» »

Politje po laptopu

Politje po laptopu

Racing4life ::

Pred 2 dnevoma sem si po laptopu polil sladko vino. Takoj sem ga obrnil navzdol in obrisal ter ga pustil nekaj casa obrnjenjega navzdol. Nato sem ga prizgal in vse je delalo normalno. Naslednji dan pa mi je ob vklupu nekaj casa piskal ampak kljub temu se je zagnal normalno, vendar zdaj ne delajo tipka v,m in presledek ter ob vsakem vklopu piska nekaj sekund. Ker sem na dopustu nimam zraven niti orodja, da bi ga lahko razdrl. Prenosnik je HP worksation 8560w, na internetu sem bral, da bi naj imel spill proof keyboard...
Zanima me kaj mi je najboljse narediti in ali ga lahko v tem casu dokler ne pridem domov normalno dalje uporabljam ali je boljse da ga ne uporabljam, skrbi me namrec da nebi se kaj drugega slo zraven 3tipk... hvala za odgovore.

xda develope ::

prenehaj ga uporabljati in ga očisti(polij) z 100% destilirano vodo. Dobro posuši in poskusi prizgati. :D

Andrejpan ::

Zadevo bi blo potrebno odpreti in pogledati, da ni tekočine zraven vezja. Računalnik do nadaljnega ne bi uporablal. Mogoče res pomaga destilana voda, samo jaz bi to počel samo na tipkovnici, ki je fizično ločena od laptopa.

Miha 333 ::

Takoj bi moral tudi odstraniti baterijo. Nato pa obvezno razstavit in očistit ter posušit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polit laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
253039 (1663) markoxxx
»

prenosnik polit z kavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
203873 (3021) Limona
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416734 (13977) _koki_
»

laptop polit s šabeso

Oddelek: Pomoč in nasveti
91755 (1462) arkas
»

Resevanje politega Thinkpada (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
584439 (3064) maia

Več podobnih tem