» »

Amis MobiaTV na Macbooku

Amis MobiaTV na Macbooku

Suzana01 ::

Živjo, zanima me če kdo uporablja Amis MobiaTv na Macbooku, probala sem že vse možne brskalnike pa nikjer nič ne dela. Kaj je glede tega vtičnika - Viewright web, meni ga računalnik na noben način ne dovoljuje.
Je sploh možno gledati Mobiatv na macbooku?

shadeX ::

Ravno toliko kot na Windows računalnikih. Ta vtičnik kot omenjaš, dela veliko problemov - tudi meni, še posebno na Chromu. Sam sem ga uspel usposodobiti na Firefox brskalniku. Če še nisi poskusi tudi tam.

Suzana01 ::

Sem poskusila tudi na firefoxu vendar mi samo nalaga in nalaga, odpreti pa noče.

shadeX ::

To ni problem v tvojem Mac-u, ampak v vtičniku. Na starem Firefoxu dela vredu, na novejšem pa kolega poroča da tud njemu tudi vrti v prazno, Chrome pa vtičnika sploh ne zazna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Suzana01 ::

Rešila problem, namestila sem starejšo različico Firefoxa in deluje. Hvala za informacije! :)

shadeX ::

Ni problema. Čeprav, starejše verzije imajo lahko varnostne luknje. Za surfanje uporabi raje kakšen drug (posodobljen) brskalnik.

BCSman ::

Kako pa na windowsih usposobit tale MobiaTV? Chrome, firefox, IE...nikjer ne deluje. Kao da vtičnik ni naložen, čeprav sem ga nemstil in tudi restart pc-ja ni pomagal (win7 32bit).
Torej edina možnost stare verzije browserjev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

WildChild ::

Meni tudi ne deluje tale MobiaTV. Furam virtualno Windows7 64bit in ko začne predvajati film mi pljune, da se je vtičnik 3.3.0 (btw zadnja posodibitev 2012) sesul. Polizdelek. Na kateri verziji Firefox točno tale zadeva deluje?

Trenutno furam verzijo 43... vendar se ravnokar posodablja.
in da mood

Zgodovina sprememb…

WildChild ::

Trenutno furam verzijo 43... vendar se ravnokar posodablja.
Posodobil na 47.01, vendar še vedno pride do sesutja.
in da mood

mat3 ::

Katastrofalen polizdelek. Kar sem nazadnje stranki nameščal ne dela z višjo verzijo Firefoxa kot 38.0, obvezno 32-bitni. Potem je treba še posodabljanje Firefoxa izklopit, drugače se sam posodobi na novejšo verzijo.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167229 (25427) yani2000
»

chromecast 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6112439 (7335) lojzze1
»

Amis MobiaTV

Oddelek: Pomoč in nasveti
164532 (1844) 1pioneer
»

Google Chrome ne prepozna vtičnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
117213 (2601) konspirator
»

V Firefoxu 43 končno 64-bitna verzija enakopravna z 32-bitno

Oddelek: Novice / Brskalniki
329799 (7106) knesz

Več podobnih tem