» »

GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black

GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black

borut10 ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kaj kupiti.. GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black?

Lp

razerznak ::

borut10 je izjavil:

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kaj kupiti.. GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black?

Lp


kaj hočš met odzat ekran pa mislim da mal slabšo baterijo glede na duracijo ali brez ekrana mislim da 4k 30fps in dalšo duracijo baterije?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Backup22 ::

Sem imel podobno dilemo. Odločil sem se za Silver in mi ni žal. LCD zadaj je zame zmaga, sploh če je prvi GoPro in nimaš čisto občutka kaj zajemaš (wide, medium, narrow FOV...), pa še playback imaš, če si kje zunaj brez laptopa. 4k@30fps sem se pa odpovedal, snemam vse 1080p (ali 720p za ultra slow-motion, če je potreba). Baterija je menda ista, LCD pa itak lahko izklopiš, če je problem z baterijo (so pa poceni na npr. Aliexpressu)...
//

borut10 ::

razerznak je izjavil:

borut10 je izjavil:

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kaj kupiti.. GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black?

Lp


kaj hočš met odzat ekran pa mislim da mal slabšo baterijo glede na duracijo ali brez ekrana mislim da 4k 30fps in dalšo duracijo baterije?


ekran pa 4k 30fps ;) kaj pa zdaj? :P

Backup22 je izjavil:

Sem imel podobno dilemo. Odločil sem se za Silver in mi ni žal. LCD zadaj je zame zmaga, sploh če je prvi GoPro in nimaš čisto občutka kaj zajemaš (wide, medium, narrow FOV...), pa še playback imaš, če si kje zunaj brez laptopa. 4k@30fps sem se pa odpovedal, snemam vse 1080p (ali 720p za ultra slow-motion, če je potreba). Baterija je menda ista, LCD pa itak lahko izklopiš, če je problem z baterijo (so pa poceni na npr. Aliexpressu)...


glede ekrana je res. Ampak se lahko povežeš na telefon, vsaj kolikor mi je znano :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut10 ()

Backup22 ::

Lahko se povežeš ja, ampak ni ravno praktično - stick/karkoli z nataknjeno kamero, pa telefon v drugi roki... Sicer vsakemu svoje, meni je veliko lažje kadrirat z gledanjem na LCD, ki ga premika ista roka :) Sicer pa je itak odvisno kaj snemaš - pri večini športu itak postaviš/fiksiraš kamero (meni spet koristi LCD, da vidim kaj zajema) pa ga kasneje ne gledaš...

Imaš tudi LCD za black: LCD Touch BacPac
//

McClane ::

Isto, imam Silver in mi ni žal. Če ne misliš snemati v 4k potem sploh ni dileme. Zadnji ekran je tako priročen za kadriranje, da si sploh ne predstavljam brez njega. Lahko da ga kakšni bolj izkušeni ne potrebujejo, meni pa pride prav da ne snemam v noge ali pa previsoko v nebo.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956512 (4967) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937017 (12028) BivšiUser2
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339486 (5988) gasperxp1
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
51753 (1607) ;-)
»

Garmin se postavlja po robu GoProju

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4014711 (10323) ProGo

Več podobnih tem