» »

This is GTA V (Short action film) | GTX 1070 |

This is GTA V (Short action film) | GTX 1070 |

zeks14 ::

En kratek filmečk katerega sem dokončal po parih urah . Video ni perfekten je pa prisel kar dobro ven po mojem mnenju lahko bi se dodal kaksi tweak .
V igri uporabljam naslednje mod-e :
http://bit.ly/2ahL3DO ---- Link natural vision + dodatki da mod sploh deluje (dodatki so linkani v opisu samega moda Natural vision)
http://bit.ly/2aBOpnT ---- 2k-4k Voda
Upam Da vam bo video všeč Nepozabte da mi je kritika in feedback 100x bolj pomembna kot pa kaki LIKE.
  • zaklenil: bluefish ()

Matej_K ::

Like, vendar daj še kakšen video, brez streljanja na mimoidoče good guy-e.
... .. .

zeks14 ::

Matej K. Sem imel to isto idejo da bi dodal video na mimoidoče good guye ampak me je nekaj Animacijski Script včeraj okoli prnesel in , ko sem spawnal vse te T.i "good guye" in pripravil sceno si je kar script hook premislil in delal napačne animacije :,) . Hvala matej za feedback me veseli. Že pišem novo idejo za Video , ki bo mixan z FPV (frist person view) in kot si napisal scene mimoidočih .

PS: V tem video je vbistvu tega da je FPV . =)

Hvala se 1x :) za feeback in kritiko.

zeks14 ::

Slo techovci ne samo dislike metat rajši podelte kako kritiko , saj se z tem izboljšujem itd :) mi pomeni več če mi kdo podeli kako dobro kritiko oz feedback .
Še vedno pa zbiram na ZS ideje da bi video namenil Slo tech forumu saj sem dobil ogromno supporta na moje prejšnje video. (ideje lahko gredo do smešnic , do akcije oz vse kaj vaša domišlija vam dopusti)

Lep dan še vam želim naprej in se 1x velika zahvala vsem . =)

bluefish ::

A nismo rekli, da ena tema zadošča? Objavi tam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športna kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
304095 (1005) Kvinta
»

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5810725 (5521) Bolt

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Kaj kupiti
1010100296 (50426) bluefish
»

Potovalni fotoaparat

Oddelek: Zvok in slika
194279 (2964) TheBlueOne
»

GTA V Natural Vision | PHotorealistic | Graphics

Oddelek: Igre
234398 (2875) zeks14

Več podobnih tem