» »

AMD Navi - GPU

AMD Navi - GPU

Temo vidijo: vsi
««
21 / 170
»»

Xserces ::

Ok porabo štroma so malo porihtali ampak WHAT THE FUCK je še zmeraj pri multi monitor... Overall pa dobra kartica za ta denar.

 ...

...

Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

tikitoki ::

DarwiN je izjavil:

Testi so čist razmetani... Tisti zanesljivi testerji (GN, TPU) kažejo performance na nivoju 2070 oz. malenkost hitreje..

Potem pa imaš tiste malo bolj površne teste, kot je denimo HardwareUnboxed review, kjer pa je zadeva hitrejša od 2070 Super, in tudi porabe očitno ne znajo izmerit.



TPU je zate zanelsjiv zgolj, ker ustreza tvojim pogledom.

Vuli ::

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

m0LN4r ::

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jarno ::

m0LN4r je izjavil:

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.


AMD finewine fenomen dejansko obstaja. Pri dani arhitekturi nekaj časa traja, da se performance izboljša, bodisi preko driverjev oz. popravkov v igricah. Navi pa je brand new...

Dober primer je bil tisti leak, kjer je bil navi performance pri Wolfenstein II: The New Colossus nizek, legit reviewi pa so pokazali izboljšanje. Očitno bo TeamRed imel še nekaj dela.
#65W!

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.

Ti ze ves. ze un 1% imas tezave...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Povzetek na hitro od nemcev iz ComputerBase 2560 x 1440p:

Slabsa kot navadna 2070:
- Assassin's Creed Odyssey
- Anno
- Hitman 2

Igre v katerih je 5700XT na nivoju AIB 2070 (pomeni 2070FE +5-10%:
- Anthem
- F1 2019
- Just Cause 4
- Rage 2
- Resident Evil 2
- Shadow of the Tomb Raider
- The Division 2

Primerljiva z 2070 Super oz. hitrejsa:
- Battlefield V
- Call of Duty: Black Ops 4
- Dirt Rally 2.0
- Fuckry New Dawn
- Metro Exodus (tocno med 2070 in 2070 super)

Jaz pravim, da je za 400Eur solidna kartica, samo se neko solidno hlajenje rabi.

Jarno je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.


AMD finewine fenomen dejansko obstaja. Pri dani arhitekturi nekaj časa traja, da se performance izboljša, bodisi preko driverjev oz. popravkov v igricah. Navi pa je brand new...

Dober primer je bil tisti leak, kjer je bil navi performance pri Wolfenstein II: The New Colossus nizek, legit reviewi pa so pokazali izboljšanje. Očitno bo TeamRed imel še nekaj dela.

Ja vem, tam kjer je za en drek imajo dosti za popraviti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Jarno ::

m0LN4r je izjavil:

Ja vem, tam kjer je za en drek imajo dosti za popraviti.

Za to ceno niti ni za en drek.
Do AIB kartic bi moralo biti OK, bomo videli, če bo kaj boosta s custom modeli.
#65W!

gddr85 ::

sapphire bo ziher naredil kak monster

m0LN4r ::

Moral bi bit, ker je trenutno samo PT ki zadevo bremza, seveda pa na blowerju ga nima smisla odklepat pri 90C.

gddr85 je izjavil:

sapphire bo ziher naredil kak monster
3 Slot, 3 Fan in 3x8 pin, to bi pa moglo bit potem z OC na 1080Ti nivoju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jarno ::

Zanimivo, da si s RTX 2060 Super performansom zadovoljen, z Navi 5700XT pa ne. Same price.
Tudi ta caplja za AMD-jem v določenih naslovih. Precej nekonsistentna kartica...;((
#65W!

m0LN4r ::

Tistih pocasnih kartic jaz sploh ne gledam. Pa ce je to 2060 al navadna 5700. To je kot bi gledal teste 3 leta stare 1080, ki sem jo ze nadgradil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Tistih pocasnih kartic jaz sploh ne gledam. Pa ce je to 2060 al navadna 5700. To je kot bi gledal teste 3 leta stare 1080, ki sem jo ze nadgradil.

Žal trenutno je nex gen primerjava samo v šestih igrah in s tem da sem prištel tu Q2. To je NExT gen. Sicer pa brez tažav kupi novo 1080Ti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

Moral bi bit, ker je trenutno samo PT ki zadevo bremza, seveda pa na blowerju ga nima smisla odklepat pri 90C.

gddr85 je izjavil:

sapphire bo ziher naredil kak monster
3 Slot, 3 Fan in 3x8 pin, to bi pa moglo bit potem z OC na 1080Ti nivoju.


Saj je že na nivoju 1080Ti.;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

meho7 ::

D3m je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Moral bi bit, ker je trenutno samo PT ki zadevo bremza, seveda pa na blowerju ga nima smisla odklepat pri 90C.

gddr85 je izjavil:

sapphire bo ziher naredil kak monster
3 Slot, 3 Fan in 3x8 pin, to bi pa moglo bit potem z OC na 1080Ti nivoju.


Saj je že na nivoju 1080Ti.;)


Vezda :))

DarwiN ::

Basically izstopajo 3 igre.. World War Z, Forza Horizon 4 in pa mogoče še BF5... V teh igrah Navi trga gate in praktično vsi reviewi, ki so vključili vse te 3 igre, so Navi prikazali v zeloooo pozitivni luči..

Ironično je predvsem to, da so omenjene 3 igre večinoma testirali na DX11 api-ju, medtem ko v dx12 naslovih Navi nič kaj ne blesti.. Pravzaprav je kar primerno tole glede dx11, glede na to, da Navi spada v leto 2016. :))

Skratka, kdor bo veliko igral omenjene 3 igre, je zanj Navi odličen nakup... Za vse ostale je pa tukaj Nvidia. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Predator X ::

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.


Bolj je problem arhitektura.

Jarno ::

DarwiN je izjavil:

Basically izstopajo 3 igre.. World War Z, Forza Horizon 4 in pa mogoče še BF5... V teh igrah Navi trga gate in praktično vsi reviewi, ki so vključili vse te 3 igre, so Navi prikazali v zeloooo pozitivni luči..

Ironično je predvsem to, da so omenjene 3 igre večinoma testirali na DX11 api-ju, medtem ko v dx12 naslovih Navi nič kaj ne blesti.. Pravzaprav je kar primerno tole glede dx11, glede na to, da Navi spada v leto 2016. :))

Skratka, kdor bo veliko igral omenjene 3 igre, je zanj Navi odličen nakup... Za vse ostale je pa tukaj Nvidia. :)


Err...malo več iger si oglej. :)

 Metro

Metro


 MHW

MHW


 Wolfenstein II

Wolfenstein II


 Sekiro

Sekiro


...
#65W!

gddr85 ::

forza dx12 izgleda več kot ok :))
https://img.purch.com/r/711x457/aHR0cDo...

meho7 ::

DarwiN je izjavil:

Basically izstopajo 3 igre.. World War Z, Forza Horizon 4 in pa mogoče še BF5... V teh igrah Navi trga gate in praktično vsi reviewi, ki so vključili vse te 3 igre, so Navi prikazali v zeloooo pozitivni luči..

Ironično je predvsem to, da so omenjene 3 igre večinoma testirali na DX11 api-ju, medtem ko v dx12 naslovih Navi nič kaj ne blesti.. Pravzaprav je kar primerno tole glede dx11, glede na to, da Navi spada v leto 2016. :))

Skratka, kdor bo veliko igral omenjene 3 igre, je zanj Navi odličen nakup... Za vse ostale je pa tukaj Nvidia. :)

Yup. AMD favoured games.
Battlefield V - Vega 64 izenacena z RTX 2070 @ 1440p


Forza Horizon 4 - Vega 64 izenacena z RTX 2070 Super @ 1440p



World War Z - Vega 64 skoraj izenacena z 1080ti @ 1440p


Pa potem govori o cherrypicked igrah :))
Upam da HUB v kratkem naredi mega benchmark - 30 iger
Bomo vsaj videli realno sliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

DarwiN ::

Ja, večji sample iger potrebujemo, zdaj ko so vsi ti APIji zmešani v en velik clusterfuck. Pa potem median rezultate, kjer se ekstremi izločijo iz obeh taborjev.





Tudi zanimiva razlika med grafoma (predvsem World War z).

Najboljš je, če igraš izključno samo eno igro, tko kot jaz.. PUBG, torej Nvidia in gasa. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

m0LN4r ::

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Tistih pocasnih kartic jaz sploh ne gledam. Pa ce je to 2060 al navadna 5700. To je kot bi gledal teste 3 leta stare 1080, ki sem jo ze nadgradil.

Žal trenutno je nex gen primerjava samo v šestih igrah in s tem da sem prištel tu Q2. To je NExT gen. Sicer pa brez tažav kupi novo 1080Ti.

Malo si NExT pomesal z Graphics Core Next aka GCN ;)
Kdor je ob izidu vzel 1080Ti, se mu je dobro obrestovala, cene so bile od 670-750eur. Se vedno vecji performance, kot ce bi v stirih letih vzel dva midrange GPUja za 400, ki se vedno ne dosegata tale nivo. Vcasih se high-end splaca.

PS:
Kaj se pa zgodi, ce iz tistih 15-30 testiranih iger vzames ven tistih 4 v katerih NAVI blesti? Za kok se zmanjsa povprecje? Za en al dva ranga GPUjev?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FlyingBee ::

Saj ima tpu velik nabor iger in smo v summary videli da je 5700 med 2060 in super, 5700xt pa med 2070 in 2070super. Techspot bo mogoče 33 iger test še pokazal.

FlyingBee ::

MSI bo avgusta poskrbel za custom

Mech bo osnovni non blower, verjetno že dovolj za 5700xt termals, cenovno pa na zečetku nad 400eur, saj bo performančno tudi zneslo.

Jarno ::

Sem gledal en YT video, kjer celo hvalijo Navi upscaling + sharpening. Bojda je zadeva bolj uporabna od DLSS-a...
Sicer pa je HU Steve že poslal 5700XT Timu na njegovo lokacijo, kjer bo preučil zadevo, skupaj z anti-lagom.
#65W!

DamijanD ::

Xserces je izjavil:

Ok porabo štroma so malo porihtali ampak WHAT THE FUCK je še zmeraj pri multi monitor...

Temu se tudi jaz čudim že dalj časa. 480 je bla obup, 580 je zadevo malo izboljšala...

strumf666 ::


Bah, spet polizdelek, navijanje ne dela, grafa očitno throttla s tem bednim hlajenjem ampak vmes nabija vcore v višave, čist logično...
Sicer je očiten napredek v primerjavi z vego in polarisom, sam dokler tega ne porihtajo se niti ne vidi kolikšen napredek je.
Za hdmi 2.1 očitno tut še niso slišal...

DamijanD je izjavil:

Xserces je izjavil:

Ok porabo štroma so malo porihtali ampak WHAT THE FUCK je še zmeraj pri multi monitor...

Temu se tudi jaz čudim že dalj časa. 480 je bla obup, 580 je zadevo malo izboljšala...

Tole je (še en) driver bug, dost pogost pr amd-ju, za katerega si ponavad kr cajt vzamejo, da ga zrihtajo. Ponavadi se tut vidi na frekvencah, ker grafa ne gre na minimum; poraba je logično (pre)visoka.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

a latest rtx roba pa ima hdmi 2.1?

strumf666 ::

Sej pcie 4.0 tut nima ;)
Glede na uporabnost je hdmi 2.1 malenkost višje kot pa pcie 4.0 pri grafah.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

a msiliš s katerim od teh gpujev gejmat na 4k/8k 120hz? :P

strumf666 ::

Ne, se mi ne splača vege64 menjat za tole. Drgač pa poleg igranja se da gledat tut filme s compa in za 4k@60+HDR hdmi 2.0 ni zadost, če ne uporabljaš subsamplinga...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

gddr85 ::

hja, potem pa treba dp 1.4, razen če je to seveda kak tv...

Semafor ::

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.

Ti ze ves. ze un 1% imas tezave...


Še GamersNexus je v opisu povedal da imajo že dolgo probleme. Cel ekran postane neke roze barve, sploh če uporabljaš sleep funkcijo.

Mr.B ::

Semafor je izjavil:

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vuli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mene bolj moti nekonsistentnost graficne. Ponekod 2070, ponekod pod 2060. Pr nvidiji se vsaj to ne dogaja, da je 2060 hitrejsa od 2070... Medtem ko pri AMD se zna zgodit, da je vcasih V64 hitrejsa, pol spet 5700xt skor na nivoju Radeon 7...
Kot macek v zaklju oz. neuravnovesena arhitektura.


driverji, driverji so največja težava pri AMDju.

Stem se soforumasi nebi strinjali, ki pravijo da ima AMD ze od nekdaj boljse driverje.

Ti ze ves. ze un 1% imas tezave...


Še GamersNexus je v opisu povedal da imajo že dolgo probleme. Cel ekran postane neke roze barve, sploh če uporabljaš sleep funkcijo.

Vzlemi si cajt in bos ugotovil kaj sem napisal, kaj je poanta...

ps: pa ce bi spremljal in ne impulzivno odgovarjal, bi way up videl da sem napisal nekaj .. iste tezave z drajverji kot s splavitvijo vega 7.....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jst ::

Meni je jasno, da bo nova arhitektura sprva zelo nihala med špili. Popravki za igre in driverji, kjer so optimizacije za špile, pa bo nihanje manjše. Se spomnite 680 ali tam nekje? Nvidia je izdala driverje, s katerimi so povišali performance v določenih špilih tudi do 20%. Ali problem "Frame Rate Pacing" pri AMDju. Ko so rešili ta problem, se je konkretno povišal tudi AVG FPS.

Ali bližje sedanjosti - izid Ryzen 1800/1700 serije? Na začetku so imeli špili probleme, sedaj jih več ni.

Pa glede porabe. Non XT je v sweet spot in porabi relativno malo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FireSnake ::

strumf666 je izjavil:

Sej pcie 4.0 tut nima ;)
Glede na uporabnost je hdmi 2.1 malenkost višje kot pa pcie 4.0 pri grafah.


In ga tudi ne rabi, ker vodilo ni ozko grlo.
Ali si želel povedati kaj drugega?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

m0LN4r ::

strumf666 je izjavil:

Ne, se mi ne splača vege64 menjat za tole. Drgač pa poleg igranja se da gledat tut filme s compa in za 4k@60+HDR hdmi 2.0 ni zadost, če ne uporabljaš subsamplinga...

Kateri monitor oz. TV pa imas z hdmi 2.1 oz. bos imel?

PS:
Se bo dalo iz 5700 odkleniti ali naviti v 5700XT ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Vuli ::

zna bit, da se bo cpuje dalo kej odklent, sčasoma
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jarno ::

Če pogledamo AIB ponudbo GTX 1070, so nekateri modeli po base in boost clocku tudi za 10% presegali referenčne modele.
Dvomim, da je 5700XT top kandidat za večjo zmogljivost/porabo, kvečjemu za tišino in dobro hlajenje.
5700 je druga zgodba in bi se jo dalo malce sfrizirat.
#65W!

Dr_M ::

Kot kaze, za navi ni nekega pretiranega zanimanja.

https://www.techpowerup.com/257212/cust...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jarno ::

Hmm, dokler sta tukaj Asrock in Sapphire...:)
#65W!

Dr_M ::

Bo kaj? Nic? Ja tocno tako.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jarno ::

Oglasi se čez en mesec. :)
#65W!

Dr_M ::

No, tocno o tem govorim. Zanimanje je tako veliko, da bodo AIB sele cez dober mesec, ne pa cez en teden.
A nisi dojel?

Sicer pa pod to novico na tpu je en dober komentar.

AiB: were not gunna do amd stuff not worth it
AMD releases new cards
AIB: i guess we better make a few, maybe
Just goes to show where the confidence in the gpu market is, ill bet that AiBs would fight to the grave for nv dies
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Jarno ::

Verjetno kakšne TMSC prioritete, ker je partnerjev več, bo do takrat že zaloga. Pa custom biosi...
Kot sem omenil, Sapphire in Acrock ne ponujata nVidiinih gpu-jev.
#65W!

Dr_M ::

Pa zgleda, da tudi custom navije se nekaj casa ne bodo. Mogoce jih bodo, nekoc. :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

strumf666 ::

m0LN4r je izjavil:

strumf666 je izjavil:

Ne, se mi ne splača vege64 menjat za tole. Drgač pa poleg igranja se da gledat tut filme s compa in za 4k@60+HDR hdmi 2.0 ni zadost, če ne uporabljaš subsamplinga...

Kateri monitor oz. TV pa imas z hdmi 2.1 oz. bos imel?


Projektor, samo pred prihodnjim letom tako ne bo nič, ker tut avr-jev s hdmi 2.1 portom še ne bo. Se pa prodajajo določeni modeli LG-jevih TV-jev, ki že imajo hdmi 2.1 port.
Monitorja še nisem nobenega zasledil, bi pa bili smiselni gleda večji bandwith kot ga ponuja DP 1.4

FireSnake je izjavil:

strumf666 je izjavil:

Sej pcie 4.0 tut nima ;)
Glede na uporabnost je hdmi 2.1 malenkost višje kot pa pcie 4.0 pri grafah.


In ga tudi ne rabi, ker vodilo ni ozko grlo.
Ali si želel povedati kaj drugega?

Da bi blo bolj pametno, da so vgradil hdmi 2.1 kot pcie 4.0...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

lol kot hoces imeti rezultat...https://www.reddit.com/r/Amd/comments/c...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Hjao, folk spet na vse pretege isce izgovore, bo pac treba spet naredit kompromise pri nakupu te kartice in stvari, ki so danes samoumevne, da jih imas pri konkurenci vklopljene, pac izklopiti.

Less is moreAMD TM

What's the point of a gpu if you are not going to use it


Lets turn everything off so we can make 5700xt look better!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
««
21 / 170
»»