» »

Popravni izpiti

Popravni izpiti

Kriza ::

Pozdravljeni sem dijak 3.letnika Srednje turistične šole, in so se mi pripetili trije popravni izpiti. Vse lepo in prav, vendar sem prva dva izpita v prvem roku padel. To teoretično pomeni ponavljanje letnika, ampak me zanima če je bil kdo že v podobni siituaciji, in kaj je naredil, saj se mi zdi velika škoda delat letnik še enkrat znova...

Bam-Bam ::

Od kje ti ideja, da to pomeni ponavljanje letnika?

harvey ::

Avgustovski roki vabijo :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Kriza ::

V enem roku lahko opravljaš samo dva izpita.

Cruz ::

Lahko delaš več kot 2 tudi, ampak moraš plačati za vsak izpit. Pozanimaj se v šoli, sigurno gre tako. En izpit pa je nekje 20EUR se mi zdi, moj kolega je bil v podobni situaciji. Pa še s tem načinom imaš tretji rok, ki je ponavadi septembra, če se ti zalomi avgusta. Kot je napisal Bam-Bam, delaš kot občan. Izpišeš se iz šole, plačaš za izpita in se potem znova vpišeš, ko opraviš. Pa dosti sreče!
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Bam-Bam ::

Narobe. 2 izpita lahko opravljaš redno, brezplačno. Če izpit opravljaš kot občan, pa te omejitve nimaš.

Ali vam šolski kader res nič ne svetuje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bam-Bam ()

matobeli ::

obstaja tudi izredni vpis in septemberski izredni rok.

če narediš dva izpita v avgustu ti bodo precej verjetno odobrili tudi septemberskega. razen če nimaš kakšnih disciplinskih ukrepov.

Kot že rekel Bam-Bam, šolska svetovalna služba, za to so plačani.

Kriza ::

Najlepša hvala za vse informacije. Vseeno pa me še zanima če kdo ve ali je to da grem delat izpite kot občan mogoče vezano na kakšne časovne omejitve (npr. prijava mora biti odana najkasneje v treh dneh, od opravljanja izpita...pač tako.) Ker bi se vseeno rad posvetoval še s starši (še vedno sem mladoleten ;))ki pa so trenutno v tujini in težko dosegljivi.

matobeli ::

Neki roki obstajajo, poklič svetovalno službo, ti bodo najtočneje povedali, tudi to kako se izpišeš, kakšni so roki, kako vpliva to da si mladoleten...

Bam-Bam ::

Kriza je izjavil:

Najlepša hvala za vse informacije. Vseeno pa me še zanima če kdo ve ali je to da grem delat izpite kot občan mogoče vezano na kakšne časovne omejitve (npr. prijava mora biti odana najkasneje v treh dneh, od opravljanja izpita...pač tako.) Ker bi se vseeno rad posvetoval še s starši (še vedno sem mladoleten ;))ki pa so trenutno v tujini in težko dosegljivi.


Dovolj zgodaj se prijavi, da ne bi fasal 2 izpita na isti dan. Omejitev je, da lahko opravljaš le en izpit na dan.

buttplugs ::

Bam-Bam je izjavil:

Narobe. 2 izpita lahko opravljaš redno, brezplačno. Če izpit opravljaš kot občan, pa te omejitve nimaš.

Ali vam šolski kader res nič ne svetuje?

Šolski kader tega noče svetovati.
Iz mojih izkušenj: Na prvi rok nisem mogel iti, šel na drugega, opravil enega in enega ne, na tretjega pa spet nisem mogel iti.
Na vprašanje kaj storiti in ali se da pisati v septemberskem roku, je bil odgovor, da ne. Pisanja kot občan niti poznali niso.
Na voljo so mi dali dve možnosti, ali se izpisati ali ponavljati.
Ko sem jim omenil, da bi želel izpite opravljati v izrednem šolanju so me pa še isto minuto pospremili v pisarne, kjer sem podpisal izpisnico in zatem podpisal vpisno.
Jebatga, na šolo se ne zanašati. Dobra stran vsega tega je bila, da v kolikor niso izvedli predavanj v obljubljenem roku ali izpitov, tudi mojega denarja niso videli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Popravni izpit

Oddelek: Loža
82032 (1653) zee
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132989 (2757) Phantomeye
»

Plačljivi popravni izpit

Oddelek: Šola
71649 (1418) matobeli

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210786 (9428) Venum
»

matura, maturitetni tečaj, peti predmet, ...

Oddelek: Šola
64238 (3791) black ice

Več podobnih tem