» »

Prodaja avta - "keš" na roke

Prodaja avta - "keš" na roke

«
1
2

HotBurek ::

Prodajam avto, plačilo bo v gotovini. Na kaj je pri tem potrebno biti pozoren?

Naprimer če pred prepisom denar položim na banko, je to dovolj, da se "zavarujem".
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Furbo ::

Jaz sem malo nazaj prodajal motor, ko sva šla s kupcem do lokalnih tehničnih pregledov, mi je dal keš, pobasal sem ga v žep in sva uredila prepis.

Pred čem bi se rad zavaroval?

Vsekakor imej denar v roki, preden dokončaš postopek, sploh če v pogodbi piše, da si prejel gotovino.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

HotBurek ::

Strah me je ponarejenega denarja... Ne vem pa, če je ta razširjen med avto trgovci.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Unknown_001 ::

HotBurek je izjavil:

Strah me je ponarejenega denarja... Ne vem pa, če je ta razširjen med avto trgovci.


Vmes greš lahko na banko preverit. Če kupec nima kaj za skrivat se ne bo pritoževal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

R1710 ::

HotBurek je izjavil:

Prodajam avto, plačilo bo v gotovini. Na kaj je pri tem potrebno biti pozoren?

Naprimer če pred prepisom denar položim na banko, je to dovolj, da se "zavarujem".

Če ti da prodajalec denar v roke pred prepisom lastništva, je on idiot, če kasneje, pa ti.

Med prepisom "daš" ti njemu vozilo, on pa tebi denar. Teta za šalterjem pa lahko denar preveri.

Potem pa ga lahko neseš na banko.

HotBurek ::

Teta za šalterjem pa lahko denar preveri.

Npr. tu blizu imam Špan, kjer verjetno lahko narediš prepis. Tam preverijo denar?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

smacker ::

Ponaredek se prepozna že po otipu, zagotovo pa če pogledaš proti svetlobi. Lahko tudi kupiš pisalo za preverjanje: http://tiskovine-naroci.si/sl/nasi_izde...

Furbo ::

Kot da ti bo kdo dal ponaredke pri zadevi, kjer bo pustil za seboj svoje osebne podatke.
Paničarite.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

R1710 ::

HotBurek je izjavil:

Npr. tu blizu imam Špan, kjer verjetno lahko narediš prepis. Tam preverijo denar?

Sigurno imajo tester za bankovce.

#000000 ::

zdej so švercarji začel uporabljat prefinjeno finto, plača in čez npr, en teden pokliče da je avto guznil ne vem sklopka, glava ipd, in da ti bi ga vrnil, ponavad folk med tem časom denarja več nima, on se sl+klicuje na skrito napako, ampak predlaga kompromis, daj ti men 300-500 eur nazaj in sva si bot, a z avtom nič ni narobe, pač samo poteza da ti še dodatno zbije ceno :)

R1710 ::

In ti kot fizična oseba za napako nisi vedel in ga po moško odloviš.

69charger ::

Na kupoprodajni pogodbi točno piše da je vozilo videno-kupljeno, ti noben bog ne more nič.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

smacker ::

Lahko, če dokaže da si ti za napako vedel pred prodajo in ga nisi opozoril. Torej kaki prevrteni kilometri se dajo spodbijat, pri ostalem pa se lahko kupec pod nosom obriše.

#000000 ::

R1710 je izjavil:

In ti kot fizična oseba za napako nisi vedel in ga po moško odloviš.


to ne bo držalo čisto, baje kot sem bral fizična oseba odgovarja enako kot prodajalec, samo mislm da manj časa, ne vem al je en al 3 mesece, kot s.p. pa mislm da 6 mesecev, na skrito napako.

Sam treba vedet da se folk poserje in raje vrne teh nekaj 100 eur ker keša da bi vrnil celoto tako al tako večinoma nima več, prodaja folk avte da dejansko plača položnice, nemalokrat celo da ma kej za jest.

69charger ::

Skoraj nič ne more dokazati, pa še to da bi šel nekaj dokazovat bo potreben cel kup denarja pa odvetniki itd. in potem se ne splača.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

SaXsIm ::

Ampak ti še vedno ne razumeš bistva. Z avtom ni nič narobe, gre se zgolj za izkoriščanje človeškega faktorja. In s tem nimajo stroški za dokazovanje in odvetniki nobene veze. No, imajo, ampak drugače, kot praviš ti.
SaXsIm

Mehmed ::

smacker je izjavil:

Lahko, če dokaže da si ti za napako vedel pred prodajo in ga nisi opozoril. Torej kaki prevrteni kilometri se dajo spodbijat, pri ostalem pa se lahko kupec pod nosom obriše.

Prevrteni kilometri niso napaka.

HotBurek ::

Avto prodan, denar pa je že varno na banki.

Moja izkušnja; če prodajaš avto pod ceno, in te kličejo "dilerji", imej koga zraven. Sem šel sam, in sem komaj komaj mirno odkorakal stran, predno bi se začele "pizdarije" (izsiljevanje za denar, grožnje s policijo itn. ...)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

#000000 ::

Kwa pa je blo ? mal opiši, sej ne rabiš imen tlačit zraven.

PALOMINO ::

To so ponavadi "brazilci" iz slovenskih "favel". Vemo kdo so to.

buttplugs ::

Mehmed je izjavil:

smacker je izjavil:

Lahko, če dokaže da si ti za napako vedel pred prodajo in ga nisi opozoril. Torej kaki prevrteni kilometri se dajo spodbijat, pri ostalem pa se lahko kupec pod nosom obriše.

Prevrteni kilometri niso napaka.

Nima veze. Če je prodajalec vedelza to in ni opozoril kupca, lahko kupec zahteva denar nazaj, v kolikor mu je dokazano, da je prodajalec res vedel.
Isto za vse ostale napake prikrite s strani prodajalca.
Videno-kupljeno pa lah rečejo samo cigoti za tiste ukradene trenirke.

Markus386 ::

Jaz sem trenutnega kupil pri enem od takih, ki so se opekli na nategu s skrito napako*, tako da sva na kupoprodajno pogodbo, pod pobombe, vpisovala vse živo, od majhnih prask od kamenčkov na havbi, pa do rahlo znucane gumijaste preproge na voznikovi strani (me je pa res prodajalec na vse to opozoril kar sam). Sem pa glede ostalih stvari kar srečen (trk trk na les), 4 leta mimo, nekaj žarnic, litrov olja, par filtrov in dva kompleta gum, ostalo pa dela (trk trk še enkrat).

*ni menjal klinastega jermena, ker je itak imel plan prodat, kupca opozoril, da je že 20kkm čez, da naj takoj zamenja (a samo ustno), čez nekaj mesecev pa kupec kliče, da je šel jermen, in da bi moral biti 30kkm (20 pri prvem lastniku + 10 pri novem) nazaj zamenjan.

HotBurek ::

Kwa pa je blo ? mal opiši, sej ne rabiš imen tlačit zraven.

V nedeljo ob 13:53 objavim oglas za avto. Prodajal sem 8 let starega Audija, bistveno pod ceno, brez navedenih kilometrov. Se takoj ve, da z avtom ni vse ok in s kakšnim namenom se prodaja (dilerski avto). Z vložkom avto+popravilo imaš +1000EUR profita (moja ocena).

Po 4ih minutah! začnem dobivat klice, neprekinjeno, nasednij 20 minut. V oglasu sem napisal, da je info na sms. Kupec preko sms ponudi 500EUR več kot cena na oglasu, avto je prodan, ne oglašaj se na telefon itn. Ok. Avto je prodan, jutri (danes v ponedeljek) je v planu Rudnik, ogled, prepis.

Pridem danes tja, si trije 25 letni gospodje iz Metlike ;) ogledajo avto. In potem se začnejo komplikacije. Včeraj preko sms kupec ponudi fix ceno brez ogleda. Danes že pogajanja, "daj ti meni napravi eno ceno" itn.
Parkat jasno povem, da je zadnja cena tista iz avto.net (on mi je ponudil +500EUR ter "avto imaš prodan"), se že vsedem v avto in potem komaj dobim tist denar.

Ok. Naprej na prepis, Rudnik, Viator. Uredimo v 15 minutha vse bp, vse ok. Potem pa se mi 4je (oni 3je in jaz) vsedemo v avto in ("majke mi") peljemo 300m. Gospod iz Metlike začne "jokat", stokat, krči, skoraj ga je pobralo... On ta avto noče, ta avto ni za njega, je veliko denarja, on avta ne bo imel..... Takoj, hočemo nazaj na prepis, ti si nam ta avto tak-pa-tak prodal... Skratka, v slabi minuti po prepisu je bila situacija "katastrofa".

Sam sem vedel koliko je ura. Pri sebi sem imel denarnico, telefon, zavarovanje... Stopil ven iz avta in lepo pešaka do prvega stola in gostilne. :) Vmes so se za mano vozli po Rudniku, mi neki govoril, cena, denar, prepis, policija....


Tile gospodje iz Metlike niso hec. Bi vsakemu priporočal, da tudi če avto prodajaš sredi belega dne dilerjem iz Metlike na Rudniku, da vseeno vzameš koga zraven.

Sicer je bila pa podobna zgodba to soboto v Kopru (avtodiler za Merkurjem). Iz LJ sem prišel v KP (vse prej javil preko telefona), zapravil 2 ure, ker sem čakal ta pravega "prodajalca" avta, ki ga ni in ni bilo.
Je pa prišla ena Italijanka spraševat za kolesarsko pot ob obali in 3je policisti, ki so prišli k tem avtodilerju nekaj preverjat. Who knows why and what....

Pa veliko sreče.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

sandmat ::

long shot, a še vedno uporabljajo 070 telefonske? :)

dripac ::

HotBurek je izjavil:

Kwa pa je blo ? mal opiši, sej ne rabiš imen tlačit zraven.

V nedeljo ob 13:53 objavim oglas za avto. Prodajal sem 8 let starega Audija, bistveno pod ceno, brez navedenih kilometrov. Se takoj ve, da z avtom ni vse ok in s kakšnim namenom se prodaja (dilerski avto). Z vložkom avto+popravilo imaš +1000EUR profita (moja ocena).

Po 4ih minutah! začnem dobivat klice, neprekinjeno, nasednij 20 minut. V oglasu sem napisal, da je info na sms. Kupec preko sms ponudi 500EUR več kot cena na oglasu, avto je prodan, ne oglašaj se na telefon itn. Ok. Avto je prodan, jutri (danes v ponedeljek) je v planu Rudnik, ogled, prepis.

Pridem danes tja, si trije 25 letni gospodje iz Metlike ;) ogledajo avto. In potem se začnejo komplikacije. Včeraj preko sms kupec ponudi fix ceno brez ogleda. Danes že pogajanja, "daj ti meni napravi eno ceno" itn.
Parkat jasno povem, da je zadnja cena tista iz avto.net (on mi je ponudil +500EUR ter "avto imaš prodan"), se že vsedem v avto in potem komaj dobim tist denar.

Ok. Naprej na prepis, Rudnik, Viator. Uredimo v 15 minutha vse bp, vse ok. Potem pa se mi 4je (oni 3je in jaz) vsedemo v avto in ("majke mi") peljemo 300m. Gospod iz Metlike začne "jokat", stokat, krči, skoraj ga je pobralo... On ta avto noče, ta avto ni za njega, je veliko denarja, on avta ne bo imel..... Takoj, hočemo nazaj na prepis, ti si nam ta avto tak-pa-tak prodal... Skratka, v slabi minuti po prepisu je bila situacija "katastrofa".

Sam sem vedel koliko je ura. Pri sebi sem imel denarnico, telefon, zavarovanje... Stopil ven iz avta in lepo pešaka do prvega stola in gostilne. :) Vmes so se za mano vozli po Rudniku, mi neki govoril, cena, denar, prepis, policija....


Tile gospodje iz Metlike niso hec. Bi vsakemu priporočal, da tudi če avto prodajaš sredi belega dne dilerjem iz Metlike na Rudniku, da vseeno vzameš koga zraven.



Tudi sam sem imel z njimi opravka. Katastrofa - grožnje in ne vem kaj vse. Sicer sem avto prodal za dele, ampak se ni dalo nič kaj veliko zmenit. Vrnil sem kupnino (200eur), pozabil na vse skupaj in to je to.

sandmat je izjavil:

long shot, a še vedno uporabljajo 070 telefonske? :)


Jap.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

HotBurek ::

Pogosta je tudi 068 xxx xxx.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

user-pass ::

Pa kaj smo v Mongoliji? Vsi, ki ste imeli s temi mafijci opravka, ste dolzni iti na policijo. Se leta bodo maltretirali in okoli prenasali nedolzne ljudi, ce nic ne naredite.

SambaShare ::

HotBurek je izjavil:


Ok. Naprej na prepis, Rudnik, Viator. Uredimo v 15 minutha vse bp, vse ok. Potem pa se mi 4je (oni 3je in jaz) vsedemo v avto in ("majke mi") peljemo 300m. Gospod iz Metlike začne "jokat", stokat, krči, skoraj ga je pobralo... On ta avto noče, ta avto ni za njega, je veliko denarja, on avta ne bo imel..... Takoj, hočemo nazaj na prepis, ti si nam ta avto tak-pa-tak prodal... Skratka, v slabi minuti po prepisu je bila situacija "katastrofa".

Sam sem vedel koliko je ura. Pri sebi sem imel denarnico, telefon, zavarovanje... Stopil ven iz avta in lepo pešaka do prvega stola in gostilne. :) Vmes so se za mano vozli po Rudniku, mi neki govoril, cena, denar, prepis, policija....


Ne razumem te fore, ti si torej denar že imel, oni pa so hoteli da jim ga vrneš in naredite prepis spet nazaj nate? Kaj bi pridobili s tem?

SaXsIm ::

Pa dobro, kaj je narobe z vami? Oni niso dejansko hoteli iti nazaj na prepis, ampak zgolj pripraviti prodajalca do tega, da jim vrne del kupnine.
SaXsIm

Aston_11 ::

HotBurek je izjavil:

Kwa pa je blo ? mal opiši, sej ne rabiš imen tlačit zraven.

V nedeljo ob 13:53 objavim oglas za avto. Prodajal sem 8 let starega Audija, bistveno pod ceno, brez navedenih kilometrov. Se takoj ve, da z avtom ni vse ok in s kakšnim namenom se prodaja (dilerski avto). Z vložkom avto+popravilo imaš +1000EUR profita (moja ocena).
Če prav razumem, si prodajal pod ceno in si takoj fasal en par dilerjev, ki so hoteli še nižjo ceno? Jaz sem tako prodajal passata za 850, nizka cena, v 5 minutah en kup klicev, nato sem zbrisal oglas, diler prišel, jokal stokal, spustil nisem nič, je pa bil en, brez kakih, ki bi jokali stokali zraven.

Isotropic ::

take fore majo cigani v kočevju, te čez par dni kliče, da je kaj narobe, potem pa vrni del kupnine alpa batine.
ne vem pa, če so to ti z metlike.

ej samo kaj jim pa brani, da avta v teh parih dneh malo ne "popravijo"?

Zgodovina sprememb…

680x0 ::

Glede na to, da gre očitno za serijske goljufe in da so vam njihovi podatki znani, predlagam da objavita ime in priimek, da se ne bomo opekli še ostali.

Aston_11 ::

Itak, saj ne visijo na ST-ju, pa tudi če, who cares. Daj imena.

680x0 ::

http://siol.net/novice/crna-kronika/kup...

Očitno to počnejo že leta, tako da ne bi bilo slabo, če podaš še prijavo na Policijo.

radmannsdorf ::

user-pass je izjavil:

Pa kaj smo v Mongoliji? Vsi, ki ste imeli s temi mafijci opravka, ste dolzni iti na policijo. Se leta bodo maltretirali in okoli prenasali nedolzne ljudi, ce nic ne naredite.

+1
men bi se zmešalo. takoj na policijo!

Veron ::

Ravno zaradi takih in podobnih zadev dam raje svoj stari avto v kako lokalno avtohišo in imaš mir. Res da dobiš nekaj eur manj (provizija), ampak do sedaj se je izkazalo, da ni velike razlike (govorim o komisijski prodaji).

dripac ::

radmannsdorf je izjavil:

user-pass je izjavil:

Pa kaj smo v Mongoliji? Vsi, ki ste imeli s temi mafijci opravka, ste dolzni iti na policijo. Se leta bodo maltretirali in okoli prenasali nedolzne ljudi, ce nic ne naredite.

+1
men bi se zmešalo. takoj na policijo!


Policija, po izkušnjah, ne bo tu naredila nič. Sem raje pozabil na vse skupaj, je šlo za staro kripo. Ker vozim avtomobile male vrednosti jih potem raje dam na odpad in "mirna Bosna".

Enkrat samkrat ko sem podal izkaz kot priča policistu mi je sam rekel naj raje pozabim na vse skupaj. Sem hitro vedel koliko je ura, škoda mojega časa in živcev. Nikoli več.

Veron je izjavil:

Ravno zaradi takih in podobnih zadev dam raje svoj stari avto v kako lokalno avtohišo in imaš mir. Res da dobiš nekaj eur manj (provizija), ampak do sedaj se je izkazalo, da ni velike razlike (govorim o komisijski prodaji).


Jap, večina znancev dela isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

bbbbbb2015 ::

dripac je izjavil:

HotBurek je izjavil:

Kwa pa je blo ? mal opiši, sej ne rabiš imen tlačit zraven.

V nedeljo ob 13:53 objavim oglas za avto. Prodajal sem 8 let starega Audija, bistveno pod ceno, brez navedenih kilometrov. Se takoj ve, da z avtom ni vse ok in s kakšnim namenom se prodaja (dilerski avto). Z vložkom avto+popravilo imaš +1000EUR profita (moja ocena).


Tudi sam sem imel z njimi opravka. Katastrofa - grožnje in ne vem kaj vse. Sicer sem avto prodal za dele, ampak se ni dalo nič kaj veliko zmenit. Vrnil sem kupnino (200eur), pozabil na vse skupaj in to je to.

sandmat je izjavil:

long shot, a še vedno uporabljajo 070 telefonske? :)


Jap.


Pa če sem odkrit, kaj pa prodajaš takim. Sam si si prosil. Z neko dilersko foro si začel mešetariti. Pa ko vidiš cigane pred sabo, ti pa meglene pogoje, bi ti moralo biti jasno, da niso gladki.
Jaz sem že marsikaj prodal, pa če mi kupec ni bil všeč, sem mu rekel, da mu stvar ne prodam. Oziroma sem zvišal ceno in je sam odstopil.
Stvar, ki sem jo prodajal v nulo opisana, na vsa vprašanja in podvprašanja odgovoril.
Tako kot si se ti tega lotil, me ne bi čudilo, če bi jo fasal. Pa če sta dva ali trije.
Še sedaj imam dva cigana za stranki, se ve kakšni so pogoji, kakšna je cena in plačilni roki.
Plačilni pogoji pa so bili 'pare na sunce', pa potem vse ostalo.
In me še sedaj oba spoštljivo pozdravljata, včeraj me je eden glih klical, da še nekaj rabi.
In nimam težav ama baš nobenih.

Zgodovina sprememb…

dripac ::

Jaz sem imel avto v nevoznem stanju in kot takega sem prodajal - za dele. Na koncu je izpadlo da sem prodajal Premium Selection robo :)

Ampak ja, na napakah se učimo.

radmannsdorf ::

dripac je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

user-pass je izjavil:

Pa kaj smo v Mongoliji? Vsi, ki ste imeli s temi mafijci opravka, ste dolzni iti na policijo. Se leta bodo maltretirali in okoli prenasali nedolzne ljudi, ce nic ne naredite.

+1
men bi se zmešalo. takoj na policijo!


Policija, po izkušnjah, ne bo tu naredila nič.

Ni res. Kot je že predhodnik dal link.
http://siol.net/novice/crna-kronika/kup...
Več bo prijav, več je šans, da se Policija zgane. Ne smemo pa biti tiho, matr :)

KuntaKinte ::

dripac je izjavil:

Jaz sem imel avto v nevoznem stanju in kot takega sem prodajal - za dele. Na koncu je izpadlo da sem prodajal Premium Selection robo :)

Ampak ja, na napakah se uÄimo.


jaz tudi,še na odpad sem ga zapeljal,čez teden dni je švignil mimo,da se je vse kadilo,;)

HotBurek ::

Oni niso dejansko hoteli iti nazaj na prepis, ampak zgolj pripraviti prodajalca do tega, da jim vrne del kupnine.

Točno tako, kot pravi SaXsIm. S tem, da mi je že prejšnji dan preko sms/telefon ponudil 500 več od cene v oglasu :)

Preizkušajo te na vsakem koraku. Sem se že vsedel v avto, da grem domov, ker nismo prišli skupaj s ceno. Pa se ti en usede v avto, drugi sloni na vratih... In se začne potem nek denar preštevat.

Glede na to, da gre očitno za serijske goljufe in da so vam njihovi podatki znani, predlagam da objavita ime in priimek, da se ne bomo opekli še ostali.

Al pa če objavim naslov in si pogledaš, kaj jim boš za kazen "vzel". Na stenah hiš recimo ni fasade od zunaj ;)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Invictus ::

Veron je izjavil:

Ravno zaradi takih in podobnih zadev dam raje svoj stari avto v kako lokalno avtohišo in imaš mir. Res da dobiš nekaj eur manj (provizija), ampak do sedaj se je izkazalo, da ni velike razlike (govorim o komisijski prodaji).

Moj kolega da staro za novo. In potem nov rabljen avto kupi tam, kjer dobi največ za starega...

Pa ni pizdarij. Pa še vse papirje uredijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shotalick ::

Pred kratkim sem menjal avto, in sicer ravno zaradi takih bedarij, nisem šel sam v prodajo. Avto sem zapeljal v avtohišo in mi ni mar, če sem s tem pušnil 50€, 100€, 200€. Ta golazen pokvarjena (ciganska) lopovska, ki nateguje in ustrahuje na vsakem koraku. IMO država ne dela na temu nič, pa je tega sranja ogromno (prispevki po TV, časopisih, internet).

smacker ::

Eh, kogar nategnejo si je sam kriv da je levak. Na en SMS, kjer ti en prostovoljno ponudi 500€ pristaneš kar na sestanek z neznancem? To smrdi na kilometer, kdo ti bo sam od sebe dal 500€...
Eni ste res skrajno naivni. Dokler me človek ne pokliče in se resno zanima za avto, se nimam z njim kaj pogovarjat o kakih ogledih. Itak nebi dilerju prodal, ker bi on kupil pod ceno ter z avtom zaslužil. Če se že mudi, greš v trgovino in problem rešen. Če maš pa čas, pa držiš ceno in po telefonu ne hendlaš.
Če si ultra paranoik, se dogovoriš za ogled na javnem parkirišču, prideš tja z rahlo zamudo in če zagledaš tam 3 pečene, gladko spizdiš.

kixs ::

Sej dobis ze po telefonu obcutek kako in kaj... mislim, v pogovoru, ne SMS.

HotBurek ::

No ja... Te stvari so potem povsem dovoljene in ok. Če te pa kdo posili, si si pa tako sam kriv.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

smacker ::

Niso dovoljene in niso ok. Ampak velikokrat maš možnost preprečit. Sploh goljufije in podobno. Tukaj ne gre za fizično nasilje eden močnejši od drugega, ampak si enostavno tolk naiven, da se pustiš napizdit.

Magic1 ::

Tukaj je problem v izkušnjah. Oni to delajo vsak dan, normalen človek pa prodaja avto enkrat na n let. Sej če se pripraviš na kaj takega, še imaš šans, v nasprotnem primeru boš pa kratko odnesel. Najlažje je, da si v naprej rečeš, da kakorkoli sumljivim tipom pač ne prodajaš pod nobeni pogojem.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

radmannsdorf ::

jaz bom od zdaj naprej, na koncu svojih oglasov, poleg že znanih vrstic:
"ne kličite tisti ki: nimate denarja, mislite da vam bom jaz plačal bencin ker ste pač iz XX, ne veste kje je bled, ne veste kje je gorenjska, ne veste da osebni prevzem pomeni v mojem kraju in ne v celju ali slovenj gradcu..."
dodal še:
"sumljivi zapečeni dilerji, ki ne znajo izgovoriti šumnikov in sičnikov".
:)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Registracija / prepis vozila s pooblastilom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5625853 (9868) johanblond
»

Prodal Avto - okvarjen avto po 1mescu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20635855 (24139) zobnik
»

Prodaja starejsega vozila

Oddelek: Na cesti
455107 (3448) 69charger
»

Pokličite za ceno! - Bullshit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7112465 (9094) bambam20

Več podobnih tem