» »

Bitstamp nakazilo

Bitstamp nakazilo

«
1
2 3

danielBit ::

Zanima me kako lahko preko SEPA EU nakazila nakažem denar v Bitstamp račun.
Ko kliknem na deposit, vpišem vsoto denarja (do tod mi je jasno).

Potem pa se prikažejo podatki o Bitstamp računu.
Ne vem kako naj izpolnim ta obrazec.
Kam moram vpisat message številko.


A to nakazilo poteka tako, da izpolnim UPN obrazec?

Prosim za pomoč

amacar ::

UPN izpolniš

danielBit ::

Mene zanima kam vnesem tisto message številko.
In kaj vpišem za referenco

Kripto ::

Ko nakažem denar s TRR na Bitstamp koliko časa traja, da je denar viden oz. na voljo v bistamp za nakupovanje? Kakšna je praksa glede njihovega supporta, da se sploh kdo javi z njihove strani?

Hvala za odgovore
Lp

metalc ::

Ko poveš, da bi rad nakazal evre, dobiš št. TRR pri Gorenjski banki v Kranju. Nanj nakažeš prek UPN oz. položnice, tisto "sporočilo" je najbolje, da vpišeš pod "namen nakazila". Pa glej, da bo nakazilo šlo s TRR, ki je odprt na tvoje ime, sicer se lahko zgodi, da ti bodo denar nakazali nazaj. Nakazilo pristane na njihovem TRR isti ali najkasneje naslednji delovni dan (odvisno od urnika plačilnega prometa pri tvoji banki), potem pa potrebujejo še kakšen dan ali dva, da ti to poknjižijo in prištejejo tvojemu stanju. Če se ti zdi, da traja predolgo, na podporo pošlješ še bančni izpisek in se ponavadi hitro uredi. Tudi sama podpora, ki AFAIK deluje v Kranju, se praviloma odzove hitro, razen če ni v zadnem času kakega navala.

Kripto ::

Nakazilo izvedeno na njihov račun prejšnjo sredo. Danes preverjeno in še vedno ni denarja na trgovalnem računu oz. stanju. Poslan na njihov Support tudi potrdilo o plačilu, odgovor je samo avtomatski mail. Je še kdo, ki čaka?

Hvala za odgovore
Lp

mambli ::

Zdravo,
jaz čakam že tri tedne.
Sicer sem naredil napako, ker ni šlo iz mojega računa, ampak mi je kolega nakazal. Vseeno že tri tedne ni denarja ne na mojem bitstamp računu in nič ni bilo vrnjeno.
support se ne oglača, ne na tickete, ne na email.
Čudno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mambli ()

Red_Mamba ::

jaz dobim v 1-2 dneh $

v NLB klik-u vpisem referenco pod "Namen / Rok Placila" ne pod referenco
Pri referenci sem izbral NRC
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Mato989 ::

Jaz pa pod referenco dam kr 99

Važno je samo to da je pravi TRR, da je pod message aka. NAMEN vpisana PRAVA številka tvojega bitstamp računa ki ti ga napišejo in da je TRR s katerega gre keš na VAŠE IME :)

Pol je to max 1-3 dni... če traja dalj kot 3 delovne dni ste nekaj zajebali ali pa je nor naval...

jype ::

Mislim, da je nor naval. Sam imam zelo mešane izkušnje, od nekaj ur do precej več kot teden dni.

          ::

Pri meni je prejšnji teden trajalo kakšen dan ali dva.

Red_Mamba ::

jaz sem v pon. nakazal in je bil v torek na racunu
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

error7891 ::

Danes zjutraj nakazal. Ravnokar dobil na bitstamp racun.

buttcrack ::

Saj je jasno, nakazes lahko samo s svojega trr.

mambli ::

Jasno je, ko prebereš FAQ. Ne vem pa zakaj imaš potem možnost, da napišeš iz katerega računa bo prišel denar.
Vseeno je malo čudno, da nakažeš par tisoč in potem čakaš več kot tri tedne, da ti odgovorijo.

buttcrack ::

jasno je, da se navodila prebere preden se česa lotiš, ne šele potem, ko ti "zagusti"

inferno666 ::

V manj kot 24h je ponavadi gor. Nakazoval sem pa vedno iz Abanke. Vpišem pa njihovo številko pod namen, pod referenco dam pa SI00 in št. reference.

chavlji ::

Jaz čakam, da se nakazilo pokaže že od srede zjutraj (danes je petek)... kje piše, da je treba vpisat številko v okence 'namen/rok plačila'? Seveda sem veselo vpisal pod referenco. Je pa zanimivo, da se je prvi depozit pet dni nazaj pokazal v roku 3 ur, izpolnjen je bil popolnoma identično kot prvi, tega pa kar ni in ni...

sivistol ::

Ob 12 preko klika , ob 16 ze € bli na stampu
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

chavlji ::

Jao! Iz Bitstampa sem en ETH nakazal na Bitfinex in ga kar ni in ni.

Potem sem na bitfinex opazil, da piše, da ne sprejemajo transakcij preko smart contractov. Mislim, da Bitstamp to uporablja? Kaj sedaj? A sem izgubil ETH?

Tole piše pa na Bitstampu:
Please make sure that the receiving party supports Ethereum transactions generated from smart contracts prior to initiating an ETH withdrawal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

Mato989 ::

chavlji je izjavil:

Jao! Iz Bitstampa sem en ETH nakazal na Bitfinex in ga kar ni in ni.

Potem sem na bitfinex opazil, da piše, da ne sprejemajo transakcij preko smart contractov. Mislim, da Bitstamp to uporablja? Kaj sedaj? A sem izgubil ETH?

Tole piše pa na Bitstampu:
Please make sure that the receiving party supports Ethereum transactions generated from smart contracts prior to initiating an ETH withdrawal.


Ja najverjetneje

chavlji ::

:'(:'(:'(

tony1 ::

Za boga svetega, človek, kontaktiraj podporo. Na obeh koncih, če bo treba.

100% boste našli rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

chavlji ::

To itak :) Takoj včeraj opolnoči sem jim pisal.

Na etherscan vidim, da je ether prišel na pravi naslov. Zdaj pa upam, da se me support na Bitfinexu usmili in nekako ročno nakaže eth na moj račun.

En tip je kakih 14 dni nazaj poročal, da so po enem tednu uspešno rešili zadevo. Držim pesti in sporočim kako je šlo.

Mato989 ::

Jaz ti jih ne bi vrnil, pa ne zato ker sem hudoben ali ker privoščim, ampak zato ker ne prebereš in pretuhtaš zadeve :) Kazen mora bit vzgojna!

klemen777 ::

NUJNO RABM POMOČ!!
Danes sem probal prek coinbasa dvigniti denar zato sem sel pod "EUR wallet" "Withdraw". Ko sem vpisal svojo banko (DH) mi sedaj zahteva, da nalozim denar na nek estonski racun (To verify your Delavska hranilnica d.d. account, please send a SEPA payment in Euros for a small amount to the following account). Kaj kdo ve kako to poslem?
Upam da mi lahko kdo pomaga bom zlo hvalezn :)

shadeX ::

Pejd na banko s podatki, ki ti piše v sami CB aplikaciji.

Machete ::

Naredi kar piše. Pošlji 2eur na ta račun in počakaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Sicer pa mene zanima, če je kdo že izplačal iz coinbas-a na račun? Kako je zadeva potekala?

Po forumih sicer ne preveč hvalijo coinbase, kar sem bral. Banani računi ter slab support..

Kebo ::

So malo počasnejši od Krakna ampak vedno je bila transakcija v max 2 dneh na računu.

shadeX ::

Kakšna vsota denarja? Imam za izplačat malo manj kot 20k, pa nočem da bi se mi račun čudežno ukinil čez noč.

Kebo ::

So šle že večje vsote brez problema, moraš pa zaprosit za večji limit ker je max 10K na dan po defultu, kar pa lahko traja par tednov, lahko pa pač izplačaš v dveh dneh.

klemen777 ::

ufff 100x hvala za pomoc.sm ze mislu, da sploh ne bom mogu vn dobit glede nato kaj pisejo o coinbase..

Ma ne svetujem da vlagate prek njih sm meu kar dosti problemov. Pa se velik provizije ti uzamejo, priblizno 10% sm zgubu..se pa da nekak nardit da se zmansa ta provizija sam je en kp jebanja.
dostim so pa kr racune zaklenil..na supp pa pozab :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klemen777 ()

FireSnake ::

Kaj je s krakenom? Ta zadeva ne dela in ne dela .... rad bi prenakazal malenkost, ki jo imam tam gor, pa ne gre.
Errorji vseskozi.
Ko sem pa poskusil prenakazati, je pa napisalo, da trenutno to ni mogoče.
"Service is currently disabled. Please try again later"

Že dva dni ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

freezby ::

Kraken je skrekan. Že poleti je vse štekalo. Refreshej po 10x, 20x in ko prime hitro ukrepaj.
Saj ob dogodkih pokleknejo vse velike borze, res se potrebuje delujoč decentraliziran sistem borze. Sam sem potreboval zdajle 5 dni za umik iz Bitfinexa.

DOOM_er ::

Jaz pa potrebujem malo pomoči pri prenosu rippla iz Krakna na Bitstamp. Moj postopek je bil sledeč, greš pod Withdrawal, izbereš XRP ter vpišeš naslov denarnice ter tag, vneseš količino in to naj bi bilo to? Po tem postopku sem zjutraj hotel prenesti 25 ripplov na Bitstamp pa ni je bil status konstantno "pending". Delam kaj narobe?
Robots will steal your job. But that's OK

Invictus ::

Kraken šteka kot nor zadnji teden.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DOOM_er ::

Ja naj bi dobil nov trading engine ta mesec, samo nevem kdaj točno. Katastrofa je vse skupaj ratalo. Za trgovanje in odpiranje naročil potrebuješ 20 refreshov in to že ene 2 meseca.
Robots will steal your job. But that's OK

Machete ::

WEX dela tekoče že od časov BTC-E. Ni največji, je pa stabilen in FBI so že dali čez. Pohekani pa še niso bili.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Moram najprej dobiti keü dol iz Krakena :)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DOOM_er ::

meni je ravnokar uspelo vse prenesti na Bitstamp. Po desettisočem 520 errorju, refreshu strani, in service unavailable je bilo dovolj krakna
Robots will steal your job. But that's OK

Invictus ::

Sem kao uspešno naredil transakcijo na svoj račun...

Sam še denar mora priti...

Potem pa na kako drugo borzo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

klemen777 ::

evo sem kar prek DH nakazu.edino majo zelo cudno referencno stevilko, sm mogu z enim programom pretvort, upam da je prou.

Invictus nvem kok se kej splaca trenutno se vlagat v delnce, ker je vse na vrhuncu. Pomoje samo se vprasanje cajta, da poc..js sm dou vecje kolicine v srebro trenutno ce ne druzga bom dou pa vn na sredini druzga leta pa zasluzu tistih 50%. sam seveda, da si zrihtas da ne placujes davkov pri srebru..in pa da ga imas fizicno shranjenega, da ni samo na papirju

ramiz?! ::

Jst sem na bitstamp nakazal z mastercardom in mi kaže account value tolk kot sem nakazal, account balance mam pa 0 ... kdaj bom dobil svojo vsoto na razpolago za trejdat?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

forplan ::

ramiz?! je izjavil:

Jst sem na bitstamp nakazal z mastercardom in mi kaže account value tolk kot sem nakazal, account balance mam pa 0 ... kdaj bom dobil svojo vsoto na razpolago za trejdat?


A se ne z kreditno kartico da samo direkt bitcoine kupit in ne nakazati denar? Ali se motim?
da se strinjam

ramiz?! ::

Ja maš prav ja ... sem sam prišel do istega zaključka ... prvo sem pol ure gledal kje je moj denar, šele zdej sem to ugotovil ... no sam da vem, da že lahko razpolagam s tem
Never regret anything, there's always a reason things happen.

vinko115 ::

pr naslovu od gorenske banke imaš samo podatke ne pa TRR. zgorni bančni račun je od Bitstamp LIMITED
5 New Street Square London. mi lahko kdo svetuje.

forplan ::

Zakaj bi pa ti imel račun od gorenske banke?

Ti nakaži na podatke, ki jih imaš zgoraj... Spodnji podatki so samo za info. Moče da rabiš tudi BIC(to se uporablja bolj samo za preverjanje oziroma če se plačuje v tujino)
da se strinjam

mihec87 ::

Je gdo probal vertificirat bitstamp račun z izpiskom(mesečni izpisek v .pdf) iz spletne banke?

WaterBoy ::

Kot piše mora biti položnica. Slovencem gledajo čez prste in je lahko od telefona
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232746 (6198) Tidule
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856833 (43947) PrihajaNodi
»

Menjava

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
141640 (945) Mato989
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133832 (1840) youPlonker
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919283 (13610) retro99

Več podobnih tem