» »

izbira ohišja

izbira ohišja

refosk ::

Prosim za nasvet pri nakupu ohišja midi tower, predvsem mi je pomembno da bo računalnik čim tišji.
Osnovna plata asus P5GDC-V Deluxe ,
p4 530,
enermax EG425 noisetaker.
Odločam se med ENERMAX CS-800TA, COOLERMASTER Centurion 5, CHIEFTEC BX-00B. V tem vrstnem redu so mi tudi najbolj všeč. Na sprednji strani mora imeti ohišje USB,1394 in audio konektorje. Lahko pa mi predlagate tudi kaj drugega v cenovnem razredu do 30000 sit.

Tar-Minyatur ::

definitivno čifteka bx, enermax je za moj okus prenizek, sam je tut meni všečm zunanji izgled enrmaxa:D
A Elberteh Gilthoniel, silivren penna miriel o menel aglar elenath! Na-chaered palan-diriel o galadhremmin ennorath Fanuilos, le linnathon nef aear, si nef aearon!

Grim ::

refosk povej mi prosim kak je tvoj napajalnik je tih , celo ko das uho zraven ???

jaz mam ohisje - Lian-li PC-60 ni bolse kvalitete glede aluminjastih ohisij ! Samo stane okrog 30 k z postnino 40 k iz avstrije - dobil sem pa preko cool PCja.. Res extra odlicno ohisje z najbolsim hlajenjem klikni za link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grim ()

refosk ::

Zaenkrat je vse še na papirju, se še odločam kaj bi nabavil.

refosk ::

K0K0 ::

Jest ne razumem kako lahko nekateri dajete po 30k in več za midi tower ohišje?

refosk ::

do sedaj sem vedno kupoval poceni ohišja potem so pa problemi s hlajenjem in hrupom.

antonija ::

Jst mam tud zdej en midi ohisje ki je biu 10kSIT z napajalnikom, pa mi gre ze posteno na zivce. Sej je lep pa vse, sam slis se vse ven z njega, plac je obupno razdeljen in ga je zmeri premalo, luftanje tud ni glih super, ce kej mal bolj korajzno primes na njemu se ukrivi, ... Uglavnem, naslednje ohisje bo nekaj kvalitetnejsega (in na zalost drazjega)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

K0K0 ::

A ni bolj smiselni tišje hlajenje nabavt?

Keyser Soze ::

Največji problem teh poceni ohišij je 0 prevetrenost. Kot da bi se bali, da bodo komponente dobile prehlad, če bodo na prepihu.

Kot drugo. Pločevina je nikakva. Približno v rangu Delamarisa. Kar se odraža tudi pri hrupu, saj ropota kot stara kanta. Bodisi zaradi vibracij diska, cd roma ali pa ventilatorjev(ampak to še najmanj).

Kot tretje. Razpored je ponavadi tak, da te nekam prime. Pa tudi placa ni.

Se splača dat kakšen tolar več za ohišje. Ker pri dražjih ni vse v lepoti. Je tudi v funkcionalnosti.

P.S.: ČE koga zanima Antec PlusView 1000AMG. Naj mi pošlje ZS.

refosk ::

Ima morda kdo kake izkušnje z ohišji 3R SYSTEM?

link


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladnilnik za navitega Bartona na Abit NF7-S

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262215 (1490) Grimlord
»

Hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351446 (1044) bogii
»

Kako postaviti ventilatorje v CHIEFTECU za optimalno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121362 (1108) dwinxp
»

Pomoc pri vodnem hlajenju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71194 (1064) Shark-357
»

Nakup radiatorja za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221753 (1542) mloncar

Več podobnih tem