» »

Telefon pri naročnini

Telefon pri naročnini

Miha9888 ::

Zdravo. Kmalu bi potreboval novo naročnino, ki jo bom vzel pri simobilu. Naročnino potrebujem takoj, potreboval pa bi tudi nov telefon, a šele čez kakšen mesec ali dva. Če vzamem naročnino pri simobilu, bi dobil zraven znižan telefon. Zanima me, če je možno vzeti naročnino sedaj in telefon, ki je znižan v sklopu naročnine, čez kakšen mesec ali dva? Hvala za vse vaše odgovore

Sami ::

Zanima me, če je možno vzeti naročnino sedaj in telefon, ki je znižan v sklopu naročnine, čez kakšen mesec ali dva?


Seveda lahko, si samo naročnik in se ne vežeš z napravo.

Svetujem pa, da za vse informacije pokličeš 040 40 40 40.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Miha9888 ::

To razumem ja. Vedndar če bi vzel telefon pri naročnini, bi stal 300€, če pa bi ga vzel prosto, brez naročnine bi stal več kot štiristo. Torej šeenkrat: če vzamem naročnino sedaj, bom lahko pozneje dobil telefon, ševedno znižan na 300€ zaradi naročnine? Upam da nisem preveč zakompliciral vprašanja :)

Sami ::

Seveda, kot sem ti napisal, telefon lahko vzameš takoj ob sklenitvi NR ali tudi kasneje, to ne igra nobene vloge.

Glej samo, da ob sklenitvi NR ne boš vezal (popust pri naročnini).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Miha9888 ::

Hvala za odgovor!
Kako pa misilite to da se ob sklenitvi naročnine nebi vezal?

Matevz96 ::

Odvisno od paketa ponavadi je tako: paket stane X€, če pa se vežeš (npr. za 2 leti) paket stane samo Y€, če to možnost izkoristiš potem ne moreš vzeti telefona po znižani ceni čez dva meseca.
#hooldthedoor

zzbil ::

Pomoje je res tako kakor je rekel matevz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzbil ()

crazyLIKEme ::

Telefon moraš vzeti, ko se vežeš z naročnino. Sem bila mesec nazaj na istem.

Znižano dobiš ali telefon, ali popust na naročnino. Lahko pa vzameš popust in ko bi telefon vzel, odplačaš popust, ampak ne vem, če je pol telefon ceneje.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Machete ::

Samo mislim da op meša sklenitev obične naročine in vezavo za x mesecev pri kateri dobiš ugodnosti in ali telfon. Recimo pri telekomu meni laufa običajna nsročnina brez roka vezave in vezanega telefona. Če želim telefon iz njihovih ponudb grem tja in samo že tekočo naročnino zakoličim za še 'obvezni' dve leti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miha9888 ::

Machete evo to sem hotel slišati! Torej če sem prav razumel: če sedaj vzamem naročnino, plačujem normalno mesečno znesek naročnine, ampak nisem zavezan koliko časa bom imel to naročnino, torej lahko prekinem kadar želim? Ko pa bom potreboval nov telefon, znižan , pa samo podpišem pogodbo za 2 leti naročnine, in dobim telefon, ki je pri naročnini znižan iz 400€ na 300€?
Hvala vsem za odgovore :))

Ps imam še eno vprašanje: videl sem da ima simobil na spletu stran: mojsimobil ali nekaj podobnega. Simobilovi naročniki: a je možno spremeniti naročnino (brez vezave) kar na internetu, brez da bi bilo potrebno it še do njihovih poslovalnic?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha9888 ()

Machete ::

Uf ne zdaj vsega vzet za suho zlato, to je teorija (in Telekom resnica). Za simobil - 040 40 40 40 in 3 min in vse bo jasno. Dvomim, da lahko vse na netu narediš. Pomoje preveč scam riskantno. Saj so na vsakem vogalu te poslovalnice, vzame ti pa 5 min vse skupaj. Ampak še enkrat: 040 40 40 40 in jasno bo tudi to :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Mare2 ::

Miha9888 je izjavil:

Hvala za odgovor!
Kako pa misilite to da se ob sklenitvi naročnine nebi vezal?


Miha9888 ne verjet sami-ju in matevžu. Sta naložila, da bo tovornjak komaj odpeljal. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

poldika ::

Če imaš še vezavo za trenutni telefon, ga boš moral odplačat, če želiš vzeti novega. Plačal boš tudi spremembo naročniškega paketa. Včasih je bila cena spremembe paketa 20€. Kolikšna je ta cena zdaj, pa ne vem. Ne delam na simobilu, delam za enega drugega op in poznam vse "finte" ;) Sicer pa res, 040 40 40 40 ali pa se enostavno prijavi na moj.simobil.si, kjer ti piše vse kar te zanima v zvezi s spremembo tvojega paketa in stroški menjave ter nabavo novega telefona ;) Ta njihov moj.simobil je ful fajn zadeva.

bambam20 ::

poldika je izjavil:

Plačal boš tudi spremembo naročniškega paketa. Včasih je bila cena spremembe paketa 20€..


Če niso kaj spreminjali in podražili je ta še vedno 20€.

zzbil ::

20EUR? a to govorite za brez vezave al z vezavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzbil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinitev naročnine pri A1 in novi operater

Oddelek: Pomoč in nasveti
1812805 (11935) smacker
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628812 (18434) Sami
»

V čem je fora vezave pri m. operaterjih

Oddelek: Loža
277766 (6754) ahac
»

Nov TELEFON!

Oddelek: Kaj kupiti
456879 (4892) mancini
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414260 (11728) St235

Več podobnih tem