» »

carinska pošta zaračunala 43€

carinska pošta zaračunala 43€

1
2
»

Yohan del Sud ::

Eh, če bi bila globalizacija tako enostavna, ne bi obstajala podjetja, kot recimo chepaer and more. Ne da bi delal reklamo (guglej), ampak se za par evrov (do neke mere) izogneš ravno takim težavam.
www.strancar.com

St235 ::

Kako se z Cheaper and more izogneš plačilu DDV ob uvozu iz tretjih držav?

jand ::

... s Cheaper and more...

msjr ::

b4d je izjavil:

Kar me bolj zivcira je to, da ne mores vec osebno prevzet na posti v Ljubljani :(


Seveda se lahko, na cesti v Mestni log, vhod zadaj za stavbo desno. Na obrazec oz. v mail napišeš (takrat, ko jim pošlješ račun), da boš osebno prevzel in te počaka tam.

Grega_K ::

V vsakem primeru ti Kitajec pošlje s Kitajske - zakaj bi drugače trajalo tako dolgo. Mogoče samo kakšen OnePlus ne.

Drugače pa sem že dobil paket "švicarske" in tudi "nizozemske" pošte, če pa pogledaš v sledenje, se jasno vidi, da je prispel s kitajske samo zate in ni v nobenem evropskem skladišču.
Tisti "NL" na začetku številke za sledenje je pa itak ponarejen.
Lp

N0t0ri0us ::

če želiš osebno prevzet na carini je treba plačat 10€

off. Ali so tenerifi v EU območju? oz če naročim nekaj iz tenerifov ali plačam DDV in carino?

Where is Tenerife?
Although Tenerife is an autonomous region of Spain, it actually lies within the Canarian Archipelago just 300 km off the west coast of Africa, thus giving it a unique blend of Spanish culture and African sun.

Is Tenerife in the EU?
Yes, as a part of Spain, Tenerife is very firmly within the EU and its currency is the Euro. However, the island has VAT free status which means it falls outside of EU Customs allowances.

Ne razumem najboljše :D

mujek ::

Že zaključek moje zgodbe (začetek na prvi strani).
Po štirih dneh od prvega sporočilu prodajalcu, mi je vrnil celotni znesek koliko sem plačal za carinjenje.
Sem presenečen nad izidom in sem tudi zadovoljen.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije in prisilni stroški (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27256514 (38904) AndrejO
»

Amazon in carina

Oddelek: Loža
343762 (3202) Furbo
»

Carinska pošta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34499537 (54398) Mare2
»

Kako carina ve vrednost izdelka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11030322 (26890) Fritz

Več podobnih tem