» »

Pomoč pri kupovanju kakovostnega Headseta

Pomoč pri kupovanju kakovostnega Headseta

Z-lot ::

Ker hrup iz zvočnikov, ki se ob večerih širi iz moje sobe, že pošteno živcira okolico, sem se odločil kupiti kak kaokvosten headset (slušalke + mikrofon).

Trenutno se nagibam k tem specifikacijam:
Cenovni razred: od 5000 - 10000 sit; možnost 3D zvoka in kak ekstra bass; slišno območje od 20 Hz do 20000 Hz (ali nekaj manj), za igranje iger in gledanje filmov.

Ob poplavi različnih modelov in podjetij sem kar precej zmeden, zato prosim za kak kakovosten nasvet.

Z-lot ::

Anybody?

OK, recimo, da me zanima, katere slušalke (headsete) uporabljate vi... in seveda, kako ste z njimi zadowoljni.

ali3n ::

V Bigbangu (BTC LJ) imajo celo stalažo slušalk; ni vrag da nebi našel ene za svoja ušesa; tistih z mikrofoni je mal manj, sam še zmer dost...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Fury ::

5-10k je obupno malo za kakovosten headset... za 10k dobis low-end slusalke v malo lepsem pakiranju :)

iso2000 ::

Jaz imam tele: Philips SBC HP890
Cena med 70 in 80EU.

LP

Jux ::

@ISO

Fino da jih imaš. Jst imam tud kul avto, kul bejbo, skratka kul lajf.

PS: še nisi dojel sarkazma, fino je če tudi poveš a so kul a priporočaš nakup itd...

@Z-LOT

Jst mislm da šlušalke, ki so kombo mikrofon & slušalke, niso nikol pohve kaj. Vzam si 4 glasbene cedeje (rock/metal, elektronska glasba, klasika, pop) in izber 4 pare slušalk v tvojem cenovnem razredu (recimo v bigbangu) in jih stestiri. Kup une k so ti najbolj všeč.

Sam mislm pa da se ti bl splača kupt en un ločen mikrofonček, kot pa takšen headset.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Avenger ::

Moje so pa take.

Ceno boste že sami izbrskali, mogoče boste malo nabuljili oči, ampak vam lahko garantiram, da so vredne vsakega od tistih nekaj cankarjev. S temi slušalkami kar precej razločno slišim razliko med mp3ji in cdji, tko da sem počas začel kupvat cdje, nekaj sem pa tudi že sanjal o gramofonih, ker pravijo, da je zvok tam še čistejši.... :D ah ja, pa nisem nek audiofil ali kaj podobnega, samo rad mam čist zvok, ker so mi pri muziki detajli najbolj zanimivi.

Če pa rabte slušalice za špilčke, pa za kšne techno 128 kb/s mp3je špilat ga pa ne srat, kupte si ene za 10 jurjev pa bo glih tko dobr k kšne za 100.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Ziga Dolhar ::

Hehe -- moja 'zgodba' je podobna Avengerjevi. Pred tem sem imel poceni "combo" slušalke [pod 10k sit], nakar sem vzel Sennheiserjeve HD 570. Do tega trenutka sem bil praktično zagovornik 128 kbps mp3-jev, od takrat dalje pa mi ti prav nemarno "škripljejo" ...

Nauk: če bi bil rad zadovoljen z zvokom, ostani pri cenenih variantah. Je pametneje.
https://dolhar.si/

iso2000 ::

Slušalke so zelo dobre. V bistvu sem kupoval Senheisser HD 570, potem pa sem našel te od Philipsa in ko sem jih enkrat slišal, jih ne dam več stran! Frekvenčna karakteristika je precej ravna - nobenega zvočnega območje ne poudarjajo, zvok je čist in poln podrobnosti.Ko sem jih prvič priklopil na CD-PLayer in poslušal par cd-jev, je bilo kot da bi poslušal drug cd. Slišal sem mnogo več podrobnosti in zvok je bil mnogo bogatejši. Z eno besedo - zelo dobro! Priporočam kot dobro razmerje med kakovostjo in ceno. Sam ne vem, če se jih pri nas dobi.

Jux: ali je to bolje?
LP8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727105 (16900) jaot
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376031 (2884) kratos
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739555 (6079) Fatboyslim
»

Katere slušalke z mikrofonom??

Oddelek: Kaj kupiti
91295 (1170) mat3jc3k
»

Nakup res kakovostnih slušalk

Oddelek: Zvok in slika
405549 (4723) Gapi

Več podobnih tem