» »

Zarota microusb kablov pri meni

Zarota microusb kablov pri meni

Jst ::

Pri meni se dogaja nekaj čudnega. Nekaj, kar ne morem razložiti.

V zadnjih dveh tednih so mi crknili vsi USB-microusb kabli. Prej je bilo vseeno, katero napravo sem vzel in kam sem jo vključil. Danes imam pa 8 nedelujočih ali na-pol delujočih USB kablov.

Crknil mi je recimo tudi tisti pri postelji, na katerega sem priključeval samo telefon čez noč. Ta kabel ni videl nobene druge naprave, ker sem prvo pomislil, da mi en gadget uničuje kable, kar bi bila najverjetnejša razlaga. Ampak kako so umrli kabli, ki nikoli niso videli drugih naprav,...

Res ne razumem, kako je možno, da mi je umrlo osem USB kablov v slabih dveh tednih! To ne more biti naključje. To je zarota!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

popster ::

Zvivaš konektorje? Jih umažeš?

Pride nprav "contact spray", rabi še kdo tole?

Baja ::

mogoče se niso zarotili kabli ampak štrom?

twom ::

Morda je odletela nula, pa napajaš z neko medfazno... So luči kaj svetlejše ali temnejše?

stapler rump ::

Crknil mi je recimo tudi tisti pri postelji, na katerega sem priključeval samo telefon čez noč. Ta kabel ni videl nobene druge naprave, ker sem prvo pomislil, da mi en gadget uničuje kable, kar bi bila najverjetnejša razlaga. Ampak kako so umrli kabli, ki nikoli niso videli drugih naprav,...


Iz tega opisa sledi, da je telefon tista naprava, ki ti uničuje USB kable.

Jst ::

>Iz tega opisa sledi, da je telefon tista naprava, ki ti uničuje USB kable.

To bi bilo najbolj logično, če mi ne bi umrl Nexus 5 dobra dva tedna nazaj in sedaj, ko čakam na nov telefon, uporabljam neko staro nokio za klice, ki ima svoj kabel za polnjenje.

Priznam, nisem ne vem kako lepo uporabljal kable, ampak nisem jih nikoli zvijal, prepogibal, ali delal karkoli, kar bi že po logiki bilo ne-zdravo za kabel. Kadar sem kakšen kabel rabil vzeti s seboj, sem ga v roki navil, malo bolj ohlapno, kot ga dobiš v embalaži in ga dal v torbo od prenosnika ali man-purse.

Ravno to, da ni ene naprave, ki bi videla vse te crknjene kable, to, to me najbolj moti.

Da mi umreta dva ali tri v tednu, OK naključje. Da mi umrejo vsi, razen dveh... Povem vam, USB kabli so se zarotili proti meni.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

dripac ::

Bodi srečen, da se ti telefoni ne razstreljujejo...

Jst ::

Hmm, glede na to, da so mi prvo crknili USB kabli, si me sedaj spomnil, da je to lahko samo "vaja". Vaja pred razstrelitvijo kakšne baterije na litijski osnovi... ./ Ohh my. Kaj me bo še doletelo to leto... (že od začetka leta imam slabo leto kar se tiče zdravja, zdravja psa, zdravja gadgetov, zdravja prenosnih naprav (=crknjen Nexus 5 pred dvemi tedni; crknjene 18650 baterije; crknjen mod za uparjalnik),....) Ojoj, pa smo komaj skozi polovico leta...

ZAROTA!!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Markus386 ::

Ne skrbi, meni original kabli zdrzijo kako dobro leto, kitajski pa, cim ga enkrat grdo pogledam, se zacne polnjenje s samo 500mA, cim ga drugic, pade na 100mA, kmalu za tem, ga pa moram bozat, da sploh zacne filat.

perci ::

Kaj pa če niso fuč kabli ampak polnilec?

TRIROG ::

perci je izjavil:

Kaj pa če niso fuč kabli ampak polnilec?

Tole me je spomnilo na tisti vic, ko pride možakar k zdravniku in s prstom pokaže na koleno in reče "tukaj me boli", nato pokaže na ramo in reče "Tudi tukaj me boli", nato pokaže na gleženj "Tudi tukaj...", nato pokaže še na trebuh in komolec.
Zdravnik se zamisli, malo pregleda gospoda, pretipa boleča mesta in zaključi:
"Gospod, z vašim kolenom, ramo, gležnjem, trebuhom in komolcem ni nič narobe."
Možakar ga zaprepadeno gleda "Ampak kako če me boli?"
Zdravnik mu odgovori: "Gospod, vi imate zlomljen prst."

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12533197 (27282) shadeX
»

USB Type-C prinaša več kot le obrnljivost

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
2616627 (14419) Lonsarg
»

CES 2012: Lightning Bolt slab AMD-jev konkurent Thunderboltu

Oddelek: Novice / Matične plošče
255449 (4013) mihec87
»

ZDA s polnilci po poti Evrope

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259707 (8239) ABX
»

secondary ide channel no 80 conductor install

Oddelek: Pomoč in nasveti
181460 (1268) Lizard

Več podobnih tem