» »

inšalacija Mrežne v WinXP

inšalacija Mrežne v WinXP

KontraCepec ::

V winxp nikakor ne moram inštalirati standardne ethernet 10/100 pci mrežne kartica (firma cnet). Pri inštalaciji vedno ko bi moralo posneti driverje napiše:
An error occured during the instalation of device - the data is invalid.
In nič drugega, tako da nimam pojma v čem je problem.

Probal sem že z driverji v xpjih, iz priložene diskete, neta,... skos isto.
Računalnik: PII400@abitBH6_196sdram, geforce2mx_isdnAdapter_sbLive
Probal sem tudi že brez modema. Nič. Probal sem še drugo ethernet kartico ki jo imam doma na isa vodilu in spet isto...

perci ::

Meni cnet mrežna lepo dela na BH6 in XP-jih. Verjetno je fuč.

yamato ::

Si instaliral mrezno preko .exe programa, al pa si sam nastavljal pot do gonilnikov?

perci ::

Mah, to mrežno mu morajo xpji sami inštalirat, ni kej druzga za praskat.

KontraCepec ::

Dvomim da je zanič. Imam 2 kartici (isa, pci) in nobene noče inštalirat... prej sta pa obe z malo truda (skos se je isa tepla z zvočno oz modemom) delali normalno v win98.

In še ena fora je: včeraj sem modem zaradi kartic odinštaliral in ko sem ga hotel spet inštalirat je javlo isto (incorect data)... isto se je zgodilo pri sbLive, tako da sem potem mogu sistem restorat, da sem obe spet inštaliral.
Pa tudi zadnjič, ko sem Logitech optično miš na usb inštaliral je pisalo isto, potem je potegnlo preko pretvornika ps2... čudno, ne?

ToniT ::

Kak virus ali kaj podobnega?

OceanMan ::

Poskusi s svežim sistemom. Dej kartico not pa na novo namesti windowse. Ponavadi pomaga.
--Everything is in our hands--

KontraCepec ::

ja verjetno bi format pomagal, ampak se zaradi ene mrežne s tem niti slučajno ne mislim jeb*t. Vedno rabim 3 dni, da pa vse nastavim pa še kak teden...
Rajši dam tista 2 jurja za novo kartico - tu me zanima kaka je razlika med 10/100 karticami za 2 jurja in 10/100 za 10 jurjev.
Če pa niti to ne bo pomagalo ;( ;(( :(

KontraCepec ::

kupil sem novo mrežno in deluje... hvala vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux na disketi kot firewall/router (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
947038 (5421) Azrael
»

Mrežna

Oddelek: Strojna oprema
7838 (741) timork
»

PC zmrzne med instalacijo OS win

Oddelek: Pomoč in nasveti
8824 (739) cekr
»

ISA mrežna+računalnik, priklopljen na ARNES kabelski internet (Telemach področje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
231573 (1394) Azrael
»

Mrezna Kartica

Oddelek: Kaj kupiti
391441 (1050) simon

Več podobnih tem