» »

Windows 7 - Ni zvoka(ne zazna)

Windows 7 - Ni zvoka(ne zazna)

loveJDM ::

Windows 7 32bit ne zazna priključkov za zvočnike/slušalke...Kaj lahko naredim?Realtek inštaliram ampak potem vseeno ne najde tistega hd audio managerja?Sklepam da ni driverjev,ampak kako jih dobiti?Prej na xpju je bila taka rumena(mogoče) modra ikona v nadzorni plošči nekaj z audio v imenu,morda kdo ve kaj je to?Če bi to najdel bi verjetno delalo :)

Han ::

Katera plata?

loveJDM ::

P5VD2 VM,tisti driveji z asus strani pa ne primejo ker piše da ni za ta OS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

shadeX ::

Si poskusil namestit za Windows 8 (32bit) ?

loveJDM ::

bom zdaj takoj

pod zvoke mi kaže pa samo default device s/pdif...pa mam vklopljeno da prikaže onemogoče pa nepriključene

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

shadeX ::

Prilepi screenshot device managerja, prosim.

Sicer lepo po vrsti.

Prvo povej, a ti je sploh zvok kdaj delal? Kdaj se je problem pojavil? Je to "nov" build, ali samo reinštalacija OS-ja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

loveJDM ::

Prvo je bil gor XP in je delalo(sklepam ker je bil en kup glasbe gor,pa ni blo govora da ne dela),sedaj pa je 7ima na novo naložena in ne dela tako da mora bit nekaj z driverji...Na vseh kompih do zdaj to hitro reši realtek hd audio manager,tukaj pa ne ker ko ga inštaliram ga potem vseeno ni po restartu in ne zaznava stanja vhodov

shadeX ::

Aha, se pravi to je zagotovo softwerski problem.
EDIT again.

Vidim da ima driverje za Visto, ki je še največji približek 7. Poskusi z Vista driverji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

loveJDM ::

Ne pusti,potem napiše cant install driver on this OS...nekaj takega(bom preveril še 1x)

loveJDM ::

Evo ga končno sem ga ugotovil kaj je blo prej gor na XPju...SoundMAX driver to je to,grem zdaj probat pa če ne dela pa res ne vem

shadeX ::

V najslabšem primeru, dobiš za par € novejšo zvočno s podprtimi W7 gonilniki.

loveJDM ::

V kompu je 1.8Ghz proc pa 1Gb RAM-a :)

shadeX ::

A je to sploh uporabno še za Youtube?

loveJDM ::

haha ne vem ni moj...Ampak glede na to da je 775 socket bi zlahkoto dal noter drugi procesor rabljen za 5-10€,RAM pa imam 2x2gb tukaj samo ga ne dam zastonj...bom videl kaj bo rekla potem ženska.Če se ji splača investirat 25€ pa ma kak E procesor noter(imam še eno kišto tukaj z E6*** 2.93ghz pa je čist super) pa 4gb rama pa je to to.

Evo sound že dela!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Spajky ::

shadeX je izjavil:

A je to sploh uporabno še za Youtube?
... za it na YT rabiš najmanj strateški bombnik ;) .. S/off ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

shadeX ::

Fotru sem 4 leta nazaj na 3Ghz Pentium ter 2GB RAM-a na njegovo željo dal W7. Seveda youtube na 720p je bil negledljiv, medtem ko so XP-ji 720p za silo še prebavli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353343 (2873) connel
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
416818 (5738) mtosev
»

Realtek Audio HD, Win7 in 5.1

Oddelek: Zvok in slika
211975 (1458) Igi.M
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394951 (3593) skyspy
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612384 (8616) Icematxyz

Več podobnih tem