» »

Neto plača in bolniška odsotnost

Neto plača in bolniška odsotnost

«
1
2

poldika ::

Pozdravljeni. Tukaj sem sicer nova in vem, da je o tem že velikokrat bilo govora, vendar nisem nikjer zasledila odgovora na moje vprašanje, vidim pa, da se vas veliko spozna na to tematiko.
Zadeva je pa takale:
Pri nas imamo pogodbe vsi na NETO. Se pravi, da si lahko vsak mesec računam kako plačo bom dobila. Kar me pa zanima pa je sledeče:
-če sem v bolniški, mi lahko delodajalec zniža neto plačo?
Hvala vnaprej za odgovore.

lp, poldika

raufnk ::

Bolniška je 80% redne plače.
lp raufnk

poldika ::

raufnk je izjavil:

Bolniška je 80% redne plače.


To vem. Ampak ali mi lahko delodajalec izplača nižji neto, kot je zapisan v pogodbi o zaposlitvi?

Beki89 ::

Pri nas v firmi je 80% place prve tri mesece potem pa 90%. Mislim da je povsod tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Beki89 ()

poldika ::

Beki89 je izjavil:

Pri nas v firmi je 80% place prve tri mesece potem pa 90%. Mislim da je povsod tako


Ja, sem ravno dobila plačilno v roke in vidim obračun po 0,8.
Še vedno pa ne vem v kakem primeru lahko dobim nižji neto, glede na to, da je v pogodbi.
Ok, pri bolniški mogoče.. pa še tu nisem prepričana. Kaj pa dopust? Tam pa more bit neto nespremenjen ane?

telexdell ::

V pogodbi o zaposlitvi ti pišejo dogovorjene stvari. Če nekaj ni zapisano v pogodbi o zaposlitvi potem velja kolektivna pogodba za tvoje področje dela. Če pa še tam ni zapisano, pa velja zakon. Če v tvoji pogodbi ne piše, da je tudi za bolniško 100% plača potem pač velja tisto kar je v zakonu. In to je 80%.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

raufnk ::

Pri bolniški je zakonsko določeno minimalno 80% redne plače, lahko pa je v pogodbi določen višji delež.
Dopust je polno plačan, s tem da ponavadi takrat odpadejo stroški prevoza, malice, ...
lp raufnk

poldika ::

V pogodbi imam neto in pavšalni znesek za potne (dobim jih ne glede na to, ali se pripeljem v službo ali ne-itak dobim tolk da se je za zjokat ampak boljše to kot nič..). Malica pa je itak po dnevih, tako da po moji logiki, če sem en celi mesec na dopustu, je izračun simpl. Neto plus pavšalni potni in je to to, ker malice pač ne bo. Imam prav?

Goody ::

Ne, pavšalni potni dobiš zmanjšan za % dni ko si na dopustu v tistem mesecu.

poldika ::

Ne, na srečo ne. Dobim vsaki mesec iste potne ne glede na to ali sem v službi, na bolniški ali na dopustu. Dogovor je pač tak.

MadMicka ::

Zadeva je preprosta. V pogodbi ti piše, koliko imaš neto plače, če delaš 40 ur na teden. Nič ti pa ne piše, koliko imaš plače, če si v bolniški. To ti piše v zakonu in sicer 80% od dogovorjene neto plače.

Goody ::

poldika je izjavil:

Ne, na srečo ne. Dobim vsaki mesec iste potne ne glede na to ali sem v službi, na bolniški ali na dopustu. Dogovor je pač tak.


no, ne napisat katera firma, ker se bo DURS pri vas oglasil: če imate tak dogovor so potni stroški defacto del plače - v tem primeru bi morala ti in firma plačati tudi davke in prispevke, pa jih očitno ne - utaja davkov...

Jure14 ::

Da je NETO v pogodbi, je zelo neobičajno.
Ponavadi so v pogodbi BRUTO plače.

OK, kar je, pač je.

In ja, za bolniško se dobi manj kot za redno delo.
Koliko manj (pri NETO pogodbi) pa ni več tako enostavno.

Če imaš v pogodbi 1500€ neto, to pomeni, da je začetni bruto cca 2377€. In ko odšteješ prispevke in dohodnino, dobiš 1500€.

OK, zdaj pa bolniška: recimo, da si cel mesec na 80% bolniški.
Po tvoje bi to pomenilo 80% od 1500€ = 1200€.
Za izplačat 1200€ neto pa rabiš bruto znesek 1850€.

Ampak 1850 pa ni 80% od 2377€.

In tu bi imel kak inšpektor marsikaj za povedat.
Recimo, da je bila plača premalo izplačana,...

Ampak, če ni tožnika, ni sodnika.

PS: upam, da nimaš kakšnih olajšav (družinskih članov) prijavljenih, pa da imaš še kakšno boniteto upoštevano.

KraitPay ::

Od malice in potnih se ne plača davka, če ne presežeš meje.
TUdi pri nas plača ostane ista, neglede na to, ali si doma ali ne. Ravno pri teh "dodatkih" ti delodajalec lahko pride "nasproti" saj niso obdavčeni in ti lahko da maksimalne (če seveda želi), do določene meje seveda.

Tilen ::

Goody je izjavil:

poldika je izjavil:

Ne, na srečo ne. Dobim vsaki mesec iste potne ne glede na to ali sem v službi, na bolniški ali na dopustu. Dogovor je pač tak.


no, ne napisat katera firma, ker se bo DURS pri vas oglasil: če imate tak dogovor so potni stroški defacto del plače - v tem primeru bi morala ti in firma plačati tudi davke in prispevke, pa jih očitno ne - utaja davkov...


V realnem svetu je tole tricky. Predstavljaj si, da je mesečna karta 100 EUR in ti kupiš karto, prideš dva dni na delo in zboliš. Iz tega stališča bi bilo pošteno, da se stroške povrne za ves mesec in to nekatera zaposlenim prijazna podjetja tudi počnejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Goody ::

Tilen je izjavil:

Goody je izjavil:

poldika je izjavil:

Ne, na srečo ne. Dobim vsaki mesec iste potne ne glede na to ali sem v službi, na bolniški ali na dopustu. Dogovor je pač tak.


no, ne napisat katera firma, ker se bo DURS pri vas oglasil: če imate tak dogovor so potni stroški defacto del plače - v tem primeru bi morala ti in firma plačati tudi davke in prispevke, pa jih očitno ne - utaja davkov...


V realnem svetu je tole tricky. Predstavljaj si, da je mesečna karta 100 EUR in ti kupiš karto, prideš dva dni na delo in zboliš. Iz tega stališča bi bilo pošteno, da se stroške povrne za ves mesec in to nekatera zaposlenim prijazna podjetja tudi počnejo.


zaposlenim "prijazna" podjetja počnejo to zaradi davkov in ne zaradi prijaznosti. Če je takšen dogovor in praksa je to dejansko del plače (od katerega pa ne zaposleni in ne firma ne plačuje davka). To po moje ni v skladu z zakonom, se pa rade volje pustim podućiti od kakšnega računovodje ali samega Dursa (LOL) da je to dovoljeno in do zaposlenih prijazno kot nekateri tu razlagate...

poldika ::

Uf, ste se super razpisali zgoraj včeraj. Hvala vsem. Je pa res po eni strani to, da vsak išče za sebe najugodnejšo opcijo - na eni strani delavec, na drugi pa delodajalec.
Jaz do neke mere razumem delodajalce, da smo jim delavci strošek. Kar je pa najbolj žalostno, da na nas gledajo samo še kot strošek in nič drugega.
Zaradi mene naj moj delodajalec okoli prenaša državo kjerkoli in kakorkoli želi. Naj si v žep potisne milijone, če mu rata. Njegova firma je in njegov problem, če ga pri tem dobijo.
Meni je kristalno jasno, da od penzije ne bom imela nič (vsaj od prispevkov ne, zato si sama varčujem kolikor si lahko), zato mi je bistveno, da mi šefe izplača kar je dogovorjeno v pogodbi o zaposlitvi in pač to kar mi pripada. Ne pristanem na nič manj, če da pa kaj več, pa se tut ne bom pritoževala.
Ampak morem pa priznat, Jure14, tvoj predlog za moj neto je noro lep. Če bi takega imela, bi mi dol viselo za 100€ manj :)

Jure14, nimam nobenih bonitet.. Vsaj vem ne, da bi lahko kaj imela.. Mi lahko poveš kaj več?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poldika ()

smacker ::

Pogodba o zaposlitvi določa plačilo za opravljen polni delovni čas. Delodajalec se z njo zaveže za tak neto znesek, ti se pa zavežeš da boš za tak znesek oddelal 8ur/dan. V času bolniške je delavec upravičen do nadomestila plače. Višino nadomestila določa zakon ZDR-1, za bolezni je 80%. Nadomestilo je lahko tudi manjše od minimalne plače. Žal je tako, da je 80% od neto zneska kar skladno z zakoni, nimaš kaj več za zahtevat.
Pod bonitete je jure menda mislil dodatke za uspešnost, osebna ocena,... Pri privatnikih, ki na pogodbo napišejo neto znesek, so to navadno žal samo mokre sanje.

john91 ::

Ja na bolniški lahko dobiš manj kot minimalna plača. Jaz sem enkrat dobil 382 evrov, potem pa odšteješ še dopolnilno zdravstveno zavarovanje (27 evrov) in mi je ostalo 355 evrov.

lukamagic ::

31. člen ZZVZZ:

Nadomestilo ne more biti manjše od zajamčene plače in ne višje od plače, ki bi jo zavarovanec dobil, če bi delal oziroma od osnove, po kateri je v času zadržanosti od dela zavarovan.

Aston_11 ::

Plačo imaš dogovorjeno za čas ko delaš, ne pa kot nek pavšal, po moje te to muči.

McHusch ::

Zajamčena plača ni enako minimalna plača

smacker ::

john91 je izjavil:

Ja na bolniški lahko dobiš manj kot minimalna plača. Jaz sem enkrat dobil 382 evrov, potem pa odšteješ še dopolnilno zdravstveno zavarovanje (27 evrov) in mi je ostalo 355 evrov.

S 382 euri so te pa ogoljufali. Dobiti bi moral 80% plače, ki bi jo dobil če bi delal- torej vključno z dodatki! To si delodajalci v praksi seveda radi razlagajo po svoje, oz. jim že računovodski programi ne upoštevajo tega detajla. Kot osnova se vzame mislim da povprečno izplačilo zadnjih 3 mesecev pred začetkom bolniške (mislim da prvih 30 dni bolniške je povprečje zadnjih 3 mesecev, od 30. dneva dalje pa povprečje preteklega koledarskega leta). Če ni minlo preveč časa (5 let?), lahko pregledaš zakone in zahtevaš povračilo. Pred par leti rešil sorodniku podoben primer (dobival cca. 800€ ko je delal, potem pa 350€ bolniške), po nekaj "grozilnih" sporočilih so izplačali raliko ;)

poldika ::

smacker, pri nas nobena grozilna pisma ne bi pomagala. Če prideš z zelo lepim pristopom do dir., ko opaziš da nekaj ne štima in pač želiš, da se ti premalo izplačan znesek povrne, ti zagrozi z odpovedjo in ti res mine da bi se sploh poskusil karkoli dogovarjat.
Sej bi spakirala in odšla ampak sem noseča in si tega ne morem privoščit, zato me zanima kaka bo moja bolniška in porodniška.. Da se pripravim na to, če bom bankrotirala pred porodom :D

smacker ::

Bolniška bo pomoje 80% neto zneska iz pogodbe, porodniška je pa 100% in jo plača država - nakaže ti jo delodajalec, on pa nato dobi povrnjena sredstva.
Link za izračun porodniške, skupaj s pojasnili: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

joze67 ::

poldika je izjavil:


Jaz do neke mere razumem delodajalce, da smo jim delavci strošek.

Naj se vaz znebijo, pa stroška ne bo več.

poldika je izjavil:


Zaradi mene naj moj delodajalec okoli prenaša državo kjerkoli in kakorkoli želi. Naj si v žep potisne milijone, če mu rata. Njegova firma je in njegov problem, če ga pri tem dobijo.

Zakaj misliš, da bo okoli prinašal državo, tebe pa ne?

poldika ::

Jože, če državo okol prenaša, mi je ravno do Tokia. Če pa mene, pa mi ni.

SaXsIm ::

In zato smo tam, kjer smo.1
SaXsIm

poldika ::

SaXsIm, raje imam takle in službo, kot pa da ostanem brez nje.

Jure14 ::

1.Če je v pogodbi napisana neto plača, načeloma ni nič narobe. Je samo neobičajno.

2. olajšave: če podpišeš pogodbo z NETO plačo, potem nikakor ne prijavit otrok v olajšavo že pri delodajalcu.
To narediš na koncu leta ob prijavi dohodnine na DURS, lahko pa si še preračunaš, a otroke prijaviš ti ali mož.
Kakorkoli, vrnjene dobiš kar nekaj dohodnine.
Če pa prijaviš med letom pri delodajalcu, se ti olajšava poračuna že med letom, ti imaš itak fiksni neto, le bruto je nekaj manjši.

3. bonitete:
sem že videl primere, ko so imeli ljudje v pogodbi neto plačo, takoj so odjavili otroke, ker pa so imeli možnost službenega avta, so vsi še službeni avto vzeli. Sicer se je pri plači obračunala boniteta, ampak neto je bil še vedno enak.

poldika ::

Jure14, hvala. Za tole glede olajšave za otroke pa vem. Je sodelavka plačala dohodnine letos več kot ima plačo.. tako da sem že seznanjena s tem nesmislom.

Vesoljci ::

Pozdravljeni,

da ne odpiram nove teme bom tukaj vprašal.
Sem na novo zaposlen v podjetju od oktobra lani vendar mi na plačilni listi niso določene stvari jasne pa bom vas vprašal prvo da se prepričam predno stopim do računovodkinje.
1) V pogodbi imam osnovno plačo 890€ bruto na plačilni listi pa imam 847,62 + štejejo mi še 42,38 kot državni praznik.Ali mi lahko preostanek osnovne plače dajo pod državni praznik?
2) Za dohodnino imam tri postavke in sicer:
Prispevki 209€
Osnova za dohodnino od 460€ do 510€ odvisno če naredim kaj ur viška
Dohodnina 75€
Imam enega otroka ampak se mi vseeno zdi da mi preveč zaračunavajo dohodnino?
3) Za prejšnjo leto sem dobil samo 1 dan sorazmernega dopusta za letos sem pa dobil samo 10 dni čeprav sem že zaposlen za nedoločen čas.
Delam pa od pon-pet 40ur tedensko pa vikende in praznike smo doma.

Povejte kaj se vam zdi ali je vse to korektno kot mora biti ali delajo malo po ovinkih.

Hvala
Lp

Cveto ::

1) To da je praznik obračunan posebej je ok, tako pač mora biti. Oškodovan nisi nič.
2) Prispevki so za pokojnino in zdravstvo, pač v nekem določenem procentu (ne vem na pamet točno procenta, a znesek zgleda ok). Za dohodnino plačaš akontacijo. Če plačuješ kar preveč, boš dobil drugo leto nazaj. Olajšavo za otroka lahko uveljaljaš sproti (in tako dobiš nekaj višji neto), ali pa dobiš naslednje leto pri poračunu nekaj več nazaj. Dohodnina se sicer obračuna tako da se od zneska vseh dohodkov (tudi regres) na letni ravni najprej odšteje splošna olajšava (tukaj padeš ravno za malenkost v zgornji razred, meja je cca 11.100 eur, torej je olajšava). Dohodnino torej plačaš od tistih cca 6k, kar je mesečno toliko, kot si napisal (osnova je to deljno z 12, dohodnina pa je je 16%). Za vzdrževanega družinskega člana ti pripada če cca 2400 olajšave, kar te potem prestavi v nižji razred in bi moral dobiti nazaj kar lep znesek (mora pa biti otrok prijavljen ko VDČ pri tebi - to je fajn malo preračunati).
3) od kdaj si zaposlen za nedoločen čas? dodeljen dopust kaže na zaposlitev za določeno dobo 6 mesecev. Če si zaposlen za nedoločen čas, ti bodo morali dodaten dopust še dodeliti.

Če povzamem: razen dopusta zgleda se ok, splača pa se preračunati komu (tebi ali ženi) se splača prijaviti otroka kot vzdrževanega družinskega člana (tebi ravno do razmerja da padeš še v nižji razred, ostalo pa materi otroka - najbolje je odpreti obrazec za izračun in vpisati noter vse kombinacije od 0-12 do 12-0).

fosil ::

Za dopust in regres se štejejo samo celo meseci.
Torej tudi, če si zaposlen za mesec in pol se šteje samo 1 mesec, torej 1/12.
Tako je!

MadMicka ::

Raje prilepi anomizirano plačilno listo, pa ti bomo lažje odgovorili. Skoraj gotovo ti upoštevajo napačno mesečno splošno olajšavo, tako kot v 90% podjetji in posledično dobiš prenizko neto plačo ter nato v začetku drugega leta preplačilo dohodnine povrnjeno, vprašanje je, kako je z dodatkom za delovno dobo, preveri tudi, če velja kaka kolektivna pogodba..

Cveto ::

Če ne gre ravno za kakšen "one man band", je dosti verjetno da je obračunano prav, je pa seveda velika možnost da zdaj plačuje preveč in bo potem dobil nazaj (kot sem napisal, je odvisno od tega kje je prijavljen otrok), kar se vidi tudi iz tega koliko splošne olajšave upoštevajo.

MadMicka ::

Cveto, jaz govorim o splošni mesečni olajšavi. Upoštevajo mu zelo verjetno 275,22 EUR, morali pa bi upoštevati 543,22 EUR in tako delavec po nepotrebnem brezobrestno kreditira državo.

In potem se najdejo taki, ki pravijo, da na ta način šparajo, sicer bi že med letom vse zapravili. Ja, naj naredijo trajnik pa naj vsak mesec fliknejo 50 EUR na varčevalni račun :)

http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...

Cveto ::

Ja, razumem in poznam to, ampak večina ljudi vseeno razmišlja tako kot si napisal.

Vesoljci ::

Hvala za odgovore.
Evo še plačilna lista za december.

Sem pa zaposlen od Septembra lani.

Lp

Zlate ::

Pozdravljeni forumaši. Hvaležen bom za kak nasvet.

Soseda je na bolniški cca. mesec in pol in je danes dobila plačo: 370€ kar se njej in meni zdi precej premalo; bolniška naj bi bila 80% od minimalne plače.
Iz zgoraj prebranega sklepam, da gre le za še en nateg od neštetih, kjer so "babe" tiho, ker se ne znajdejo, delodajalec pa jih nateguje na suho. Pravi, da so ji sodelavke, ki tam delajo že precej dalj časa, rekle, da je pač taka plača če si na bolniški in da zato one skoraj nikoli ne gredo na bolniško - razen če že skoraj umirajo :|
Meni se nikakor ne zdi prav, da se to dogaja in ji bom pomagal pri pritožbi, vendar sem rekel, da vseeno povprašam še tule, da dobim še drugo mnenje, potrditev oz. kak nasvet.

Prilagam plačilno listo. Hvala.

EDIT IMAGODEI:
popravljam link, ker tvoj ni deloval:

"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

hojnikb ::

nizka osnova, z dodatki nasopano, da pride do minimalca.. ker ni redno delo (bolniska v tem primeru), ni dodatkov, torej nizka osnova x 0,8.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

imagodei ::

Mene zanima, kako so take mahinacije sploh možne? Če je minimalna plača minimalna plača, kako zakon sploh dopušča "kreativno računovodstvo", po katerem imaš osnovo nižjo od zakonsko predpisane minimalne plače, potem pa neke dodatke gor nabite?!

Še več: da gredo takšnele socialne pomoči sploh skozi?! Kako, da se na vseh mogočih ajpesih in fursih ne dvignejo vsi mogoči alarmi avtomatsko, ko nekdo takole nateguje folk? Ali pa, ko delodajalec ne plačuje prispevkov?

Mogoče sem naiven, ampak se mi zdi, da pri SDK-ju to ne bi nikoli šlo skozi.
- Hoc est qui sumus -

Zlate ::

Nadomestilo ne more biti manjše od zajamčene plače in ne višje od plače, ki bi jo zavarovanec dobil, če bi delal, oziroma od osnove, po kateri je v času zadržanosti od dela zavarovan (t.i. limit).


VIR: https://zavarovanec.zzzs.si/wps/portal/...
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Alien123 ::

imagodei je izjavil:

Mene zanima, kako so take mahinacije sploh možne? Če je minimalna plača minimalna plača, kako zakon sploh dopušča "kreativno računovodstvo", po katerem imaš osnovo nižjo od zakonsko predpisane minimalne plače, potem pa neke dodatke gor nabite?!

Še več: da gredo takšnele socialne pomoči sploh skozi?! Kako, da se na vseh mogočih ajpesih in fursih ne dvignejo vsi mogoči alarmi avtomatsko, ko nekdo takole nateguje folk? Ali pa, ko delodajalec ne plačuje prispevkov?

Mogoče sem naiven, ampak se mi zdi, da pri SDK-ju to ne bi nikoli šlo skozi.


po zakonu je minimalna plača definirana, minimalna osnova pa ne.
Zato pa se vedno, VEDNO! gleda pri plači na bruto

xx23 ::

Zlate je izjavil:

Nadomestilo ne more biti manjše od zajamčene plače in ne višje od plače, ki bi jo zavarovanec dobil, če bi delal, oziroma od osnove, po kateri je v času zadržanosti od dela zavarovan (t.i. limit).


VIR: https://zavarovanec.zzzs.si/wps/portal/...


Žalostno, da je ta odstavek še vedno na zzzs.si. "Zajamčena plača" kot termin od 2013 ne obstaja več, to je tudi že potrdilo sodišče.

Nadomestilo je lahko nižje od minimalne plače, morajo biti pa prispevki v takem primeru plačani od minimalne plače.

xx23 ::

imagodei je izjavil:

Mene zanima, kako so take mahinacije sploh možne? Če je minimalna plača minimalna plača, kako zakon sploh dopušča "kreativno računovodstvo", po katerem imaš osnovo nižjo od zakonsko predpisane minimalne plače, potem pa neke dodatke gor nabite?!


Začetna ideja pri minimalni plači je bila, da nekdo, ki dela, mora na koncu dobiti ven določen minimalen znesek. Ni bilo bistveno, koliko ima nekdo bruto, ampak da dobi neto tisti znesek. Pravzaprav neka zaščita s strani države.

Potem so se pojavili pomisleki, če je pravično, da ima nek delavec, ki dela cel mesec ponoči, enako zaščito kot tisti, ki dela samo dopoldne. Tako so se v zadnjih letih postopoma izločali dodatki iz minimalne plače, 1. 1. 2020 pa grejo vsi dodatki ven in bo v praksi minimalna plača sedaj minimalna osnova.

WhiteAngel ::

poldika je izjavil:


Pri nas imamo pogodbe vsi na NETO.


Aha... potem, ko dobiš otroke, je to ful dobro za delodajalca, ker ti bo lahko znižal bruto plačo zaradi vzdrževanih družinskih članov. Jao.

Zlate ::

137. člen, 8. odstavek ZDR-1:
V primeru odsotnosti z dela delavca zaradi bolezni ali poškodbe, ki ni povezana z delom, znaša višina nadomestila plače delavcu, ki bremeni delodajalca, 80 odstotkov plače delavca v preteklem mesecu za polni delovni čas.


VIR: https://zakonodaja.com/zakon/zdr-1/137-...
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Zlate ::

Lahko še kdo komentira oz. potrdi, da je zakonito, da delavka dobi plačo 370€, ko je na bolniški? Hvala.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

krho ::

Zakaj ne da to na inšpektorat.. Če je kaj narobe bo delodajalec plačal kazen+ vse plače za vse delavce (do 5 let)za nazaj skupaj z obrestmi.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nižja osnovna plača od minimalne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013666 (11182) St235
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119282 (16898) McHusch
»

Manjša plača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12228148 (20908) Mato989
»

Minimalna neto plača

Oddelek: Loža
2724398 (22831) MadMicka
»

[Delovna razmerja]Neto znesek na pogodbi za redno delovno razmerje za nedolocen cas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7422249 (19702) St235

Več podobnih tem