» »

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja

««
«
1 / 21
»»

PrimozBG ::

Kje kupiti nov telefon? Kje kupiti kitajski telefon? Kateri pametni telefon naj kupim? Nakup iz Kitajske.
Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja
Banggood je vzpostavil nov način pošiljanja, kjer pri dostavi ni dodatnih stroškov. To nam omogočajo preko pošte, ki se imenuje European Direct Mail. Strošek takega pošiljanja je praviloma od 1 € do 5 €. Čas pošiljanja je cca. od 15 do 25 delovnih dni. Na dom nam dostavi GLS, ki nas predhodno obvesti preko SMS.

Ceno izdelka lahko dodatno znižamo še s kuponi ali pa BG točkami. BG točke dobite pri vsakem nakupu in »👍všečkanju« izdelka (maksimalno eno všečkanje na dan, ki vam prinese 20 točk)

Kupone lahko najdete tukaj: 1📌 in 2📌

Če pa potrebujete kupon za točno določen izdelek, lahko vedno povprašate na dnu te strani 📌
Na tem forumu bodo objavljeni tudi posebni kuponi.

Zdaj pa nas zanima dejanski čas dostave preko European Direct Mail-a od 1.9.2018 naprej. Torej čas, ko Banggood odpošlje izdelke (Odposlano - zaradi izdelkov, ki so v prednaročilu) in prejeto. 📣

Moj primer:
naročilo RC avto - https://goo.gl/cLvH1g Odposlano 6.9.2018 prejeto 28.09.2018 – v 23 dneh in to brez dodatnih stroškov.
  • zaklenil: bluefish ()

AnaB ::

8-) Kupila Xiaomi Pocophone F1 6GB 128GB pri Banggood-u - čas dostave 21 dni ! Za tako ceno sem bila pripravljena počakat tudi več dni .8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: genesiss ()

amacar ::

Js pa že čakam 21 dni, pa še kr nič. Od 14.9 imam na trackingu "Podatki o paketu so bili vpisani v GLS sistem; paket še ni bil predan na GLS.". Zaenkrat razočaran.

Furbo ::

Ta banggood prodaja samo precenjeno robo, brezveze. In ne vem zakaj se dopušča ta EPP.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

Jaz sem na Bangoodu junija naročil en kabel type C (zelo ugodna cena, dobavljen v primernem času) in še vedno deluje. Sploh pa za izdelke večje vrednost je treba imeti konkurenco.

Primož, kolk bi koštal Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB?

denisbegood ::

Naročil 26, avgusta, dostava preko Eu direct mail. Od 27.avgusta imam na trackingu "Podatki o paketu so bili vpisani v GLS sistem; paket še ni bil predan na GLS.". Pa na vprašanja po mailu ne odgovarjajo, boot na messengerju pa pojma nima. Lost is space.

Zgodovina sprememb…

PrimozBG ::

denisbegood je izjavil:

Naročil 26, avgusta, dostava preko Eu direct mail. Od 27.avgusta imam na trackingu "Podatki o paketu so bili vpisani v GLS sistem; paket še ni bil predan na GLS.". Pa na vprašanja po mailu ne odgovarjajo, boot na messengerju pa pojma nima. Lost is space.


European direkt mail so ponovno vzpostavil 1.9. ti pišem na zasebno sporočilo.

PrimozBG ::

Mare2 je izjavil:

Jaz sem na Bangoodu junija naročil en kabel type C (zelo ugodna cena, dobavljen v primernem času) in še vedno deluje. Sploh pa za izdelke večje vrednost je treba imeti konkurenco.

Primož, kolk bi koštal Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB?


Današnje cena:
ga dobiš za 352 € Xiaomi mi8 Global Version 6GB 128GB
✂Koda kupona: 10BGMI1282
💰 Cena: 349 € (cca 3 € poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV
(brez davkov!)


Pri Hong Kong Goldway pride pa 368 € , 16 € več , čakaš pa 15 dni manj kot preko Banggood-a

Pametni telefon: Redmi 6 EU 4+64G
✂ Koda kupona: 10BGR6642
💰 Cena: 113 € (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)

Fif55 ::

+1

Dimnik ::

Furbo je izjavil:

Ta banggood prodaja samo precenjeno robo, brezveze. In ne vem zakaj se dopušča ta EPP.


Tako kot je tema o gearbest, tako je od banggood....kaj te moti?

Mare2 ::

PrimozBG je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Jaz sem na Bangoodu junija naročil en kabel type C (zelo ugodna cena, dobavljen v primernem času) in še vedno deluje. Sploh pa za izdelke večje vrednost je treba imeti konkurenco.

Primož, kolk bi koštal Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB?


Današnje cena:
ga dobiš za 352 € Xiaomi mi8 Global Version 6GB 128GB
✂Koda kupona: 10BGMI1282
💰 Cena: 349 € (cca 3 € poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV
(brez davkov!)


Pri Gearbestu ja je v FlashSale za 400€. Torej?

Dimnik ::

Tole ni global verzija....ni eu polnilca in rom ne podpira ota posodobitve...

PrimozBG ::

Dimnik je izjavil:

Tole ni global verzija....ni eu polnilca in rom ne podpira ota posodobitve...



Ale123 hvala za opozorilo zgornji je : This Xiaomi Mi8 comes with Official Global ROM, It does not support OTA Upgrade.

Ta pa je global:
Xiaomi mi8 Global Version 6GB 128GB
✂Koda kupona: 10BGM8128G2
💰 Cena: 372,5 EUR (cca 3 EUR poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV
(brez davkov!)
📌 Povezava: https://goo.gl/teivss

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

gregyk ::

amacar je izjavil:

Js pa že čakam 21 dni, pa še kr nič. Od 14.9 imam na trackingu "Podatki o paketu so bili vpisani v GLS sistem; paket še ni bil predan na GLS.". Zaenkrat razočaran.


Naročil Mi8 16.9. - isti podatki na sledenju, sem pričakoval da bo hitrejša dostava.

Dimnik ::

Fantje to je tako...realno vsaj mesec dni, najmanj en teden rabijo, da odpošljejo, potem pa 2-3 tedne da pošiljka prispe, je pa včasih izjema da pride prej, ampak.....zato jaz raje dam 15e več in imam v 7-9 dneh doma od naročila...

PrimozBG ::

Pocophone F1 EU 6+128G
? Koda kupona: 10BGF1128C
? Cena: 295,8€ (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail - In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov!

amacar ::

amacar je izjavil:

Js pa že čakam 21 dni, pa še kr nič. Od 14.9 imam na trackingu "Podatki o paketu so bili vpisani v GLS sistem; paket še ni bil predan na GLS.". Zaenkrat razočaran.

Paket je bil včeraj dostavljen brez ddv/carine, tako da je trajalo točno en mesec.

m3k ::

 Q5

Q5


Q5 Bluetooth/2.4GHz WIFI Voice Remote Control Air Mouse, daljinec (za android tv box) - 5,90€ (APP cena + brezplačna poštnina)
Type 1 (Bluetooth + Voice)
Type 2 (2.4G Wireless + Voice)
Mirko tipka na radirko ////

Killermode ::

m3k je izjavil:

 Q5

Q5


Q5 Bluetooth/2.4GHz WIFI Voice Remote Control Air Mouse, daljinec (za android tv box) - 5,90€ (APP cena + brezplačna poštnina)
Type 1 (Bluetooth + Voice)
Type 2 (2.4G Wireless + Voice)

Bi lahko tole delal z LG smart tvjem? airmouse?

PrimozBG ::

Killermode je izjavil:

m3k je izjavil:

 Q5

Q5


Q5 Bluetooth/2.4GHz WIFI Voice Remote Control Air Mouse, daljinec (za android tv box) - 5,90€ (APP cena + brezplačna poštnina)
Type 1 (Bluetooth + Voice)
Type 2 (2.4G Wireless + Voice)

Bi lahko tole delal z LG smart tvjem? airmouse?


Poglej če ti to kaj pomaga

🌟🌟Pametni telefon: Mi8 6+64G EU 🌟🌟
✂Koda kupona: BGM8G10
💰 Cena: 336 € (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

Fif55 ::

Pozdravljen, a imaš mogoče kakšne deals za Xiaomi telefone mogoče ?

PrimozBG ::

Fif55 je izjavil:

Pozdravljen, a imaš mogoče kakšne deals za Xiaomi telefone mogoče ?


Ta je ekstra cena
🌟🌟Pametni telefon: Pocophone F1 EU 6+128G 🌟🌟
✂ Koda kupona: 11BGF1128J
💰 Cena: 288 EUR (cca 2,5 EUR poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ
DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
📌 Povezava: https://goo.gl/ZjCu5H
(je pa omejena količina prvih 30 kosov)

Tukaj so objavljeni kuponi https://docs.google.com/document/d/1Qt2... in tukaj https://www.facebook.com/banggoodsloven...


za posebne kupone pa nam pišite na mail banggoodslovenija@gmail.com pošljite nam link od izdelku, mi pa najdemo kupon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

bajsibajsi ::

Mogoce kdo ve, ali ima Poco barvno LED notification?

PrimozBG ::

bajsibajsi je izjavil:

Mogoce kdo ve, ali ima Poco barvno LED notification?


Čaka odgovor od prijatelja, ti sporočim.

🌟🌟Pametni telefon: Pocophone F1 EU 6+64G 🌟🌟
✂ Koda kupona: 1111F164
💰 Cena: 263 € (cca 2,9 € poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
📌 Povezava: https://goo.gl/C1uJxd
👍 Veljavnost kupona do: prvih 40 kosov 📣
🔸 Varno plačilo preko Paypal! 👍
💰 Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail – In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov! 💰

PrimozBG ::

🌟🌟Pametni telefon: Pocophone F1 EU 6+64G 🌟🌟
✂ Koda kupona: 11F164ES
💰 Cena: 260,4 EUR (cca 2,9 EUR poštnina - European Direct Mail) 🇸🇮 BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
📌 Povezava: https://goo.gl/C1uJxd
👍 Veljavnost kupona do: prvih 40 kosov 📣
🔸 Varno plačilo preko Paypal! 👍
💰 Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail – In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov! 💰

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

PrimozBG ::

??Pametni telefon: Redmi 6A EU 2+16G ??
? Koda kupona: 11BGR6A2G
? Cena: 77,5€ (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)

? Veljavnost kupona do: prvih 100 kosov ?? Varno plačilo preko Paypal! ?
? Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail - In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov! ?

PrimozBG ::

Tablica: Xiaomi MiPad 4 4+64
Koda kupona: 559304
Cena: 175,94EUR (cca 2,5 EUR poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
Povezava: https://goo.gl/a4YNYx
Veljavnost kupona do: prvih 10 kosov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

PrimozBG ::

Pocophone F1 EU 6+64G
? Koda kupona: 11F164ES1
Cena: 254 € (cca 3 € poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
Povezava: https://goo.gl/GRKpaK
Veljavnost kupona do: prvih 30 kosov ?

Mare2 ::

Ali tale stvarca služi svojemu namenu in če se jo da dobiti kje ceneje?

https://www.banggood.com/400X1500-Two-S...

PrimozBG ::

Zadevca služi svojemu namenu, jo redno uporabljam.

🌟🌟 Brusilni kamen za nože 🌟🌟
✂ Koda kupona: Vipupgrade8
💰 Cena: 5,24 € (0,81 poštnina) 🇸🇮
📌 Povezava: https://goo.gl/41GzAt
👍 Veljavnost kupona do: prvih 500 kosov 📣
🔸 Varno plačilo preko Paypal! 👍


Bolj poceni je boš najdu na aliexpress-u

PrimozBG ::

Predprodaja - Pametni telefon: OnePlus 6T 6GB 128GB??
✂ Koda kupona: 11BG6T6
Cena: 509 € (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
Povezava: https://goo.gl/PdcYBp
Veljavnost kupona do: prvih 70 kosov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

toro69 ::

Za "Expedited shipping service" lahko pričakujem, da se ustavi na carini?

PrimozBG ::

toro69 je izjavil:

Za "Expedited shipping service" lahko pričakujem, da se ustavi na carini?


JA 98%

OvCa77 ::

Živijo,
ali obstaja kakšen kupon za to stvar: http://www.banggood.com/24W-30W-36W-LED...
Največ popusta kar sem našel je 12%
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

PrimozBG ::

OvCa77 je izjavil:

Živijo,
ali obstaja kakšen kupon za to stvar: http://www.banggood.com/24W-30W-36W-LED...
Največ popusta kar sem našel je 12%


Kot ste sami ugotovili 12%
✂ Koda kupona: BGLIGHTS
📌 Povezava: https://goo.gl/a7JusU
več na naš mail
Lp

PrimozBG ::

? Predprodaja???Pametni telefon: OnePlus 6T 6GB 128GB??
? Koda kupona: 11BG6T6
? Cena:475 € (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
? Varno plačilo preko Paypal! ? ? Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail - In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov!

PrimozBG ::

Pocophone F1 EU 6+64G
Koda kupona: 1111F1ES
Cena: 246,5 € (cca 3 € poštnina - European Direct Mail) ?? BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)
Veljavnost kupona do: vsaki dan prvih 10 kosov
Varno plačilo preko Paypal!
Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Direct Mail - In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov!

buttcrack ::

za intermezzo:
v ponedeljek dobil po pošti zložljiv dežnik kateremu se je odlomil zgornji čep, včeraj poslal slike na BG in danes že prejel refund.

Nobenga prepričevanja ali karkoli...

Mare2 ::

buttcrack je izjavil:

za intermezzo:
v ponedeljek dobil po pošti zložljiv dežnik kateremu se je odlomil zgornji čep, včeraj poslal slike na BG in danes že prejel refund.

Nobenga prepričevanja ali karkoli...

Zanimivo bi bilo vedeti, kje je meja, torej, v katerem primeru je treba vrniti izelek, na svoje stroške. :)

schrack ::

Tudi jaz imam svežo izkušnjo z vračilom denarja. Naročil napajalnik za led trak v vrednosti 13 dolarjev, prejel pa neko lučko 3D na konja :(. Poslal slike in naslednji dan že refund na kartici.

mihal ::

buttcrack je izjavil:

za intermezzo:
v ponedeljek dobil po pošti zložljiv dežnik kateremu se je odlomil zgornji čep, včeraj poslal slike na BG in danes že prejel refund.

Nobenga prepričevanja ali karkoli...

včeraj dobil tudi jaz dva dežnika oba z polomljenim čepom,(pošljejo v sivi vrečki brez kakšne zaščite) dal refund in čakam na vračilo.

buttcrack ::

Roč je v bubble wrapu, vrhnji čep pa ne...

To pa je pakiranje, ja.

mihal ::

buttcrack je izjavil:

Roč je v bubble wrapu, vrhnji čep pa ne...

To pa je pakiranje, ja.

točno tako,isto pri meni, ročaj povit in zaščiten da si ga komaj dobil ven ,
sedaj so mi poslali da mi vrnejo delno ceno vendar nisem pristal, (kot vedno (sem imel že tri -štiri podobne primere z njimi) najprej ponudijo cca pol cene , potem neke točke , šele na koncu ko imaš vsega dovolj vrnejo celotno kupnino, pa z videom pričnejo težiti...), so kar vstrajni s pogajanjem glede vračila.

PrimozBG ::

Verjetno se odločajo odvisno od kupca. Saj imajo vse podatke, koliko škodnih primeru je že bilo..., tako kot zavarovalnice.
Pomembno pa je, da če je kaj narobe, čimprej pošlješ mail na cservice@banggood.com . In prav reševanje preko mail, je meni najbolj všeč, upam da to obdržijo.

Še en kupon samo za nakup iz CN skladišča , dobra zadevica, testiran.
Dron : Eachine E010 Mini 2.4G 4CH 6 Drone Quadcopter RTF
Koda kupona: 90b7fc
Cena: 7 € (brezplačna poštnina)
Veljavnost kupona do: prvih 500 kosov



 klik

klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

PrimozBG ::

Še dva dobra kupona

Xiaomi Yeelight YLDP05YL E27 10W Warm White
Koda kupona: YFB117
Cena: 11 EUR (brezplačna poštnina)

in

International Version AMAZFIT Huami Strato 2
Koda kupona: 35az2
Cena: 120,5 EUR (cca 4,5 EUR poštnina - European Direct Mail) BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!)

več kuponov pa tuki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozBG ()

MaterVola ::

Pa se da plačati brez Paypalovega oderuškega tečaja EUR/USD?

amacar ::

Ja, označiš, da ti konverzijo dela banka.

DarwiN ::

MaterVola je izjavil:

Pa se da plačati brez Paypalovega oderuškega tečaja EUR/USD?

Lahko na BG strani kupuješ v evrih in torej uporabiš banggoodov tečaj, ki pa ni oderuški.

Mimogrede, 8.10 naročil telefon z European Direct Mail, 9.10 so poslali, nato en mesec zatišja na trackingu do 9.11, medtem ko je telefon potoval iz Kitajske v Belgijo, in zdaj so počasneži pri GLSu potrebovali polnih 5 delovnih dni, da so zadevo danes dostavili iz Belgije. Oh well, skupaj 38 dni, ampak poštnina le ~2€, brez dodatnih stroškov. Se ne pritožujem.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mare2 ::

MaterVola je izjavil:

Pa se da plačati brez Paypalovega oderuškega tečaja EUR/USD?


Po moji izkušnjah v Kitajskih Aliexpress, Bangood, Geekbuing najceneje prideš skozi, če imaš stran nastavljeno v USD, torej plačaš v USD, ko izvedeš plačilo v Papalu tik pred plačilom izbereš da bo konverzijo izvedla tvoja banka (npr. Mastercard) in ne Paypal. Sicer pa se da to nastavit v Papalu. :)

Citiram:
Imam N26 in da pridem do teh nastavitev moram it takole:

1. Logiranje v PayPal
2. Klik zgoraj desno na zobnik ikono
3. V plavem pasu zgoraj v meniju klik na PAYMENTS
4. Odpre se novo okno. Klik na: Manage automatic payments
5. Odpre se novo okno in na desni strani klik na: manage preapproved payments
6. Odpre se novo okno, kjer so zlistani pre-approved payments. Klik na: Set Available Funding Sources
7. Pridemo do okna, kjer so zlistane kreditne kartice. Ob stevilki kreditne je potrebno klikniti na opcijo: Conversion Options
8. Koncno izbor, kjer moramo izbrati: Bill me in the currency listed on the seller's invoice.


PayPal

MaterVola ::

Hvala vsem za izčrpne informacije! Cenim to!
««
«
1 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športna kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
304064 (974) Kvinta
»

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5810578 (5374) Bolt
»

Potovalni fotoaparat

Oddelek: Zvok in slika
194232 (2917) TheBlueOne
»

Oneplus 6T

Oddelek: Mobilne tehnologije
475898 (3000) Nejkoy
»

GTA V Natural Vision | PHotorealistic | Graphics

Oddelek: Igre
234360 (2837) zeks14

Več podobnih tem