» »

GoPro

GoPro

Taura ::

Torej zanimam se za nakup GoProja. Glede na to da jo nebom uporabljal vsak dan ampak le občasno se mi zdi brezveze kupovati novo 4ko. Gledu sem za rabljene preko ebaya itd. ampak ker bo to moj prvi GoPro in je na tržišču miljon različnih modelov nevem kaj se odločit :D Predusem jo rabim ker grem v kratkem na potovanje in mi navadna kamera ne zadostuje ker rabim waterproof sceno,...
Budget mam med 150-200€, gre se mi v glavnem za to, da bo dovolj dobra kvaliteta slik/filmov...verjetno se tud GoPro3 ne da dobit s takim budgetom...GoPro2 dela dovolj kvalitetne posnetke?

Karton4 ::

GoPro2 je že skoraj zgodovina, zadovoljiva kvaliteta, sam velikost je bolj taka, oblika pa sploh.
Lahko poskusiš bid-at na ebayu pa dobis kako zelo poceni.
Drugače so tudi druge kopije/alternative zelo dobre, pa se boljso ceno imajo (Xiaomi YiCamera, Sony HDR-AS20/B, SJCam SJ5000)

Taura ::

Ta SJCAM mi deluje precej solidna samo kar berem po ebayu/amazonu je en kup fejku gor..sicer pa specifikacije in kvaliteta filmu so kar solidne in glede na to da pride 30% GoProjeve cene..bo kar za razmislit :)

loveJDM ::

SJCAM 4000 dobis dokaj poceni pa očitno je res super...na fb imaš skupino "usekanci na mx" in jih je dosti takih ki jo uporabljajo za enduro,mx pa tam povprašaj,do zdaj so jo vsi samo hvalili.

Taura ::

jst sm gledu sjcam5000, novejšo verzijo očitno ker je tudi zelo poceni za kar dobiš

;-) ::

loveJDM je izjavil:

SJCAM 4000 dobis dokaj poceni pa očitno je res super...na fb imaš skupino "usekanci na mx" in jih je dosti takih ki jo uporabljajo za enduro,mx pa tam povprašaj,do zdaj so jo vsi samo hvalili.


hvalijo že, baterija pa je proti gopro porazna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956783 (5238) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937261 (12272) BivšiUser2
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339515 (6017) gasperxp1

Nateg-MP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412671 (10310) Šolar
»

Garmin se postavlja po robu GoProju

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4014816 (10428) ProGo

Več podobnih tem