil:

Igrajo se vse tekme nic ni simulirano? Kak lahko to reces mi pa res ni jasno. Vbistvu je vse simulirano se tvoje igre.


Seveda sem mislim v tej smeri, da v FM se vse tekme IGRAJO. Torej 1000 tekem v enem vikendu. Za vsako tekmo lahko pogledaš gole, akcije itd. Ni instant rezultatov.


Za mene so prav to instant rezultati

In edini pravi manager pa mi je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pezdicek ::

Pesimist je izjavil:

Pezdicek je izjavil:

Fifa in Pes sta igri, kjer nadziraš igralca z žogo in igraš tekmo. Večinoma online. Smisel je seveda dobra grafika.
Football manager pa je igra, kjer nadziraš celoten klub. Od financ, trenerjev, treningov,taktike, prve ekipa, rezervne ekipe, u-21, u-18. Smisel je globina in realizem celotnega ekosistema nogometnega sveta.


Sorry ampak to je tudi pes!



...eh? Kot prvo ima PES veliko težavo z licencami. Torej nerealna imena.
Kot drugo ...Koliko klubov, igralcev in lig ima Pes? Eno 10? V FM jih je preko 400k....

Pesimist ::

sej poanta je v tem da rabis zelo bujno domislijo da lahko to spilas. To je vse. Ko bodo pa vgradili spdoben fifa oz se bolsi 3D pogon pa si bom jaz tudi nabavil.

p0ki ::

Kako bujno domišljijo? Vse je v podatkih, vsaka malenkost je zabelezena in podana. Kar se tice menedžerja je FM edini spil ki lahko to ponudi. Kakšen PES ali FIFA...
Ne piši prosim bedarij, ce ti igra ni vsec oz si pristas PESa. Manager v PESu in FM ni ista liga se isti sport ni...
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

smacker ::

Don't feed the troll guys.

Zoran7 ::

Sneak peak video z kao novimi featurji:



Pravi:
1000+ new features, 20000+ new media items, 1500+ new animations.

Za media in animations mi je vseeno, ostalo bo pa zanimivo videti kaj bo..

smacker ::

Zgleda lepša animacija kot v 2016, mogoče celo šaltam iz krogecov na to >:D Drugač pa se 1000+ fičerjev sliši, kot da so nov game naredli :O

Zoran7 ::

Nov video 3D engine capture:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

Pesimist ::

kake katasrofalne animacije, kot da bi strašila skakali po igriscu. I will pass, maybe next year...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bolf3nk ::

Katastrofalne? smisel igre ni 3d pogon. Je le bonbonček.

3d pogona, ki bo na ravni pesa/fife, še ne bo recimo 10 let. oz na enaki ravni ne bo nikoli. Ker bosta grafično fifa/pes vedno spredaj


Pred 15 leti je bil le tekst. pred 10 so bili "krogeci".

Napreduje počasi, ampak napreduje. Globina in velikost same igre pa ostajata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Pesimist ::

najvecja napaka ki jo delajo. Ce bi bilo uzitek gledati bi igral, kot je reko na youtubi.

Bolf3nk ::

napaka? pol ne vidiš v čem je smisel igre.

če se ti gre za grafiko, igraš fifo, če bi rabi vodil klub, igraš fm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Zoran7 ::

Izdan je video z opisom novih featurjev FM 2017:

PromeuZ ::

<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Cruz ::

Je kdo kupil key iz cdkeys.com mogoče?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

stefi91 ::

me zanima ce mogoce gdo igra na telefonu android ali ce gdo ve dober link da se da dol

Bolf3nk ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

juve91 ::

ga že ima kdo? kje se ga da najceneje dobit?

smacker ::

Jaz sem nabavil tu, za cca. 28eur (trenutno je 31). http://www.cdkeys.com/pc/games/football...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525043 (2847) Ghost007
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578132 (6220) arozma
»

Football Manager 2009

Oddelek: Igre
52323 (2015) srdic13
»

Nogometna PC igra- Najbolj realna

Oddelek: Igre
181844 (1463) vice boy
»

Nogometne igre za pc

Oddelek: Igre
81814 (1648) John Abruzzi

Več podobnih tem