» »

Novosti iz Anteca, Super LanBoy ter P160

Novosti iz Anteca, Super LanBoy ter P160

morphling1 ::

Danes sem malo prebrskal kaj je kaj novega na njihovi domači strani in moram reči da sem bil prijetno presenečen, firma res sledi trendom in lansira res dobre izdelke.
Najprej mi je padel v oči novi Lanboy, Super Lanboy
Alu ohišje s pleksi stranico, všeč mi je predvsem uporaba samo 120 mm ventov, sprednji je btw. modro osvetljen, saj so ob nekem pretoku dosti tišji kot 80 ali 92mm. Diski so postavljeni prečno, kar je spet boljša postavitev, saj v tem primeru lažji dostop do njih, zgleda pa da nima napajalnika, kar je za nekatere plus za druge pa spet ne.
Slikce




Druga novost, ki me je pa res impresionirala je novo ohišje iz nove performance one serije P160
Zadeva enostavno seka. 1.2 mm debel anodiziran aluminij, na vrhu USB, firewire, sound priključki ter led display z dvema senzorjema za temperaturo. Največja novost pri Antecu je sigurno odstranljiv pladen za osnovno ploščo, nekaj kar sem vedno pogrešal. Hlajenje z enim 120 mm ventom zadaj ter še enim prostim mestom za 120 mm vent spredaj, seveda ne manjka protiprašni filter. Tudi tokrat no PSU.
Tole mi je ohladilo misli na LianLi, kot prvo bo cena sigurno bolj dostopna, ter drugo zelo všeč mi je :)
Slikce




ps. nisem na Antecovi plačilni listi, o ohišjih resnično tako mislim :D
pps. ne smem pozabit še na dve novi Lifestyle ohišji Minuet ter Overture za tiste ki jih zanimajo malo manjše zadeve oz. micro ATX
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

dej, dej, korumpiranc en.. :P

sam tale drugi je res sexy.. sam kaj k so mi se chiefteki predragi :\

TribesMan ::

U hude kište. Obe sta iber sexy.

Ampk prečno postavljanje diskov, so pa skopiral iz zadnje generacije Comapqovih workstation mašin, D530 se mi zdi.
No sej to ni nič slabega, ker zadeva je ultra super uporabna, še posebej v kombinaciji z SATA.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Keyser Soze ::

Prečno postavljanje diskov bi pri SATA diskih lahko pomenilo problem. Glede na trdoto SATA podatkovnih kablov, bi moralo biti ohišje dovolj široko, da se kabel ne bi slučajno "zlomil". Ampak najbrž so vzeli to v obzir.

P.S.: Rajši bi naredili klasično postavitev(vzdolžno) s to razliko, da bi se diski vstavljali s strani. Tako kot PCI kartice recimo.

P.P.S.: Antec pa tako ali tako rula. Imam občutek, da so eni redkih, ki delajo dobra ohišja in še lepa za povrhu(atraktivna tudi)
OM, F, G!

ank ::

Keyser Soze: Pri Sonati so tudi prečno postavljeni diski pa je dovolj prostora za kable (lahko so na zunanji ali notranji strani).

DjTonic ::

Ampk prečno postavljanje diskov, so pa skopiral iz zadnje generacije Comapqovih workstation mašin, D530 se mi zdi.

Iz kot so skopirali ne vem, zgleda, da gre za nov trend med proizvajalci. Tudi Thermaltakov Xaser III ima tako (Za 6 diskov) ;)

TribesMan ::

Keyser:

Prečno postavljanje diskov ni problem, če veš da je disk dolg 14cm, kište so pa široke okoli 20cm.
Ni problema, sem zadeve videl v praksi, pa je popolnoma izvedljivo. V vsakem primeru pa se da dobit SATA kable z 90° priključkom.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

para-site ::

Antec je zakon, sam imam plusview1000amg in sem navdušen nad njim

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

ti tudi:D ,samo se mi P160 bolj dopade,pa še take velikosti je ko jo rabim.

Keyser Soze ::

Men se pa še vedno zdi PV1000 AMG lepši od p160. Če bi bil še aluminijast pa z snemljivim pladnjem za MB - pol pa sploh ni boljš hišja.
OM, F, G!

kuglvinkl ::

Je je. ;) Samo okoli 200$ košta.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Zdej gledam review na silentpcreview.com. Zelo dorba notranjost, ampak sprednjam maska je pa kič par excellence.

Tko da, ko se bodo končno zmenili kaj in kako bo z BTXom, zamenjam (oz. postavim zraven) Anteca za PC-75 (BTX?:)). :)
Your focus determines your reallity

Jebiveter ::

In prednost BTXa je...?

Drgac pa hudo-zgledajoce kiste... Ocitno bo treba malo posodobit nacrte...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jux ::

jao, sam ne BTX omenjat, kr kocine po konc stopjo. Jst bi na vašem mestu dost pazu, ker če se bodo ta nov standard kmal spravl uvajat, pol bodo tele kište tolk usless kot so at kište danes.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
121218 (995) Windi
»

Chieftec DX-01SL-D-U

Oddelek: Kaj kupiti
161305 (1141) ddeben
»

Iščem solidno ohišje.

Oddelek: Kaj kupiti
12896 (775) iso2000
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
201996 (1733) Xgeneration
»

ohišje+PSU do cca 30k

Oddelek: Kaj kupiti
221936 (1515) hlodek

Več podobnih tem