» »

Epson L220 ITS- mnenja

Epson L220 ITS- mnenja

ttommy ::

Lepo prosim, če ima kdo ta printer, da mi napiše svoje izkušnje z njim. Ker kolikor gledam, je to skoraj najboljši sistem polnjenja barv. Potrebuje ga moj tast, ki bi rad printal fotografije, ki bi jih posnel s fotoaparatom, da bi potem lahko slikal oljne slike.
Gamer

TOP ::

Jaz mam L365 moj prijatelj pa L220 ki sem mu ga jaz nabavil pač printer dela bp in res je najcenejše polnjene barv ena flaška te pride 7e.Je pa res da tele barve zdržijo zelo dolgo.

ttommy ::

Jaz sem za svojega Epson Stylus DX5050 nabavil barve iz Kitajske in printa z njimi super. Ali jih potem lahko tudi za tega naročim, ali dokler je v garanciji ne?

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi...
Gamer

carla ::

Imam printer Epson l220 its.Ko printam barvno,mi za vsak pomik lista na kopiji ostanejo belkaste črte v razmaku pribl.1cm.Ali ima še kdo tako težavo pri barvnem printanju?
Na mimovrste,kjer sem ga kupila,so mi svetovali samo vračilo izdelka.Pa še to se moram sama pozanimati pri pooblaščenem serviserju,če se napaka sploh lahko odpravi.:'(
Lp.Carla

bobby ::

@ Carla: kaj pa kako čiščenje glave si izvedla?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Oxford ::

carla je izjavil:

Imam printer Epson l220 its.Ko printam barvno,mi za vsak pomik lista na kopiji ostanejo belkaste črte v razmaku pribl.1cm.Ali ima še kdo tako težavo pri barvnem printanju?
Na mimovrste,kjer sem ga kupila,so mi svetovali samo vračilo izdelka.Pa še to se moram sama pozanimati pri pooblaščenem serviserju,če se napaka sploh lahko odpravi.:'(
Lp.Carla


Naredi kalibracijo in čiščenje glave.

TOP ::

Isti problem sem imel jaz,naredu kalibracjo in čiščenje šob in je bilo dobro.So pa tile Epsoni za en drek,Canoni jih prekašajo na polni črti,kar se tiče kvalitete,tiskanja.

carla ::

bobby
Čiščenja glave nisem delala,saj je printer nov.Po kolikem času si dal čistit glavo?A zdaj je pa ok?
:)

TOP:
Hvala za nasvet glede čiščenja glave in kalibracije.Printer je nov in se čudim,da je to potrebno narediti tako kmalu.
Kje to delajo (okolica Ljubljane,Ljubljana)

Hvala TOP in BOBBY.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: carla ()

OvCa77 ::

carla je izjavil:

bobby
Čiščenja glave nisem delala,saj je printer nov.Po kolikem času si dal čistit glavo?A zdaj je pa ok?
:)

TOP:
Hvala za nasvet glede čiščenja glave in kalibracije.Printer je nov in se čudim,da je to potrebno narediti tako kmalu.
Kje to delajo (okolica Ljubljane,Ljubljana)

Hvala TOP in BOBBY.;)

Če kdo rabi črnilo, jaz ga kupujem na Ebayu pri Natureink
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

carla ::

Hvala tudi tebi Oxford.Bom poskusila s čiščenjem glave in kalibracijo.čao.

mzakelj ::

In zakaj ga kupuješ na ebayu če je v navadni trgovini skoraj zastonj. 7€ za flaško pa boš ja dal :D Pa je original, tisti neoriginali pa bogsigavedi kaki so. No nekaterih res ne razumem včasih

carla ::

carla je izjavil:

bobby
Čiščenja glave nisem delala,saj je printer nov.Po kolikem času si dal čistit glavo?A zdaj je pa ok?
:)

TOP:
Hvala za nasvet glede čiščenja glave in kalibracije.Printer je nov in se čudim,da je to potrebno narediti tako kmalu.


Hvala TOP in BOBBY.;)

kokos25 ::

To ni nič narobe s printerjem, nastavi v gonilniku plain paper in fine (sedaj imaš verjetno eco ali normal), res da bo malo počasneje printal, a bo ok.
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

OvCa77 ::

mzakelj je izjavil:

In zakaj ga kupuješ na ebayu če je v navadni trgovini skoraj zastonj. 7EUR za flaško pa boš ja dal :D Pa je original, tisti neoriginali pa bogsigavedi kaki so. No nekaterih res ne razumem včasih

Ker nimam epsona ampak predelan HP, za tega ne delajo niti kartuš več, črnilo je pa moji oceni skoraj original. Pa še kje dobiš light magento in cyan. Ti daš 7EUR za eno flaško od 70ml, jaz 15EUR s poštnino za 6 flašk po 100ml.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

carla ::

kokos 25.hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: carla ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038607 (22321) gazer
»

Printer HP designjet 10 ps ?

Oddelek: Kaj kupiti
191661 (1479) lakotnyk
»

Epson stylus color 680 problem

Oddelek: Strojna oprema
91483 (1443) Brane2
»

Problem s epson 480 SXU

Oddelek: Pomoč in nasveti
51255 (1223) Lime
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433883 (3307) TheJack

Več podobnih tem