» »

Izpiti ki se priznavajo med študijskimi programi

Izpiti ki se priznavajo med študijskimi programi

Unknown_001 ::

Okvirno me zanima, kje bi lahko dobil pregled, kateri izpiti se ti priznajo v primeru menjave programa, vzporednega ali kasnejšega dodatnega študija.

Najbolj me pa zanima za slednje tri primere.

Če končam redno UNI program strojne in bi rad šel kasneje izredno študirat ob delu še na:
-elektro
-gradbeno
-kemijsko

Pogojno še ekonomska vkolikor bom videl smisel.

Če obstajajo, bi ciljal na VS programe.

Kje in kateri predmeti se upoštevajo. Vem da je malo sorodnih ampak zanima me če se na primer prizna matematika itd.

Ima kdo izkušnje s tem, ker bi se rad pozanimal glede tega in mi vsak podatek pride prav.

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

freesty ::

To pa dvomim, da ti bo kdorkoli karkoli odgovoril. Bos moral kar lepo na sole poklicat in vprasat. Mogoce se celo kontaktirat profesorje teh predmetov direkt.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

MadMen ::

Tudi po telefonu ne bo izvedel, namreč to ti posebej komisija odobri, načeloma je pa tako, da če je študijski program nekega predmeta podoben v večji meri, potem ti bodo priznali. Torej splošne predmete, matematika, fizika ti bodo precej vrjetno priznali.

Unknown_001 ::

freesty je izjavil:

To pa dvomim, da ti bo kdorkoli karkoli odgovoril. Bos moral kar lepo na sole poklicat in vprasat. Mogoce se celo kontaktirat profesorje teh predmetov direkt.


Sprašujem ravno zato ker vem da se najde kar nekaj ljudi, ki imajo po 2 študija opravljena ali pa so šli vzporedno študirat, ali pa so se celo prepisali. Na Slo-tech se pa menda najde kak primer. Če dobim dovolj informacij, si tako prihranim en kup časa in živcev pri poizvedovanju.

MadMen je izjavil:

Tudi po telefonu ne bo izvedel, namreč to ti posebej komisija odobri, načeloma je pa tako, da če je študijski program nekega predmeta podoben v večji meri, potem ti bodo priznali. Torej splošne predmete, matematika, fizika ti bodo precej vrjetno priznali.


Za primer gradbene, bi se mi recimo priznala statika in trdnost ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

MadMen ::

Poglej stran obeh predmetov in primerjaj učni program.

videc ::

Pa nosilca predmeta boš moral povprašati, če ti bi priznal izpit.
Nekateri ne komplicirajo, drugi pač.

buttplugs ::

Poklices na solo. Ce odgovora ne dobis, posljes zahtevo za informacije javnega znacaja.
PS Se prej primerjas ucni nacrt obeh strok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185168 (4410) Unknown_001
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209224 (8582) Isotropic
»

Izbira srednje šole - Računalništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6014681 (12369) amacar
»

Fakulteta za strojništvo

Oddelek: Šola
257839 (7252) sidd
»

Gim. in tehnična gim. ?

Oddelek: Loža
222245 (2062) NoUse4AName

Več podobnih tem