» »

Izteka se rok za brezplačno nadgradnjo na Windows 10

Izteka se rok za brezplačno nadgradnjo na Windows 10

1
2
»

bambam20 ::

cekr je izjavil:


Win7 je zgodovina. Pozabi.



Da ne bo kaj res. Sistem, ki je popolnoma funkcionalen in bo takšen še na mnoga leta.

Dr_M ::

Jest sm zdej za foro nalozil na comp z phenom 2 x6 in 16GB rama win 8.1 in potem win 10 (do zdej je bil gor windows 7, prakticno brez programja, zelo cist sistem) in je razlika v hitrosti kot noc in dan. Ze win8.1 dela bistveno hitreje, da o win10 ne govorim. Windows 7 je za comp tako, kot da bi imel odprto padalo za avtom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

theBill ::

Tale "free for all" nadgradnja je res en nateg, ravno prebral, da sicer lahko nadgradiš tudi crackano verzijo win 7, ampak ti še vedno teži za activation key in ti win 10 delajo samo 30 dni (trial period), potem pa moraš kupiti aktivacijsko kodo.

Nehajo naj oglaševati, da je nadgradnja brezplačna za vse, če je dejansko samo za genuine windowse.

Modri dirkač ::

theBill je izjavil:

Tale "free for all" nadgradnja je res en nateg, ravno prebral, da sicer lahko nadgradiš tudi crackano verzijo win 7, ampak ti še vedno teži za activation key in ti win 10 delajo samo 30 dni (trial period), potem pa moraš kupiti aktivacijsko kodo.

Nehajo naj oglaševati, da je nadgradnja brezplačna za vse, če je dejansko samo za genuine windowse.

lolwut?
Ta forum postaja iz dneva v dan večja komedija ...
Everybody lies!

theBill ::

Modri dirkač ::

Pa kaj bi ti rad?
Ukradene windowse pretvoril s črno magijo v legalne?

Novce i ovce?
Everybody lies!

theBill ::

Modri dirkač je izjavil:

Pa kaj bi ti rad?
Ukradene windowse pretvoril s črno magijo v legalne?

Novce i ovce?

Ne, moti me samo zavajanje pri oglaševanju. Komot bi spustili ven del "tudi za piratske" in s tem upgrejdom težili samo uporabnikom genuine windowsov.

Gladko mene boli kurac, če bom na sedmici pol sekunde dalj čakal, da mi odpre kakšno stvar iz SSD, kot bi pri desetki.

krneki0001 ::

Dr_M je izjavil:

Jest imam pa problem, ker se mi tablica noce updejtat. Obstane na 40% in to je to.


Jaz sem jo nadgradil z isotom, ki sem ga dal na SD kartico.

solatko ::

theBill - Če ne znaš crack-at, ni M$ kriv, da aktivacija ne gre skozi. Se boš moral naučit ali najt druge prijatelje.
V vseh reklamah je bil napisat postopek in navedeno, nadgradnja se brezplačno izvede na katerikoli verzijo W7, w8 in w8.1.

Piratske pa se bo lahko nadgradilo in tudi polno bodo delali, samo aktivirani ne bodo in stvari, ki so povezane z aktivacijo, ne boš mogel spreminjat.
Vsake toliko te bodo opozorili, da bi bilo lepo, če bi jim dal many za kodo.
Delo krepa človeka

klinker ::

Hehe, da jim se placam za to skropucalo. Win 8.1 bo se dolgo z mano, pol pa stran od MSa...imam itak samo se 1 kisto z win 8.1 in laptop z 10ko, ki ga imam za izobrazevalne namene, ker smo na firmi vse posodobili z SSDji in 10ko...glupost, ja...ostalo je slo na osx in linux.

zmaugy ::

A je že konec posiljevanja in filanja računalnikov s spywarerom?

Dr_M ::

Jup, zdej ste lahko vsi neprilagojenci veseli. Upam, da boste tudi vi nehal najedat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Modri dirkač ::

Kje pa, zdej bojo pa jamral, da morajo plačat ...:))
Everybody lies!

klinker ::

Dr_M je izjavil:

Jup, zdej ste lahko vsi neprilagojenci veseli. Upam, da boste tudi vi nehal najedat.


Hehe, pravi se oglasa...ko jamra da je posodobitev na LGju komplet spremenila UI in se vec ne znajde...pa je zadeva prakticno enaka :))
UI na 10ki, z izjemo nekaj kiksov ki so ze v 8ki kr neki, je popolnoma ok. Jedro je uno gnilo ne pa lupina.

zmaugy ::

Modri dirkač je izjavil:

Kje pa, zdej bojo pa jamral, da morajo plačat ...:))

Plačat da bi bil podukt? bwahahaha!

jest10 ::

zmaugy je izjavil:

A je že konec posiljevanja in filanja računalnikov s spywarerom?

Ne še.
Prav tako je MS podaljšal čas za nadgradnjo. Le pred tem se moraš malo poigrati.
klik

zmaugy ::

Saj se mi je zdelo, da bo tako. Zdaj sledi obdobje kreativnega marketinga kako še podaljšati obdobje najboljše ponudbe v zgodovini človeštva, brez da bi bilo preveč očitno. >:D

klinker ::

Tako je...bodo ta "free" upgrade se konkretno podaljsali, saj niso neumni.

solatko ::

jest10 - M$ bo še vedno nudil free windows 10 za ljudi s posebnimi potrebami - to namreč pomeni tvoj klik.
Delo krepa človeka

jest10 ::

In to je vsak, ki si vklopi pripomočke.
Ker sem prepričan, da ne bo potrebno pošiljati na MS zdravniški karton, da ti omogočijo nadgradnjo.

Bam-Bam ::

W10 si zasluži enako usodo kot mobilna verzija. Tolk so že tečni, da nihče ne bo pogrešal teh vsiljivcev. Enako velja za MS fanboye.

opeter ::

Končno je rok pretekel :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Invictus ::

Zdaj je pa čas za osprtje nove teme

"Zakaj upgrade na Win 10 ni zastonj?"

In gremo naprej z jamranjem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

klinker ::

Sej bo spet, brez skrbi.
Ni se dovolj folka na zalogi.

zmaugy ::

Zlepa ali zgrda, tiste milijarde "navdušenih prostovoljcev" bodo še letos. Tko kot v vojski:"Ti, ti in ti, vi trije ste prostovoljci!"

Bam-Bam ::

Invictus je izjavil:

Zdaj je pa čas za osprtje nove teme

"Zakaj upgrade na Win 10 ni zastonj?"

In gremo naprej z jamranjem...


Še vedno je zastonj in še vedno posiljujejo. In gremo naprej z vsem sranjem in navlako, ki je nočemo. Odstranit se je namreč ne da

Invictus ::

A je tako težko blokirat update serverje v firewallu?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bam-Bam ::

In redno posodabljal naslove?

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

A je tako težko blokirat update serverje v firewallu?

Zakaj bi se moral s tem ukvarjati pri oh in sploh user friendly Win$ih, človekovem najboljšim prijateljem?

krneki0001 ::

zmaugy je izjavil:

Invictus je izjavil:

A je tako težko blokirat update serverje v firewallu?

Zakaj bi se moral s tem ukvarjati pri oh in sploh user friendly Win$ih, človekovem najboljšim prijateljem?


sej se ni treba. pojdi na linux in tam ostani, tukaj pa nehaj smetit.

zmaugy ::

To je primerna tema in primeren forum za tovrstne o objave. Če ti ne sede, se preseli komentirat 24 kur.

solatko ::

zmaugy - Glede na tvoje poste ima nebivedu čisto prav, prešaltaj na Linux in ne bo več nobenih problemov z user frendly sistemi.
Delo krepa človeka

zmaugy ::

solatko, mislim da veš kakšen odgovor si zaslužiš. Sicer pa - tole ni tema o linuxu ampak o Windowsih, katere imam tudi sam (seveda plačane) in katerih funkcije posodobitev so okrnjene zaradi posiljevanja z Win10. Torej imam povsem legitimen razlog da svoje mnenje objavim tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

krneki0001 ::

tvoj legitimen odgovor je patetičen. Če se ti zdi win 10 slab, ga pač ne uporabljaj. Pojdi na linux.

konspirator ::

S tem odpravljate posledice in ne vzrokov.

Pošiljanje ljudi k drugem OS problema ne bo rešilo.

Če dam primerjavo:
V gostilni: gost pravi natakarju, da je pečenka premalo pečena.Natakar mu odgovori, naj drugič raje naroči burek pri šiptarju.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Ne mores softwerja, ki zahteva resen commitment firme in je zato zgolj ena verzija(zadnja) aktualna primerjati z recepti za hrano, kjer za isto jed obstaja sto različič istočasno podprtih z strani različnih ali celo istih kuharjev.

Ker se operacijski sistem spreminja stalno je edino logično da starejše verzije pri primerjavi ignoriraš, ker bojo prej ko slej obsolete. Torej ne odločaš se med verzijami enega operacijskega ampak med zadnjimi verzijami različnih operacijskih.

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:

tvoj legitimen odgovor je patetičen. Če se ti zdi win 10 slab, ga pač ne uporabljaj. Pojdi na linux.

A niso Win10 težave z zasebnostjo eden od virov tvojega dohodka? Kako so torej tvoji argumenti videti v tej luči?

Invictus ::

konspirator je izjavil:

S tem odpravljate posledice in ne vzrokov.

Pošiljanje ljudi k drugem OS problema ne bo rešilo.

Če dam primerjavo:
V gostilni: gost pravi natakarju, da je pečenka premalo pečena.Natakar mu odgovori, naj drugič raje naroči burek pri šiptarju.

Vzroke odpraviš tako da Windows 10 sploh ne inštaliraš.

Kot ne hodiš v restavracije, kjer zanič spečejo pečenko.

Pravica do zastonj, non-syware Windows 10 zaenkrat še ni zapisana v ustavo nobene države, ampak je to komercialen produkt kateremu lahko tudi rečeš NE.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

zmaugy - Katere težave z zasebnostjo, ki jih na prejšnjih verzijah ni bilo pa?
Večino težav, smo ti že povedali, se da odstranit (google, windows 10 forumi,......), sicer pa Apple, Linux, Android,.....
Delo krepa človeka

zmaugy ::

Solatko, ti si že vse povedal na to temo.

mtosev ::

fajn, da se win10 lahko dobi tudi pa izteku tega časovno omejenega obdobja. fotr bo mogoče celo upgrajdal svojkomp
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

Škoda, ker je bilo samo eno leto časa in si uporabniki niste mogli zagotoviti nadgradnje.
Delo krepa človeka

Han ::

mtosev ::

Han je izjavil:

Brezplačna nadgradnja na Windows 10 za stranke, ki uporabljajo pripomočke za ljudi s posebnimi potrebami je še vedno na voljo...
na srečo tole nima časovne omejitve.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Lonsarg ::

Nima vnaprej določene časovne omejitve. Umaknilo bodo ko se jim bo zazdelo.

mtosev ::

nekak dvomim, da bo to kmalu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70191296862 (3537) MIHAc27
»

Izteka se možnost brezplačne nadgradnje na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7123860 (17056) orreel
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8725807 (20927) R1710
»

Windows 10 "clean install"

Oddelek: Pomoč in nasveti
4814088 (11588) fujtajksel
»

Predhodno nameščen win 8 - ključ izdelka

Oddelek: Operacijski sistemi
145346 (4817) solatko

Več podobnih tem