» »

Problem z peko audio CDjev

Problem z peko audio CDjev

MaJsTeR ::

Imam Plextora ter Pionner DVD-ROM, priklopljena sta na primary master in slave. In ce dam CD-COPY mi scenira 4min 1track (wtf) to paa ni dobro :). Kaj bi lahko bilo narobe, da tako pocasi dela? ;(
Uporabljam WinOnCd.
Kaj mi je narditi? Help me!:|

R@C@ ::

Nevem...probi...

- če so jumperji na enotah nastavljeni na master oz. primary
- al pa DMA vklop če še ni!

Drugač pa...kolk je dolg tale tvoj Track, ki ga 4 min. scenira? :|

MaJsTeR ::

Na celem CDju je 32 pesmi. Torej so velike od 1 pa do 4 min. Zaj mi ze vec kot pol ure dela pa je komaj pri 10 pesmi! Kriza.

Binji ::

Jst sm se zmerej najprej dal wav fajle na disk pol ga gor v nerotu zmetal. In VEDNO je delalo in blo tud na hitro narjeno.

Caboose ::

kaj pa uporablač WinOnCd >:D
NERO R0XX:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Sumak ::

probi z CloneCD, k ga dobis tukej in je stvar ful uredu..kopira tud spile k so kao zasciteni, k majo zapisane podatke v sub kanalih...probi...
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

blue96 ::

svetujem winoncd od verzije 3.6 dalje (vključno z 3.6). vse te verzije sem imel, in cisto vse so se delale. no ce pa ne uspeva prevec z winoncdjem, pol pa je problem vrjetn v cd kisti... mas pa se vedno servis, tko da, ce ne drucga jih vsaj po phonu poklici in vprasi kako in kaj...
.

kockish ::

Probaj priklopit cd-rom in cd-rw na locen ide kanal... nekaterim povzroca probleme, ce sta na istem.

Lucio ::

dej enote na dva ločena kanala, ker bo tako prenos hitrejši

Prjatu ::

Poizkusi še s kakšnim drugim programom, men je tud WinOnCD zafrkaval, z Nerotom 5.0.4.4 pa dela kot se šika

Binji ::

Heh, Nero still rulez!>:D>:D

MaJsTeR ::

Poleg tega sem sedaj ugotovil se enega. En disk (neki stari 1gb) imam prikloplen na secundary master in ce hocem kaj kopirat na drugi disk katerega imam na raid priklplenega dela hudo pocasi. 700mb = 100min

DMA - PIO vse je u bioso nastavlnjeno na auto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171789 (1464) TheJack
»

XP - kako onesposobiti program za peko cd-jev?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211440 (1213) JLP
»

Tezave s peko

Oddelek: Pomoč in nasveti
71059 (956) damian
»

Čudna težava pri peki ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161141 (922) Han
»

Copy CD on-the-fly

Oddelek: Pomoč in nasveti
51022 (893) grmek

Več podobnih tem