» »

Menjava

Menjava

Denji ::

Zdravo,

nisem našel podobne teme in sicer, da preidem k bistvu. Nisem še nikoli kupil kriptovalute, niti se mi ne da ukvarjati z nakupom le teh in ustvarjanjem nevem koliko kripto borz in bi nekomu nakazal tam okrog 2000 € na TRR. Dam provizije tam za maksimalno 100 €. Ti pa meni nakažeš v hardware wallet Ethereum. Tega mislim kupiti.

Zainteresirani kontakt na moj ZS.

Lp
  • poskusil klonirati: Denji ()

tryhard ::

A 2k je brez dajatev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tryhard ()

irmand ::

Denji,

Ne gre za znanstveno fantastiko, odpreš račun na Coinbase.com (preko mojega linka:https://www.coinbase.com/join/5a4372c03... in mi ne rabis nič plačevati), potem pa tja preko TRR nakazes kolikor želiš intam kupiš ETH ter si te nakazes kamor želiš.

Lp,
I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: irmand ()

tonis ::

Damir, kako si prijazen, dal si mu ref link da boš zaslužil tistih 10$, potem bo pa mastno plačal coinbase-u ker ima najvišje provizije.

@Denji,
registriraj se na Bitstamp: https://www.bitstamp.net
(moj link ni REF)
in si denar nakaži tja. Na Bitstampu potem kupiš katerokoli valuto, ki jo imajo in jo BREZPLAČNO pošlješ naprej na Binance, Bitrex, ...

IL_DIAVOLO ::

Na coinbase lahko kupis eth in ga potem posljes v svoj wallet. Samo dvomim, da lahko kupis 2k v enkratnem znesku. Vsaj jaz imam omejitve.

irmand ::

@tonis, ... Nič slabega nisem mislil, le pomagati. Seveda je s tega vidika, ki ga navajas,tvoj predlog ustreznejši.

tonis ::

irmand, vem da nisi bad guy(te poznam iz airdrop teme) ampak se mi zdi pa pošteno da kdor da ref, da objasni malo širše.

Il diavolo, a to misliš, če bi hotel HODLat ETH?
Za coinbase ne morem trdit, spomnim se da je bila neka omejitev, ko sem jaz šel čez njih. (Je pa to bilo v času debelih krav kripta, ko so bile provizije ekstremno visoke.)
Na bitstampu vem da se da kupit tudi z večjim zneskom.

SIcer pa @denji, če boš kupil eno od "glavnih" kriptovalut, je večja verjetnost da se ne zajebeš, ampak donosi bodo IMO manjši, kot če bi šel v kakšno malce bolj tvegano - ne vem kaj bi dal za primer npr: ICX, NEBL, WAN, FSN, ADA, EOS, ......... izbire je ogromno :)

Denji ::

Ma kaj vam ni jasno? :)

Nakažem ti na TRR, ti si vzameš od tega vsaj 50 € zase, kar je pa dajatev na nevem Bitstampu gre pa itak v moje stroške. Da vsaj za 1900€ dobim Etra je moj cilj.

Je kdo za? Izi money. Meni se pa z odpiranjem in tem sranjem res ne da...

blackbfm ::

Kaj tebi ni jasno, naredi si racun na bitstampu in ne kompliciraj

Vsak scam je izi money, 2k eur nihce pri zdravi pameti ne bo pošiljal sem in tja za kar nekega neznanca

Crossfire ::

Urediš si eth wallet, dobiš adreso, daš tipu 2k na roke, tip pošlje 4.46 eth na tvojo adreso in rešeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Crossfire ()

Denji ::

Saj ti jaz prvo nakažem. Logično. Ko dobiš denar mi pošlješ. Če je kdo lahko nategnjen sem samo jaz. :))

Crossfire ::

Potem pa drugo leto vprašanja s fursa, kaj je bilo to za 2k? bam, dohodnina :)

blackbfm ::

Denji je izjavil:

Saj ti jaz prvo nakažem. Logično. Ko dobiš denar mi pošlješ. Če je kdo lahko nategnjen sem samo jaz. :))


ja ja, ti prvo nakazi na bitstamp tako kot vsak normalen človek pa sploh ne bo potrebna najina transakcija :))

Denji ::

Uredu je in urejeno. Pa nobene dohodnine ni lol.

Mato989 ::

@Denji

Vprašanje je zakaj bi tole želel nardit... res je da 2k ni neka mastna zadeva, in res je da ne boš glih nategnjen če boš nakazaoval na TRR posameznika ker imaš njegove podatke ampak odprtje bitstamp računa in verifikacija traja cca. 15 min... potem pa spletna banka in nakazilo ki je isto kot če nakažeš meni...

Pa še dol boš lahko nakazal sam brez težav =)

Ni logike, razumel bi tvoj post, če bi bilo to januarja ko se je čakalo na verifikacijo tudi do 1 mesec... ampak danes je rešeno v 24urah.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841695 (8861) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857314 (44428) PrihajaNodi
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133852 (1860) youPlonker
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919374 (13701) retro99
»

Bitcoin - Bitstamp - osnovna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5124122 (21133) mat xxl

Več podobnih tem