» »

Xaser III ohišje

Xaser III ohišje

C_maniak ::

A ma kdo tole škatlco??? Če jo kdo premore, nej da slikce gor, če na amateur fotkah tud tk ql zgleda. Sicer vem, da je treba za tak izgled "sprednje stranice" še dost stvarc not namontirat, sam tud brez ne more bit tk slaba. Moja naslednja konfig. mora bit v tem not. MORA, MORAAAAAAAAAA!! OK, I'm cool. Sam res me prevzame, ko jo pogledam!8-O
So, BE DIFFERENT!!:)

DjTonic ::

Saj je res kul vendar občutno predraga, jaz si bom raje kupil Xaser II-LCD, plexi pa še ta stane veliko. Več ko 35k ne dan za ohišje, res ne.

C_maniak ::

ja sej najosnovnejša verzija xaser II je 30k!!

||_^_|| ::

men je II lepši.

kuglvinkl ::

So, BE DIFFERENT!

Če že o drugačnosti.



BTW: Xaser serija je IMO oblikovno precej... slaba.

Če že hočeš kupit ultimativno zadevo, poglej za Lian-Li ali pa Cooler Master. Malo ohišij jim pride do kolen.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

C_maniak ::

8-O 8-O 8-O
WOW, dobr da si mi mal razširu obzorje!!
Sicer od cooler masterja, so bl take hmmmm, enostavne. Sicer bi meu neki takega al pa tole. Čist simple, ravne, gladke stranice. Mmmmm, bi se lepo podal smle. Tak uglajen, kultiviran je.
Grem še na lov za ohišji!!!:)

kuglvinkl ::

Ja, ohišja omenjenih firm pustijo TT kište v prahu, predvsem oblikovno, pa tudi izdelane so za kakšen razred bolje.

Tole je klasika by Lian-Li, full in midi tower:









review



Midi






review


Je pa težava v tem, da Lian-Lia ne moreš kupit pri nas, Cooler Materja prav tako ne (vsaj glede na zadnje podatke, oz. en model je moč kupiti v trgovini s specifičnim poslovnim modelom).

Poglej si tukaj za odlične reviewje ohišij, predvsem Lianl Li.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

C_maniak ::

thanx!!:)

kihc ::

@kuglvinkl pa se da to dobit kje v slo?

kuglvinkl ::

Žal ne. Cooler Masterje pogej v Essediju, vsaj včasih so bili na ceniku, za Lian Lije pa glej v Avstriji in Nemčiji.
Your focus determines your reallity

C_maniak ::

:'(

kuglvinkl ::

Glej, če si kopuješ Lian Li kišto, pomeni, da te tišči v denarnici. Tko da lahko uporabiš kakšen DHl ipd..

Morda bo Leo, če bi videl to temo, povedal kakšen komentar na uvoz take kište.
Your focus determines your reallity

Clemento ::

LianLi kisto lahko dobis v Mlacomu toda pazi to: LIAN LI PC-6089A BREZ PS 66.000 8-O ;(( ...
je... ga, ..ne je.. se mlacom...:'( Zame eno najlepsih ohisij...ce bi ga mel ga zagotovo ne bi rezal;)

EDIT: sliikca!!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

C_maniak ::

fak ej, 66k!!!8-O Sicer bi meu jez enga drugega, sam bi bil ziher v tem rangu, kr so vsi verjetn dragi.

DjTonic ::

Zame pa ta Lian-Li nima neke vrednosti v bistvu se mi sploh ne dopade nevem kak. Mi je Xaser II lepši, kaj šele Xaser III. ;)

DjTonic ::

Lian-Li je samo šminka. Xaser pa že zgleda bolj overclockersko:D

b4d ::

Meni sta oba bolj šminkerska, doma imam original chiefteca, pa je zame lepsi od Xaserja, sam ta drugi je lep.
b4d.sablun.org

C_maniak ::

vsake oči majo svojga malarja...

Macro ::

Ma sej so zakon...in Lian Li in TT Xaser III in II! Te pa res res more mal zulit keshnca da to nabawis! Sj so vsi od chiefteca kupl licenco!!!!Baje?!

DjTonic ::

Meni je všeč tudi tale Antec PlusView 1000 AMG . Klik

Macro ::

Lusn je...ni kaj! A morda niso wsi???

DjTonic ::

Kateri se vam zdi najbolj vredu? Tale Antec PlusView 1000 AMG ali Xaser II A6000A (Alu+plexi)? :\

Switch ::

Antec:D

mlakar ::

Čez klasinčenga moderga chiefteca ga ni!

LP

Dr.SmaSh ::

Raje si kupim neko "obicno" ohisje (like Dragon) in ga zmodificiram ... to seveda tudi nacrtujem v bliznji prohodnosti.

Cilam na nekaj takega.
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

Macro ::

Ej mater...ta kista je pa d-best!!! Ej ena najljubsih...kar sm jih dozdej vidu!!!

DjTonic ::

Koliko je razlike v temperaturah med Aluminjastim in navadnim ohišjem? (beri: Enako ohišje z enako venti) ;)

C_maniak ::

Sploh SO razlike8-O ???

kuglvinkl ::

So, zaradi fizikalne lastnosti aluminija. Koliko, glej na Anandtech, kjer so primerjana različna ohišja.

IMO, do 5 stopinj.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

C_maniak ::

aja? nism vedu. ja iz kere kovine so pa navadna ohišja?

kuglvinkl ::

Železo. Detaljnje vprašaj metalurga. ;)
Your focus determines your reallity

Macro ::

Sj...a ni vazn pretok zraka...???8-O

C_maniak ::

tudi, tudi.
Sam Al, po mojem, boljš pevaja toploto in je zato T manjša:\ :| .

njok ::

Meni se pa zdi 5° samo zaradi Al na tako tenki plasti malo prevec. Skocim na Ananda pogledat.

kuglvinkl ::

Napisal sem do 5 C. glej tudi na dansdata.com
Your focus determines your reallity

DjTonic ::

Tile fantje na dan's Data testirajo somo tiste Lian-Li, ki pa meni niso nevem kaj. Pomoje ja še najboljše na Anandtechu. Razlike med Železnim in ALU ohišjem so vendar nič kaj velike. Največjo razliko sem opazil pri disku. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem kvalitetno ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6710207 (8817) M-XXXX
»

izbira ohišja

Oddelek: Kaj kupiti
101101 (888) refosk
»

Novosti iz Anteca, Super LanBoy ter P160

Oddelek: Kaj kupiti
131271 (959) Jux
»

Katero dobro ohišje kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
141097 (876) Caligula
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
201996 (1733) Xgeneration

Več podobnih tem