» »

športna znamka na majici

športna znamka na majici

mulc007 ::

Danes pogosto vidiš koga nositi majico z logotipi Puma, Adidas, Nike.
Zanima me kakšne so znamke ki jih ne vidiš za vsakim vogalom in da niso poceni. Kolegu bi za r.d. kupil dražjo majico pa iščem eno z boljšo znamko.
Naprimer Reebok, Lotto, Wilson, Spadling, Vans, Converse, new balance, Fila, Shimano, itd

MTB ::

Naštevaš tiste, ki jih kupujejo na tržnicah, potem se pa kažejo okoli.
Ralph Lauren polo, Hugo Boss, Nautica, Brooks Brothers, J. Press...

qwertyy ::

Ralph Lauren, Armani, Hilfiger, Hugo Boss, G Star, Gucci, Versace...

Alien123 ::

Moschino, Guess, Hilfiger, Diesel, Calvin Klein ...

flipflop ::

Under armour

Unknown_001 ::

Hummel
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

spenstar ::

Ena in edina. Lacoste polo majica.
 lacoste

lacoste

SPENSTAR--builder

...:TOMI:... ::

helly hansen
Tomi

Ganon ::

spenstar je izjavil:

Ena in edina. Lacoste polo majica.
 lacoste

lacoste



Meni pa niso všeč. Čez Fred Perry jih ni.

Pithlit ::

mulc007 je izjavil:

Danes pogosto vidiš koga nositi majico z logotipi Puma, Adidas, Nike.

Hecno kolk je folk pripravljen plačat zato da se spremeni v reklamni znak.
Life is as complicated as we make it...

kosta ::

Hilfiger je skoraj že za vsakim vogalom skupaj s Tom Tailorjem, ker na razprodajah (Hala 12 BTC) postaneta smešno poceni. Moj glas gre za Lacoste in Desigual, če bi se rad res izkazal imajo pa v K&Ö Aeronautica Militare in podobne znamke čez 100€.;)

Kaj ::

Pithlit je izjavil:

mulc007 je izjavil:

Danes pogosto vidiš koga nositi majico z logotipi Puma, Adidas, Nike.

Hecno kolk je folk pripravljen plačat zato da se spremeni v reklamni znak.

Z nečim je pač treba zapolniti neko praznino. Kakšno, pa sam ve. Če.

...:TOMI:... ::

Sam imam nekaj od teh znamk. Po moje jih bom nosil se dolga leta, glede na to, da klub skoraj vsakodnevnem nosenju so se vedno kot nove. Nisi samo reklamni pano.
Tomi

xda develope ::

flyko ::

Pithlit je izjavil:

mulc007 je izjavil:

Danes pogosto vidiš koga nositi majico z logotipi Puma, Adidas, Nike.

Hecno kolk je folk pripravljen plačat zato da se spremeni v reklamni znak.


Točno to, še plačat je potrebno, da nosiš reklamo, se mi je vedno to zdelo absurdno, sem vesel, da nisem edini takega mišljenja

Kaj ::

Aston Martin praviš a? x)
Raje obleci Porsche

Pithlit ::

...:TOMI:... je izjavil:

Sam imam nekaj od teh znamk. Po moje jih bom nosil se dolga leta, glede na to, da klub skoraj vsakodnevnem nosenju so se vedno kot nove. Nisi samo reklamni pano.

You're so cute :P

Ker te znamke delajo vilinci in ne mali kitajčki? Jap, reklamni pano si... in celo plačaš za to čast. Preplačaš. No ja, sej ni panike. Če ti pač paše. Pa maš preveč dnara.
Life is as complicated as we make it...

janezvalva ::

nemška firma luksuzna znamka

bogner

https://www.facebook.com/worldofbogner/...

ena navadna t-majčka stane prek 100€
smučarska bunda preko 2.000€

qwertyy ::

Pithlit je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Sam imam nekaj od teh znamk. Po moje jih bom nosil se dolga leta, glede na to, da klub skoraj vsakodnevnem nosenju so se vedno kot nove. Nisi samo reklamni pano.

You're so cute :P

Ker te znamke delajo vilinci in ne mali kitajčki? Jap, reklamni pano si... in celo plačaš za to čast. Preplačaš. No ja, sej ni panike. Če ti pač paše. Pa maš preveč dnara.


Seveda vse delajo kitajci. Ampak vseeno je neka razlika v kvaliteti materiala in izdelave. Raje dam 50€ za Adidas trenirko, ki jo potem nosim več let in je še zmeram ista. Nekateri pa pač vsake par mesecev kupijo trenirko v Kiku za 10€, ki se potem spere, strga in nasploh postane znošena. Cena na koncu pa je približno ista.

Seveda plačaš tudi znamko. Ampak tega ljudje ne delamo samo pri cunjah. Nekateri kupijo raje BMWja, kot Renoja. Drugi imajo raje Alpsko mleko, kot neko mleko iz Hofra.

In do neke mere je cena povezana s kvaliteto izdelka. Se pa strinjam, da ni velike razlike med Adidas majico za 15€ in Armani majico za 70€.

Alien123 ::

Pithlit je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Sam imam nekaj od teh znamk. Po moje jih bom nosil se dolga leta, glede na to, da klub skoraj vsakodnevnem nosenju so se vedno kot nove. Nisi samo reklamni pano.

You're so cute :P

Ker te znamke delajo vilinci in ne mali kitajčki? Jap, reklamni pano si... in celo plačaš za to čast. Preplačaš. No ja, sej ni panike. Če ti pač paše. Pa maš preveč dnara.


Glej če nimaš denarja za drage cunje, ne rabiš opravičevat nakup svojih cheapastih.. pol nwm zakaj bi kdo kupil samsung, apple, toshibo, nintendo,sony.. ker se večinoma vse proizvede v kitajski, pol si raje na ebayu kupi kitajski tv, telefon, računalnik itd.. saj je vse isto ne? Pol si ziher kupuješ v totih kitajskih trgovinah oblačila al?

Kak so eni pametni da boli..

Pithlit ::

Sej mene čisto nič ne moti.

Se mi pa zdi smešno da je folk pripravljen tolk zlo plačat zato da postanejo en kur*** reklamni pano... hkrati se pa zgražajo nad reklamami na netu in po TV.

Mimogrede. Jaz ne sodim kvalitete cunj po logotipu ki je gor naflikan (večji kot je, boljše je... ane?). Imam pa verjetno mal več pojma o blagu in šivih kot marsikdo (ki se tukaj napihuje ko žaba kako je adidas bog i batina, cunje brez logotipa so pa 'cheapaste').
Life is as complicated as we make it...

Dr_M ::

Eni pac zivijo v svojem imaginarnem svetu in jim je vse enako. Vse kar je treba nardit, je odpret oci (to leti na tiste, ki jim je vse kitajsko)

Alien123 ::

Pithlit sam moraš vedet da naprimer čista klasika je dražja, kot pa tisti vlki napisi po celi majci hugo boss al pa kera druga firma.. pa v današnjem svetu niso več stvari tako drage če se znajdeš, pač ne kupiš vse takoj ko pride ven in počakaš na razprodaje..

Pithlit ::

Jap, marketingarji so čisti jackpot zadeli ko so pogruntal da je folk pripravljen plačat zato da lahko reklamo delajo.
Life is as complicated as we make it...

Alien123 ::

Ti si pa zavistn da je že smešno.. imam kar nekaj "dragih" cot pa ni nikjer nobenga vlkiga napisa..
A pol ko si kupiš coca-colo si zakriješ tudi "reklamo"? Ko si kupiš avto si tudi zakriješ znakec od firme?

Pithlit ::

Zavistna, dragi. Get it right.

Ne, ne skrivam napisa ko ti kupim cocacolo. Je pa tudi ne nosim naokoli ko en pav :P
Life is as complicated as we make it...

Kaj ::

Seveda ne skriješ znakca in seveda so razlike v kvaliteti. Hecno pri vsem tem je to, da nekateri kupujejo glede na to kako se bo videlo tisti znakec in kako kul bo zaradi tega izgledal. Pa ne bo, verjemi.

Alien123 ::

Kaj je izjavil:

Seveda ne skriješ znakca in seveda so razlike v kvaliteti. Hecno pri vsem tem je to, da nekateri kupujejo glede na to kako se bo videlo tisti znakec in kako kul bo zaradi tega izgledal. Pa ne bo, verjemi.


To je res, še posebej samooklicane manekenke :P

Pithlit mislim da še mi nisi nikdar kupila coca-cole ;)

Pithlit ::

Nope, ti jo nisem. Imaš prav. Mogoče ti jo pa še bom...
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

Ampak če pogledamo kaj OP hoče: Kupit napis (torej 'nek se vidi raskoš'), pa da ni poceni. Pleh pička, skratka.

Meni so, recimo, lacoste polo majčke čisto v redu. Pač gor nekje je en majhen, nevpadljiv krokodilček. Smešni so mi uni, adidas logo čez torzo, pa adidas napis čez cel hrbet. Nekdo ki nekaj takega nosi je pač 'trenirkar'... pa ni važno a je za to coto dal 10€ ali pa 500.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: smacker ()

Alien123 ::

Pepsi je boljši..

Drugače jaz naprimer nosim samo enobarvne majce, dvobarvne max, brez nobenih napisov.. raje mam od new yorkerja za 3 eure majco, kot pa od tom tailorja počečkano majco za 20..

Gotta be classy

smacker ::

Pithlit je izjavil:

Ampak če pogledamo kaj OP hoče: Kupit napis (torej 'nek se vidi raskoš'), pa da ni poceni. Pleh pička, skratka.

Meni so, recimo, lacoste polo majčke čisto v redu. Pač gor nekje je en majhen, nevpadljiv krokodilček. Smešni so mi uni, adidas logo čez torzo, pa adidas napis čez cel hrbet. Nekdo ki nekaj takega nosi je pač 'trenirkar'... pa ni važno a je za to coto dal 10€ ali pa 500.

Ups.. po pomoti kliknil izbris namesti citiraj :8)
Ko pa moški nosi enobarvno majco za 5€ brez napisov je pa klošar?

Alien123 ::

pol sem jaz klošar :D

Furbo ::

Zakaj kolega to sploh rabi?
Za šport ali za v bife?

Je pa mal čudno, če tip tipu kupuje cunje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

buttplugs ::

Zakaj pa ne ? Pač kupiš. Je pa bolj problem, ker OP misli, da kolega želi to drago reklamno majico, kar je na koncu koncev tudi verjetno res. Žal miselnosti svojega prjatla ne more na silo spremeniti in bo v primeru, da prjatlu ne zagotovi neke majice, za katero stoji "firma", le-ta užaljen.

loveJDM ::

Pithlit je izjavil:

Sej mene čisto nič ne moti.

Se mi pa zdi smešno da je folk pripravljen tolk zlo plačat zato da postanejo en kur*** reklamni pano... hkrati se pa zgražajo nad reklamami na netu in po TV.

Mimogrede. Jaz ne sodim kvalitete cunj po logotipu ki je gor naflikan (večji kot je, boljše je... ane?). Imam pa verjetno mal več pojma o blagu in šivih kot marsikdo (ki se tukaj napihuje ko žaba kako je adidas bog i batina, cunje brez logotipa so pa 'cheapaste').



Kaj pa manjka adidasu recimo?Pač meni je logično da je športna oprema adidas/nike...A za vse športnike so dovolj dobri za nekatere posameznike pa ne?Sorry za offtopic ampak ne razumem kaj si se tak zapičla v adidas :)

Pithlit ::

smacker je izjavil:

Ko pa moški nosi enobarvno majco za 5€ brez napisov je pa klošar?

Za pleh pičke... ziher.

Za une ki jih bolj tipi zanimajo (kot pa debelina denarnice) pa nikakor ne. Je precej bolj važno da izpod une 'klošarske' majce ne štrli kak bierbauch.

loveJDM je izjavil:

Sorry za offtopic ampak ne razumem kaj si se tak zapičla v adidas :)

Saj se nisem. Primer pač. Ne da se mi seznama delat za vsako firmo... pa nekako se mi zdi brezveze v enem postu omenjat adidas, v drugem nike, v tretjem pa ibm. Whatever firma pač... nima veze. Dokler je diskretno je kul... ko zgledaš ko en plakat na dveh nogah pa že ne več (razen če ti plačajo za to... mi je pa abotno ko folk dejansko plačuje podjetju da jim reklamo dela).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

bluefish ::

Đizs, live and let live. Enim so pač na cunjah všeč logotipi, drugim grafike, tretjim mini znakci, četrtim nič,...

Roadkill ::

>> Sej mene čisto nič ne moti.

Proceeds to rant about it for hours.

Seems right.
Ü

Cruz ::

Če je kakšen skate/punk guy imaš obsešen.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Pithlit ::

Roadkill je izjavil:

>> Sej mene čisto nič ne moti.

Proceeds to rant about it for hours.

Seems right.

Of course. Moti me ne... sam s prstom kažem pa se smejim.
Life is as complicated as we make it...

Unknown_001 ::

smacker je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ampak če pogledamo kaj OP hoče: Kupit napis (torej 'nek se vidi raskoš'), pa da ni poceni. Pleh pička, skratka.

Meni so, recimo, lacoste polo majčke čisto v redu. Pač gor nekje je en majhen, nevpadljiv krokodilček. Smešni so mi uni, adidas logo čez torzo, pa adidas napis čez cel hrbet. Nekdo ki nekaj takega nosi je pač 'trenirkar'... pa ni važno a je za to coto dal 10€ ali pa 500.

Ups.. po pomoti kliknil izbris namesti citiraj :8)
Ko pa moški nosi enobarvno majco za 5€ brez napisov je pa klošar?


Ne seri, moj brat ma belo majco za 50 evrov z eno malo vtiskano pando. Pa bi prej rekel da je 8 EUR vredna ne pa 50.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pithlit ::

Ja no... če ma pando je pa softić :P
Life is as complicated as we make it...

bambam20 ::

mulc007 je izjavil:

Danes pogosto vidiš koga nositi majico z logotipi Puma, Adidas, Nike.
Zanima me kakšne so znamke ki jih ne vidiš za vsakim vogalom in da niso poceni. Kolegu bi za r.d. kupil dražjo majico pa iščem eno z boljšo znamko.
Naprimer Reebok, Lotto, Wilson, Spadling, Vans, Converse, new balance, Fila, Shimano, itd



Ne eno po moje lepo, slim fit ( se pravi telirano majčko, lepim potiskom od COnverse. ), kvaliteten bombaž, mehak, kvaliteten potisk..

Paše vseposod.



Cena naj ne bo merilo.

mancini ::

prvo se moraš odločit ali bo to navadna športna majica, ki se nosi k kratkim hlačam ali trenirki
ali kakšna enobarvna, nekričeča samo z logom za kak malo bolj urejen športni stil, kavbojke in allstarke

vse firme ki si jih omenil in napisal kao da so boljše od adidasa, so krepko pod njim
sem bi še ti jaz dodal under armour, scott, ice peak, mammut, ...

če pa mu hočeš kupiti res majico, pa boš dal za njo vsaj 50+ pa imaš zgoraj navedenih kar nekaj znamk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239827 (3592) balluf
»

Kakovostna oblacila s cim manj teksti

Oddelek: Loža
264038 (2731) MonoPattern
»

Kvalitetna/nekvalitetna oblačila (kratke majice, hlače)

Oddelek: Loža
82494 (2190) bosmla
»

Arizona - trznica

Oddelek: Loža
204067 (3583) leinad

Več podobnih tem