» »

Težave prenosnega diska

Težave prenosnega diska

Gapi0 ::

Živjo,

v lasti imam Verbatim prenosni disk. Doma imam 2 računalnika. Ko ga vklopim v prvi računalnik in grem na moj računalnik mi lepo odpre vsebino diska. Ko ga nato vključim v drugi računalnik in grem na moj računalnik mi ga ne zazna. Šele ko kliknem refresh mi ga pokaže, vendar ko ga hočem odpreti mi nalaga v nedogled. Ko poskusim iti v disk management pa mi sploh noče prikazazi diskov.

hvala za vsakršnekoli nasvete in lp

smacker ::

Drugi računalnik je verjetno počasen in dalj časa nalaga. Priporočam da priklopiš disk in počakaš par minut, preden karkoli klikaš ;) Možno je tudi da maš kak antivirus nastavljen, da avtomatsko preglejuje vsebino vseh zunanjih naprav za virusi, to obremeni računalnik, ko priklopiš disk.

Gapi0 ::

Drugi računalnik je veliko hitrejši tako, da v tem verjetno težava ne tiči :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi0 ()

smacker ::

Pa antivirus?

Gapi0 ::

sem ga izklopil in ponovno probal vendar mi še vedno nalaga v nedogled

Dr_M ::

Pa je enako na vseh usb prikljuckih?

Gapi0 ::

Da

Smarty98 ::

Pozdravljeni
Lastim si prenosni disk roshoba 500 gb ko sem na starem računalniku dela kloniranje diska na prenosni disk.ko sem ta prenosni disk vtakni
l v nov računalnik mi enostavni kaže da ima kapaciteto le 34gb.taksno kapacitero je imel prejšni računalnik.sanja se mi da se je ustvarila neka patricija vendar ne vem kako to rešiti.Ali ima kdo kakšno idejo.
Hvala.

solatko ::

Ko si naredil clon diska, si naredil samo clon ene particije, ostali disk imaš pa nedodeljen, zato odpri na prenosniku disk manager in ustvari particijo, potem pa boš videl celoten disk.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cuden virus na racunalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
161497 (1235) Pyr0Beast
»

Težave s prenosnim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
61306 (1236) Duhec
»

Kako varno je kodiranje v WinRAR?

Oddelek: Programska oprema
51894 (1894) skico
»

winsi ne prepoznajo več zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
62098 (1969) klemen1
»

Blue Screen pri kopiranju s prenosnega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
61035 (947) J_Rotten

Več podobnih tem