» »

Kako do ustanovnega kapitala?

Kako do ustanovnega kapitala?

1
2
»

buttplugs ::

Pa saj je že večkrat povedal, da noče odgovarjati s svojim imetjem.
Pred leti je videl zgodbo o slovenskih meneđerjih in sedaj so to njegove sanje.

mancini ::

Naletel sem na neke vrste tržno nišo in dobro bi bilo s poslom začeti čimprej. ;)

Eh, bom raje brez posojila. Bo pač trajalo vsaj kakšna dva meseca, da spravim pod streho teh sedem jurjev, ampak ni panike, saj tako se pa spet ne mudi.

samo en primer kako sam sebe negira

takšnih in podobnih se najde še nekaj

upam da je ta tržna niša kakšna ponzijeva shema, ker si že tako pameten in prijazen

bo pa ti ostal vsaj kredit za odplačevat, tudi to je nekaj :)

Mare2 ::

Na FB imaš cel kup posojilodajalcev. :)

Samo ne se pustit nate..... :)

https://www.facebook.com/mariejocelyne....

Dober večer gospod / gospa,
Sem to pošiljanje pričevanja po storitev, ki mi je dala gospa, ko sem iskal za posojilo denarja. Zahvaljujoč gospa ♥ Cathy BARAFFA ♥ sem našel nasmeh na obrazu. Prav zaradi nje, da sem dobil posojilo v višini 70.000 € in dva od mojih kolegov so prejeli tudi posojila od Gospe brez kakršnih koli težav. Svetujem vam, da ne izbere napačno osebo, če dejansko želijo zaprositi za posojilo denar za svoj projekt in katere koli druge. Sem objavila to sporočilo, ker Cathy dobro počutil, s tem posojilom. To je s pomočjo prijatelja Srečal sem pošten in velikodušen dama, ki mi je pomagal priti to posojilo. Zato predlagam, da se obrnete njo in to vas bo zadovoljila vse storitve, ki jih postavljajo. Tukaj je njegov email: oberlin01@outlook.fr
hvala
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

GrX ::

Peroneus je izjavil:

Želim ustanoviti d.o.o., za kar potrebujem minimalno 7.500EUR osnovnih sredstev. Kreditno nisem sposoben, angelov varuhov nimam, prav dosti lastnine takisto ne. Sicer sem pameten za znoret itd, ampak to si lahko nekam vtaknem. ;(( Obstaja kakšna možnost, sploh, če narameravam obdržat 100%-ni delež v podjetju?


Se opravičujem, če bom preveč direktno povedal, ampak se mi ne zdiš tako zelo pameten, če si kreditno nesposoben in na forumu zastavljaš tako neumna vprašanja... Si predstavljaš, da bi to počeli vsi bodoči podjetniki, obrtniki? Če si resen glede posla in podjetja, boš tistih 7.500EUR že napraskal..samo malo boš moral stisniti zobe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

flipflop ::

Saj je že povedal, da bo nabral tistih 7 tisoč. Pač dva meseca bo moral počakat, pa še to, ker so ravno dopusti pa se malo zavleče.

Furbo ::

Ni tako simpl napraskati 7,500€, tu spet kažete, da nimate pojma.

Jaz sem moj s.p. začel s posojenimi 100.000SIT (417€) od babice, pa je trajalo lep čas, preden sem prišel na to, da bi lahko omenjal 7,500 kot nekaj običajnega.

Zato mi je pa tudi še zdaj točno jasno, koliko je denar vreden.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

nekikr ::

Seveda je, saj je OP sam povedal, da rabi dva meseca.

buttplugs ::

Furbo je izjavil:

Ni tako simpl napraskati 7,500EUR, tu spet kažete, da nimate pojma.

Jaz sem moj s.p. začel s posojenimi 100.000SIT (417EUR) od babice, pa je trajalo lep čas, preden sem prišel na to, da bi lahko omenjal 7,500 kot nekaj običajnega.

Zato mi je pa tudi še zdaj točno jasno, koliko je denar vreden.

Kako da ne, to je mesečna plača, če greš v Švico za kaki mesec šraufat montaže.
Tudi meni je jasno, koliko je denar vreden, pa se zavedam, da je 7 čukov in pol samo kup šrota, ki v življenju na te nima nekega bistveno večjega vpliva.

Zato je pa tudi OP tarča posmeha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

Furbo ::

Potem mu pa vrzi ta kup šrota, ali še bolje, meni. Ti kar dam moj paypal ali greva na kofe in prineseš cash?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

technolog ::

Surprajz surprajz,

če si star več kot 26 let in ti v tem času ni ratalo napraskat 7.500, potem nisi tako "pameten za znoret" kot misliš.

Zgodovina sprememb…

buttplugs ::

Furbo je izjavil:

Potem mu pa vrzi ta kup šrota, ali še bolje, meni. Ti kar dam moj paypal ali greva na kofe in prineseš cash?

Če nisi pripravljen žrtvovati del svojega življenja, potem brez veze. Za đabe še klošarju nič ne dam.

In kako se ti bo življenje bistveno izboljšalo, če prejmeš teh sedem čukov in pol.
Ajd, s konkretnimi odgovori na plan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

Invictus ::

Furbo je izjavil:

Potem mu pa vrzi ta kup šrota, ali še bolje, meni. Ti kar dam moj paypal ali greva na kofe in prineseš cash?

Lahko.

Samo potem bom jaz 100% lastnik firme, in boš delal tako kot bom jaz hotel ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ohnowhy ::

Christ... Kako se zlahka pogovarjate o denarjih in zaslužkih na precej kratke časovne enote... Mene, nepomembneža, pa skrbi, da bodo začeli zaračunavati (sicer malenkostne) ležarine na bankah (split verjetno pomaga), čeprav gre tudi za različne časovnih horizontov in tipov premičnosti. Pa sem res mislil, da nisem ravno najbolj nesposoben, pa sem, se, izgleda motil. Razen, če se nisem.

knesz ::

ohnowhy je izjavil:

Christ... Kako se zlahka pogovarjate o denarjih in zaslužkih na precej kratke časovne enote... Mene, nepomembneža, pa skrbi, da bodo začeli zaračunavati (sicer malenkostne) ležarine na bankah (split verjetno pomaga), čeprav gre tudi za različne časovnih horizontov in tipov premičnosti. Pa sem res mislil, da nisem ravno najbolj nesposoben, pa sem, se, izgleda motil. Razen, če se nisem.

Tisti, ki se pogovarjajo, da lahko takoj skeširajo, verjetno niso v bizniso od včeraj, ampak že kar nekaj časa. Na začetku verjetno res ne gre tako enostavno (če sam začneš, pustimo tukaj privatnikove sinčke), po par letih pa ni problema. 7k5 tudi jaz lahko takoj skeširam, ne da bi se mi omembe poznalo...

Furbo ::

buttplugs je izjavil:

In kako se ti bo življenje bistveno izboljšalo, če prejmeš teh sedem čukov in pol.
Ajd, s konkretnimi odgovori na plan.

Ni problema, kupil si bom Rolex, kadar bom pogledal na roko, bom pa pomislil na buttplugs. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

buttplugs je izjavil:


In kako se ti bo življenje bistveno izboljšalo, če prejmeš teh sedem čukov in pol.
Ajd, s konkretnimi odgovori na plan.

Najel si bom 15 metrsko jadrnico s 3 "mornarkami" ;).

Ta teden bo življenje prav lepo z lepimi spomini...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nekikr ::

Zdaj bo prišel in ti rekel, da te to ne ob osrečilo na dolgi rok in blablabla hipi.

ohnowhy ::

knesz je izjavil:

...

Že, že, ampak tukaj se pogovarjajo o zaslužkih 7,5k€ na uro in dan in to, kar bi potem menilo v enem (vsakem mesecu) mesecu zaslužka/profita 150k-1.2m eur...
To so, vsaj za moje razumevanje finančne stvarnosti, številke, vredne vsega veselja.
Je pa bolj verjetno, da živim v kakšnem vesolju slabše kvalitete, kjer mi vsi pripovedujejo o nekih ubornih minimalnih/povprečnih plačah in brezposelnosti in to.
Tudi razumem, da se takšni uspešneži ne družijo s sedemnajstorazrednimi siromaki, kot sem sam...
Potem lahko resnično samo z zavidanjem gledam na lestvico najbogatejših Slovencev, kjer jih je, izgleda, 3/4 iz slo-techa.

Red_Mamba ::

ce se se kdo cudi zakaj fant ne nabere $$$ za firmo.
Bo treba mal na kulturi delat:

 brihta

brihta



Admin bi lahk to temo zaprl, IMO
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Invictus ::

ohnowhy je izjavil:


Že, že, ampak tukaj se pogovarjajo o zaslužkih 7,5k€ na uro in dan in to, kar bi potem menilo v enem (vsakem mesecu) mesecu zaslužka/profita 150k-1.2m eur...

Kje si pa to prebral ?!?!?! Bi rad videl... Tukaj noben ni tega napisal.

Dvignit iz banke 7,5k EUR pa res ni nič takega. Zahteva 5 minut... Po tvojih izračunih je pol to zaslužek 90k/uro.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ohnowhy ::

Invictus je izjavil:

Kje si pa to prebral ?!?!?! Bi rad videl... Tukaj noben ni tega napisal.

Samo brez jeze, Invictus, ničesar nimam proti tebi :))

En je nekje napisal, da ko predava neke nove tehnologije, zasluži 7500EUR/dan, moj najboljši zasluzek (iz i/t facha) za stranko je bil nekje 600EUR/dan (bruto!) v času designa enterprise rešitve za globalno ikt velefirmo. Več ne bom pisal, že s tem sem povedal veliko preveč :D

No, zaslužki so bili že tudi višji (vendar manj kot 7500EUR bruto/dan, kaj šele na uro), vendar čisto iz finančnega področja.

Kot pravim, sem samo girica, nikakor ne morem parirati globokomorskim sharkom :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

s1l3 ::

Red_Mamba je izjavil:

ce se se kdo cudi zakaj fant ne nabere $$$ za firmo.
Bo treba mal na kulturi delat:

 brihta

brihta




Admin bi lahk to temo zaprl, IMO


Holy shit. Jaz bi take dajal na globalno shit listo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s1l3 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podjetje (d.o.o.)- direktor ter lastnik

Oddelek: Loža
188147 (440) DamijanD
»

Kako programerji, inženirji prenašate... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
12516833 (12227) Ahim
»

Ustanovitev podjetja v Romuniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8114675 (12279) PrihajaNodi
»

Skupina bodočih študentov in d.o.o.

Oddelek: Loža
142742 (2006) kogledom
»

Cena manjše spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
4217084 (15956) Spy

Več podobnih tem