» »

Bitstamp nakazilo

Bitstamp nakazilo

1
2
3

mihec87 ::

Položnic nimam nase(tist kar je pa ni papirno,telefon prepaid)..Nekaj bo že(mislim da se da naročit izpisek)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mato989 ::

mihec87 je izjavil:

Položnic nimam nase(tist kar je pa ni papirno,telefon prepaid)..Nekaj bo že(mislim da se da naročit izpisek)...


Kaj pa dodatno zavarovanje? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mihec87 ::

Mato989 je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Položnic nimam nase(tist kar je pa ni papirno,telefon prepaid)..Nekaj bo že(mislim da se da naročit izpisek)...


Kaj pa dodatno zavarovanje? :D


Direkt v spletno...Zgledam kot varuh dreves z minimalno uporabo papirja...

miha1135899 ::

Ne vem, jaz mam tudi vse preko trajnikov pa kaj potem? Ce imas klik ali podobno lahko dobis izpisek enega meseca. Za Bitstamp sem v nedeljo poslal poloznico, ki jo Telekom poslje v pdf na mail in je precrtano pa pise, da racun poravna banka. Upam da bo OK. Sicer se pa Kraken rihta nekaj danes, upam da bo odprlo verifikacije zraven.

jimyboy ::

Prašal bi če se ETH in Litecoin brez problema prenese iz Bitstampa na Binance, v začetku teme je negdo imel probleme z ETH iz Bitstampa na Bittrex. Med ETH in Litecoin kaj je ceneje za prenos na drugo borzo v mojem primeru Binance ?

Mato989 ::

litecoin je najcenejši za prenos... ampak eth tudi gre
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

reeves ::

Jaz sem v petek poslal Bitstamp-u za potrdilo o prebivališču izpisek in potrdilo o plačilu za kr eno položnico, oboje potegnjeno iz spletne banke (DH) in združeno v en pdf. Včeraj zjutraj sem dobil mail, da je verifikacija potrjena.

boro10 ::

jimyboy je izjavil:

Prašal bi če se ETH in Litecoin brez problema prenese iz Bitstampa na Binance, v začetku teme je negdo imel probleme z ETH iz Bitstampa na Bittrex. Med ETH in Litecoin kaj je ceneje za prenos na drugo borzo v mojem primeru Binance ?


Vseeno bolje da pošlješ LTC, med drugim tudi zato, ker je hitrejši prenos.

Aja, edino trading fee mislim da je pri ETH nekoliko nižji..
Pozdrav

youPlonker ::

Iz Bitstamp na drugo borzo je prenos zastonj v katerikoli kriptovaluti (BTC / ETH / LTC / XRP). To pomeni, da ne plačaš dodatnega stroška transakcije, kot ga sicer če pošiljaš iz svojega wallet-a na nek drug naslov.

Čeprav se zaradi hitrosti priporoča prenos z XRP ali LTC, se IMO bolj splača gledati trgovalne pare na borzi, na katero pošiljaš sredstva. Če se nekatere coine lahko kupi samo z BTC, se valda bolj splača poslati v BTC... in počakati tiste pol ure, uro.

miha1135899 ::

reeves je izjavil:

Jaz sem v petek poslal Bitstamp-u za potrdilo o prebivališču izpisek in potrdilo o plačilu za kr eno položnico, oboje potegnjeno iz spletne banke (DH) in združeno v en pdf. Včeraj zjutraj sem dobil mail, da je verifikacija potrjena.


A naknadno si poslal ali normalno preko obrazca? Jaz sem se registriral in obrazec izpolnil prejsnjo nedeljo pa je se pending. Se ta cas na GDAXu spilam mal s 50€ :)

Alien123 ::

a vi si takoj pošljete denar v wallet, al ga pustite na kucoin ala binance?

Mato989 ::

Na kucoin itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

reeves ::

miha1135899 je izjavil:

reeves je izjavil:

Jaz sem v petek poslal Bitstamp-u za potrdilo o prebivališču izpisek in potrdilo o plačilu za kr eno položnico, oboje potegnjeno iz spletne banke (DH) in združeno v en pdf. Včeraj zjutraj sem dobil mail, da je verifikacija potrjena.


A naknadno si poslal ali normalno preko obrazca? Jaz sem se registriral in obrazec izpolnil prejsnjo nedeljo pa je se pending. Se ta cas na GDAXu spilam mal s 50€ :)

Normalno, preko njihovega obrazca. 2 slike osebne (spredaj, zadaj) in zgoraj omenjeni pdf. Sem bil presenečen nad hitrostjo. Je pisalo, da lahko traja do 2 tedna.

tony1 ::

mihec87 je izjavil:

Je gdo probal vertificirat bitstamp račun z izpiskom(mesečni izpisek v .pdf) iz spletne banke?


Da, to gre brez težav.

Machete ::

Če še enkrat kje preberem GDO, bom nukal Havaje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

skrba ::

Na Bitstampu sem se reg. 3.januarja 2018, pa se še vedno "pending".

Ko pa sem gledal svoj acc, pa nisem vnesel podatke o banki. Jih to lahko nakdnadno ko mi potrdijo račun ali že prej?

BANK ACCOUNT (tu imam prazno, bic, swift. itd...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: skrba ()

boro10 ::

skrba je izjavil:

Na Bitstampu sem se reg. 3.januarja 2018, pa se še vedno "pending".

Ko pa sem gledal svoj acc, pa nisem vnesel podatke o banki. Jih to lahko nakdnadno ko mi potrdijo račun ali že prej?

BANK ACCOUNT (tu imam prazno, bic, swift. itd...)


lej, da se ne načakaš:

Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci

Od tu naprej lahko kovance pošiljaš na druge borze.
Pozdrav

BlackLight ::

Tale Bitstamp je pa zadnje časa katastrofa kar se tiče glede njihove podpore in portjevanja, ker sem spregledal da ne smem si nakazat preko drugega imena so mi pisali da naj napišem ali vrnejo to vsota ali pa prenesejo na račun z katerega je bilo poslano odgovorim takoj danes že skoraj 14 dni in ni odgovora torej mi malce večji znesek enostavno stoji pri njih nekje. Če rabijo 14 dni da odgovorijo na podpori jim to ni zadosten razlog da jim primankuje kadra na podpori?

miha1135899 ::

Ja naval je. Smetanca se je pobrala, prihajajo novi :)

Master_Yoda ::

Katera borza je znana, stabilna in OK ? Na tale bitstamp sem se prijavil 12.12, kjer je pisalo da je verifikacija pocasna in lahko traja do 2 tedna, pa me se zdaj po enem mesecu niso verificirali.

Zgodovina sprememb…

Jaki-1 ::

Imajo veliko novih prijav. Tu je še Coinbase/GDAX je enostavna in hitra.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

kekeck ::

Jaz sem se socasno registriral na Bitstamp in Coinbase. Bitstamp se vedno popolna tema, iz Coinbase sem pa takoj dobil potrditev. Potem ko sem si najprej gor nakazal 10€ za potrditev racuna sem si ze uspesno nekaj nakazal nazaj. Preko nicehasha je trenutno brez provizije na Coinbase.

boro10 ::

Master_Yoda je izjavil:

Katera borza je znana, stabilna in OK ? Na tale bitstamp sem se prijavil 12.12, kjer je pisalo da je verifikacija pocasna in lahko traja do 2 tedna, pa me se zdaj po enem mesecu niso verificirali.


Prva opcija v članku najboljša. Baje da traja dan ali dva in že imaš lahko sredstva.

Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci
Pozdrav

WesleyPanda ::

BlackLight je izjavil:

Tale Bitstamp je pa zadnje časa katastrofa kar se tiče glede njihove podpore in portjevanja, ker sem spregledal da ne smem si nakazat preko drugega imena so mi pisali da naj napišem ali vrnejo to vsota ali pa prenesejo na račun z katerega je bilo poslano odgovorim takoj danes že skoraj 14 dni in ni odgovora torej mi malce večji znesek enostavno stoji pri njih nekje. Če rabijo 14 dni da odgovorijo na podpori jim to ni zadosten razlog da jim primankuje kadra na podpori?


Rad bi vzpostavil kontakt z BlackLight da ga naprosim, da mi zaupa kako je rešil ta problem. Hvala.Predvsem me interesira na koga (kontakt) se je obrnil, da se je problem očitno rešil (ker se BlackLight ne oglaša več na forumu).

IL_DIAVOLO ::

@boro about 7 years too late

WesleyPanda ::

mambli je izjavil:

Zdravo,
jaz čakam že tri tedne.
Sicer sem naredil napako, ker ni šlo iz mojega računa, ampak mi je kolega nakazal. Vseeno že tri tedne ni denarja ne na mojem bitstamp računu in nič ni bilo vrnjeno.
support se ne oglača, ne na tickete, ne na email.
Čudno.


Rad bi vzpostavil kontakt z mambli da ga naprosim, da mi zaupa kako je rešil ta problem. Hvala. Predvsem me interesira na koga (kontakt) se je obrnil, da se je problem očitno rešil (ker se mambli ne oglaša več na forumu).

amacar ::

Maš support pa jim piši. Bojo že odgovorili, ko pride tvoj ticket na vrsto.

pejt_u_kujac ::

Pozdravljeni, na bitstampu imam zdaj končno 1.000 € in me zanima kaj mi svetujete. Nakup BTC,LTC, ETH ali XRP...Imam odprt račun tudi na Binance-u in Poloniexu, tko da je plan iti iz Bitstampa na Binance in me zanima za kakšen nasvet novopečenemu kripto wana be trejderju ;). Lep dan in godspeed

Mato989 ::

pejt_u_kujac je izjavil:

Pozdravljeni, na bitstampu imam zdaj končno 1.000 € in me zanima kaj mi svetujete. Nakup BTC,LTC, ETH ali XRP...Imam odprt račun tudi na Binance-u in Poloniexu, tko da je plan iti iz Bitstampa na Binance in me zanima za kakšen nasvet novopečenemu kripto wana be trejderju ;). Lep dan in godspeed


Mal si zamudo dip... če bi blo pod 10.000$ bi ti rekel kup BTC pa počakaj 1 mesec, ampak to si zamudil... ethereum je napram btcju relativno nizko. LTC je overpriced zaradi forka... Ripple je gamble, BCH pa itak scam (po moje)

tako da maš tough choice zdajle =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ziggystar ::

Zivjo.
Forum spremljam ze neki casa, sem pa cisti zacetnik v tem crypto svetu.
Ene 14 dni nazaj se me je bitstamp koncno usmilil in mi po vec kot dveh mesecih verificiral racun.
Denar na bitstamp mi je uspelo nakazat, zdej imam pa problem kako te ethre prenakazat na kucoin.

Sicer sem zgoraj na tistem linku prebral in naredil kot je pisalo ampak nekaj ni bilo vredu in ni slo cez.
Ker nebi rad ostal brez denarja, me zanima ce mi lahko kdo opise postopek kako naredit prenakazilo.

Hvala in lep pozdrav

shadow13 ::

Pozdravljeni. Imam vprašanje glede uporabe bitstampa in upam, da mi bo lahko kdo pomagal. Na bitstamp bi želel preko Bankaneta nakazati denar - UPN obrazec.


Kam naj vpišem tisto "message" številko, ki jo prejmem na bitstampu? Kot sem razbral iz prejšnjih komentarjev je najbolje, da vpišem pod namen nakazila, sklepam prav?
Kaj bi pa naj vpisal pod model in referenca?
Hvala za morebitne odgovore in lep večer še naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shadow13 ()

7student7 ::

Jest sem vceraj nakazal in je bilo v 4 urah na borzi. Drugace pa pod referenco daj 00 pa tvojo stevilko, ravno tako pod namen das to tvojo stevilko.
Lepo da imas tudi TRUMPa odprtega, imas kaj MN na Trumpu.

KriptoKekec ::

shadow13 je izjavil:

Pozdravljeni. Imam vprašanje glede uporabe bitstampa in upam, da mi bo lahko kdo pomagal. Na bitstamp bi želel preko Bankaneta nakazati denar - UPN obrazec.


Kam naj vpišem tisto "message" številko, ki jo prejmem na bitstampu? Kot sem razbral iz prejšnjih komentarjev je najbolje, da vpišem pod namen nakazila, sklepam prav?
Kaj bi pa naj vpisal pod model in referenca?
Hvala za morebitne odgovore in lep večer še naprej.


Vpiši številko v polje NAMEN. Model daj SI99, referenca naj bo prazna. To bi moralo delati.

Vetrolov ::

Na strani piše, da je treba nakazati denar iz bančnega računa na tvoje ime. Če na pošti napišeš in plačaš položnico, potem tega denarja ne bodo dali na tvoj račun?

xx23 ::

Daj svoje ime pod "ime plačnika" in bo v redu.

Morison ::

Da ne odpiram nove teme. Kako naj vstavim svojo predplačniško kartico (PREPAID visa-mastercard-gorenjska banka) v Bitstamp account. Ne vem ali kaj narobe vpisujema ali kaj je narobe, ker mi jo sploh ne rata vstavit.
Katero številko naj vpišem? Tisto na prvi strani kartice, ko sem jo dodajal na paypal sem to vpisal, tudi prikaže mi to: xxxx-zadnje 4 številke.
Ali tisto iz zadnje strani? Ali tisto, ko preko banke-linka polnim račun. Ne vem, ker mi nobene ne prime.
IBAN vpisujem veliki S potem pa sem probaval vse od mali i, veliki I, mali l, veliki L in potem 56???
Prosim za pomoč.

IL_DIAVOLO ::

Bodi pozoren na številke-0 oziroma crke- O.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

Najbolj me moti tisti SI56 kako naj se vpiše. Ker spodaj z rdečo piše naj bi se vpisale samo velike črke in potem naj bi bilo to vpisano SL kot SLOVENIJA?
Kar se tiče črk-Oja ni nikjer so samo številke-0 to ne morem falit?

Machete ::

Edino kar vidim na tvojem 123 primeru je ena cifra na koncu preveč. (Pa še to ne vem če je dejansko število znakov določeno).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Vuli ::

malo dvomim, da t bo ratalo prepaid trr dat noter.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Morison ::

Machete je izjavil:

Edino kar vidim na tvojem 123 primeru je ena cifra na koncu preveč. (Pa še to ne vem če je dejansko število znakov določeno).

Številke so ziher prave. Tist 123 sem nametal samo kot primer.
Številka ni preveč. Kartica ima na začetni strani toliko številk-4 na koncu.

Vuli je izjavil:

malo dvomim, da t bo ratalo prepaid trr dat noter.

Sva s sodelavsem skup rihtala. On ima svojo preko A-KBM vstavljeno že nekaj časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Vuli ::

brez presledkov tudi ne prime? ja ponavadi napišeš vse SI56040011112222333
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Dimnik ::

Ti vpisuješ št kartice
Iban ima zadaj samo tri številke
Vpišeš SI56111122223333444
Iban imaš na zadnji strani kartice

Vuli ::

točno ja. tisto je št kartice.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Morison ::

Dimnik je izjavil:

Ti vpisuješ št kartice
Iban ima zadaj samo tri številke
Vpišeš SI56111122223333444
Iban imaš na zadnji strani kartice

Saj sem vpisoval tudi tisto (najprej), pa ne prime. Potem, ko sem na paypalu videl, da so prikazane zadnje 4 številke št.kartice sem probaval tudi to.
Kot sem že povedal me moti oziroma zanima kako se vpiše SI56?
Ker če pogledate drugo sliko spodaj napiše, da morajo bit vpisane samo velike črke?
Kaj se ne vpisuje za S - L, kot SLOVENIJA?
Čeprav sem preizkusil že vse kombinacije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Dimnik ::

Iban ima kratico SI ne SL
Sigurno ni drugače
Ali pa ni več možnosti dodat prepaid kartice

Machete ::

si ne sl ja :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Morison ::

No to mi pa pokaže če vpišem veliki SI56 in številka iz zadnjega dela kartice (na koncu so tri številke)

Očitno bom moral nakazovat preko upnja. Toda potem je en kup sranja z prenakazovanjem denarja. Ne razumem, da nekatere banke-kartice potem to dopuščajo druge ne?

VanGog ::

Mando, a imaš slučajno DH kartico?

Morison ::

VanGog je izjavil:

Mando, a imaš slučajno DH kartico?

Kot sem že napisal: PREPAID visa-mastercard-gorenjska banka
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233111 (6563) Tidule
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857306 (44420) PrihajaNodi
»

Menjava

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
141649 (954) Mato989
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133848 (1856) youPlonker
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919371 (13698) retro99

Več podobnih tem