» »

Football Manager 2009

Football Manager 2009

Tomzl2008 ::

No, verjetno nisem edini na tem forumu, ki kdaj igram football manager...Ali pač.?.No, kakorkoli zanima me vaše mnenje, kritike, navdušenje...

Meni se zdi tale 3D pogon, ki so ga uvedli malce brezvezen, čeprav včasih "paše", da se malce spremeni pogled na tekmo...Skratka samo upočasni vse skupaj...
Tudi igralnost ni ne vem kaj...Moji napadalci so "čudežno" sposobni uteči vsaki obrambi, vse kar je potrebno je da se "loba" obrambo...
Ampak potem je pa tukaj že golman, ki obrani dejansko skoraj vse...Ni da ni...

Tako da čakam naslednji patch, če se bo igralnost kaj spremenila...

Rotaidal ::

Ne nisi :) Sam igram igro že precej dolgo. Še ko je bil championship manager. Ja...3d pogon k v K.... 2d še je vedno zakon. Sam sem sprobal novo verzijo, in je res zelo buggasta. Poškodbe vsako tekmo, 20 strelov na gol in brez gola, nasprotnik pa en strel in gol. To se že ponavlja 2 leti. Zaenkrat treba počakat na patch. Kajti tudi ta, ki je prišel ni dosti popravil.

Zaenkrat še vedno ostajam pri fm08.

koli99 ::

Tudi sam igram igro že par let pa me zanima če mogoče kdo ve, kje bi se jo dalo dobiti?
Kakšna slovenska spletna trgovina ker preko Steam-a je nebi rad kupil.

Blinder ::

Jaz imam championship manager 01-02, z database za letošnjo sezono. Nalozi igro v nekaj sekundah:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Horsechoker ::

Fm igram že od cajtov, ko je bil cm hehe.
Sicer pa fm09 nimam več volje igrat, ne moreš samo posodobit database, pa napisat 09 in je to to. Namesto da posodobijo špil z uporabnimi funkcijami npr pravi turnirji mladincev(u15,17), kjer lahko pošlješ skavte, akademije po svetu, izboljšajo finančni sistem, naredijo scouting kot je treba, boljše komuniciranje z igralci,... skratka milijon stvari, on pa naredijo gimmick 3D view (igralec teče pa se mu noge ne premikajo, kr "zajadra naprej lmao).
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

srdic13 ::

lp poglej si nov pc gaming zone forum
http://pc-gamingzone.nice-forum.net/ind...

stave, football manager...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

fm 2010 low memory

Oddelek: Igre
81264 (996) petosim
»

Največkrat preigrane igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727618 (5344) Engineer_SLO
»

Nogometna PC igra- Najbolj realna

Oddelek: Igre
181845 (1464) vice boy
»

najbl bedna igra (za tebe) je: (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1187808 (5159) cholt45

Več podobnih tem